Skiweer Unterengadin
Weersverwachting in het Unterengadin voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in het Unterengadin voor 7 dagen
Weer Unterengadin
Weer in het Unterengadin voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Unterengadin voor 4 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Unterengadin
- Unterengadin – Gaan naar
Toeristische regio:
Bergketens:
1-4 van 4 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2785 m | Dal 1250 m |
|---|---|---|
do | -9/-1 °C | 1/9 °C |
vr | -14/-3 °C | -3/8 °C |
za | -13/-3 °C | -1/9 °C |
zo | -14/0 °C | 2/11 °C |
ma | -8/2 °C | 4/14 °C |
di | -8/5 °C | 3/16 °C |
wo | -5/8 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2785 m | -9/-1 °C | -14/-3 °C | -13/-3 °C | -14/0 °C | -8/2 °C | -8/5 °C | -5/8 °C |
| Dal 1250 m | 1/9 °C | -3/8 °C | -1/9 °C | 2/11 °C | 4/14 °C | 3/16 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1680 m | Dal 1657 m |
|---|---|---|
do | -4/2 °C | -4/2 °C |
vr | -4/2 °C | -4/2 °C |
za | -4/2 °C | -4/2 °C |
zo | -5/9 °C | -5/9 °C |
ma | 1/11 °C | 1/11 °C |
di | 1/14 °C | 1/14 °C |
wo | 3/16 °C | 3/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1680 m | -4/2 °C | -4/2 °C | -4/2 °C | -5/9 °C | 1/11 °C | 1/14 °C | 3/16 °C |
| Dal 1657 m | -4/2 °C | -4/2 °C | -4/2 °C | -5/9 °C | 1/11 °C | 1/14 °C | 3/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1450 m | Dal 1410 m |
|---|---|---|
do | 0/7 °C | 1/8 °C |
vr | -4/6 °C | -3/7 °C |
za | -2/7 °C | -1/8 °C |
zo | 1/9 °C | 2/10 °C |
ma | 3/12 °C | 4/13 °C |
di | 2/14 °C | 3/15 °C |
wo | 5/17 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1450 m | 0/7 °C | -4/6 °C | -2/7 °C | 1/9 °C | 3/12 °C | 2/14 °C | 5/17 °C |
| Dal 1410 m | 1/8 °C | -3/7 °C | -1/8 °C | 2/10 °C | 4/13 °C | 3/15 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1526 m | Dal 1476 m |
|---|---|---|
do | 1/10 °C | 1/10 °C |
vr | -1/9 °C | 0/9 °C |
za | 1/10 °C | 1/10 °C |
zo | 4/12 °C | 5/12 °C |
ma | 6/15 °C | 7/15 °C |
di | 5/17 °C | 6/17 °C |
wo | 7/20 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1526 m | 1/10 °C | -1/9 °C | 1/10 °C | 4/12 °C | 6/15 °C | 5/17 °C | 7/20 °C |
| Dal 1476 m | 1/10 °C | 0/9 °C | 1/10 °C | 5/12 °C | 7/15 °C | 6/17 °C | 8/20 °C |
1-4 van 4 skigebieden



