Skiweer Tōhoku
Weersverwachting in Tōhoku voor 85 Skigebieden - Weer in de bergen in Tōhoku voor 7 dagen
Weer Tōhoku
Weer in Tōhoku voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Tōhoku voor 85 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Tōhoku
- Tōhoku – Beperken tot
Prefecturen:
| Weer in skigebied | Berg 454 m | Dal 316 m |
|---|---|---|
vr | 9/16 °C | 9/17 °C |
za | 8/18 °C | 8/19 °C |
zo | 9/17 °C | 9/18 °C |
ma | 9/17 °C | 9/18 °C |
di | 11/18 °C | 11/19 °C |
wo | 10/17 °C | 10/18 °C |
do | 10/17 °C | 10/18 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 454 m | 9/16 °C | 8/18 °C | 9/17 °C | 9/17 °C | 11/18 °C | 10/17 °C | 10/17 °C |
| Dal 316 m | 9/17 °C | 8/19 °C | 9/18 °C | 9/18 °C | 11/19 °C | 10/18 °C | 10/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1200 m | Dal 980 m |
|---|---|---|
vr | 5/12 °C | 6/13 °C |
za | 4/14 °C | 5/15 °C |
zo | 5/13 °C | 6/14 °C |
ma | 5/13 °C | 6/14 °C |
di | 7/14 °C | 8/15 °C |
wo | 6/13 °C | 7/14 °C |
do | 6/13 °C | 7/14 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1200 m | 5/12 °C | 4/14 °C | 5/13 °C | 5/13 °C | 7/14 °C | 6/13 °C | 6/13 °C |
| Dal 980 m | 6/13 °C | 5/15 °C | 6/14 °C | 6/14 °C | 8/15 °C | 7/14 °C | 7/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 487 m | Dal 232 m |
|---|---|---|
vr | 8/16 °C | 10/17 °C |
za | 7/18 °C | 9/19 °C |
zo | 8/17 °C | 10/18 °C |
ma | 8/17 °C | 10/18 °C |
di | 10/18 °C | 12/19 °C |
wo | 9/17 °C | 11/18 °C |
do | 9/17 °C | 11/18 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 487 m | 8/16 °C | 7/18 °C | 8/17 °C | 8/17 °C | 10/18 °C | 9/17 °C | 9/17 °C |
| Dal 232 m | 10/17 °C | 9/19 °C | 10/18 °C | 10/18 °C | 12/19 °C | 11/18 °C | 11/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 368 m | Dal 228 m |
|---|---|---|
vr | 9/16 °C | 10/17 °C |
za | 8/18 °C | 9/19 °C |
zo | 9/17 °C | 10/18 °C |
ma | 9/17 °C | 10/18 °C |
di | 11/18 °C | 12/19 °C |
wo | 10/17 °C | 11/18 °C |
do | 10/17 °C | 11/18 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 368 m | 9/16 °C | 8/18 °C | 9/17 °C | 9/17 °C | 11/18 °C | 10/17 °C | 10/17 °C |
| Dal 228 m | 10/17 °C | 9/19 °C | 10/18 °C | 10/18 °C | 12/19 °C | 11/18 °C | 11/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 367 m | Dal 258 m |
|---|---|---|
vr | 10/24 °C | 11/25 °C |
za | 9/22 °C | 10/23 °C |
zo | 10/25 °C | 11/26 °C |
ma | 10/27 °C | 11/28 °C |
di | 13/27 °C | 14/28 °C |
wo | 13/25 °C | 14/26 °C |
do | 12/15 °C | 13/16 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 367 m | 10/24 °C | 9/22 °C | 10/25 °C | 10/27 °C | 13/27 °C | 13/25 °C | 12/15 °C |
| Dal 258 m | 11/25 °C | 10/23 °C | 11/26 °C | 11/28 °C | 14/28 °C | 14/26 °C | 13/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 775 m | Dal 570 m |
|---|---|---|
vr | 8/22 °C | 9/23 °C |
za | 7/20 °C | 8/21 °C |
zo | 8/23 °C | 9/24 °C |
ma | 8/25 °C | 9/26 °C |
di | 11/25 °C | 12/26 °C |
wo | 11/23 °C | 12/24 °C |
do | 10/13 °C | 11/14 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 775 m | 8/22 °C | 7/20 °C | 8/23 °C | 8/25 °C | 11/25 °C | 11/23 °C | 10/13 °C |
| Dal 570 m | 9/23 °C | 8/21 °C | 9/24 °C | 9/26 °C | 12/26 °C | 12/24 °C | 11/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1240 m | Dal 720 m |
|---|---|---|
vr | 9/19 °C | 10/22 °C |
za | 7/19 °C | 8/22 °C |
zo | 8/24 °C | 9/27 °C |
ma | 10/24 °C | 11/27 °C |
di | 13/25 °C | 14/28 °C |
wo | 13/18 °C | 14/21 °C |
do | 10/10 °C | 11/13 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1240 m | 9/19 °C | 7/19 °C | 8/24 °C | 10/24 °C | 13/25 °C | 13/18 °C | 10/10 °C |
| Dal 720 m | 10/22 °C | 8/22 °C | 9/27 °C | 11/27 °C | 14/28 °C | 14/21 °C | 11/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 390 m | Dal 240 m |
|---|---|---|
vr | 10/24 °C | 11/25 °C |
za | 9/22 °C | 10/23 °C |
zo | 10/25 °C | 11/26 °C |
ma | 10/27 °C | 11/28 °C |
di | 13/27 °C | 14/28 °C |
wo | 13/25 °C | 14/26 °C |
do | 12/15 °C | 13/16 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 390 m | 10/24 °C | 9/22 °C | 10/25 °C | 10/27 °C | 13/27 °C | 13/25 °C | 12/15 °C |
| Dal 240 m | 11/25 °C | 10/23 °C | 11/26 °C | 11/28 °C | 14/28 °C | 14/26 °C | 13/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 419 m | Dal 271 m |
|---|---|---|
vr | 9/16 °C | 10/17 °C |
za | 8/18 °C | 9/19 °C |
zo | 9/17 °C | 10/18 °C |
ma | 9/17 °C | 10/18 °C |
di | 11/18 °C | 12/19 °C |
wo | 10/17 °C | 11/18 °C |
do | 10/17 °C | 11/18 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 419 m | 9/16 °C | 8/18 °C | 9/17 °C | 9/17 °C | 11/18 °C | 10/17 °C | 10/17 °C |
| Dal 271 m | 10/17 °C | 9/19 °C | 10/18 °C | 10/18 °C | 12/19 °C | 11/18 °C | 11/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 194 m | Dal 90 m |
|---|---|---|
vr | 10/18 °C | 11/19 °C |
za | 9/20 °C | 10/21 °C |
zo | 10/19 °C | 11/20 °C |
ma | 10/19 °C | 11/20 °C |
di | 12/20 °C | 13/21 °C |
wo | 11/19 °C | 12/20 °C |
do | 11/19 °C | 12/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 194 m | 10/18 °C | 9/20 °C | 10/19 °C | 10/19 °C | 12/20 °C | 11/19 °C | 11/19 °C |
| Dal 90 m | 11/19 °C | 10/21 °C | 11/20 °C | 11/20 °C | 13/21 °C | 12/20 °C | 12/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1117 m | Dal 922 m |
|---|---|---|
vr | 8/20 °C | 9/21 °C |
za | 6/20 °C | 7/21 °C |
zo | 7/25 °C | 8/26 °C |
ma | 9/25 °C | 10/26 °C |
di | 12/26 °C | 13/27 °C |
wo | 12/19 °C | 13/20 °C |
do | 9/11 °C | 10/12 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1117 m | 8/20 °C | 6/20 °C | 7/25 °C | 9/25 °C | 12/26 °C | 12/19 °C | 9/11 °C |
| Dal 922 m | 9/21 °C | 7/21 °C | 8/26 °C | 10/26 °C | 13/27 °C | 13/20 °C | 10/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1280 m | Dal 950 m |
|---|---|---|
vr | 6/15 °C | 6/16 °C |
za | 9/17 °C | 9/18 °C |
zo | 11/19 °C | 11/20 °C |
ma | 13/21 °C | 13/22 °C |
di | 13/21 °C | 13/22 °C |
wo | 10/18 °C | 10/19 °C |
do | 9/17 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1280 m | 6/15 °C | 9/17 °C | 11/19 °C | 13/21 °C | 13/21 °C | 10/18 °C | 9/17 °C |
| Dal 950 m | 6/16 °C | 9/18 °C | 11/20 °C | 13/22 °C | 13/22 °C | 10/19 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 169 m | Dal 92 m |
|---|---|---|
vr | 10/18 °C | 11/18 °C |
za | 9/20 °C | 10/20 °C |
zo | 10/19 °C | 11/19 °C |
ma | 10/19 °C | 11/19 °C |
di | 12/20 °C | 13/20 °C |
wo | 11/19 °C | 12/19 °C |
do | 11/19 °C | 12/19 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 169 m | 10/18 °C | 9/20 °C | 10/19 °C | 10/19 °C | 12/20 °C | 11/19 °C | 11/19 °C |
| Dal 92 m | 11/18 °C | 10/20 °C | 11/19 °C | 11/19 °C | 13/20 °C | 12/19 °C | 12/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 550 m | Dal 400 m |
|---|---|---|
vr | 9/24 °C | 10/25 °C |
za | 8/22 °C | 9/23 °C |
zo | 9/25 °C | 10/26 °C |
ma | 9/27 °C | 10/28 °C |
di | 12/27 °C | 13/28 °C |
wo | 12/25 °C | 13/26 °C |
do | 11/15 °C | 12/16 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 550 m | 9/24 °C | 8/22 °C | 9/25 °C | 9/27 °C | 12/27 °C | 12/25 °C | 11/15 °C |
| Dal 400 m | 10/25 °C | 9/23 °C | 10/26 °C | 10/28 °C | 13/28 °C | 13/26 °C | 12/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1146 m | Dal 1083 m |
|---|---|---|
vr | 6/20 °C | 7/21 °C |
za | 5/18 °C | 6/19 °C |
zo | 6/21 °C | 7/22 °C |
ma | 6/23 °C | 7/24 °C |
di | 9/23 °C | 10/24 °C |
wo | 9/21 °C | 10/22 °C |
do | 8/11 °C | 9/12 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1146 m | 6/20 °C | 5/18 °C | 6/21 °C | 6/23 °C | 9/23 °C | 9/21 °C | 8/11 °C |
| Dal 1083 m | 7/21 °C | 6/19 °C | 7/22 °C | 7/24 °C | 10/24 °C | 10/22 °C | 9/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 183 m | Dal 33 m |
|---|---|---|
vr | 10/17 °C | 11/18 °C |
za | 9/19 °C | 10/20 °C |
zo | 10/18 °C | 11/19 °C |
ma | 10/18 °C | 11/19 °C |
di | 12/19 °C | 13/20 °C |
wo | 11/18 °C | 12/19 °C |
do | 11/18 °C | 12/19 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 183 m | 10/17 °C | 9/19 °C | 10/18 °C | 10/18 °C | 12/19 °C | 11/18 °C | 11/18 °C |
| Dal 33 m | 11/18 °C | 10/20 °C | 11/19 °C | 11/19 °C | 13/20 °C | 12/19 °C | 12/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 608 m | Dal 516 m |
|---|---|---|
vr | 8/22 °C | 9/23 °C |
za | 7/20 °C | 8/21 °C |
zo | 8/23 °C | 9/24 °C |
ma | 8/25 °C | 9/26 °C |
di | 11/25 °C | 12/26 °C |
wo | 11/23 °C | 12/24 °C |
do | 10/13 °C | 11/14 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 608 m | 8/22 °C | 7/20 °C | 8/23 °C | 8/25 °C | 11/25 °C | 11/23 °C | 10/13 °C |
| Dal 516 m | 9/23 °C | 8/21 °C | 9/24 °C | 9/26 °C | 12/26 °C | 12/24 °C | 11/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 327 m | Dal 215 m |
|---|---|---|
vr | 9/24 °C | 10/25 °C |
za | 8/22 °C | 9/23 °C |
zo | 9/25 °C | 10/26 °C |
ma | 9/27 °C | 10/28 °C |
di | 12/27 °C | 13/28 °C |
wo | 12/25 °C | 13/26 °C |
do | 11/15 °C | 12/16 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 327 m | 9/24 °C | 8/22 °C | 9/25 °C | 9/27 °C | 12/27 °C | 12/25 °C | 11/15 °C |
| Dal 215 m | 10/25 °C | 9/23 °C | 10/26 °C | 10/28 °C | 13/28 °C | 13/26 °C | 12/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 467 m | Dal 223 m |
|---|---|---|
vr | 9/16 °C | 10/17 °C |
za | 8/18 °C | 9/19 °C |
zo | 9/17 °C | 10/18 °C |
ma | 9/17 °C | 10/18 °C |
di | 11/18 °C | 12/19 °C |
wo | 10/17 °C | 11/18 °C |
do | 10/17 °C | 11/18 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 467 m | 9/16 °C | 8/18 °C | 9/17 °C | 9/17 °C | 11/18 °C | 10/17 °C | 10/17 °C |
| Dal 223 m | 10/17 °C | 9/19 °C | 10/18 °C | 10/18 °C | 12/19 °C | 11/18 °C | 11/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1446 m | Dal 1060 m |
|---|---|---|
vr | 5/18 °C | 7/21 °C |
za | 4/16 °C | 6/19 °C |
zo | 5/19 °C | 7/22 °C |
ma | 5/21 °C | 7/24 °C |
di | 8/21 °C | 10/24 °C |
wo | 8/19 °C | 10/22 °C |
do | 7/9 °C | 9/12 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1446 m | 5/18 °C | 4/16 °C | 5/19 °C | 5/21 °C | 8/21 °C | 8/19 °C | 7/9 °C |
| Dal 1060 m | 7/21 °C | 6/19 °C | 7/22 °C | 7/24 °C | 10/24 °C | 10/22 °C | 9/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 620 m | Dal 535 m |
|---|---|---|
vr | 8/15 °C | 9/16 °C |
za | 7/17 °C | 8/18 °C |
zo | 8/16 °C | 9/17 °C |
ma | 8/16 °C | 9/17 °C |
di | 10/17 °C | 11/18 °C |
wo | 9/16 °C | 10/17 °C |
do | 9/16 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 620 m | 8/15 °C | 7/17 °C | 8/16 °C | 8/16 °C | 10/17 °C | 9/16 °C | 9/16 °C |
| Dal 535 m | 9/16 °C | 8/18 °C | 9/17 °C | 9/17 °C | 11/18 °C | 10/17 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 880 m | Dal 710 m |
|---|---|---|
vr | 8/21 °C | 9/22 °C |
za | 7/19 °C | 8/20 °C |
zo | 8/22 °C | 9/23 °C |
ma | 8/24 °C | 9/25 °C |
di | 11/24 °C | 12/25 °C |
wo | 11/22 °C | 12/23 °C |
do | 10/12 °C | 11/13 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 880 m | 8/21 °C | 7/19 °C | 8/22 °C | 8/24 °C | 11/24 °C | 11/22 °C | 10/12 °C |
| Dal 710 m | 9/22 °C | 8/20 °C | 9/23 °C | 9/25 °C | 12/25 °C | 12/23 °C | 11/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1109 m | Dal 908 m |
|---|---|---|
vr | 6/20 °C | 8/22 °C |
za | 5/18 °C | 7/20 °C |
zo | 6/21 °C | 8/23 °C |
ma | 6/23 °C | 8/25 °C |
di | 9/23 °C | 11/25 °C |
wo | 9/21 °C | 11/23 °C |
do | 8/11 °C | 10/13 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1109 m | 6/20 °C | 5/18 °C | 6/21 °C | 6/23 °C | 9/23 °C | 9/21 °C | 8/11 °C |
| Dal 908 m | 8/22 °C | 7/20 °C | 8/23 °C | 8/25 °C | 11/25 °C | 11/23 °C | 10/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 617 m | Dal 510 m |
|---|---|---|
vr | 9/23 °C | 10/24 °C |
za | 8/21 °C | 9/22 °C |
zo | 9/24 °C | 10/25 °C |
ma | 9/26 °C | 10/27 °C |
di | 12/26 °C | 13/27 °C |
wo | 12/24 °C | 13/25 °C |
do | 11/14 °C | 12/15 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 617 m | 9/23 °C | 8/21 °C | 9/24 °C | 9/26 °C | 12/26 °C | 12/24 °C | 11/14 °C |
| Dal 510 m | 10/24 °C | 9/22 °C | 10/25 °C | 10/27 °C | 13/27 °C | 13/25 °C | 12/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 500 m | Dal 358 m |
|---|---|---|
vr | 9/15 °C | 9/16 °C |
za | 8/17 °C | 8/18 °C |
zo | 9/16 °C | 9/17 °C |
ma | 9/16 °C | 9/17 °C |
di | 11/17 °C | 11/18 °C |
wo | 10/16 °C | 10/17 °C |
do | 10/16 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 500 m | 9/15 °C | 8/17 °C | 9/16 °C | 9/16 °C | 11/17 °C | 10/16 °C | 10/16 °C |
| Dal 358 m | 9/16 °C | 8/18 °C | 9/17 °C | 9/17 °C | 11/18 °C | 10/17 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 340 m | Dal 218 m |
|---|---|---|
vr | 10/25 °C | 11/26 °C |
za | 9/23 °C | 10/24 °C |
zo | 10/26 °C | 11/27 °C |
ma | 10/28 °C | 11/29 °C |
di | 13/28 °C | 14/29 °C |
wo | 13/26 °C | 14/27 °C |
do | 12/16 °C | 13/17 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 340 m | 10/25 °C | 9/23 °C | 10/26 °C | 10/28 °C | 13/28 °C | 13/26 °C | 12/16 °C |
| Dal 218 m | 11/26 °C | 10/24 °C | 11/27 °C | 11/29 °C | 14/29 °C | 14/27 °C | 13/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 378 m | Dal 293 m |
|---|---|---|
vr | 9/16 °C | 10/17 °C |
za | 8/18 °C | 9/19 °C |
zo | 9/17 °C | 10/18 °C |
ma | 9/17 °C | 10/18 °C |
di | 11/18 °C | 12/19 °C |
wo | 10/17 °C | 11/18 °C |
do | 10/17 °C | 11/18 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 378 m | 9/16 °C | 8/18 °C | 9/17 °C | 9/17 °C | 11/18 °C | 10/17 °C | 10/17 °C |
| Dal 293 m | 10/17 °C | 9/19 °C | 10/18 °C | 10/18 °C | 12/19 °C | 11/18 °C | 11/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 446 m | Dal 273 m |
|---|---|---|
vr | 10/24 °C | 11/26 °C |
za | 9/22 °C | 10/24 °C |
zo | 10/25 °C | 11/27 °C |
ma | 10/27 °C | 11/29 °C |
di | 13/27 °C | 14/29 °C |
wo | 13/25 °C | 14/27 °C |
do | 12/15 °C | 13/17 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 446 m | 10/24 °C | 9/22 °C | 10/25 °C | 10/27 °C | 13/27 °C | 13/25 °C | 12/15 °C |
| Dal 273 m | 11/26 °C | 10/24 °C | 11/27 °C | 11/29 °C | 14/29 °C | 14/27 °C | 13/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 465 m | Dal 180 m |
|---|---|---|
vr | 9/16 °C | 10/18 °C |
za | 8/18 °C | 9/20 °C |
zo | 9/17 °C | 10/19 °C |
ma | 9/17 °C | 10/19 °C |
di | 11/18 °C | 12/20 °C |
wo | 10/17 °C | 11/19 °C |
do | 10/17 °C | 11/19 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 465 m | 9/16 °C | 8/18 °C | 9/17 °C | 9/17 °C | 11/18 °C | 10/17 °C | 10/17 °C |
| Dal 180 m | 10/18 °C | 9/20 °C | 10/19 °C | 10/19 °C | 12/20 °C | 11/19 °C | 11/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1133 m | Dal 854 m |
|---|---|---|
vr | 6/20 °C | 8/22 °C |
za | 5/18 °C | 7/20 °C |
zo | 6/21 °C | 8/23 °C |
ma | 6/23 °C | 8/25 °C |
di | 9/23 °C | 11/25 °C |
wo | 9/21 °C | 11/23 °C |
do | 8/11 °C | 10/13 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1133 m | 6/20 °C | 5/18 °C | 6/21 °C | 6/23 °C | 9/23 °C | 9/21 °C | 8/11 °C |
| Dal 854 m | 8/22 °C | 7/20 °C | 8/23 °C | 8/25 °C | 11/25 °C | 11/23 °C | 10/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 774 m | Dal 540 m |
|---|---|---|
vr | 9/23 °C | 10/24 °C |
za | 8/21 °C | 9/22 °C |
zo | 9/24 °C | 10/25 °C |
ma | 9/26 °C | 10/27 °C |
di | 12/26 °C | 13/27 °C |
wo | 12/24 °C | 13/25 °C |
do | 11/14 °C | 12/15 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 774 m | 9/23 °C | 8/21 °C | 9/24 °C | 9/26 °C | 12/26 °C | 12/24 °C | 11/14 °C |
| Dal 540 m | 10/24 °C | 9/22 °C | 10/25 °C | 10/27 °C | 13/27 °C | 13/25 °C | 12/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 457 m | Dal 258 m |
|---|---|---|
vr | 9/16 °C | 10/17 °C |
za | 8/18 °C | 9/19 °C |
zo | 9/17 °C | 10/18 °C |
ma | 9/17 °C | 10/18 °C |
di | 11/18 °C | 12/19 °C |
wo | 10/17 °C | 11/18 °C |
do | 10/17 °C | 11/18 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 457 m | 9/16 °C | 8/18 °C | 9/17 °C | 9/17 °C | 11/18 °C | 10/17 °C | 10/17 °C |
| Dal 258 m | 10/17 °C | 9/19 °C | 10/18 °C | 10/18 °C | 12/19 °C | 11/18 °C | 11/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 710 m | Dal 481 m |
|---|---|---|
vr | 9/22 °C | 10/24 °C |
za | 8/20 °C | 9/22 °C |
zo | 9/23 °C | 10/25 °C |
ma | 9/25 °C | 10/27 °C |
di | 12/25 °C | 13/27 °C |
wo | 12/23 °C | 13/25 °C |
do | 11/13 °C | 12/15 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 710 m | 9/22 °C | 8/20 °C | 9/23 °C | 9/25 °C | 12/25 °C | 12/23 °C | 11/13 °C |
| Dal 481 m | 10/24 °C | 9/22 °C | 10/25 °C | 10/27 °C | 13/27 °C | 13/25 °C | 12/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 698 m | Dal 487 m |
|---|---|---|
vr | 7/15 °C | 8/16 °C |
za | 6/17 °C | 7/18 °C |
zo | 7/16 °C | 8/17 °C |
ma | 7/16 °C | 8/17 °C |
di | 9/17 °C | 10/18 °C |
wo | 8/16 °C | 9/17 °C |
do | 8/16 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 698 m | 7/15 °C | 6/17 °C | 7/16 °C | 7/16 °C | 9/17 °C | 8/16 °C | 8/16 °C |
| Dal 487 m | 8/16 °C | 7/18 °C | 8/17 °C | 8/17 °C | 10/18 °C | 9/17 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 955 m | Dal 534 m |
|---|---|---|
vr | 7/22 °C | 9/24 °C |
za | 6/20 °C | 8/22 °C |
zo | 7/23 °C | 9/25 °C |
ma | 7/25 °C | 9/27 °C |
di | 10/25 °C | 12/27 °C |
wo | 10/23 °C | 12/25 °C |
do | 9/13 °C | 11/15 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 955 m | 7/22 °C | 6/20 °C | 7/23 °C | 7/25 °C | 10/25 °C | 10/23 °C | 9/13 °C |
| Dal 534 m | 9/24 °C | 8/22 °C | 9/25 °C | 9/27 °C | 12/27 °C | 12/25 °C | 11/15 °C |
51-85 van 85 skigebieden


