Skiweer Jablunkauer Bergland
Weersverwachting in het Jablunkauer Bergland voor 6 Skigebieden - Weer in de bergen in het Jablunkauer Bergland voor 7 dagen
Weer Jablunkauer Bergland
Weer in het Jablunkauer Bergland voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Jablunkauer Bergland voor 6 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Jablunkauer Bergland
- Jablunkauer Bergland – Gaan naar
Woiwodschap PL:
Regio CZ:
District SK:
1-6 van 6 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1041 m | Dal 652 m |
|---|---|---|
wo | -1/11 °C | 1/14 °C |
do | -1/13 °C | 1/16 °C |
vr | 2/12 °C | 4/15 °C |
za | 4/12 °C | 6/15 °C |
zo | 5/7 °C | 7/10 °C |
ma | 4/8 °C | 6/11 °C |
di | 3/11 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1041 m | -1/11 °C | -1/13 °C | 2/12 °C | 4/12 °C | 5/7 °C | 4/8 °C | 3/11 °C |
| Dal 652 m | 1/14 °C | 1/16 °C | 4/15 °C | 6/15 °C | 7/10 °C | 6/11 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 676 m | Dal 530 m |
|---|---|---|
wo | 1/11 °C | 2/12 °C |
do | 2/13 °C | 3/14 °C |
vr | 6/12 °C | 7/13 °C |
za | 7/9 °C | 8/10 °C |
zo | 6/7 °C | 7/8 °C |
ma | 5/6 °C | 6/7 °C |
di | 6/14 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 676 m | 1/11 °C | 2/13 °C | 6/12 °C | 7/9 °C | 6/7 °C | 5/6 °C | 6/14 °C |
| Dal 530 m | 2/12 °C | 3/14 °C | 7/13 °C | 8/10 °C | 7/8 °C | 6/7 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 883 m | Dal 743 m |
|---|---|---|
wo | 0/9 °C | 1/10 °C |
do | 1/11 °C | 2/12 °C |
vr | 5/10 °C | 6/11 °C |
za | 6/7 °C | 7/8 °C |
zo | 5/5 °C | 6/6 °C |
ma | 4/4 °C | 5/5 °C |
di | 5/12 °C | 6/13 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 883 m | 0/9 °C | 1/11 °C | 5/10 °C | 6/7 °C | 5/5 °C | 4/4 °C | 5/12 °C |
| Dal 743 m | 1/10 °C | 2/12 °C | 6/11 °C | 7/8 °C | 6/6 °C | 5/5 °C | 6/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 780 m | Dal 650 m |
|---|---|---|
wo | 1/10 °C | 1/11 °C |
do | 2/12 °C | 2/13 °C |
vr | 6/11 °C | 6/12 °C |
za | 7/8 °C | 7/9 °C |
zo | 6/6 °C | 6/7 °C |
ma | 5/5 °C | 5/6 °C |
di | 6/13 °C | 6/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 780 m | 1/10 °C | 2/12 °C | 6/11 °C | 7/8 °C | 6/6 °C | 5/5 °C | 6/13 °C |
| Dal 650 m | 1/11 °C | 2/13 °C | 6/12 °C | 7/9 °C | 6/7 °C | 5/6 °C | 6/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 570 m | Dal 470 m |
|---|---|---|
wo | 2/12 °C | 2/13 °C |
do | 3/14 °C | 3/15 °C |
vr | 7/13 °C | 7/14 °C |
za | 8/10 °C | 8/11 °C |
zo | 7/8 °C | 7/9 °C |
ma | 6/7 °C | 6/8 °C |
di | 7/15 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 570 m | 2/12 °C | 3/14 °C | 7/13 °C | 8/10 °C | 7/8 °C | 6/7 °C | 7/15 °C |
| Dal 470 m | 2/13 °C | 3/15 °C | 7/14 °C | 8/11 °C | 7/9 °C | 6/8 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 567 m | Dal 452 m |
|---|---|---|
wo | 2/12 °C | 2/13 °C |
do | 3/14 °C | 3/15 °C |
vr | 7/13 °C | 7/14 °C |
za | 8/10 °C | 8/11 °C |
zo | 7/8 °C | 7/9 °C |
ma | 6/7 °C | 6/8 °C |
di | 7/15 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 567 m | 2/12 °C | 3/14 °C | 7/13 °C | 8/10 °C | 7/8 °C | 6/7 °C | 7/15 °C |
| Dal 452 m | 2/13 °C | 3/15 °C | 7/14 °C | 8/11 °C | 7/9 °C | 6/8 °C | 7/16 °C |
1-6 van 6 skigebieden




