Skiweer Mayrhofen-Hippach
Weersverwachting in de vakantieregio Mayrhofen-Hippach voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in de vakantieregio Mayrhofen-Hippach voor 7 dagen
Weer Mayrhofen-Hippach
Weer in de vakantieregio Mayrhofen-Hippach voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de vakantieregio Mayrhofen-Hippach voor 2 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Mayrhofen-Hippach
- Mayrhofen-Hippach – Gaan naar
Bergketens:
1-2 van 2 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2500 m | Dal 630 m |
|---|---|---|
wo | -6/0 °C | 0/16 °C |
do | -10/-2 °C | 1/10 °C |
vr | -10/-2 °C | -3/9 °C |
za | -9/-3 °C | 2/8 °C |
zo | -9/-1 °C | 2/10 °C |
ma | -6/0 °C | 1/13 °C |
di | -6/3 °C | 4/18 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2500 m | -6/0 °C | -10/-2 °C | -10/-2 °C | -9/-3 °C | -9/-1 °C | -6/0 °C | -6/3 °C |
| Dal 630 m | 0/16 °C | 1/10 °C | -3/9 °C | 2/8 °C | 2/10 °C | 1/13 °C | 4/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1020 m | Dal 990 m |
|---|---|---|
wo | -1/15 °C | -1/15 °C |
do | 0/9 °C | 0/9 °C |
vr | -4/8 °C | -4/8 °C |
za | 1/7 °C | 1/7 °C |
zo | 1/9 °C | 1/9 °C |
ma | 0/12 °C | 0/12 °C |
di | 3/17 °C | 3/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1020 m | -1/15 °C | 0/9 °C | -4/8 °C | 1/7 °C | 1/9 °C | 0/12 °C | 3/17 °C |
| Dal 990 m | -1/15 °C | 0/9 °C | -4/8 °C | 1/7 °C | 1/9 °C | 0/12 °C | 3/17 °C |
1-2 van 2 skigebieden



