Skiweer Kufsteinerland

Weersverwachting in het Kufsteinerland voor 6 Skigebieden - Weer in de bergen in het Kufsteinerland voor 7 dagen


Weer Kufsteinerland

Weer in het Kufsteinerland voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Kufsteinerland voor 6 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Kufsteinerland

1-6 van 6 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1077 m Dal 852 m
do
sneeuwbuien
1/2 °C 4/4 °C
vr
buien
1/6 °C 3/7 °C
za
sneeuwval
1/2 °C 1/5 °C
zo
bewolkt
3/9 °C 4/10 °C
ma
buien
1/13 °C 2/14 °C
di
bewolkt
4/15 °C 5/16 °C
wo
buien
6/14 °C 7/15 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
buien
za
sneeuwval
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1077 m 1/2 °C 1/6 °C 1/2 °C 3/9 °C 1/13 °C 4/15 °C 6/14 °C
Dal 852 m 4/4 °C 3/7 °C 1/5 °C 4/10 °C 2/14 °C 5/16 °C 7/15 °C

Weer in skigebied Berg 860 m Dal 800 m
do
buien
3/3 °C 4/5 °C
vr
buien
2/6 °C 3/8 °C
za
ijzel
1/4 °C 3/6 °C
zo
bewolkt
3/9 °C 4/11 °C
ma
buien
1/13 °C 2/15 °C
di
bewolkt
4/15 °C 5/17 °C
wo
buien
6/14 °C 7/16 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
ijzel
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 860 m 3/3 °C 2/6 °C 1/4 °C 3/9 °C 1/13 °C 4/15 °C 6/14 °C
Dal 800 m 4/5 °C 3/8 °C 3/6 °C 4/11 °C 2/15 °C 5/17 °C 7/16 °C

Weer in skigebied Berg 726 m Dal 630 m
do
buien
5/5 °C 5/6 °C
vr
buien
4/8 °C 4/9 °C
za
regen
4/6 °C 4/7 °C
zo
bewolkt
5/11 °C 5/12 °C
ma
buien
3/15 °C 3/16 °C
di
bewolkt
6/17 °C 6/18 °C
wo
buien
8/16 °C 8/17 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
regen
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 726 m 5/5 °C 4/8 °C 4/6 °C 5/11 °C 3/15 °C 6/17 °C 8/16 °C
Dal 630 m 5/6 °C 4/9 °C 4/7 °C 5/12 °C 3/16 °C 6/18 °C 8/17 °C

Weer in skigebied Berg 531 m Dal 521 m
do
buien
6/7 °C 6/7 °C
vr
buien
5/10 °C 5/10 °C
za
regen
5/8 °C 5/8 °C
zo
bewolkt
6/13 °C 6/13 °C
ma
buien
4/17 °C 4/17 °C
di
bewolkt
7/19 °C 7/19 °C
wo
buien
9/18 °C 9/18 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
regen
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 531 m 6/7 °C 5/10 °C 5/8 °C 6/13 °C 4/17 °C 7/19 °C 9/18 °C
Dal 521 m 6/7 °C 5/10 °C 5/8 °C 6/13 °C 4/17 °C 7/19 °C 9/18 °C

Weer in skigebied Berg 516 m Dal 500 m
do
buien
6/7 °C 6/7 °C
vr
buien
5/10 °C 5/10 °C
za
regen
5/8 °C 5/8 °C
zo
bewolkt
6/13 °C 6/13 °C
ma
buien
4/17 °C 4/17 °C
di
bewolkt
7/19 °C 7/19 °C
wo
buien
9/18 °C 9/18 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
regen
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 516 m 6/7 °C 5/10 °C 5/8 °C 6/13 °C 4/17 °C 7/19 °C 9/18 °C
Dal 500 m 6/7 °C 5/10 °C 5/8 °C 6/13 °C 4/17 °C 7/19 °C 9/18 °C

Weer in skigebied Berg 685 m Dal 650 m
do
buien
5/6 °C 5/6 °C
vr
buien
4/9 °C 4/9 °C
za
regen
4/7 °C 4/7 °C
zo
bewolkt
5/12 °C 5/12 °C
ma
buien
3/16 °C 3/16 °C
di
bewolkt
6/18 °C 6/18 °C
wo
buien
8/17 °C 8/17 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
regen
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 685 m 5/6 °C 4/9 °C 4/7 °C 5/12 °C 3/16 °C 6/18 °C 8/17 °C
Dal 650 m 5/6 °C 4/9 °C 4/7 °C 5/12 °C 3/16 °C 6/18 °C 8/17 °C
1-6 van 6 skigebieden