Skiweer Walgau
Weersverwachting in de Walgau voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in de Walgau voor 7 dagen
Weer Walgau
Weer in de Walgau voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Walgau voor 4 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| ma | 11.05. | ![]() |
| di | 12.05. | ![]() |
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma 11.05. | di 12.05. | wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Walgau
- Walgau – Gaan naar
Toeristische regio:
Bergketens:
1-4 van 4 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2000 m | Dal 904 m |
|---|---|---|
ma | -1/2 °C | 5/15 °C |
di | -9/0 °C | -1/9 °C |
wo | -3/2 °C | 0/13 °C |
do | -5/1 °C | 2/10 °C |
vr | -7/0 °C | 0/10 °C |
za | -4/1 °C | 1/12 °C |
zo | -1/4 °C | 3/15 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2000 m | -1/2 °C | -9/0 °C | -3/2 °C | -5/1 °C | -7/0 °C | -4/1 °C | -1/4 °C |
| Dal 904 m | 5/15 °C | -1/9 °C | 0/13 °C | 2/10 °C | 0/10 °C | 1/12 °C | 3/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1390 m | Dal 920 m |
|---|---|---|
ma | 6/9 °C | 7/12 °C |
di | 0/2 °C | 1/10 °C |
wo | 0/11 °C | 1/14 °C |
do | 1/2 °C | 3/6 °C |
vr | 1/2 °C | 2/9 °C |
za | 0/9 °C | 1/12 °C |
zo | 0/11 °C | 1/14 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1390 m | 6/9 °C | 0/2 °C | 0/11 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | 0/9 °C | 0/11 °C |
| Dal 920 m | 7/12 °C | 1/10 °C | 1/14 °C | 3/6 °C | 2/9 °C | 1/12 °C | 1/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1328 m | Dal 674 m |
|---|---|---|
ma | 6/9 °C | 8/14 °C |
di | 0/2 °C | 2/12 °C |
wo | 0/11 °C | 2/16 °C |
do | 1/2 °C | 4/8 °C |
vr | 1/2 °C | 3/11 °C |
za | 0/9 °C | 2/14 °C |
zo | 0/11 °C | 2/16 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1328 m | 6/9 °C | 0/2 °C | 0/11 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | 0/9 °C | 0/11 °C |
| Dal 674 m | 8/14 °C | 2/12 °C | 2/16 °C | 4/8 °C | 3/11 °C | 2/14 °C | 2/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 980 m | Dal 822 m |
|---|---|---|
ma | 8/13 °C | 9/14 °C |
di | 1/11 °C | 3/12 °C |
wo | 2/15 °C | 3/16 °C |
do | 4/7 °C | 5/8 °C |
vr | 3/10 °C | 4/11 °C |
za | 2/13 °C | 3/14 °C |
zo | 2/15 °C | 3/16 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 980 m | 8/13 °C | 1/11 °C | 2/15 °C | 4/7 °C | 3/10 °C | 2/13 °C | 2/15 °C |
| Dal 822 m | 9/14 °C | 3/12 °C | 3/16 °C | 5/8 °C | 4/11 °C | 3/14 °C | 3/16 °C |
1-4 van 4 skigebieden





