Skiweer Engadin Samnaun Val Müstair

Weersverwachting in de vakantieregio Engadin Samnaun Val Müstair voor 6 Skigebieden - Weer in de bergen in de vakantieregio Engadin Samnaun Val Müstair voor 7 dagen


Weer Engadin Samnaun Val Müstair

Weer in de vakantieregio Engadin Samnaun Val Müstair voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in de vakantieregio Engadin Samnaun Val Müstair voor 6 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Engadin Samnaun Val Müstair

1-6 van 6 skigebieden

Weer in skigebied Berg 2872 m Dal 1360 m
do
sneeuwbuien
-9/-4 °C 1/11 °C
vr
sneeuwbuien
-9/-5 °C 1/11 °C
za
sneeuwbuien
-9/-4 °C 1/11 °C
zo
bewolkt
-8/-3 °C 4/13 °C
ma
sneeuwbuien
-7/-1 °C 3/15 °C
di
zonnig
-5/2 °C 3/18 °C
wo
sneeuwbuien
-3/2 °C 10/19 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
sneeuwbuien
di
zonnig
wo
sneeuwbuien
Berg 2872 m -9/-4 °C -9/-5 °C -9/-4 °C -8/-3 °C -7/-1 °C -5/2 °C -3/2 °C
Dal 1360 m 1/11 °C 1/11 °C 1/11 °C 4/13 °C 3/15 °C 3/18 °C 10/19 °C

Weer in skigebied Berg 2785 m Dal 1250 m
do
sneeuwbuien
-8/-1 °C 1/8 °C
vr
sneeuwbuien
-11/-2 °C 0/9 °C
za
sneeuwval
-13/-3 °C 0/9 °C
zo
bewolkt
-13/1 °C 2/11 °C
ma
sneeuwbuien
-9/1 °C 1/12 °C
di
zonnig
-11/3 °C 0/16 °C
wo
sneeuwbuien
-6/2 °C 7/17 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwval
zo
bewolkt
ma
sneeuwbuien
di
zonnig
wo
sneeuwbuien
Berg 2785 m -8/-1 °C -11/-2 °C -13/-3 °C -13/1 °C -9/1 °C -11/3 °C -6/2 °C
Dal 1250 m 1/8 °C 0/9 °C 0/9 °C 2/11 °C 1/12 °C 0/16 °C 7/17 °C

Weer in skigebied Berg 2673 m Dal 2126 m
do
sneeuwval
-8/-1 °C -2/2 °C
vr
sneeuwbuien
-11/-2 °C -4/2 °C
za
sneeuwbuien
-13/-3 °C -4/2 °C
zo
helder
-13/1 °C -2/5 °C
ma
sneeuwbuien
-9/1 °C -3/2 °C
di
helder
-11/3 °C -4/10 °C
wo
bewolkt
-6/5 °C 3/11 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
helder
wo
bewolkt
Berg 2673 m -8/-1 °C -11/-2 °C -13/-3 °C -13/1 °C -9/1 °C -11/3 °C -6/5 °C
Dal 2126 m -2/2 °C -4/2 °C -4/2 °C -2/5 °C -3/2 °C -4/10 °C 3/11 °C

Weer in skigebied Berg 1680 m Dal 1657 m
do
regen
-3/7 °C -3/7 °C
vr
sneeuwbuien
-6/2 °C -6/2 °C
za
sneeuwbuien
-4/2 °C -4/2 °C
zo
helder
-4/8 °C -4/8 °C
ma
buien
-1/8 °C -1/8 °C
di
helder
-2/13 °C -2/13 °C
wo
bewolkt
3/14 °C 3/14 °C
Weer in
skigebied
do
regen
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
buien
di
helder
wo
bewolkt
Berg 1680 m -3/7 °C -6/2 °C -4/2 °C -4/8 °C -1/8 °C -2/13 °C 3/14 °C
Dal 1657 m -3/7 °C -6/2 °C -4/2 °C -4/8 °C -1/8 °C -2/13 °C 3/14 °C

Weer in skigebied Berg 1450 m Dal 1410 m
do
buien
1/6 °C 1/7 °C
vr
onweer
-1/7 °C 0/8 °C
za
regen
-1/7 °C 0/8 °C
zo
bewolkt
1/9 °C 2/10 °C
ma
buien
0/10 °C 1/11 °C
di
zonnig
-1/14 °C 0/15 °C
wo
buien
6/15 °C 7/16 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
onweer
za
regen
zo
bewolkt
ma
buien
di
zonnig
wo
buien
Berg 1450 m 1/6 °C -1/7 °C -1/7 °C 1/9 °C 0/10 °C -1/14 °C 6/15 °C
Dal 1410 m 1/7 °C 0/8 °C 0/8 °C 2/10 °C 1/11 °C 0/15 °C 7/16 °C

Weer in skigebied Berg 1526 m Dal 1476 m
do
buien
1/10 °C 1/10 °C
vr
ijzel
1/10 °C 1/10 °C
za
ijzel
1/10 °C 1/10 °C
zo
bewolkt
3/12 °C 4/12 °C
ma
buien
1/14 °C 3/14 °C
di
zonnig
2/17 °C 3/17 °C
wo
buien
9/18 °C 10/18 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
ijzel
za
ijzel
zo
bewolkt
ma
buien
di
zonnig
wo
buien
Berg 1526 m 1/10 °C 1/10 °C 1/10 °C 3/12 °C 1/14 °C 2/17 °C 9/18 °C
Dal 1476 m 1/10 °C 1/10 °C 1/10 °C 4/12 °C 3/14 °C 3/17 °C 10/18 °C
1-6 van 6 skigebieden