Skiweer Thierseetal

Weersverwachting in het Thierseetal voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in het Thierseetal voor 7 dagen


Weer Thierseetal

Weer in het Thierseetal voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Thierseetal voor 2 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Thierseetal

1-2 van 2 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1077 m Dal 852 m
do
sneeuwbuien
1/2 °C 4/4 °C
vr
buien
1/6 °C 3/7 °C
za
sneeuwval
1/2 °C 1/5 °C
zo
bewolkt
3/9 °C 4/10 °C
ma
buien
1/13 °C 2/14 °C
di
bewolkt
4/15 °C 5/16 °C
wo
buien
6/14 °C 7/15 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
buien
za
sneeuwval
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1077 m 1/2 °C 1/6 °C 1/2 °C 3/9 °C 1/13 °C 4/15 °C 6/14 °C
Dal 852 m 4/4 °C 3/7 °C 1/5 °C 4/10 °C 2/14 °C 5/16 °C 7/15 °C

Weer in skigebied Berg 860 m Dal 800 m
do
buien
3/3 °C 4/5 °C
vr
buien
2/6 °C 3/8 °C
za
ijzel
1/4 °C 3/6 °C
zo
bewolkt
3/9 °C 4/11 °C
ma
buien
1/13 °C 2/15 °C
di
bewolkt
4/15 °C 5/17 °C
wo
buien
6/14 °C 7/16 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
ijzel
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 860 m 3/3 °C 2/6 °C 1/4 °C 3/9 °C 1/13 °C 4/15 °C 6/14 °C
Dal 800 m 4/5 °C 3/8 °C 3/6 °C 4/11 °C 2/15 °C 5/17 °C 7/16 °C
1-2 van 2 skigebieden