Skiweer Vogtland
Weersverwachting in het Vogtland voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in het Vogtland voor 7 dagen
Weer Vogtland
Weer in het Vogtland voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Vogtland voor 2 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Vogtland
- Vogtland – Gaan naar
Regio CZ:
1-2 van 2 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 750 m | Dal 620 m |
|---|---|---|
za | -1/11 °C | 0/11 °C |
zo | -1/13 °C | 0/13 °C |
ma | 3/15 °C | 4/15 °C |
di | 6/14 °C | 7/14 °C |
wo | 7/15 °C | 8/15 °C |
do | 8/18 °C | 9/18 °C |
vr | 7/19 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 750 m | -1/11 °C | -1/13 °C | 3/15 °C | 6/14 °C | 7/15 °C | 8/18 °C | 7/19 °C |
| Dal 620 m | 0/11 °C | 0/13 °C | 4/15 °C | 7/14 °C | 8/15 °C | 9/18 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 648 m | Dal 609 m |
|---|---|---|
za | 1/11 °C | 1/11 °C |
zo | 2/15 °C | 2/15 °C |
ma | 5/17 °C | 5/17 °C |
di | 6/16 °C | 6/16 °C |
wo | 8/16 °C | 8/16 °C |
do | 9/20 °C | 9/20 °C |
vr | 9/19 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 648 m | 1/11 °C | 2/15 °C | 5/17 °C | 6/16 °C | 8/16 °C | 9/20 °C | 9/19 °C |
| Dal 609 m | 1/11 °C | 2/15 °C | 5/17 °C | 6/16 °C | 8/16 °C | 9/20 °C | 9/19 °C |
1-2 van 2 skigebieden


