Skiweer noordelijke Appalachen

Weersverwachting in de noordelijke Appalachen voor 93 Skigebieden - Weer in de bergen in de noordelijke Appalachen voor 7 dagen


Weer noordelijke Appalachen

Weer in de noordelijke Appalachen voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in de noordelijke Appalachen voor 93 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr 22.05.
za 23.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
vr
22.05.
za
23.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: noordelijke Appalachen

51-93 van 93 skigebieden

Weer in skigebied Berg 500 m Dal 50 m
zo
helder
6/14 °C 8/16 °C
ma
zonnig
3/14 °C 5/16 °C
di
regen
6/10 °C 8/12 °C
wo
buien
9/21 °C 11/23 °C
do
helder
2/9 °C 4/11 °C
vr
bewolkt
-1/8 °C 1/10 °C
za
zonnig
0/14 °C 2/16 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
zonnig
di
regen
wo
buien
do
helder
vr
bewolkt
za
zonnig
Berg 500 m 6/14 °C 3/14 °C 6/10 °C 9/21 °C 2/9 °C -1/8 °C 0/14 °C
Dal 50 m 8/16 °C 5/16 °C 8/12 °C 11/23 °C 4/11 °C 1/10 °C 2/16 °C

Weer in skigebied Berg 543 m Dal 347 m
zo
zonnig
9/24 °C 10/25 °C
ma
helder
8/25 °C 9/26 °C
di
zonnig
13/30 °C 14/31 °C
wo
buien
9/25 °C 10/26 °C
do
helder
2/14 °C 3/15 °C
vr
helder
2/19 °C 3/20 °C
za
buien
4/13 °C 5/14 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
buien
do
helder
vr
helder
za
buien
Berg 543 m 9/24 °C 8/25 °C 13/30 °C 9/25 °C 2/14 °C 2/19 °C 4/13 °C
Dal 347 m 10/25 °C 9/26 °C 14/31 °C 10/26 °C 3/15 °C 3/20 °C 5/14 °C

Weer in skigebied Berg 411 m Dal 220 m
zo
zonnig
10/25 °C 11/26 °C
ma
helder
9/26 °C 10/27 °C
di
zonnig
14/31 °C 15/32 °C
wo
buien
10/26 °C 11/27 °C
do
helder
3/15 °C 4/16 °C
vr
helder
3/20 °C 4/21 °C
za
buien
5/14 °C 6/15 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
buien
do
helder
vr
helder
za
buien
Berg 411 m 10/25 °C 9/26 °C 14/31 °C 10/26 °C 3/15 °C 3/20 °C 5/14 °C
Dal 220 m 11/26 °C 10/27 °C 15/32 °C 11/27 °C 4/16 °C 4/21 °C 6/15 °C

Weer in skigebied Berg 199 m Dal 42 m
zo
regen
6/12 °C 7/13 °C
ma
zonnig
3/9 °C 4/10 °C
di
motregen
5/13 °C 6/14 °C
wo
helder
8/15 °C 9/16 °C
do
zonnig
3/10 °C 4/11 °C
vr
zonnig
2/9 °C 3/10 °C
za
bewolkt
3/11 °C 4/12 °C
Weer in
skigebied
zo
regen
ma
zonnig
di
motregen
wo
helder
do
zonnig
vr
zonnig
za
bewolkt
Berg 199 m 6/12 °C 3/9 °C 5/13 °C 8/15 °C 3/10 °C 2/9 °C 3/11 °C
Dal 42 m 7/13 °C 4/10 °C 6/14 °C 9/16 °C 4/11 °C 3/10 °C 4/12 °C

Weer in skigebied Berg 650 m Dal 377 m
zo
zonnig
5/11 °C 6/12 °C
ma
helder
2/15 °C 3/16 °C
di
bewolkt
14/22 °C 15/23 °C
wo
buien
5/21 °C 6/22 °C
do
zonnig
-1/10 °C 0/11 °C
vr
helder
2/12 °C 3/13 °C
za
bewolkt
5/13 °C 6/14 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
helder
di
bewolkt
wo
buien
do
zonnig
vr
helder
za
bewolkt
Berg 650 m 5/11 °C 2/15 °C 14/22 °C 5/21 °C -1/10 °C 2/12 °C 5/13 °C
Dal 377 m 6/12 °C 3/16 °C 15/23 °C 6/22 °C 0/11 °C 3/13 °C 6/14 °C

Weer in skigebied Berg 338 m Dal 150 m
zo
buien
6/17 °C 7/18 °C
ma
zonnig
3/19 °C 4/20 °C
di
buien
10/25 °C 11/26 °C
wo
onweer
6/24 °C 7/25 °C
do
zonnig
2/11 °C 3/12 °C
vr
helder
0/13 °C 1/14 °C
za
bewolkt
2/16 °C 3/17 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
zonnig
di
buien
wo
onweer
do
zonnig
vr
helder
za
bewolkt
Berg 338 m 6/17 °C 3/19 °C 10/25 °C 6/24 °C 2/11 °C 0/13 °C 2/16 °C
Dal 150 m 7/18 °C 4/20 °C 11/26 °C 7/25 °C 3/12 °C 1/14 °C 3/17 °C

Weer in skigebied Berg 578 m Dal 404 m
zo
helder
4/16 °C 7/19 °C
ma
zonnig
2/19 °C 5/22 °C
di
bewolkt
4/25 °C 7/28 °C
wo
buien
8/25 °C 11/28 °C
do
helder
1/10 °C 4/13 °C
vr
helder
-1/12 °C 2/15 °C
za
bewolkt
3/11 °C 6/14 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
zonnig
di
bewolkt
wo
buien
do
helder
vr
helder
za
bewolkt
Berg 578 m 4/16 °C 2/19 °C 4/25 °C 8/25 °C 1/10 °C -1/12 °C 3/11 °C
Dal 404 m 7/19 °C 5/22 °C 7/28 °C 11/28 °C 4/13 °C 2/15 °C 6/14 °C

Weer in skigebied Berg 454 m Dal 280 m
zo
helder
14/25 °C 15/27 °C
ma
zonnig
14/28 °C 15/30 °C
di
zonnig
15/29 °C 16/31 °C
wo
buien
8/25 °C 9/27 °C
do
bewolkt
3/14 °C 4/16 °C
vr
bewolkt
4/17 °C 5/19 °C
za
regen
6/9 °C 7/11 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
zonnig
di
zonnig
wo
buien
do
bewolkt
vr
bewolkt
za
regen
Berg 454 m 14/25 °C 14/28 °C 15/29 °C 8/25 °C 3/14 °C 4/17 °C 6/9 °C
Dal 280 m 15/27 °C 15/30 °C 16/31 °C 9/27 °C 4/16 °C 5/19 °C 7/11 °C

Weer in skigebied Berg 566 m Dal 338 m
zo
helder
13/23 °C 14/24 °C
ma
helder
12/24 °C 13/25 °C
di
zonnig
14/29 °C 15/30 °C
wo
buien
8/26 °C 9/27 °C
do
bewolkt
3/14 °C 4/15 °C
vr
helder
4/16 °C 5/17 °C
za
regen
3/7 °C 4/8 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
helder
di
zonnig
wo
buien
do
bewolkt
vr
helder
za
regen
Berg 566 m 13/23 °C 12/24 °C 14/29 °C 8/26 °C 3/14 °C 4/16 °C 3/7 °C
Dal 338 m 14/24 °C 13/25 °C 15/30 °C 9/27 °C 4/15 °C 5/17 °C 4/8 °C

Weer in skigebied Berg 404 m Dal 244 m
zo
zonnig
12/25 °C 13/26 °C
ma
zonnig
10/25 °C 11/26 °C
di
zonnig
13/30 °C 14/31 °C
wo
helder
10/28 °C 11/29 °C
do
bewolkt
5/15 °C 6/16 °C
vr
helder
4/18 °C 5/19 °C
za
regen
4/9 °C 5/10 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
helder
do
bewolkt
vr
helder
za
regen
Berg 404 m 12/25 °C 10/25 °C 13/30 °C 10/28 °C 5/15 °C 4/18 °C 4/9 °C
Dal 244 m 13/26 °C 11/26 °C 14/31 °C 11/29 °C 6/16 °C 5/19 °C 5/10 °C

Weer in skigebied Berg 328 m Dal 137 m
zo
zonnig
10/25 °C 11/27 °C
ma
helder
9/26 °C 10/28 °C
di
zonnig
14/31 °C 15/33 °C
wo
buien
10/26 °C 11/28 °C
do
helder
3/15 °C 4/17 °C
vr
helder
3/20 °C 4/22 °C
za
buien
5/14 °C 6/16 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
buien
do
helder
vr
helder
za
buien
Berg 328 m 10/25 °C 9/26 °C 14/31 °C 10/26 °C 3/15 °C 3/20 °C 5/14 °C
Dal 137 m 11/27 °C 10/28 °C 15/33 °C 11/28 °C 4/17 °C 4/22 °C 6/16 °C

Weer in skigebied Berg 380 m Dal 198 m
zo
zonnig
10/25 °C 11/26 °C
ma
helder
9/26 °C 10/27 °C
di
zonnig
14/31 °C 15/32 °C
wo
buien
10/26 °C 11/27 °C
do
helder
3/15 °C 4/16 °C
vr
helder
3/20 °C 4/21 °C
za
buien
5/14 °C 6/15 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
buien
do
helder
vr
helder
za
buien
Berg 380 m 10/25 °C 9/26 °C 14/31 °C 10/26 °C 3/15 °C 3/20 °C 5/14 °C
Dal 198 m 11/26 °C 10/27 °C 15/32 °C 11/27 °C 4/16 °C 4/21 °C 6/15 °C

Weer in skigebied Berg 831 m Dal 548 m
zo
helder
4/11 °C 5/13 °C
ma
zonnig
1/11 °C 2/13 °C
di
regen
4/7 °C 5/9 °C
wo
buien
7/18 °C 8/20 °C
do
helder
0/6 °C 1/8 °C
vr
bewolkt
-3/5 °C -2/7 °C
za
zonnig
-2/11 °C -1/13 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
zonnig
di
regen
wo
buien
do
helder
vr
bewolkt
za
zonnig
Berg 831 m 4/11 °C 1/11 °C 4/7 °C 7/18 °C 0/6 °C -3/5 °C -2/11 °C
Dal 548 m 5/13 °C 2/13 °C 5/9 °C 8/20 °C 1/8 °C -2/7 °C -1/13 °C

Weer in skigebied Berg 267 m Dal 147 m
zo
zonnig
17/26 °C 18/28 °C
ma
zonnig
17/21 °C 18/23 °C
di
zonnig
18/29 °C 19/31 °C
wo
zonnig
17/28 °C 18/30 °C
do
helder
13/18 °C 14/20 °C
vr
bewolkt
13/15 °C 14/17 °C
za
regen
11/12 °C 12/14 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
zonnig
do
helder
vr
bewolkt
za
regen
Berg 267 m 17/26 °C 17/21 °C 18/29 °C 17/28 °C 13/18 °C 13/15 °C 11/12 °C
Dal 147 m 18/28 °C 18/23 °C 19/31 °C 18/30 °C 14/20 °C 14/17 °C 12/14 °C

Weer in skigebied Berg 445 m Dal 260 m
zo
buien
5/16 °C 6/17 °C
ma
zonnig
2/18 °C 3/19 °C
di
buien
9/24 °C 10/25 °C
wo
onweer
5/23 °C 6/24 °C
do
zonnig
1/10 °C 2/11 °C
vr
helder
-1/12 °C 0/13 °C
za
bewolkt
1/15 °C 2/16 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
zonnig
di
buien
wo
onweer
do
zonnig
vr
helder
za
bewolkt
Berg 445 m 5/16 °C 2/18 °C 9/24 °C 5/23 °C 1/10 °C -1/12 °C 1/15 °C
Dal 260 m 6/17 °C 3/19 °C 10/25 °C 6/24 °C 2/11 °C 0/13 °C 2/16 °C

Weer in skigebied Berg 480 m Dal 375 m
zo
zonnig
12/26 °C 13/27 °C
ma
helder
12/23 °C 13/24 °C
di
zonnig
13/31 °C 14/32 °C
wo
helder
10/29 °C 11/30 °C
do
bewolkt
6/17 °C 7/18 °C
vr
bewolkt
4/16 °C 5/17 °C
za
regen
4/7 °C 5/8 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
helder
do
bewolkt
vr
bewolkt
za
regen
Berg 480 m 12/26 °C 12/23 °C 13/31 °C 10/29 °C 6/17 °C 4/16 °C 4/7 °C
Dal 375 m 13/27 °C 13/24 °C 14/32 °C 11/30 °C 7/18 °C 5/17 °C 5/8 °C

Weer in skigebied Berg 421 m Dal 281 m
zo
zonnig
11/24 °C 12/25 °C
ma
helder
9/25 °C 10/26 °C
di
zonnig
14/28 °C 15/29 °C
wo
onweer
8/25 °C 9/26 °C
do
bewolkt
3/13 °C 4/14 °C
vr
helder
2/17 °C 3/18 °C
za
regen
5/8 °C 6/9 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
onweer
do
bewolkt
vr
helder
za
regen
Berg 421 m 11/24 °C 9/25 °C 14/28 °C 8/25 °C 3/13 °C 2/17 °C 5/8 °C
Dal 281 m 12/25 °C 10/26 °C 15/29 °C 9/26 °C 4/14 °C 3/18 °C 6/9 °C

Weer in skigebied Berg 332 m Dal 250 m
zo
helder
10/17 °C 10/18 °C
ma
bewolkt
8/22 °C 8/23 °C
di
bewolkt
17/25 °C 17/26 °C
wo
regen
7/18 °C 7/19 °C
do
zonnig
2/11 °C 2/12 °C
vr
helder
3/14 °C 3/15 °C
za
buien
7/14 °C 7/15 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
regen
do
zonnig
vr
helder
za
buien
Berg 332 m 10/17 °C 8/22 °C 17/25 °C 7/18 °C 2/11 °C 3/14 °C 7/14 °C
Dal 250 m 10/18 °C 8/23 °C 17/26 °C 7/19 °C 2/12 °C 3/15 °C 7/15 °C

Weer in skigebied Berg 259 m Dal 168 m
zo
zonnig
13/29 °C 13/30 °C
ma
helder
13/22 °C 13/23 °C
di
zonnig
13/33 °C 13/34 °C
wo
zonnig
11/33 °C 11/34 °C
do
helder
8/19 °C 8/20 °C
vr
bewolkt
6/16 °C 6/17 °C
za
regen
6/9 °C 6/10 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
zonnig
do
helder
vr
bewolkt
za
regen
Berg 259 m 13/29 °C 13/22 °C 13/33 °C 11/33 °C 8/19 °C 6/16 °C 6/9 °C
Dal 168 m 13/30 °C 13/23 °C 13/34 °C 11/34 °C 8/20 °C 6/17 °C 6/10 °C

Weer in skigebied Berg 435 m Dal 362 m
zo
zonnig
11/23 °C 11/23 °C
ma
helder
8/20 °C 8/20 °C
di
zonnig
11/30 °C 11/30 °C
wo
onweer
13/28 °C 13/28 °C
do
helder
4/16 °C 4/16 °C
vr
helder
3/19 °C 3/19 °C
za
bewolkt
7/14 °C 7/14 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
onweer
do
helder
vr
helder
za
bewolkt
Berg 435 m 11/23 °C 8/20 °C 11/30 °C 13/28 °C 4/16 °C 3/19 °C 7/14 °C
Dal 362 m 11/23 °C 8/20 °C 11/30 °C 13/28 °C 4/16 °C 3/19 °C 7/14 °C

Weer in skigebied Berg 325 m Dal 230 m
zo
zonnig
7/14 °C 8/15 °C
ma
helder
4/18 °C 5/19 °C
di
bewolkt
16/25 °C 17/26 °C
wo
buien
7/24 °C 8/25 °C
do
zonnig
1/13 °C 2/14 °C
vr
helder
4/15 °C 5/16 °C
za
bewolkt
7/16 °C 8/17 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
helder
di
bewolkt
wo
buien
do
zonnig
vr
helder
za
bewolkt
Berg 325 m 7/14 °C 4/18 °C 16/25 °C 7/24 °C 1/13 °C 4/15 °C 7/16 °C
Dal 230 m 8/15 °C 5/19 °C 17/26 °C 8/25 °C 2/14 °C 5/16 °C 8/17 °C

Weer in skigebied Berg 256 m Dal 172 m
zo
zonnig
7/14 °C 8/14 °C
ma
helder
4/18 °C 5/18 °C
di
bewolkt
16/25 °C 17/25 °C
wo
buien
7/24 °C 8/24 °C
do
zonnig
1/13 °C 2/13 °C
vr
helder
4/15 °C 5/15 °C
za
bewolkt
7/16 °C 8/16 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
helder
di
bewolkt
wo
buien
do
zonnig
vr
helder
za
bewolkt
Berg 256 m 7/14 °C 4/18 °C 16/25 °C 7/24 °C 1/13 °C 4/15 °C 7/16 °C
Dal 172 m 8/14 °C 5/18 °C 17/25 °C 8/24 °C 2/13 °C 5/15 °C 8/16 °C

Weer in skigebied Berg 350 m Dal 200 m
zo
buien
6/17 °C 7/18 °C
ma
zonnig
3/19 °C 4/20 °C
di
buien
10/25 °C 11/26 °C
wo
onweer
6/24 °C 7/25 °C
do
zonnig
2/11 °C 3/12 °C
vr
helder
0/13 °C 1/14 °C
za
bewolkt
2/16 °C 3/17 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
zonnig
di
buien
wo
onweer
do
zonnig
vr
helder
za
bewolkt
Berg 350 m 6/17 °C 3/19 °C 10/25 °C 6/24 °C 2/11 °C 0/13 °C 2/16 °C
Dal 200 m 7/18 °C 4/20 °C 11/26 °C 7/25 °C 3/12 °C 1/14 °C 3/17 °C

Weer in skigebied Berg 299 m Dal 173 m
zo
buien
6/17 °C 7/18 °C
ma
zonnig
3/19 °C 4/20 °C
di
buien
10/25 °C 11/26 °C
wo
onweer
6/24 °C 7/25 °C
do
zonnig
2/11 °C 3/12 °C
vr
helder
0/13 °C 1/14 °C
za
bewolkt
2/16 °C 3/17 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
zonnig
di
buien
wo
onweer
do
zonnig
vr
helder
za
bewolkt
Berg 299 m 6/17 °C 3/19 °C 10/25 °C 6/24 °C 2/11 °C 0/13 °C 2/16 °C
Dal 173 m 7/18 °C 4/20 °C 11/26 °C 7/25 °C 3/12 °C 1/14 °C 3/17 °C

Weer in skigebied Berg 212 m Dal 152 m
zo
zonnig
7/14 °C 8/15 °C
ma
helder
4/18 °C 5/19 °C
di
bewolkt
16/25 °C 17/26 °C
wo
buien
7/24 °C 8/25 °C
do
zonnig
1/13 °C 2/14 °C
vr
helder
4/15 °C 5/16 °C
za
bewolkt
7/16 °C 8/17 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
helder
di
bewolkt
wo
buien
do
zonnig
vr
helder
za
bewolkt
Berg 212 m 7/14 °C 4/18 °C 16/25 °C 7/24 °C 1/13 °C 4/15 °C 7/16 °C
Dal 152 m 8/15 °C 5/19 °C 17/26 °C 8/25 °C 2/14 °C 5/16 °C 8/17 °C

Weer in skigebied Berg 440 m Dal 280 m
zo
zonnig
13/26 °C 13/28 °C
ma
helder
13/23 °C 13/25 °C
di
zonnig
14/31 °C 14/33 °C
wo
helder
11/29 °C 11/31 °C
do
bewolkt
7/17 °C 7/19 °C
vr
bewolkt
5/16 °C 5/18 °C
za
regen
5/7 °C 5/9 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
helder
do
bewolkt
vr
bewolkt
za
regen
Berg 440 m 13/26 °C 13/23 °C 14/31 °C 11/29 °C 7/17 °C 5/16 °C 5/7 °C
Dal 280 m 13/28 °C 13/25 °C 14/33 °C 11/31 °C 7/19 °C 5/18 °C 5/9 °C

Weer in skigebied Berg 380 m Dal 260 m
zo
helder
9/20 °C 10/21 °C
ma
helder
7/24 °C 8/25 °C
di
zonnig
11/30 °C 12/31 °C
wo
buien
10/26 °C 11/27 °C
do
helder
2/13 °C 3/14 °C
vr
helder
1/18 °C 2/19 °C
za
bewolkt
6/15 °C 7/16 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
helder
di
zonnig
wo
buien
do
helder
vr
helder
za
bewolkt
Berg 380 m 9/20 °C 7/24 °C 11/30 °C 10/26 °C 2/13 °C 1/18 °C 6/15 °C
Dal 260 m 10/21 °C 8/25 °C 12/31 °C 11/27 °C 3/14 °C 2/19 °C 7/16 °C

Weer in skigebied Berg 213 m Dal 122 m
zo
zonnig
10/26 °C 10/26 °C
ma
helder
9/27 °C 9/27 °C
di
zonnig
14/32 °C 14/32 °C
wo
buien
10/27 °C 10/27 °C
do
helder
3/16 °C 3/16 °C
vr
helder
3/21 °C 3/21 °C
za
buien
5/15 °C 5/15 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
buien
do
helder
vr
helder
za
buien
Berg 213 m 10/26 °C 9/27 °C 14/32 °C 10/27 °C 3/16 °C 3/21 °C 5/15 °C
Dal 122 m 10/26 °C 9/27 °C 14/32 °C 10/27 °C 3/16 °C 3/21 °C 5/15 °C

Weer in skigebied Berg 481 m Dal 387 m
zo
helder
14/24 °C 14/25 °C
ma
helder
13/25 °C 13/26 °C
di
zonnig
15/30 °C 15/31 °C
wo
buien
9/27 °C 9/28 °C
do
bewolkt
4/15 °C 4/16 °C
vr
helder
5/17 °C 5/18 °C
za
regen
4/8 °C 4/9 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
helder
di
zonnig
wo
buien
do
bewolkt
vr
helder
za
regen
Berg 481 m 14/24 °C 13/25 °C 15/30 °C 9/27 °C 4/15 °C 5/17 °C 4/8 °C
Dal 387 m 14/25 °C 13/26 °C 15/31 °C 9/28 °C 4/16 °C 5/18 °C 4/9 °C

Weer in skigebied Berg 460 m Dal 410 m
zo
helder
7/19 °C 7/19 °C
ma
zonnig
5/22 °C 5/22 °C
di
bewolkt
7/28 °C 7/28 °C
wo
buien
11/28 °C 11/28 °C
do
helder
4/13 °C 4/13 °C
vr
helder
2/15 °C 2/15 °C
za
bewolkt
6/14 °C 6/14 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
zonnig
di
bewolkt
wo
buien
do
helder
vr
helder
za
bewolkt
Berg 460 m 7/19 °C 5/22 °C 7/28 °C 11/28 °C 4/13 °C 2/15 °C 6/14 °C
Dal 410 m 7/19 °C 5/22 °C 7/28 °C 11/28 °C 4/13 °C 2/15 °C 6/14 °C

Weer in skigebied Berg 768 m Dal 219 m
zo
zonnig
8/22 °C 10/26 °C
ma
helder
7/23 °C 9/27 °C
di
zonnig
12/28 °C 14/32 °C
wo
buien
8/23 °C 10/27 °C
do
helder
1/12 °C 3/16 °C
vr
helder
1/17 °C 3/21 °C
za
buien
3/11 °C 5/15 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
buien
do
helder
vr
helder
za
buien
Berg 768 m 8/22 °C 7/23 °C 12/28 °C 8/23 °C 1/12 °C 1/17 °C 3/11 °C
Dal 219 m 10/26 °C 9/27 °C 14/32 °C 10/27 °C 3/16 °C 3/21 °C 5/15 °C

Weer in skigebied Berg 282 m Dal 170 m
zo
zonnig
11/25 °C 11/26 °C
ma
helder
10/25 °C 10/26 °C
di
zonnig
13/30 °C 13/31 °C
wo
helder
13/28 °C 13/29 °C
do
bewolkt
5/15 °C 5/16 °C
vr
helder
4/20 °C 4/21 °C
za
buien
6/14 °C 6/15 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
helder
do
bewolkt
vr
helder
za
buien
Berg 282 m 11/25 °C 10/25 °C 13/30 °C 13/28 °C 5/15 °C 4/20 °C 6/14 °C
Dal 170 m 11/26 °C 10/26 °C 13/31 °C 13/29 °C 5/16 °C 4/21 °C 6/15 °C

Weer in skigebied Berg 355 m Dal 252 m
zo
helder
9/20 °C 10/21 °C
ma
helder
7/24 °C 8/25 °C
di
zonnig
11/30 °C 12/31 °C
wo
buien
10/26 °C 11/27 °C
do
helder
2/13 °C 3/14 °C
vr
helder
1/18 °C 2/19 °C
za
bewolkt
6/15 °C 7/16 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
helder
di
zonnig
wo
buien
do
helder
vr
helder
za
bewolkt
Berg 355 m 9/20 °C 7/24 °C 11/30 °C 10/26 °C 2/13 °C 1/18 °C 6/15 °C
Dal 252 m 10/21 °C 8/25 °C 12/31 °C 11/27 °C 3/14 °C 2/19 °C 7/16 °C

Weer in skigebied Berg 305 m Dal 236 m
zo
zonnig
11/25 °C 11/26 °C
ma
helder
10/25 °C 10/26 °C
di
zonnig
13/30 °C 13/31 °C
wo
helder
13/28 °C 13/29 °C
do
bewolkt
5/15 °C 5/16 °C
vr
helder
4/20 °C 4/21 °C
za
buien
6/14 °C 6/15 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
helder
do
bewolkt
vr
helder
za
buien
Berg 305 m 11/25 °C 10/25 °C 13/30 °C 13/28 °C 5/15 °C 4/20 °C 6/14 °C
Dal 236 m 11/26 °C 10/26 °C 13/31 °C 13/29 °C 5/16 °C 4/21 °C 6/15 °C

Weer in skigebied Berg 204 m Dal 167 m
zo
buien
7/18 °C 7/18 °C
ma
zonnig
4/20 °C 4/20 °C
di
buien
11/26 °C 11/26 °C
wo
onweer
7/25 °C 7/25 °C
do
zonnig
3/12 °C 3/12 °C
vr
helder
1/14 °C 1/14 °C
za
bewolkt
3/17 °C 3/17 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
zonnig
di
buien
wo
onweer
do
zonnig
vr
helder
za
bewolkt
Berg 204 m 7/18 °C 4/20 °C 11/26 °C 7/25 °C 3/12 °C 1/14 °C 3/17 °C
Dal 167 m 7/18 °C 4/20 °C 11/26 °C 7/25 °C 3/12 °C 1/14 °C 3/17 °C

Weer in skigebied Berg 270 m Dal 225 m
zo
zonnig
10/26 °C 10/26 °C
ma
helder
9/27 °C 9/27 °C
di
zonnig
14/32 °C 14/32 °C
wo
buien
10/27 °C 10/27 °C
do
helder
3/16 °C 3/16 °C
vr
helder
3/21 °C 3/21 °C
za
buien
5/15 °C 5/15 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
buien
do
helder
vr
helder
za
buien
Berg 270 m 10/26 °C 9/27 °C 14/32 °C 10/27 °C 3/16 °C 3/21 °C 5/15 °C
Dal 225 m 10/26 °C 9/27 °C 14/32 °C 10/27 °C 3/16 °C 3/21 °C 5/15 °C

Weer in skigebied Berg 275 m Dal 217 m
zo
buien
6/17 °C 7/17 °C
ma
zonnig
3/19 °C 4/19 °C
di
buien
10/25 °C 11/25 °C
wo
onweer
6/24 °C 7/24 °C
do
zonnig
2/11 °C 3/11 °C
vr
helder
0/13 °C 1/13 °C
za
bewolkt
2/16 °C 3/16 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
zonnig
di
buien
wo
onweer
do
zonnig
vr
helder
za
bewolkt
Berg 275 m 6/17 °C 3/19 °C 10/25 °C 6/24 °C 2/11 °C 0/13 °C 2/16 °C
Dal 217 m 7/17 °C 4/19 °C 11/25 °C 7/24 °C 3/11 °C 1/13 °C 3/16 °C

Weer in skigebied Berg 189 m Dal 132 m
zo
zonnig
13/26 °C 13/27 °C
ma
zonnig
11/26 °C 11/27 °C
di
zonnig
14/31 °C 14/32 °C
wo
helder
11/29 °C 11/30 °C
do
bewolkt
6/16 °C 6/17 °C
vr
helder
5/19 °C 5/20 °C
za
regen
5/10 °C 5/11 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
helder
do
bewolkt
vr
helder
za
regen
Berg 189 m 13/26 °C 11/26 °C 14/31 °C 11/29 °C 6/16 °C 5/19 °C 5/10 °C
Dal 132 m 13/27 °C 11/27 °C 14/32 °C 11/30 °C 6/17 °C 5/20 °C 5/11 °C

Weer in skigebied Berg 196 m Dal 166 m
zo
zonnig
13/29 °C 14/29 °C
ma
helder
13/28 °C 14/28 °C
di
zonnig
15/33 °C 16/33 °C
wo
bewolkt
10/31 °C 11/31 °C
do
helder
6/18 °C 7/18 °C
vr
bewolkt
5/19 °C 6/19 °C
za
regen
7/9 °C 8/9 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
bewolkt
do
helder
vr
bewolkt
za
regen
Berg 196 m 13/29 °C 13/28 °C 15/33 °C 10/31 °C 6/18 °C 5/19 °C 7/9 °C
Dal 166 m 14/29 °C 14/28 °C 16/33 °C 11/31 °C 7/18 °C 6/19 °C 8/9 °C

Weer in skigebied Berg 385 m Dal 300 m
zo
helder
8/20 °C 9/21 °C
ma
helder
7/22 °C 8/23 °C
di
bewolkt
13/28 °C 14/29 °C
wo
onweer
10/23 °C 11/24 °C
do
helder
2/13 °C 3/14 °C
vr
helder
1/18 °C 2/19 °C
za
bewolkt
6/16 °C 7/17 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
helder
di
bewolkt
wo
onweer
do
helder
vr
helder
za
bewolkt
Berg 385 m 8/20 °C 7/22 °C 13/28 °C 10/23 °C 2/13 °C 1/18 °C 6/16 °C
Dal 300 m 9/21 °C 8/23 °C 14/29 °C 11/24 °C 3/14 °C 2/19 °C 7/17 °C

Weer in skigebied Berg 520 m Dal 444 m
zo
helder
8/19 °C 8/20 °C
ma
helder
7/21 °C 7/22 °C
di
bewolkt
13/27 °C 13/28 °C
wo
onweer
10/22 °C 10/23 °C
do
helder
2/12 °C 2/13 °C
vr
helder
1/17 °C 1/18 °C
za
bewolkt
6/15 °C 6/16 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
helder
di
bewolkt
wo
onweer
do
helder
vr
helder
za
bewolkt
Berg 520 m 8/19 °C 7/21 °C 13/27 °C 10/22 °C 2/12 °C 1/17 °C 6/15 °C
Dal 444 m 8/20 °C 7/22 °C 13/28 °C 10/23 °C 2/13 °C 1/18 °C 6/16 °C

Weer in skigebied Berg 650 m Dal 35 m
zo
bewolkt
4/17 °C 7/21 °C
ma
helder
2/8 °C 5/12 °C
di
bewolkt
-1/8 °C 2/12 °C
wo
regen
1/2 °C 4/6 °C
do
buien
1/13 °C 4/17 °C
vr
helder
0/8 °C 3/12 °C
za
helder
1/8 °C 4/12 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
helder
di
bewolkt
wo
regen
do
buien
vr
helder
za
helder
Berg 650 m 4/17 °C 2/8 °C -1/8 °C 1/2 °C 1/13 °C 0/8 °C 1/8 °C
Dal 35 m 7/21 °C 5/12 °C 2/12 °C 4/6 °C 4/17 °C 3/12 °C 4/12 °C

Weer in skigebied Berg 630 m Dal 320 m
zo
helder
8/17 °C 10/17 °C
ma
bewolkt
6/22 °C 8/22 °C
di
bewolkt
13/25 °C 17/25 °C
wo
regen
7/18 °C 7/18 °C
do
zonnig
0/11 °C 2/11 °C
vr
helder
1/14 °C 3/14 °C
za
buien
5/13 °C 7/14 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
regen
do
zonnig
vr
helder
za
buien
Berg 630 m 8/17 °C 6/22 °C 13/25 °C 7/18 °C 0/11 °C 1/14 °C 5/13 °C
Dal 320 m 10/17 °C 8/22 °C 17/25 °C 7/18 °C 2/11 °C 3/14 °C 7/14 °C
51-93 van 93 skigebieden