Skiweer Paznauntal
Weersverwachting in het Paznauntal voor 5 Skigebieden - Weer in de bergen in het Paznauntal voor 7 dagen
Weer Paznauntal
Weer in het Paznauntal voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Paznauntal voor 5 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Paznauntal
- Paznauntal – Gaan naar
Toeristische regio:
Bergketens:
1-5 van 5 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2872 m | Dal 1360 m |
|---|---|---|
do | -9/-4 °C | 1/11 °C |
vr | -8/-5 °C | 0/10 °C |
za | -10/-5 °C | 1/11 °C |
zo | -8/-1 °C | 5/13 °C |
ma | -4/1 °C | 7/16 °C |
di | -3/2 °C | 6/18 °C |
wo | -1/2 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2872 m | -9/-4 °C | -8/-5 °C | -10/-5 °C | -8/-1 °C | -4/1 °C | -3/2 °C | -1/2 °C |
| Dal 1360 m | 1/11 °C | 0/10 °C | 1/11 °C | 5/13 °C | 7/16 °C | 6/18 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2570 m | Dal 1040 m |
|---|---|---|
do | -2/2 °C | 3/10 °C |
vr | -5/2 °C | 0/10 °C |
za | -3/2 °C | 2/10 °C |
zo | 0/6 °C | 5/13 °C |
ma | 1/2 °C | 7/15 °C |
di | 1/11 °C | 6/18 °C |
wo | 3/14 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2570 m | -2/2 °C | -5/2 °C | -3/2 °C | 0/6 °C | 1/2 °C | 1/11 °C | 3/14 °C |
| Dal 1040 m | 3/10 °C | 0/10 °C | 2/10 °C | 5/13 °C | 7/15 °C | 6/18 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2300 m | Dal 1600 m |
|---|---|---|
do | -2/2 °C | 1/2 °C |
vr | -5/2 °C | -1/2 °C |
za | -3/2 °C | 1/2 °C |
zo | 0/6 °C | 4/11 °C |
ma | 1/2 °C | 6/14 °C |
di | 1/11 °C | 5/16 °C |
wo | 3/14 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2300 m | -2/2 °C | -5/2 °C | -3/2 °C | 0/6 °C | 1/2 °C | 1/11 °C | 3/14 °C |
| Dal 1600 m | 1/2 °C | -1/2 °C | 1/2 °C | 4/11 °C | 6/14 °C | 5/16 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2690 m | Dal 1175 m |
|---|---|---|
do | -2/2 °C | 3/9 °C |
vr | -5/1 °C | -1/8 °C |
za | -3/2 °C | 1/8 °C |
zo | 0/4 °C | 2/12 °C |
ma | 1/2 °C | 5/15 °C |
di | 1/9 °C | 5/17 °C |
wo | 1/12 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2690 m | -2/2 °C | -5/1 °C | -3/2 °C | 0/4 °C | 1/2 °C | 1/9 °C | 1/12 °C |
| Dal 1175 m | 3/9 °C | -1/8 °C | 1/8 °C | 2/12 °C | 5/15 °C | 5/17 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1490 m | Dal 1450 m |
|---|---|---|
do | 1/10 °C | 1/10 °C |
vr | -1/9 °C | 0/9 °C |
za | 1/10 °C | 1/10 °C |
zo | 4/12 °C | 5/12 °C |
ma | 6/15 °C | 7/15 °C |
di | 5/17 °C | 6/17 °C |
wo | 7/20 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1490 m | 1/10 °C | -1/9 °C | 1/10 °C | 4/12 °C | 6/15 °C | 5/17 °C | 7/20 °C |
| Dal 1450 m | 1/10 °C | 0/9 °C | 1/10 °C | 5/12 °C | 7/15 °C | 6/17 °C | 8/20 °C |
1-5 van 5 skigebieden

