Skiweer Zillertaler Alpen

Weersverwachting in de Zillertaler Alpen voor 11 Skigebieden - Weer in de bergen in de Zillertaler Alpen voor 7 dagen


Weer Zillertaler Alpen

Weer in de Zillertaler Alpen voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Zillertaler Alpen voor 11 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Zillertaler Alpen

1-11 van 11 skigebieden

Weer in skigebied Berg 2500 m Dal 580 m
do
sneeuwbuien
-4/-4 °C 5/7 °C
vr
sneeuwbuien
-6/-3 °C 4/10 °C
za
sneeuwbuien
-6/-4 °C 4/9 °C
zo
bewolkt
-5/-1 °C 5/13 °C
ma
sneeuwbuien
-6/2 °C 3/18 °C
di
bewolkt
-4/5 °C 5/19 °C
wo
sneeuwbuien
-1/2 °C 8/18 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
sneeuwbuien
di
bewolkt
wo
sneeuwbuien
Berg 2500 m -4/-4 °C -6/-3 °C -6/-4 °C -5/-1 °C -6/2 °C -4/5 °C -1/2 °C
Dal 580 m 5/7 °C 4/10 °C 4/9 °C 5/13 °C 3/18 °C 5/19 °C 8/18 °C

Weer in skigebied Berg 2510 m Dal 1307 m
do
sneeuwbuien
-9/-1 °C -1/5 °C
vr
sneeuwval
-9/-2 °C -3/5 °C
za
sneeuwval
-9/-3 °C -2/5 °C
zo
bewolkt
-7/1 °C -1/6 °C
ma
sneeuwbuien
-5/1 °C -1/10 °C
di
bewolkt
-3/3 °C 2/14 °C
wo
buien
-2/4 °C 5/15 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwval
za
sneeuwval
zo
bewolkt
ma
sneeuwbuien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 2510 m -9/-1 °C -9/-2 °C -9/-3 °C -7/1 °C -5/1 °C -3/3 °C -2/4 °C
Dal 1307 m -1/5 °C -3/5 °C -2/5 °C -1/6 °C -1/10 °C 2/14 °C 5/15 °C

Weer in skigebied Berg 2500 m Dal 630 m
do
sneeuwval
-9/-1 °C 2/9 °C
vr
sneeuwbuien
-9/-2 °C 0/9 °C
za
sneeuwbuien
-9/-3 °C 1/9 °C
zo
helder
-7/1 °C 2/10 °C
ma
sneeuwbuien
-5/1 °C 2/14 °C
di
bewolkt
-3/3 °C 5/18 °C
wo
buien
-2/4 °C 8/19 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 2500 m -9/-1 °C -9/-2 °C -9/-3 °C -7/1 °C -5/1 °C -3/3 °C -2/4 °C
Dal 630 m 2/9 °C 0/9 °C 1/9 °C 2/10 °C 2/14 °C 5/18 °C 8/19 °C

Weer in skigebied Berg 3250 m Dal 1500 m
do
sneeuwbuien
-11/-5 °C -2/2 °C
vr
sneeuwval
-11/-6 °C -4/2 °C
za
sneeuwval
-11/-7 °C -3/2 °C
zo
bewolkt
-9/-3 °C -2/5 °C
ma
sneeuwbuien
-7/-3 °C -2/9 °C
di
bewolkt
-5/-1 °C 1/13 °C
wo
sneeuwbuien
-4/0 °C 4/14 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwval
za
sneeuwval
zo
bewolkt
ma
sneeuwbuien
di
bewolkt
wo
sneeuwbuien
Berg 3250 m -11/-5 °C -11/-6 °C -11/-7 °C -9/-3 °C -7/-3 °C -5/-1 °C -4/0 °C
Dal 1500 m -2/2 °C -4/2 °C -3/2 °C -2/5 °C -2/9 °C 1/13 °C 4/14 °C

Weer in skigebied Berg 2400 m Dal 950 m
do
sneeuwval
-9/0 °C 7/12 °C
vr
sneeuwbuien
-9/-1 °C 4/11 °C
za
sneeuwbuien
-9/-2 °C 4/12 °C
zo
helder
-7/2 °C 3/15 °C
ma
sneeuwbuien
-5/2 °C 8/16 °C
di
bewolkt
-3/4 °C 7/20 °C
wo
buien
-2/5 °C 10/22 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 2400 m -9/0 °C -9/-1 °C -9/-2 °C -7/2 °C -5/2 °C -3/4 °C -2/5 °C
Dal 950 m 7/12 °C 4/11 °C 4/12 °C 3/15 °C 8/16 °C 7/20 °C 10/22 °C

Weer in skigebied Berg 1836 m Dal 929 m
do
sneeuwval
-1/0 °C 5/7 °C
vr
sneeuwbuien
-3/1 °C 4/10 °C
za
sneeuwval
-3/0 °C 4/9 °C
zo
helder
-2/3 °C 5/13 °C
ma
buien
-3/7 °C 3/18 °C
di
bewolkt
-1/9 °C 5/19 °C
wo
buien
2/10 °C 8/18 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwval
zo
helder
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1836 m -1/0 °C -3/1 °C -3/0 °C -2/3 °C -3/7 °C -1/9 °C 2/10 °C
Dal 929 m 5/7 °C 4/10 °C 4/9 °C 5/13 °C 3/18 °C 5/19 °C 8/18 °C

Weer in skigebied Berg 1433 m Dal 1372 m
do
buien
0/7 °C 0/7 °C
vr
sneeuwbuien
-1/2 °C -1/7 °C
za
sneeuwbuien
0/2 °C 0/7 °C
zo
bewolkt
0/9 °C 0/9 °C
ma
buien
0/12 °C 0/12 °C
di
bewolkt
3/15 °C 3/15 °C
wo
buien
7/17 °C 7/17 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1433 m 0/7 °C -1/2 °C 0/2 °C 0/9 °C 0/12 °C 3/15 °C 7/17 °C
Dal 1372 m 0/7 °C -1/7 °C 0/7 °C 0/9 °C 0/12 °C 3/15 °C 7/17 °C

Weer in skigebied Berg 1404 m Dal 1235 m
do
buien
-1/5 °C 0/6 °C
vr
ijzel
-3/5 °C -2/6 °C
za
ijzel
-2/5 °C -1/6 °C
zo
bewolkt
-1/6 °C 0/7 °C
ma
buien
-1/10 °C 0/11 °C
di
bewolkt
2/14 °C 3/15 °C
wo
buien
5/15 °C 6/16 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
ijzel
za
ijzel
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1404 m -1/5 °C -3/5 °C -2/5 °C -1/6 °C -1/10 °C 2/14 °C 5/15 °C
Dal 1235 m 0/6 °C -2/6 °C -1/6 °C 0/7 °C 0/11 °C 3/15 °C 6/16 °C

Weer in skigebied Berg 1020 m Dal 990 m
do
buien
1/8 °C 1/8 °C
vr
regen
-1/8 °C -1/8 °C
za
regen
0/8 °C 0/8 °C
zo
bewolkt
1/9 °C 1/9 °C
ma
buien
1/13 °C 1/13 °C
di
bewolkt
4/17 °C 4/17 °C
wo
buien
7/18 °C 7/18 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
regen
za
regen
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1020 m 1/8 °C -1/8 °C 0/8 °C 1/9 °C 1/13 °C 4/17 °C 7/18 °C
Dal 990 m 1/8 °C -1/8 °C 0/8 °C 1/9 °C 1/13 °C 4/17 °C 7/18 °C

Weer in skigebied Berg 1370 m Dal 1340 m
do
buien
-1/5 °C -1/5 °C
vr
ijzel
-3/5 °C -3/5 °C
za
ijzel
-2/5 °C -2/5 °C
zo
bewolkt
-1/6 °C -1/6 °C
ma
buien
-1/10 °C -1/10 °C
di
bewolkt
2/14 °C 2/14 °C
wo
buien
5/15 °C 5/15 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
ijzel
za
ijzel
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1370 m -1/5 °C -3/5 °C -2/5 °C -1/6 °C -1/10 °C 2/14 °C 5/15 °C
Dal 1340 m -1/5 °C -3/5 °C -2/5 °C -1/6 °C -1/10 °C 2/14 °C 5/15 °C

Weer in skigebied Berg 1216 m Dal 1203 m
do
buien
0/6 °C 0/6 °C
vr
regen
-2/6 °C -2/6 °C
za
regen
-1/6 °C -1/6 °C
zo
bewolkt
0/7 °C 0/7 °C
ma
buien
0/11 °C 0/11 °C
di
bewolkt
3/15 °C 3/15 °C
wo
buien
6/16 °C 6/16 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
regen
za
regen
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1216 m 0/6 °C -2/6 °C -1/6 °C 0/7 °C 0/11 °C 3/15 °C 6/16 °C
Dal 1203 m 0/6 °C -2/6 °C -1/6 °C 0/7 °C 0/11 °C 3/15 °C 6/16 °C
1-11 van 11 skigebieden