Skiweer Härjedalen

Weersverwachting in het Härjedalen voor 12 Skigebieden - Weer in de bergen in het Härjedalen voor 7 dagen


Weer Härjedalen

Weer in het Härjedalen voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Härjedalen voor 12 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
wo 13.05.
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo
13.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Härjedalen

1-12 van 12 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1038 m Dal 743 m
wo
bewolkt
-3/6 °C -1/8 °C
do
sneeuwval
-3/2 °C -1/2 °C
vr
sneeuwbuien
-1/2 °C 1/2 °C
za
sneeuwbuien
-2/2 °C 0/8 °C
zo
buien
0/9 °C 2/11 °C
ma
buien
-1/12 °C 1/14 °C
di
buien
1/11 °C 3/13 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
buien
ma
buien
di
buien
Berg 1038 m -3/6 °C -3/2 °C -1/2 °C -2/2 °C 0/9 °C -1/12 °C 1/11 °C
Dal 743 m -1/8 °C -1/2 °C 1/2 °C 0/8 °C 2/11 °C 1/14 °C 3/13 °C

Weer in skigebied Berg 1000 m Dal 700 m
wo
bewolkt
-2/6 °C -1/9 °C
do
sneeuwval
-2/2 °C -1/2 °C
vr
sneeuwbuien
0/2 °C 1/9 °C
za
ijzel
-1/6 °C 0/9 °C
zo
buien
1/9 °C 2/12 °C
ma
buien
0/12 °C 1/15 °C
di
buien
2/11 °C 3/14 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
ijzel
zo
buien
ma
buien
di
buien
Berg 1000 m -2/6 °C -2/2 °C 0/2 °C -1/6 °C 1/9 °C 0/12 °C 2/11 °C
Dal 700 m -1/9 °C -1/2 °C 1/9 °C 0/9 °C 2/12 °C 1/15 °C 3/14 °C

Weer in skigebied Berg 977 m Dal 663 m
wo
bewolkt
-2/6 °C -1/9 °C
do
sneeuwval
-2/2 °C -1/2 °C
vr
sneeuwbuien
0/2 °C 1/9 °C
za
ijzel
-1/6 °C 0/9 °C
zo
buien
1/9 °C 2/12 °C
ma
buien
0/12 °C 1/15 °C
di
buien
2/11 °C 3/14 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
ijzel
zo
buien
ma
buien
di
buien
Berg 977 m -2/6 °C -2/2 °C 0/2 °C -1/6 °C 1/9 °C 0/12 °C 2/11 °C
Dal 663 m -1/9 °C -1/2 °C 1/9 °C 0/9 °C 2/12 °C 1/15 °C 3/14 °C

Weer in skigebied Berg 946 m Dal 592 m
wo
bewolkt
-2/7 °C 0/10 °C
do
sneeuwval
-2/2 °C 0/6 °C
vr
sneeuwbuien
0/2 °C 2/10 °C
za
buien
-1/7 °C 1/10 °C
zo
buien
1/10 °C 3/13 °C
ma
buien
0/13 °C 2/16 °C
di
buien
2/12 °C 4/15 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
buien
zo
buien
ma
buien
di
buien
Berg 946 m -2/7 °C -2/2 °C 0/2 °C -1/7 °C 1/10 °C 0/13 °C 2/12 °C
Dal 592 m 0/10 °C 0/6 °C 2/10 °C 1/10 °C 3/13 °C 2/16 °C 4/15 °C

Weer in skigebied Berg 1125 m Dal 633 m
wo
bewolkt
-4/7 °C -1/9 °C
do
sneeuwval
-4/1 °C -1/5 °C
vr
sneeuwbuien
-4/2 °C 1/9 °C
za
sneeuwbuien
-5/2 °C 0/9 °C
zo
buien
-2/8 °C 2/12 °C
ma
buien
-1/10 °C 1/15 °C
di
buien
0/10 °C 3/14 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
buien
ma
buien
di
buien
Berg 1125 m -4/7 °C -4/1 °C -4/2 °C -5/2 °C -2/8 °C -1/10 °C 0/10 °C
Dal 633 m -1/9 °C -1/5 °C 1/9 °C 0/9 °C 2/12 °C 1/15 °C 3/14 °C

Weer in skigebied Berg 946 m Dal 506 m
wo
bewolkt
-2/7 °C 0/10 °C
do
sneeuwval
-2/2 °C 0/6 °C
vr
sneeuwbuien
0/2 °C 2/10 °C
za
ijzel
-1/7 °C 1/10 °C
zo
buien
1/10 °C 3/13 °C
ma
buien
0/13 °C 2/16 °C
di
buien
2/12 °C 4/15 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
ijzel
zo
buien
ma
buien
di
buien
Berg 946 m -2/7 °C -2/2 °C 0/2 °C -1/7 °C 1/10 °C 0/13 °C 2/12 °C
Dal 506 m 0/10 °C 0/6 °C 2/10 °C 1/10 °C 3/13 °C 2/16 °C 4/15 °C

Weer in skigebied Berg 889 m Dal 562 m
wo
bewolkt
-2/6 °C 0/9 °C
do
sneeuwval
-2/2 °C 0/5 °C
vr
sneeuwbuien
0/2 °C 2/9 °C
za
ijzel
-1/6 °C 1/9 °C
zo
buien
1/9 °C 3/12 °C
ma
buien
0/12 °C 2/15 °C
di
buien
2/11 °C 4/14 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
ijzel
zo
buien
ma
buien
di
buien
Berg 889 m -2/6 °C -2/2 °C 0/2 °C -1/6 °C 1/9 °C 0/12 °C 2/11 °C
Dal 562 m 0/9 °C 0/5 °C 2/9 °C 1/9 °C 3/12 °C 2/15 °C 4/14 °C

Weer in skigebied Berg 840 m Dal 700 m
wo
bewolkt
-2/8 °C -1/9 °C
do
sneeuwval
-2/2 °C -1/2 °C
vr
sneeuwbuien
0/2 °C 1/9 °C
za
buien
-1/8 °C 0/9 °C
zo
buien
1/11 °C 2/12 °C
ma
buien
0/14 °C 1/15 °C
di
buien
2/13 °C 3/14 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
buien
zo
buien
ma
buien
di
buien
Berg 840 m -2/8 °C -2/2 °C 0/2 °C -1/8 °C 1/11 °C 0/14 °C 2/13 °C
Dal 700 m -1/9 °C -1/2 °C 1/9 °C 0/9 °C 2/12 °C 1/15 °C 3/14 °C

Weer in skigebied Berg 633 m Dal 439 m
wo
bewolkt
1/11 °C 2/13 °C
do
regen
1/7 °C 2/9 °C
vr
buien
3/11 °C 4/13 °C
za
buien
2/11 °C 3/13 °C
zo
buien
4/14 °C 5/16 °C
ma
buien
3/17 °C 4/19 °C
di
buien
5/16 °C 6/18 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
regen
vr
buien
za
buien
zo
buien
ma
buien
di
buien
Berg 633 m 1/11 °C 1/7 °C 3/11 °C 2/11 °C 4/14 °C 3/17 °C 5/16 °C
Dal 439 m 2/13 °C 2/9 °C 4/13 °C 3/13 °C 5/16 °C 4/19 °C 6/18 °C

Weer in skigebied Berg 903 m Dal 726 m
wo
bewolkt
-2/7 °C -1/8 °C
do
sneeuwval
-2/2 °C -1/2 °C
vr
sneeuwbuien
0/2 °C 1/8 °C
za
buien
-1/7 °C 0/8 °C
zo
buien
1/10 °C 2/11 °C
ma
buien
0/13 °C 1/14 °C
di
buien
2/12 °C 3/13 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
buien
zo
buien
ma
buien
di
buien
Berg 903 m -2/7 °C -2/2 °C 0/2 °C -1/7 °C 1/10 °C 0/13 °C 2/12 °C
Dal 726 m -1/8 °C -1/2 °C 1/8 °C 0/8 °C 2/11 °C 1/14 °C 3/13 °C

Weer in skigebied Berg 864 m Dal 750 m
wo
bewolkt
-2/7 °C -1/8 °C
do
sneeuwval
-2/2 °C -1/2 °C
vr
sneeuwbuien
0/2 °C 1/2 °C
za
buien
-1/7 °C 0/8 °C
zo
buien
1/10 °C 2/11 °C
ma
buien
0/13 °C 1/14 °C
di
buien
2/12 °C 3/13 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
buien
zo
buien
ma
buien
di
buien
Berg 864 m -2/7 °C -2/2 °C 0/2 °C -1/7 °C 1/10 °C 0/13 °C 2/12 °C
Dal 750 m -1/8 °C -1/2 °C 1/2 °C 0/8 °C 2/11 °C 1/14 °C 3/13 °C

Weer in skigebied Berg 722 m Dal 694 m
wo
bewolkt
-1/8 °C -1/9 °C
do
sneeuwval
-1/2 °C -1/2 °C
vr
buien
1/8 °C 1/9 °C
za
buien
0/8 °C 0/9 °C
zo
buien
2/11 °C 2/12 °C
ma
buien
1/14 °C 1/15 °C
di
buien
3/13 °C 3/14 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
sneeuwval
vr
buien
za
buien
zo
buien
ma
buien
di
buien
Berg 722 m -1/8 °C -1/2 °C 1/8 °C 0/8 °C 2/11 °C 1/14 °C 3/13 °C
Dal 694 m -1/9 °C -1/2 °C 1/9 °C 0/9 °C 2/12 °C 1/15 °C 3/14 °C
1-12 van 12 skigebieden