Skiweer Paznaun-Ischgl

Weersverwachting in Paznaun-Ischgl voor 5 Skigebieden - Weer in de bergen in Paznaun-Ischgl voor 7 dagen


Weer Paznaun-Ischgl

Weer in Paznaun-Ischgl voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in Paznaun-Ischgl voor 5 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Paznaun-Ischgl

1-5 van 5 skigebieden

Weer in skigebied Berg 2872 m Dal 1360 m
vr
sneeuwbuien
-9/-5 °C -1/11 °C
za
sneeuwbuien
-10/-4 °C 0/11 °C
zo
zonnig
-7/0 °C 0/15 °C
ma
sneeuwbuien
-5/1 °C 5/18 °C
di
helder
-5/1 °C 8/17 °C
wo
sneeuwbuien
-4/3 °C 10/18 °C
do
helder
0/4 °C 10/21 °C
Weer in
skigebied
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
sneeuwbuien
di
helder
wo
sneeuwbuien
do
helder
Berg 2872 m -9/-5 °C -10/-4 °C -7/0 °C -5/1 °C -5/1 °C -4/3 °C 0/4 °C
Dal 1360 m -1/11 °C 0/11 °C 0/15 °C 5/18 °C 8/17 °C 10/18 °C 10/21 °C

Weer in skigebied Berg 2570 m Dal 1040 m
vr
sneeuwbuien
-6/2 °C -1/10 °C
za
sneeuwval
-5/2 °C 0/10 °C
zo
zonnig
-5/8 °C -2/16 °C
ma
buien
0/11 °C 5/18 °C
di
helder
1/10 °C 8/17 °C
wo
sneeuwbuien
1/11 °C 10/18 °C
do
helder
5/14 °C 8/21 °C
Weer in
skigebied
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwval
zo
zonnig
ma
buien
di
helder
wo
sneeuwbuien
do
helder
Berg 2570 m -6/2 °C -5/2 °C -5/8 °C 0/11 °C 1/10 °C 1/11 °C 5/14 °C
Dal 1040 m -1/10 °C 0/10 °C -2/16 °C 5/18 °C 8/17 °C 10/18 °C 8/21 °C

Weer in skigebied Berg 2300 m Dal 1600 m
vr
sneeuwbuien
-6/2 °C -2/2 °C
za
sneeuwbuien
-5/2 °C -1/2 °C
zo
zonnig
-5/8 °C -1/13 °C
ma
buien
0/11 °C 4/16 °C
di
helder
1/10 °C 7/15 °C
wo
sneeuwbuien
1/11 °C 9/16 °C
do
helder
5/14 °C 9/19 °C
Weer in
skigebied
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
buien
di
helder
wo
sneeuwbuien
do
helder
Berg 2300 m -6/2 °C -5/2 °C -5/8 °C 0/11 °C 1/10 °C 1/11 °C 5/14 °C
Dal 1600 m -2/2 °C -1/2 °C -1/13 °C 4/16 °C 7/15 °C 9/16 °C 9/19 °C

Weer in skigebied Berg 2690 m Dal 1175 m
vr
sneeuwbuien
-6/2 °C -2/9 °C
za
sneeuwval
-5/2 °C 0/9 °C
zo
zonnig
-5/6 °C -2/16 °C
ma
sneeuwbuien
0/2 °C 4/16 °C
di
bewolkt
1/8 °C 5/15 °C
wo
sneeuwbuien
1/2 °C 8/16 °C
do
helder
5/12 °C 7/21 °C
Weer in
skigebied
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwval
zo
zonnig
ma
sneeuwbuien
di
bewolkt
wo
sneeuwbuien
do
helder
Berg 2690 m -6/2 °C -5/2 °C -5/6 °C 0/2 °C 1/8 °C 1/2 °C 5/12 °C
Dal 1175 m -2/9 °C 0/9 °C -2/16 °C 4/16 °C 5/15 °C 8/16 °C 7/21 °C

Weer in skigebied Berg 1490 m Dal 1450 m
vr
buien
-2/10 °C -1/10 °C
za
ijzel
-1/10 °C 0/10 °C
zo
zonnig
-1/14 °C 0/14 °C
ma
buien
4/17 °C 5/17 °C
di
helder
7/16 °C 8/16 °C
wo
buien
9/17 °C 10/17 °C
do
helder
9/20 °C 10/20 °C
Weer in
skigebied
vr
buien
za
ijzel
zo
zonnig
ma
buien
di
helder
wo
buien
do
helder
Berg 1490 m -2/10 °C -1/10 °C -1/14 °C 4/17 °C 7/16 °C 9/17 °C 9/20 °C
Dal 1450 m -1/10 °C 0/10 °C 0/14 °C 5/17 °C 8/16 °C 10/17 °C 10/20 °C
1-5 van 5 skigebieden