Skiweer Sesvennagroep
Weersverwachting in de Sesvennagroep voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in de Sesvennagroep voor 7 dagen
Weer Sesvennagroep
Weer in de Sesvennagroep voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Sesvennagroep voor 4 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Sesvennagroep
- Sesvennagroep – Gaan naar
Toeristische regio's:
Dalen:
Kanton:
Provincie:
1-4 van 4 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2390 m | Dal 1460 m |
|---|---|---|
wo | -5/8 °C | -2/13 °C |
do | -2/2 °C | 1/7 °C |
vr | -6/1 °C | -3/6 °C |
za | -5/2 °C | -2/7 °C |
zo | -3/2 °C | 0/8 °C |
ma | -3/6 °C | 0/11 °C |
di | -1/12 °C | 2/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2390 m | -5/8 °C | -2/2 °C | -6/1 °C | -5/2 °C | -3/2 °C | -3/6 °C | -1/12 °C |
| Dal 1460 m | -2/13 °C | 1/7 °C | -3/6 °C | -2/7 °C | 0/8 °C | 0/11 °C | 2/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2520 m | Dal 1750 m |
|---|---|---|
wo | -5/8 °C | -3/11 °C |
do | -2/2 °C | 0/2 °C |
vr | -6/1 °C | -4/2 °C |
za | -5/2 °C | -3/2 °C |
zo | -3/2 °C | -1/2 °C |
ma | -3/6 °C | -1/9 °C |
di | -1/12 °C | 1/15 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2520 m | -5/8 °C | -2/2 °C | -6/1 °C | -5/2 °C | -3/2 °C | -3/6 °C | -1/12 °C |
| Dal 1750 m | -3/11 °C | 0/2 °C | -4/2 °C | -3/2 °C | -1/2 °C | -1/9 °C | 1/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2673 m | Dal 2126 m |
|---|---|---|
wo | -11/3 °C | -5/9 °C |
do | -9/0 °C | -2/2 °C |
vr | -12/-2 °C | -6/2 °C |
za | -13/-3 °C | -5/2 °C |
zo | -10/-1 °C | -3/4 °C |
ma | -10/2 °C | -3/7 °C |
di | -8/5 °C | -1/13 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2673 m | -11/3 °C | -9/0 °C | -12/-2 °C | -13/-3 °C | -10/-1 °C | -10/2 °C | -8/5 °C |
| Dal 2126 m | -5/9 °C | -2/2 °C | -6/2 °C | -5/2 °C | -3/4 °C | -3/7 °C | -1/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1450 m | Dal 1410 m |
|---|---|---|
wo | -2/13 °C | -1/14 °C |
do | 1/7 °C | 1/8 °C |
vr | -3/6 °C | -2/7 °C |
za | -2/7 °C | -1/8 °C |
zo | 0/8 °C | 1/9 °C |
ma | 0/11 °C | 1/12 °C |
di | 2/17 °C | 3/18 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1450 m | -2/13 °C | 1/7 °C | -3/6 °C | -2/7 °C | 0/8 °C | 0/11 °C | 2/17 °C |
| Dal 1410 m | -1/14 °C | 1/8 °C | -2/7 °C | -1/8 °C | 1/9 °C | 1/12 °C | 3/18 °C |
1-4 van 4 skigebieden




