Skiweer Loferer en Leoganger Steinbergen

Weersverwachting in de Loferer en Leoganger Steinbergen voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in de Loferer en Leoganger Steinbergen voor 7 dagen


Weer Loferer en Leoganger Steinbergen

Weer in de Loferer en Leoganger Steinbergen voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Loferer en Leoganger Steinbergen voor 3 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
ma 11.05.
di 12.05.
wo 13.05.
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma
11.05.
di
12.05.
wo
13.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Loferer en Leoganger Steinbergen

1-3 van 3 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1456 m Dal 855 m
ma
buien
5/16 °C 7/19 °C
di
sneeuwval
-4/2 °C -2/7 °C
wo
bewolkt
-5/12 °C -3/15 °C
do
sneeuwbuien
1/2 °C 3/9 °C
vr
sneeuwbuien
0/2 °C 1/6 °C
za
sneeuwval
0/1 °C 2/4 °C
zo
bewolkt
-1/8 °C 1/11 °C
Weer in
skigebied
ma
buien
di
sneeuwval
wo
bewolkt
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwval
zo
bewolkt
Berg 1456 m 5/16 °C -4/2 °C -5/12 °C 1/2 °C 0/2 °C 0/1 °C -1/8 °C
Dal 855 m 7/19 °C -2/7 °C -3/15 °C 3/9 °C 1/6 °C 2/4 °C 1/11 °C

Weer in skigebied Berg 900 m Dal 800 m
ma
buien
7/18 °C 7/19 °C
di
sneeuwval
-2/6 °C -2/7 °C
wo
bewolkt
-3/14 °C -3/15 °C
do
buien
3/8 °C 3/9 °C
vr
ijzel
1/5 °C 2/6 °C
za
ijzel
2/3 °C 2/4 °C
zo
bewolkt
1/10 °C 1/11 °C
Weer in
skigebied
ma
buien
di
sneeuwval
wo
bewolkt
do
buien
vr
ijzel
za
ijzel
zo
bewolkt
Berg 900 m 7/18 °C -2/6 °C -3/14 °C 3/8 °C 1/5 °C 2/3 °C 1/10 °C
Dal 800 m 7/19 °C -2/7 °C -3/15 °C 3/9 °C 2/6 °C 2/4 °C 1/11 °C

Weer in skigebied Berg 700 m Dal 650 m
ma
buien
7/19 °C 8/20 °C
di
sneeuwval
-2/7 °C -1/8 °C
wo
bewolkt
-3/15 °C -2/16 °C
do
buien
3/9 °C 4/10 °C
vr
ijzel
1/6 °C 3/7 °C
za
ijzel
2/4 °C 3/5 °C
zo
bewolkt
1/11 °C 2/12 °C
Weer in
skigebied
ma
buien
di
sneeuwval
wo
bewolkt
do
buien
vr
ijzel
za
ijzel
zo
bewolkt
Berg 700 m 7/19 °C -2/7 °C -3/15 °C 3/9 °C 1/6 °C 2/4 °C 1/11 °C
Dal 650 m 8/20 °C -1/8 °C -2/16 °C 4/10 °C 3/7 °C 3/5 °C 2/12 °C
1-3 van 3 skigebieden