Skiweer Kiso-gebergte
Weersverwachting in het Kiso-gebergte voor 96 Skigebieden - Weer in de bergen in het Kiso-gebergte voor 7 dagen
Weer Kiso-gebergte
Weer in het Kiso-gebergte voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Kiso-gebergte voor 96 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Kiso-gebergte
- Kiso-gebergte – Gaan naar
Prefecturen:
| Weer in skigebied | Berg 1575 m | Dal 1505 m |
|---|---|---|
vr | 4/14 °C | 5/14 °C |
za | 9/15 °C | 10/15 °C |
zo | 10/18 °C | 11/18 °C |
ma | 11/20 °C | 12/20 °C |
di | 11/19 °C | 12/19 °C |
wo | 7/16 °C | 8/16 °C |
do | 8/14 °C | 9/14 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1575 m | 4/14 °C | 9/15 °C | 10/18 °C | 11/20 °C | 11/19 °C | 7/16 °C | 8/14 °C |
| Dal 1505 m | 5/14 °C | 10/15 °C | 11/18 °C | 12/20 °C | 12/19 °C | 8/16 °C | 9/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 865 m | Dal 479 m |
|---|---|---|
vr | 6/15 °C | 10/21 °C |
za | 7/17 °C | 11/23 °C |
zo | 8/18 °C | 12/24 °C |
ma | 10/21 °C | 14/27 °C |
di | 11/20 °C | 15/26 °C |
wo | 10/13 °C | 14/19 °C |
do | 8/17 °C | 12/23 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 865 m | 6/15 °C | 7/17 °C | 8/18 °C | 10/21 °C | 11/20 °C | 10/13 °C | 8/17 °C |
| Dal 479 m | 10/21 °C | 11/23 °C | 12/24 °C | 14/27 °C | 15/26 °C | 14/19 °C | 12/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1770 m | Dal 1664 m |
|---|---|---|
vr | 3/12 °C | 4/13 °C |
za | 8/13 °C | 9/14 °C |
zo | 9/16 °C | 10/17 °C |
ma | 10/18 °C | 11/19 °C |
di | 10/17 °C | 11/18 °C |
wo | 6/14 °C | 7/15 °C |
do | 7/12 °C | 8/13 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1770 m | 3/12 °C | 8/13 °C | 9/16 °C | 10/18 °C | 10/17 °C | 6/14 °C | 7/12 °C |
| Dal 1664 m | 4/13 °C | 9/14 °C | 10/17 °C | 11/19 °C | 11/18 °C | 7/15 °C | 8/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1950 m | Dal 1680 m |
|---|---|---|
vr | 2/11 °C | 4/13 °C |
za | 7/12 °C | 9/14 °C |
zo | 8/15 °C | 10/17 °C |
ma | 9/17 °C | 11/19 °C |
di | 9/16 °C | 11/18 °C |
wo | 5/13 °C | 7/15 °C |
do | 6/11 °C | 8/13 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1950 m | 2/11 °C | 7/12 °C | 8/15 °C | 9/17 °C | 9/16 °C | 5/13 °C | 6/11 °C |
| Dal 1680 m | 4/13 °C | 9/14 °C | 10/17 °C | 11/19 °C | 11/18 °C | 7/15 °C | 8/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1780 m | Dal 1400 m |
|---|---|---|
vr | 3/12 °C | 5/15 °C |
za | 8/13 °C | 10/16 °C |
zo | 9/16 °C | 11/19 °C |
ma | 10/18 °C | 12/21 °C |
di | 10/17 °C | 12/20 °C |
wo | 6/14 °C | 8/17 °C |
do | 7/12 °C | 9/15 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1780 m | 3/12 °C | 8/13 °C | 9/16 °C | 10/18 °C | 10/17 °C | 6/14 °C | 7/12 °C |
| Dal 1400 m | 5/15 °C | 10/16 °C | 11/19 °C | 12/21 °C | 12/20 °C | 8/17 °C | 9/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 900 m | Dal 650 m |
|---|---|---|
vr | 8/18 °C | 9/19 °C |
za | 9/20 °C | 10/21 °C |
zo | 10/21 °C | 11/22 °C |
ma | 12/24 °C | 13/25 °C |
di | 13/23 °C | 14/24 °C |
wo | 12/16 °C | 13/17 °C |
do | 10/20 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 900 m | 8/18 °C | 9/20 °C | 10/21 °C | 12/24 °C | 13/23 °C | 12/16 °C | 10/20 °C |
| Dal 650 m | 9/19 °C | 10/21 °C | 11/22 °C | 13/25 °C | 14/24 °C | 13/17 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2060 m | Dal 1904 m |
|---|---|---|
vr | 2/10 °C | 3/11 °C |
za | 7/11 °C | 8/12 °C |
zo | 8/14 °C | 9/15 °C |
ma | 9/16 °C | 10/17 °C |
di | 9/15 °C | 10/16 °C |
wo | 5/12 °C | 6/13 °C |
do | 6/10 °C | 7/11 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2060 m | 2/10 °C | 7/11 °C | 8/14 °C | 9/16 °C | 9/15 °C | 5/12 °C | 6/10 °C |
| Dal 1904 m | 3/11 °C | 8/12 °C | 9/15 °C | 10/17 °C | 10/16 °C | 6/13 °C | 7/11 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1570 m | Dal 1330 m |
|---|---|---|
vr | 2/11 °C | 6/14 °C |
za | 7/12 °C | 7/16 °C |
zo | 8/15 °C | 8/17 °C |
ma | 9/17 °C | 10/20 °C |
di | 9/16 °C | 11/19 °C |
wo | 5/12 °C | 10/12 °C |
do | 6/11 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1570 m | 2/11 °C | 7/12 °C | 8/15 °C | 9/17 °C | 9/16 °C | 5/12 °C | 6/11 °C |
| Dal 1330 m | 6/14 °C | 7/16 °C | 8/17 °C | 10/20 °C | 11/19 °C | 10/12 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1709 m | Dal 1604 m |
|---|---|---|
vr | 4/13 °C | 4/14 °C |
za | 9/14 °C | 9/15 °C |
zo | 10/17 °C | 10/18 °C |
ma | 11/19 °C | 11/20 °C |
di | 11/18 °C | 11/19 °C |
wo | 7/15 °C | 7/16 °C |
do | 8/13 °C | 8/14 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1709 m | 4/13 °C | 9/14 °C | 10/17 °C | 11/19 °C | 11/18 °C | 7/15 °C | 8/13 °C |
| Dal 1604 m | 4/14 °C | 9/15 °C | 10/18 °C | 11/20 °C | 11/19 °C | 7/16 °C | 8/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1672 m | Dal 1350 m |
|---|---|---|
vr | 3/12 °C | 5/16 °C |
za | 8/13 °C | 10/17 °C |
zo | 9/16 °C | 11/20 °C |
ma | 10/18 °C | 12/22 °C |
di | 10/17 °C | 12/21 °C |
wo | 6/14 °C | 8/18 °C |
do | 7/12 °C | 9/16 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1672 m | 3/12 °C | 8/13 °C | 9/16 °C | 10/18 °C | 10/17 °C | 6/14 °C | 7/12 °C |
| Dal 1350 m | 5/16 °C | 10/17 °C | 11/20 °C | 12/22 °C | 12/21 °C | 8/18 °C | 9/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1050 m | Dal 780 m |
|---|---|---|
vr | 7/16 °C | 10/22 °C |
za | 8/18 °C | 8/23 °C |
zo | 9/19 °C | 9/27 °C |
ma | 11/22 °C | 11/28 °C |
di | 12/21 °C | 14/28 °C |
wo | 11/14 °C | 12/18 °C |
do | 9/18 °C | 9/24 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1050 m | 7/16 °C | 8/18 °C | 9/19 °C | 11/22 °C | 12/21 °C | 11/14 °C | 9/18 °C |
| Dal 780 m | 10/22 °C | 8/23 °C | 9/27 °C | 11/28 °C | 14/28 °C | 12/18 °C | 9/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1905 m | Dal 1673 m |
|---|---|---|
vr | 3/11 °C | 4/13 °C |
za | 8/12 °C | 9/14 °C |
zo | 9/15 °C | 10/17 °C |
ma | 10/17 °C | 11/19 °C |
di | 10/16 °C | 11/18 °C |
wo | 6/13 °C | 7/15 °C |
do | 7/11 °C | 8/13 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1905 m | 3/11 °C | 8/12 °C | 9/15 °C | 10/17 °C | 10/16 °C | 6/13 °C | 7/11 °C |
| Dal 1673 m | 4/13 °C | 9/14 °C | 10/17 °C | 11/19 °C | 11/18 °C | 7/15 °C | 8/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1150 m | Dal 850 m |
|---|---|---|
vr | 8/16 °C | 9/18 °C |
za | 8/17 °C | 9/19 °C |
zo | 9/20 °C | 10/22 °C |
ma | 11/20 °C | 12/22 °C |
di | 11/19 °C | 12/21 °C |
wo | 12/12 °C | 13/14 °C |
do | 12/18 °C | 13/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1150 m | 8/16 °C | 8/17 °C | 9/20 °C | 11/20 °C | 11/19 °C | 12/12 °C | 12/18 °C |
| Dal 850 m | 9/18 °C | 9/19 °C | 10/22 °C | 12/22 °C | 12/21 °C | 13/14 °C | 13/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1220 m | Dal 820 m |
|---|---|---|
vr | 6/15 °C | 10/21 °C |
za | 7/17 °C | 8/22 °C |
zo | 8/18 °C | 9/26 °C |
ma | 10/21 °C | 11/27 °C |
di | 11/20 °C | 14/27 °C |
wo | 10/13 °C | 12/17 °C |
do | 8/17 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1220 m | 6/15 °C | 7/17 °C | 8/18 °C | 10/21 °C | 11/20 °C | 10/13 °C | 8/17 °C |
| Dal 820 m | 10/21 °C | 8/22 °C | 9/26 °C | 11/27 °C | 14/27 °C | 12/17 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2240 m | Dal 1763 m |
|---|---|---|
vr | 1/9 °C | 3/12 °C |
za | 6/10 °C | 8/13 °C |
zo | 7/13 °C | 9/16 °C |
ma | 8/15 °C | 10/18 °C |
di | 8/14 °C | 10/17 °C |
wo | 4/11 °C | 6/14 °C |
do | 5/9 °C | 7/12 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2240 m | 1/9 °C | 6/10 °C | 7/13 °C | 8/15 °C | 8/14 °C | 4/11 °C | 5/9 °C |
| Dal 1763 m | 3/12 °C | 8/13 °C | 9/16 °C | 10/18 °C | 10/17 °C | 6/14 °C | 7/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2091 m | Dal 1880 m |
|---|---|---|
vr | 2/10 °C | 3/12 °C |
za | 7/11 °C | 8/13 °C |
zo | 8/14 °C | 9/16 °C |
ma | 9/16 °C | 10/18 °C |
di | 9/15 °C | 10/17 °C |
wo | 5/12 °C | 6/14 °C |
do | 6/10 °C | 7/12 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2091 m | 2/10 °C | 7/11 °C | 8/14 °C | 9/16 °C | 9/15 °C | 5/12 °C | 6/10 °C |
| Dal 1880 m | 3/12 °C | 8/13 °C | 9/16 °C | 10/18 °C | 10/17 °C | 6/14 °C | 7/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1594 m | Dal 1344 m |
|---|---|---|
vr | 4/14 °C | 6/14 °C |
za | 7/15 °C | 7/16 °C |
zo | 8/17 °C | 8/17 °C |
ma | 10/20 °C | 10/20 °C |
di | 11/19 °C | 11/19 °C |
wo | 7/12 °C | 10/12 °C |
do | 8/14 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1594 m | 4/14 °C | 7/15 °C | 8/17 °C | 10/20 °C | 11/19 °C | 7/12 °C | 8/14 °C |
| Dal 1344 m | 6/14 °C | 7/16 °C | 8/17 °C | 10/20 °C | 11/19 °C | 10/12 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1401 m | Dal 1272 m |
|---|---|---|
vr | 5/15 °C | 6/15 °C |
za | 7/16 °C | 7/17 °C |
zo | 8/18 °C | 8/18 °C |
ma | 10/21 °C | 10/21 °C |
di | 11/20 °C | 11/20 °C |
wo | 8/13 °C | 10/13 °C |
do | 8/15 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1401 m | 5/15 °C | 7/16 °C | 8/18 °C | 10/21 °C | 11/20 °C | 8/13 °C | 8/15 °C |
| Dal 1272 m | 6/15 °C | 7/17 °C | 8/18 °C | 10/21 °C | 11/20 °C | 10/13 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1400 m | Dal 1200 m |
|---|---|---|
vr | 5/14 °C | 6/15 °C |
za | 6/16 °C | 7/17 °C |
zo | 7/17 °C | 8/18 °C |
ma | 9/20 °C | 10/21 °C |
di | 10/19 °C | 11/20 °C |
wo | 9/12 °C | 10/13 °C |
do | 7/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1400 m | 5/14 °C | 6/16 °C | 7/17 °C | 9/20 °C | 10/19 °C | 9/12 °C | 7/16 °C |
| Dal 1200 m | 6/15 °C | 7/17 °C | 8/18 °C | 10/21 °C | 11/20 °C | 10/13 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 865 m | Dal 621 m |
|---|---|---|
vr | 8/18 °C | 9/20 °C |
za | 9/20 °C | 10/22 °C |
zo | 10/21 °C | 11/23 °C |
ma | 12/24 °C | 13/26 °C |
di | 13/23 °C | 14/25 °C |
wo | 12/16 °C | 13/18 °C |
do | 10/20 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 865 m | 8/18 °C | 9/20 °C | 10/21 °C | 12/24 °C | 13/23 °C | 12/16 °C | 10/20 °C |
| Dal 621 m | 9/20 °C | 10/22 °C | 11/23 °C | 13/26 °C | 14/25 °C | 13/18 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1360 m | Dal 1225 m |
|---|---|---|
vr | 7/15 °C | 8/16 °C |
za | 7/16 °C | 8/17 °C |
zo | 8/19 °C | 9/20 °C |
ma | 10/19 °C | 11/20 °C |
di | 10/18 °C | 11/19 °C |
wo | 11/11 °C | 12/12 °C |
do | 11/17 °C | 12/18 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1360 m | 7/15 °C | 7/16 °C | 8/19 °C | 10/19 °C | 10/18 °C | 11/11 °C | 11/17 °C |
| Dal 1225 m | 8/16 °C | 8/17 °C | 9/20 °C | 11/20 °C | 11/19 °C | 12/12 °C | 12/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1350 m | Dal 1160 m |
|---|---|---|
vr | 5/13 °C | 8/16 °C |
za | 5/14 °C | 8/17 °C |
zo | 6/17 °C | 9/20 °C |
ma | 8/17 °C | 11/20 °C |
di | 8/16 °C | 11/19 °C |
wo | 9/9 °C | 12/12 °C |
do | 9/15 °C | 12/18 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1350 m | 5/13 °C | 5/14 °C | 6/17 °C | 8/17 °C | 8/16 °C | 9/9 °C | 9/15 °C |
| Dal 1160 m | 8/16 °C | 8/17 °C | 9/20 °C | 11/20 °C | 11/19 °C | 12/12 °C | 12/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1821 m | Dal 1527 m |
|---|---|---|
vr | 3/12 °C | 5/14 °C |
za | 8/13 °C | 10/15 °C |
zo | 9/16 °C | 11/18 °C |
ma | 10/18 °C | 12/20 °C |
di | 10/17 °C | 12/19 °C |
wo | 6/14 °C | 8/16 °C |
do | 7/12 °C | 9/14 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1821 m | 3/12 °C | 8/13 °C | 9/16 °C | 10/18 °C | 10/17 °C | 6/14 °C | 7/12 °C |
| Dal 1527 m | 5/14 °C | 10/15 °C | 11/18 °C | 12/20 °C | 12/19 °C | 8/16 °C | 9/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1043 m | Dal 773 m |
|---|---|---|
vr | 7/16 °C | 10/22 °C |
za | 8/18 °C | 8/23 °C |
zo | 9/19 °C | 9/27 °C |
ma | 11/22 °C | 11/28 °C |
di | 12/21 °C | 14/28 °C |
wo | 11/14 °C | 12/18 °C |
do | 9/18 °C | 9/24 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1043 m | 7/16 °C | 8/18 °C | 9/19 °C | 11/22 °C | 12/21 °C | 11/14 °C | 9/18 °C |
| Dal 773 m | 10/22 °C | 8/23 °C | 9/27 °C | 11/28 °C | 14/28 °C | 12/18 °C | 9/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1401 m | Dal 1337 m |
|---|---|---|
vr | 5/14 °C | 6/14 °C |
za | 7/16 °C | 7/16 °C |
zo | 8/17 °C | 8/17 °C |
ma | 10/20 °C | 10/20 °C |
di | 11/19 °C | 11/19 °C |
wo | 8/12 °C | 10/12 °C |
do | 8/15 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1401 m | 5/14 °C | 7/16 °C | 8/17 °C | 10/20 °C | 11/19 °C | 8/12 °C | 8/15 °C |
| Dal 1337 m | 6/14 °C | 7/16 °C | 8/17 °C | 10/20 °C | 11/19 °C | 10/12 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1566 m | Dal 1456 m |
|---|---|---|
vr | 4/14 °C | 5/15 °C |
za | 9/15 °C | 10/16 °C |
zo | 10/18 °C | 11/19 °C |
ma | 11/20 °C | 12/21 °C |
di | 11/19 °C | 12/20 °C |
wo | 7/16 °C | 8/17 °C |
do | 8/14 °C | 9/15 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1566 m | 4/14 °C | 9/15 °C | 10/18 °C | 11/20 °C | 11/19 °C | 7/16 °C | 8/14 °C |
| Dal 1456 m | 5/15 °C | 10/16 °C | 11/19 °C | 12/21 °C | 12/20 °C | 8/17 °C | 9/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1050 m | Dal 900 m |
|---|---|---|
vr | 8/16 °C | 9/18 °C |
za | 8/17 °C | 9/19 °C |
zo | 9/20 °C | 10/22 °C |
ma | 11/20 °C | 12/22 °C |
di | 11/19 °C | 12/21 °C |
wo | 12/12 °C | 13/14 °C |
do | 12/18 °C | 13/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1050 m | 8/16 °C | 8/17 °C | 9/20 °C | 11/20 °C | 11/19 °C | 12/12 °C | 12/18 °C |
| Dal 900 m | 9/18 °C | 9/19 °C | 10/22 °C | 12/22 °C | 12/21 °C | 13/14 °C | 13/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1707 m | Dal 1594 m |
|---|---|---|
vr | 3/12 °C | 4/14 °C |
za | 8/13 °C | 9/15 °C |
zo | 9/16 °C | 10/18 °C |
ma | 10/18 °C | 11/20 °C |
di | 10/17 °C | 11/19 °C |
wo | 6/14 °C | 7/16 °C |
do | 7/12 °C | 8/14 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1707 m | 3/12 °C | 8/13 °C | 9/16 °C | 10/18 °C | 10/17 °C | 6/14 °C | 7/12 °C |
| Dal 1594 m | 4/14 °C | 9/15 °C | 10/18 °C | 11/20 °C | 11/19 °C | 7/16 °C | 8/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1305 m | Dal 1145 m |
|---|---|---|
vr | 7/15 °C | 8/16 °C |
za | 7/16 °C | 8/17 °C |
zo | 8/19 °C | 9/20 °C |
ma | 10/19 °C | 11/20 °C |
di | 10/18 °C | 11/19 °C |
wo | 11/11 °C | 12/12 °C |
do | 11/17 °C | 12/18 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1305 m | 7/15 °C | 7/16 °C | 8/19 °C | 10/19 °C | 10/18 °C | 11/11 °C | 11/17 °C |
| Dal 1145 m | 8/16 °C | 8/17 °C | 9/20 °C | 11/20 °C | 11/19 °C | 12/12 °C | 12/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1120 m | Dal 1000 m |
|---|---|---|
vr | 7/16 °C | 7/17 °C |
za | 8/18 °C | 8/19 °C |
zo | 9/19 °C | 9/20 °C |
ma | 11/22 °C | 11/23 °C |
di | 12/21 °C | 12/22 °C |
wo | 11/14 °C | 11/15 °C |
do | 9/18 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1120 m | 7/16 °C | 8/18 °C | 9/19 °C | 11/22 °C | 12/21 °C | 11/14 °C | 9/18 °C |
| Dal 1000 m | 7/17 °C | 8/19 °C | 9/20 °C | 11/23 °C | 12/22 °C | 11/15 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 896 m | Dal 789 m |
|---|---|---|
vr | 8/18 °C | 8/18 °C |
za | 9/20 °C | 9/20 °C |
zo | 10/21 °C | 10/21 °C |
ma | 12/24 °C | 12/24 °C |
di | 13/23 °C | 13/23 °C |
wo | 12/16 °C | 12/16 °C |
do | 10/20 °C | 10/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 896 m | 8/18 °C | 9/20 °C | 10/21 °C | 12/24 °C | 13/23 °C | 12/16 °C | 10/20 °C |
| Dal 789 m | 8/18 °C | 9/20 °C | 10/21 °C | 12/24 °C | 13/23 °C | 12/16 °C | 10/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2670 m | Dal 2614 m |
|---|---|---|
vr | -3/5 °C | -2/6 °C |
za | 2/6 °C | 3/7 °C |
zo | 3/9 °C | 4/10 °C |
ma | 4/11 °C | 5/12 °C |
di | 4/10 °C | 5/11 °C |
wo | 0/7 °C | 1/8 °C |
do | 1/5 °C | 2/6 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2670 m | -3/5 °C | 2/6 °C | 3/9 °C | 4/11 °C | 4/10 °C | 0/7 °C | 1/5 °C |
| Dal 2614 m | -2/6 °C | 3/7 °C | 4/10 °C | 5/12 °C | 5/11 °C | 1/8 °C | 2/6 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1994 m | Dal 1646 m |
|---|---|---|
vr | 2/11 °C | 4/13 °C |
za | 7/12 °C | 9/14 °C |
zo | 8/15 °C | 10/17 °C |
ma | 9/17 °C | 11/19 °C |
di | 9/16 °C | 11/18 °C |
wo | 5/13 °C | 7/15 °C |
do | 6/11 °C | 8/13 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1994 m | 2/11 °C | 7/12 °C | 8/15 °C | 9/17 °C | 9/16 °C | 5/13 °C | 6/11 °C |
| Dal 1646 m | 4/13 °C | 9/14 °C | 10/17 °C | 11/19 °C | 11/18 °C | 7/15 °C | 8/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1158 m | Dal 838 m |
|---|---|---|
vr | 6/16 °C | 8/18 °C |
za | 7/18 °C | 9/20 °C |
zo | 8/19 °C | 10/21 °C |
ma | 10/22 °C | 12/24 °C |
di | 11/21 °C | 13/23 °C |
wo | 10/14 °C | 12/16 °C |
do | 8/18 °C | 10/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1158 m | 6/16 °C | 7/18 °C | 8/19 °C | 10/22 °C | 11/21 °C | 10/14 °C | 8/18 °C |
| Dal 838 m | 8/18 °C | 9/20 °C | 10/21 °C | 12/24 °C | 13/23 °C | 12/16 °C | 10/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1904 m | Dal 1200 m |
|---|---|---|
vr | 2/18 °C | 6/22 °C |
za | 2/19 °C | 6/23 °C |
zo | 3/20 °C | 7/24 °C |
ma | 5/23 °C | 9/27 °C |
di | 6/22 °C | 10/26 °C |
wo | 8/8 °C | 12/12 °C |
do | 5/19 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1904 m | 2/18 °C | 2/19 °C | 3/20 °C | 5/23 °C | 6/22 °C | 8/8 °C | 5/19 °C |
| Dal 1200 m | 6/22 °C | 6/23 °C | 7/24 °C | 9/27 °C | 10/26 °C | 12/12 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1430 m | Dal 1200 m |
|---|---|---|
vr | 5/14 °C | 6/15 °C |
za | 6/16 °C | 7/17 °C |
zo | 7/17 °C | 8/18 °C |
ma | 9/20 °C | 10/21 °C |
di | 10/19 °C | 11/20 °C |
wo | 9/12 °C | 10/13 °C |
do | 7/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1430 m | 5/14 °C | 6/16 °C | 7/17 °C | 9/20 °C | 10/19 °C | 9/12 °C | 7/16 °C |
| Dal 1200 m | 6/15 °C | 7/17 °C | 8/18 °C | 10/21 °C | 11/20 °C | 10/13 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1030 m | Dal 950 m |
|---|---|---|
vr | 8/17 °C | 9/17 °C |
za | 8/18 °C | 9/18 °C |
zo | 9/21 °C | 10/21 °C |
ma | 11/21 °C | 12/21 °C |
di | 11/20 °C | 12/20 °C |
wo | 12/13 °C | 13/13 °C |
do | 12/19 °C | 13/19 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1030 m | 8/17 °C | 8/18 °C | 9/21 °C | 11/21 °C | 11/20 °C | 12/13 °C | 12/19 °C |
| Dal 950 m | 9/17 °C | 9/18 °C | 10/21 °C | 12/21 °C | 12/20 °C | 13/13 °C | 13/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1100 m | Dal 900 m |
|---|---|---|
vr | 7/16 °C | 8/18 °C |
za | 8/18 °C | 9/20 °C |
zo | 9/19 °C | 10/21 °C |
ma | 11/22 °C | 12/24 °C |
di | 12/21 °C | 13/23 °C |
wo | 11/14 °C | 12/16 °C |
do | 9/18 °C | 10/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1100 m | 7/16 °C | 8/18 °C | 9/19 °C | 11/22 °C | 12/21 °C | 11/14 °C | 9/18 °C |
| Dal 900 m | 8/18 °C | 9/20 °C | 10/21 °C | 12/24 °C | 13/23 °C | 12/16 °C | 10/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1650 m | Dal 1600 m |
|---|---|---|
vr | 6/21 °C | 6/21 °C |
za | 6/22 °C | 6/22 °C |
zo | 7/23 °C | 7/23 °C |
ma | 9/26 °C | 9/26 °C |
di | 10/25 °C | 10/25 °C |
wo | 12/12 °C | 12/12 °C |
do | 9/22 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1650 m | 6/21 °C | 6/22 °C | 7/23 °C | 9/26 °C | 10/25 °C | 12/12 °C | 9/22 °C |
| Dal 1600 m | 6/21 °C | 6/22 °C | 7/23 °C | 9/26 °C | 10/25 °C | 12/12 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1196 m | Dal 798 m |
|---|---|---|
vr | 6/15 °C | 8/18 °C |
za | 7/17 °C | 9/20 °C |
zo | 8/18 °C | 10/21 °C |
ma | 10/21 °C | 12/24 °C |
di | 11/20 °C | 13/23 °C |
wo | 10/13 °C | 12/16 °C |
do | 8/17 °C | 10/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1196 m | 6/15 °C | 7/17 °C | 8/18 °C | 10/21 °C | 11/20 °C | 10/13 °C | 8/17 °C |
| Dal 798 m | 8/18 °C | 9/20 °C | 10/21 °C | 12/24 °C | 13/23 °C | 12/16 °C | 10/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2098 m | Dal 1561 m |
|---|---|---|
vr | 2/10 °C | 4/14 °C |
za | 7/11 °C | 9/15 °C |
zo | 8/14 °C | 10/18 °C |
ma | 9/16 °C | 11/20 °C |
di | 9/15 °C | 11/19 °C |
wo | 5/12 °C | 7/16 °C |
do | 6/10 °C | 8/14 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2098 m | 2/10 °C | 7/11 °C | 8/14 °C | 9/16 °C | 9/15 °C | 5/12 °C | 6/10 °C |
| Dal 1561 m | 4/14 °C | 9/15 °C | 10/18 °C | 11/20 °C | 11/19 °C | 7/16 °C | 8/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1270 m | Dal 1260 m |
|---|---|---|
vr | 6/15 °C | 6/15 °C |
za | 7/17 °C | 7/17 °C |
zo | 8/18 °C | 8/18 °C |
ma | 10/21 °C | 10/21 °C |
di | 11/20 °C | 11/20 °C |
wo | 10/13 °C | 10/13 °C |
do | 8/17 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1270 m | 6/15 °C | 7/17 °C | 8/18 °C | 10/21 °C | 11/20 °C | 10/13 °C | 8/17 °C |
| Dal 1260 m | 6/15 °C | 7/17 °C | 8/18 °C | 10/21 °C | 11/20 °C | 10/13 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 430 m | Dal 395 m |
|---|---|---|
vr | 10/21 °C | 10/21 °C |
za | 11/23 °C | 11/23 °C |
zo | 12/24 °C | 12/24 °C |
ma | 14/27 °C | 14/27 °C |
di | 15/26 °C | 15/26 °C |
wo | 14/19 °C | 14/19 °C |
do | 12/23 °C | 12/23 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 430 m | 10/21 °C | 11/23 °C | 12/24 °C | 14/27 °C | 15/26 °C | 14/19 °C | 12/23 °C |
| Dal 395 m | 10/21 °C | 11/23 °C | 12/24 °C | 14/27 °C | 15/26 °C | 14/19 °C | 12/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 945 m | Dal 580 m |
|---|---|---|
vr | 7/17 °C | 9/20 °C |
za | 8/19 °C | 10/22 °C |
zo | 9/20 °C | 11/23 °C |
ma | 11/23 °C | 13/26 °C |
di | 12/22 °C | 14/25 °C |
wo | 11/15 °C | 13/18 °C |
do | 9/19 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 945 m | 7/17 °C | 8/19 °C | 9/20 °C | 11/23 °C | 12/22 °C | 11/15 °C | 9/19 °C |
| Dal 580 m | 9/20 °C | 10/22 °C | 11/23 °C | 13/26 °C | 14/25 °C | 13/18 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1200 m | Dal 770 m |
|---|---|---|
vr | 6/15 °C | 8/19 °C |
za | 7/17 °C | 9/21 °C |
zo | 8/18 °C | 10/22 °C |
ma | 10/21 °C | 12/25 °C |
di | 11/20 °C | 13/24 °C |
wo | 10/13 °C | 12/17 °C |
do | 8/17 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1200 m | 6/15 °C | 7/17 °C | 8/18 °C | 10/21 °C | 11/20 °C | 10/13 °C | 8/17 °C |
| Dal 770 m | 8/19 °C | 9/21 °C | 10/22 °C | 12/25 °C | 13/24 °C | 12/17 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1181 m | Dal 917 m |
|---|---|---|
vr | 6/15 °C | 8/17 °C |
za | 7/17 °C | 9/19 °C |
zo | 8/18 °C | 10/20 °C |
ma | 10/21 °C | 12/23 °C |
di | 11/20 °C | 13/22 °C |
wo | 10/13 °C | 12/15 °C |
do | 8/17 °C | 10/19 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1181 m | 6/15 °C | 7/17 °C | 8/18 °C | 10/21 °C | 11/20 °C | 10/13 °C | 8/17 °C |
| Dal 917 m | 8/17 °C | 9/19 °C | 10/20 °C | 12/23 °C | 13/22 °C | 12/15 °C | 10/19 °C |
51-96 van 96 skigebieden

