Skiweer West-Azië
Weersverwachting in West-Azië voor 60 Skigebieden - Weer in de bergen in West-Azië voor 7 dagen
Weer West-Azië
Weer in West-Azië voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in West-Azië voor 60 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: West-Azië
- West-Azië – Beperken tot
Landen:
West-Azië – Gaan naarBergketens:
| Weer in skigebied | Berg 3346 m | Dal 2088 m |
|---|---|---|
wo | 0/10 °C | 4/16 °C |
do | -2/2 °C | 2/16 °C |
vr | -3/5 °C | 1/11 °C |
za | -4/6 °C | 0/12 °C |
zo | 1/10 °C | 5/16 °C |
ma | 1/10 °C | 6/16 °C |
di | 1/8 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 3346 m | 0/10 °C | -2/2 °C | -3/5 °C | -4/6 °C | 1/10 °C | 1/10 °C | 1/8 °C |
| Dal 2088 m | 4/16 °C | 2/16 °C | 1/11 °C | 0/12 °C | 5/16 °C | 6/16 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2552 m | Dal 1435 m |
|---|---|---|
wo | 5/11 °C | 9/17 °C |
do | 4/9 °C | 8/15 °C |
vr | 4/12 °C | 8/18 °C |
za | 4/7 °C | 8/13 °C |
zo | 1/2 °C | 6/12 °C |
ma | 1/6 °C | 5/12 °C |
di | 3/9 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2552 m | 5/11 °C | 4/9 °C | 4/12 °C | 4/7 °C | 1/2 °C | 1/6 °C | 3/9 °C |
| Dal 1435 m | 9/17 °C | 8/15 °C | 8/18 °C | 8/13 °C | 6/12 °C | 5/12 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3276 m | Dal 1993 m |
|---|---|---|
wo | -3/2 °C | 2/13 °C |
do | -4/6 °C | 1/14 °C |
vr | -3/2 °C | 2/11 °C |
za | -4/1 °C | 1/9 °C |
zo | -6/3 °C | -1/11 °C |
ma | -3/5 °C | 2/13 °C |
di | -5/2 °C | 0/13 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 3276 m | -3/2 °C | -4/6 °C | -3/2 °C | -4/1 °C | -6/3 °C | -3/5 °C | -5/2 °C |
| Dal 1993 m | 2/13 °C | 1/14 °C | 2/11 °C | 1/9 °C | -1/11 °C | 2/13 °C | 0/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3140 m | Dal 2148 m |
|---|---|---|
wo | 1/2 °C | 5/16 °C |
do | 0/13 °C | 4/18 °C |
vr | 0/2 °C | 4/14 °C |
za | -1/7 °C | 3/12 °C |
zo | -3/10 °C | 1/15 °C |
ma | 0/11 °C | 4/16 °C |
di | 1/9 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 3140 m | 1/2 °C | 0/13 °C | 0/2 °C | -1/7 °C | -3/10 °C | 0/11 °C | 1/9 °C |
| Dal 2148 m | 5/16 °C | 4/18 °C | 4/14 °C | 3/12 °C | 1/15 °C | 4/16 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2702 m | Dal 1641 m |
|---|---|---|
wo | -1/7 °C | 4/13 °C |
do | -2/8 °C | 3/14 °C |
vr | -1/5 °C | 4/11 °C |
za | -2/2 °C | 3/9 °C |
zo | -4/5 °C | 1/11 °C |
ma | -1/7 °C | 4/13 °C |
di | -3/7 °C | 2/13 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2702 m | -1/7 °C | -2/8 °C | -1/5 °C | -2/2 °C | -4/5 °C | -1/7 °C | -3/7 °C |
| Dal 1641 m | 4/13 °C | 3/14 °C | 4/11 °C | 3/9 °C | 1/11 °C | 4/13 °C | 2/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1998 m | Dal 1753 m |
|---|---|---|
wo | 11/16 °C | 12/17 °C |
do | 10/20 °C | 11/21 °C |
vr | 8/12 °C | 9/13 °C |
za | 6/12 °C | 7/13 °C |
zo | 7/16 °C | 8/17 °C |
ma | 11/17 °C | 12/18 °C |
di | 11/16 °C | 12/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1998 m | 11/16 °C | 10/20 °C | 8/12 °C | 6/12 °C | 7/16 °C | 11/17 °C | 11/16 °C |
| Dal 1753 m | 12/17 °C | 11/21 °C | 9/13 °C | 7/13 °C | 8/17 °C | 12/18 °C | 12/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2632 m | Dal 2130 m |
|---|---|---|
wo | 3/14 °C | 5/16 °C |
do | 2/16 °C | 4/18 °C |
vr | 1/2 °C | 4/14 °C |
za | 1/10 °C | 3/12 °C |
zo | -1/13 °C | 1/15 °C |
ma | 2/14 °C | 4/16 °C |
di | 3/12 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2632 m | 3/14 °C | 2/16 °C | 1/2 °C | 1/10 °C | -1/13 °C | 2/14 °C | 3/12 °C |
| Dal 2130 m | 5/16 °C | 4/18 °C | 4/14 °C | 3/12 °C | 1/15 °C | 4/16 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2322 m | Dal 1781 m |
|---|---|---|
wo | 1/14 °C | 4/17 °C |
do | 1/14 °C | 4/17 °C |
vr | 1/9 °C | 4/12 °C |
za | -2/12 °C | 1/15 °C |
zo | 2/12 °C | 5/15 °C |
ma | 1/13 °C | 4/16 °C |
di | 0/9 °C | 3/12 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2322 m | 1/14 °C | 1/14 °C | 1/9 °C | -2/12 °C | 2/12 °C | 1/13 °C | 0/9 °C |
| Dal 1781 m | 4/17 °C | 4/17 °C | 4/12 °C | 1/15 °C | 5/15 °C | 4/16 °C | 3/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1920 m | Dal 975 m |
|---|---|---|
wo | 8/15 °C | 12/21 °C |
do | 7/13 °C | 11/19 °C |
vr | 7/16 °C | 11/22 °C |
za | 7/11 °C | 11/17 °C |
zo | 5/10 °C | 9/16 °C |
ma | 4/10 °C | 8/16 °C |
di | 6/13 °C | 10/19 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1920 m | 8/15 °C | 7/13 °C | 7/16 °C | 7/11 °C | 5/10 °C | 4/10 °C | 6/13 °C |
| Dal 975 m | 12/21 °C | 11/19 °C | 11/22 °C | 11/17 °C | 9/16 °C | 8/16 °C | 10/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2465 m | Dal 1850 m |
|---|---|---|
wo | 6/13 °C | 9/17 °C |
do | 7/13 °C | 10/17 °C |
vr | 3/10 °C | 6/14 °C |
za | 2/8 °C | 5/12 °C |
zo | 5/15 °C | 8/19 °C |
ma | 9/19 °C | 12/23 °C |
di | 3/10 °C | 6/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2465 m | 6/13 °C | 7/13 °C | 3/10 °C | 2/8 °C | 5/15 °C | 9/19 °C | 3/10 °C |
| Dal 1850 m | 9/17 °C | 10/17 °C | 6/14 °C | 5/12 °C | 8/19 °C | 12/23 °C | 6/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2970 m | Dal 1750 m |
|---|---|---|
wo | 0/6 °C | 9/15 °C |
do | 0/7 °C | 9/16 °C |
vr | -4/1 °C | 5/10 °C |
za | -4/0 °C | 5/9 °C |
zo | -5/5 °C | 4/14 °C |
ma | -1/5 °C | 8/14 °C |
di | -1/5 °C | 8/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2970 m | 0/6 °C | 0/7 °C | -4/1 °C | -4/0 °C | -5/5 °C | -1/5 °C | -1/5 °C |
| Dal 1750 m | 9/15 °C | 9/16 °C | 5/10 °C | 5/9 °C | 4/14 °C | 8/14 °C | 8/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3160 m | Dal 2265 m |
|---|---|---|
wo | -4/2 °C | 1/10 °C |
do | -5/6 °C | 0/11 °C |
vr | -4/2 °C | 1/8 °C |
za | -5/1 °C | 0/2 °C |
zo | -7/3 °C | -2/8 °C |
ma | -4/5 °C | 1/10 °C |
di | -6/2 °C | -1/10 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 3160 m | -4/2 °C | -5/6 °C | -4/2 °C | -5/1 °C | -7/3 °C | -4/5 °C | -6/2 °C |
| Dal 2265 m | 1/10 °C | 0/11 °C | 1/8 °C | 0/2 °C | -2/8 °C | 1/10 °C | -1/10 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1699 m | Dal 1300 m |
|---|---|---|
wo | 6/14 °C | 8/16 °C |
do | 4/11 °C | 6/13 °C |
vr | 3/9 °C | 5/11 °C |
za | 2/14 °C | 4/16 °C |
zo | 7/15 °C | 9/17 °C |
ma | 4/11 °C | 6/13 °C |
di | 2/9 °C | 4/11 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1699 m | 6/14 °C | 4/11 °C | 3/9 °C | 2/14 °C | 7/15 °C | 4/11 °C | 2/9 °C |
| Dal 1300 m | 8/16 °C | 6/13 °C | 5/11 °C | 4/16 °C | 9/17 °C | 6/13 °C | 4/11 °C |
| Weer in skigebied | Berg 100 m | Dal 15 m |
|---|---|---|
wo | 28/37 °C | 28/38 °C |
do | 27/35 °C | 27/36 °C |
vr | 27/34 °C | 27/35 °C |
za | 26/36 °C | 26/37 °C |
zo | 28/37 °C | 28/38 °C |
ma | 26/35 °C | 26/36 °C |
di | 26/33 °C | 26/34 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 100 m | 28/37 °C | 27/35 °C | 27/34 °C | 26/36 °C | 28/37 °C | 26/35 °C | 26/33 °C |
| Dal 15 m | 28/38 °C | 27/36 °C | 27/35 °C | 26/37 °C | 28/38 °C | 26/36 °C | 26/34 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2900 m | Dal 2327 m |
|---|---|---|
wo | 1/2 °C | 5/16 °C |
do | 0/14 °C | 4/18 °C |
vr | 0/2 °C | 4/14 °C |
za | -1/8 °C | 3/12 °C |
zo | -3/11 °C | 1/15 °C |
ma | 0/12 °C | 4/16 °C |
di | 1/10 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2900 m | 1/2 °C | 0/14 °C | 0/2 °C | -1/8 °C | -3/11 °C | 0/12 °C | 1/10 °C |
| Dal 2327 m | 5/16 °C | 4/18 °C | 4/14 °C | 3/12 °C | 1/15 °C | 4/16 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2819 m | Dal 1966 m |
|---|---|---|
wo | 1/2 °C | 6/18 °C |
do | 2/14 °C | 5/20 °C |
vr | 1/2 °C | 5/16 °C |
za | 1/8 °C | 4/14 °C |
zo | -1/11 °C | 2/17 °C |
ma | 2/12 °C | 5/18 °C |
di | 3/10 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2819 m | 1/2 °C | 2/14 °C | 1/2 °C | 1/8 °C | -1/11 °C | 2/12 °C | 3/10 °C |
| Dal 1966 m | 6/18 °C | 5/20 °C | 5/16 °C | 4/14 °C | 2/17 °C | 5/18 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2291 m | Dal 1900 m |
|---|---|---|
wo | 5/14 °C | 8/17 °C |
do | 3/10 °C | 6/13 °C |
vr | 2/11 °C | 5/14 °C |
za | 3/13 °C | 6/16 °C |
zo | 6/14 °C | 9/17 °C |
ma | 5/15 °C | 8/18 °C |
di | 3/12 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2291 m | 5/14 °C | 3/10 °C | 2/11 °C | 3/13 °C | 6/14 °C | 5/15 °C | 3/12 °C |
| Dal 1900 m | 8/17 °C | 6/13 °C | 5/14 °C | 6/16 °C | 9/17 °C | 8/18 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2366 m | Dal 1724 m |
|---|---|---|
wo | 2/11 °C | 6/16 °C |
do | 0/12 °C | 4/17 °C |
vr | 1/8 °C | 5/13 °C |
za | 0/0 °C | 4/5 °C |
zo | 0/9 °C | 4/14 °C |
ma | 0/11 °C | 4/16 °C |
di | 1/9 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2366 m | 2/11 °C | 0/12 °C | 1/8 °C | 0/0 °C | 0/9 °C | 0/11 °C | 1/9 °C |
| Dal 1724 m | 6/16 °C | 4/17 °C | 5/13 °C | 4/5 °C | 4/14 °C | 4/16 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2350 m | Dal 1660 m |
|---|---|---|
wo | 9/13 °C | 12/17 °C |
do | 8/17 °C | 11/21 °C |
vr | 6/9 °C | 9/13 °C |
za | 4/9 °C | 7/13 °C |
zo | 5/13 °C | 8/17 °C |
ma | 9/14 °C | 12/18 °C |
di | 9/13 °C | 12/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2350 m | 9/13 °C | 8/17 °C | 6/9 °C | 4/9 °C | 5/13 °C | 9/14 °C | 9/13 °C |
| Dal 1660 m | 12/17 °C | 11/21 °C | 9/13 °C | 7/13 °C | 8/17 °C | 12/18 °C | 12/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2497 m | Dal 1952 m |
|---|---|---|
wo | 1/11 °C | 4/14 °C |
do | -1/12 °C | 2/15 °C |
vr | 0/8 °C | 3/11 °C |
za | -1/0 °C | 1/3 °C |
zo | -1/9 °C | 2/12 °C |
ma | -1/11 °C | 2/14 °C |
di | 0/9 °C | 3/12 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2497 m | 1/11 °C | -1/12 °C | 0/8 °C | -1/0 °C | -1/9 °C | -1/11 °C | 0/9 °C |
| Dal 1952 m | 4/14 °C | 2/15 °C | 3/11 °C | 1/3 °C | 2/12 °C | 2/14 °C | 3/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2040 m | Dal 1600 m |
|---|---|---|
wo | 12/21 °C | 14/24 °C |
do | 11/23 °C | 13/26 °C |
vr | 8/19 °C | 10/22 °C |
za | 6/17 °C | 8/20 °C |
zo | 7/22 °C | 9/25 °C |
ma | 10/27 °C | 12/30 °C |
di | 7/19 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2040 m | 12/21 °C | 11/23 °C | 8/19 °C | 6/17 °C | 7/22 °C | 10/27 °C | 7/19 °C |
| Dal 1600 m | 14/24 °C | 13/26 °C | 10/22 °C | 8/20 °C | 9/25 °C | 12/30 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2394 m | Dal 1650 m |
|---|---|---|
wo | 9/17 °C | 9/18 °C |
do | 7/13 °C | 7/14 °C |
vr | 6/14 °C | 6/15 °C |
za | 7/16 °C | 7/17 °C |
zo | 10/17 °C | 10/18 °C |
ma | 9/18 °C | 9/19 °C |
di | 7/15 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2394 m | 9/17 °C | 7/13 °C | 6/14 °C | 7/16 °C | 10/17 °C | 9/18 °C | 7/15 °C |
| Dal 1650 m | 9/18 °C | 7/14 °C | 6/15 °C | 7/17 °C | 10/18 °C | 9/19 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2000 m | Dal 1645 m |
|---|---|---|
wo | 8/16 °C | 10/19 °C |
do | 9/16 °C | 11/19 °C |
vr | 5/13 °C | 7/16 °C |
za | 4/11 °C | 6/14 °C |
zo | 7/18 °C | 9/21 °C |
ma | 11/22 °C | 13/25 °C |
di | 5/13 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2000 m | 8/16 °C | 9/16 °C | 5/13 °C | 4/11 °C | 7/18 °C | 11/22 °C | 5/13 °C |
| Dal 1645 m | 10/19 °C | 11/19 °C | 7/16 °C | 6/14 °C | 9/21 °C | 13/25 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2348 m | Dal 1868 m |
|---|---|---|
wo | 0/10 °C | 3/13 °C |
do | -1/11 °C | 2/14 °C |
vr | 0/8 °C | 3/11 °C |
za | -1/2 °C | 2/9 °C |
zo | -3/8 °C | 0/11 °C |
ma | 0/10 °C | 3/13 °C |
di | -2/10 °C | 1/13 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2348 m | 0/10 °C | -1/11 °C | 0/8 °C | -1/2 °C | -3/8 °C | 0/10 °C | -2/10 °C |
| Dal 1868 m | 3/13 °C | 2/14 °C | 3/11 °C | 2/9 °C | 0/11 °C | 3/13 °C | 1/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2190 m | Dal 1851 m |
|---|---|---|
wo | 3/10 °C | 6/13 °C |
do | 1/7 °C | 4/10 °C |
vr | 0/5 °C | 1/8 °C |
za | -1/10 °C | 2/13 °C |
zo | 4/11 °C | 7/14 °C |
ma | 1/2 °C | 4/10 °C |
di | -1/2 °C | 1/8 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2190 m | 3/10 °C | 1/7 °C | 0/5 °C | -1/10 °C | 4/11 °C | 1/2 °C | -1/2 °C |
| Dal 1851 m | 6/13 °C | 4/10 °C | 1/8 °C | 2/13 °C | 7/14 °C | 4/10 °C | 1/8 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2010 m | Dal 1750 m |
|---|---|---|
wo | 4/12 °C | 4/17 °C |
do | 4/9 °C | 4/17 °C |
vr | 3/7 °C | 4/12 °C |
za | 1/12 °C | 1/15 °C |
zo | 5/13 °C | 5/15 °C |
ma | 4/9 °C | 4/16 °C |
di | 2/7 °C | 3/12 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2010 m | 4/12 °C | 4/9 °C | 3/7 °C | 1/12 °C | 5/13 °C | 4/9 °C | 2/7 °C |
| Dal 1750 m | 4/17 °C | 4/17 °C | 4/12 °C | 1/15 °C | 5/15 °C | 4/16 °C | 3/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2850 m | Dal 2150 m |
|---|---|---|
wo | 6/12 °C | 8/15 °C |
do | 7/12 °C | 9/15 °C |
vr | 3/9 °C | 5/12 °C |
za | 2/7 °C | 4/10 °C |
zo | 5/14 °C | 7/17 °C |
ma | 9/18 °C | 11/21 °C |
di | 3/9 °C | 5/12 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2850 m | 6/12 °C | 7/12 °C | 3/9 °C | 2/7 °C | 5/14 °C | 9/18 °C | 3/9 °C |
| Dal 2150 m | 8/15 °C | 9/15 °C | 5/12 °C | 4/10 °C | 7/17 °C | 11/21 °C | 5/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2195 m | Dal 1898 m |
|---|---|---|
wo | 0/8 °C | 2/10 °C |
do | -2/5 °C | 0/7 °C |
vr | -3/3 °C | -1/5 °C |
za | -4/8 °C | -2/10 °C |
zo | 1/9 °C | 3/11 °C |
ma | -2/5 °C | 0/7 °C |
di | -4/2 °C | -2/5 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2195 m | 0/8 °C | -2/5 °C | -3/3 °C | -4/8 °C | 1/9 °C | -2/5 °C | -4/2 °C |
| Dal 1898 m | 2/10 °C | 0/7 °C | -1/5 °C | -2/10 °C | 3/11 °C | 0/7 °C | -2/5 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2547 m | Dal 1850 m |
|---|---|---|
wo | 6/14 °C | 9/18 °C |
do | 1/10 °C | 7/14 °C |
vr | 3/11 °C | 6/15 °C |
za | 4/13 °C | 7/17 °C |
zo | 7/14 °C | 10/18 °C |
ma | 6/15 °C | 9/19 °C |
di | 4/12 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2547 m | 6/14 °C | 1/10 °C | 3/11 °C | 4/13 °C | 7/14 °C | 6/15 °C | 4/12 °C |
| Dal 1850 m | 9/18 °C | 7/14 °C | 6/15 °C | 7/17 °C | 10/18 °C | 9/19 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2772 m | Dal 2248 m |
|---|---|---|
wo | 1/2 °C | 5/16 °C |
do | 1/15 °C | 4/18 °C |
vr | 1/2 °C | 4/14 °C |
za | 0/9 °C | 3/12 °C |
zo | -2/12 °C | 1/15 °C |
ma | 1/13 °C | 4/16 °C |
di | 2/11 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2772 m | 1/2 °C | 1/15 °C | 1/2 °C | 0/9 °C | -2/12 °C | 1/13 °C | 2/11 °C |
| Dal 2248 m | 5/16 °C | 4/18 °C | 4/14 °C | 3/12 °C | 1/15 °C | 4/16 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2315 m | Dal 1840 m |
|---|---|---|
wo | 0/8 °C | 3/11 °C |
do | -2/5 °C | 1/8 °C |
vr | -3/3 °C | 0/6 °C |
za | -4/8 °C | -1/11 °C |
zo | 1/9 °C | 4/12 °C |
ma | -2/5 °C | 1/8 °C |
di | -4/2 °C | -1/6 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2315 m | 0/8 °C | -2/5 °C | -3/3 °C | -4/8 °C | 1/9 °C | -2/5 °C | -4/2 °C |
| Dal 1840 m | 3/11 °C | 1/8 °C | 0/6 °C | -1/11 °C | 4/12 °C | 1/8 °C | -1/6 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2432 m | Dal 1890 m |
|---|---|---|
wo | 3/15 °C | 6/18 °C |
do | 2/17 °C | 5/20 °C |
vr | 2/13 °C | 5/16 °C |
za | 1/11 °C | 4/14 °C |
zo | -1/14 °C | 2/17 °C |
ma | 2/15 °C | 5/18 °C |
di | 3/13 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2432 m | 3/15 °C | 2/17 °C | 2/13 °C | 1/11 °C | -1/14 °C | 2/15 °C | 3/13 °C |
| Dal 1890 m | 6/18 °C | 5/20 °C | 5/16 °C | 4/14 °C | 2/17 °C | 5/18 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1877 m | Dal 1500 m |
|---|---|---|
wo | 2/10 °C | 6/14 °C |
do | 0/7 °C | 4/11 °C |
vr | -1/5 °C | 3/9 °C |
za | -2/10 °C | 2/14 °C |
zo | 3/11 °C | 7/15 °C |
ma | 0/7 °C | 4/11 °C |
di | -2/5 °C | 2/9 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1877 m | 2/10 °C | 0/7 °C | -1/5 °C | -2/10 °C | 3/11 °C | 0/7 °C | -2/5 °C |
| Dal 1500 m | 6/14 °C | 4/11 °C | 3/9 °C | 2/14 °C | 7/15 °C | 4/11 °C | 2/9 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2275 m | Dal 1940 m |
|---|---|---|
wo | 8/14 °C | 8/15 °C |
do | 8/15 °C | 8/16 °C |
vr | 4/9 °C | 4/10 °C |
za | 1/8 °C | 4/9 °C |
zo | 3/13 °C | 3/14 °C |
ma | 7/13 °C | 7/14 °C |
di | 7/13 °C | 7/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2275 m | 8/14 °C | 8/15 °C | 4/9 °C | 1/8 °C | 3/13 °C | 7/13 °C | 7/13 °C |
| Dal 1940 m | 8/15 °C | 8/16 °C | 4/10 °C | 4/9 °C | 3/14 °C | 7/14 °C | 7/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1704 m | Dal 1674 m |
|---|---|---|
wo | 7/15 °C | 7/15 °C |
do | 7/16 °C | 7/16 °C |
vr | 7/14 °C | 7/14 °C |
za | 5/11 °C | 5/11 °C |
zo | 4/12 °C | 4/12 °C |
ma | 5/14 °C | 5/14 °C |
di | 7/15 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1704 m | 7/15 °C | 7/16 °C | 7/14 °C | 5/11 °C | 4/12 °C | 5/14 °C | 7/15 °C |
| Dal 1674 m | 7/15 °C | 7/16 °C | 7/14 °C | 5/11 °C | 4/12 °C | 5/14 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2438 m | Dal 2100 m |
|---|---|---|
wo | 3/10 °C | 5/12 °C |
do | 3/11 °C | 5/13 °C |
vr | 3/9 °C | 5/11 °C |
za | 1/6 °C | 3/8 °C |
zo | 0/7 °C | 2/9 °C |
ma | 1/9 °C | 3/11 °C |
di | 3/10 °C | 5/12 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2438 m | 3/10 °C | 3/11 °C | 3/9 °C | 1/6 °C | 0/7 °C | 1/9 °C | 3/10 °C |
| Dal 2100 m | 5/12 °C | 5/13 °C | 5/11 °C | 3/8 °C | 2/9 °C | 3/11 °C | 5/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1951 m | Dal 1731 m |
|---|---|---|
wo | 11/17 °C | 12/19 °C |
do | 9/16 °C | 10/18 °C |
vr | 5/11 °C | 6/13 °C |
za | 7/15 °C | 8/17 °C |
zo | 10/19 °C | 11/21 °C |
ma | 11/20 °C | 12/22 °C |
di | 6/16 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1951 m | 11/17 °C | 9/16 °C | 5/11 °C | 7/15 °C | 10/19 °C | 11/20 °C | 6/16 °C |
| Dal 1731 m | 12/19 °C | 10/18 °C | 6/13 °C | 8/17 °C | 11/21 °C | 12/22 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1975 m | Dal 1735 m |
|---|---|---|
wo | 8/16 °C | 10/18 °C |
do | 9/16 °C | 11/18 °C |
vr | 5/13 °C | 7/15 °C |
za | 4/11 °C | 6/13 °C |
zo | 7/18 °C | 9/20 °C |
ma | 11/22 °C | 13/24 °C |
di | 5/13 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1975 m | 8/16 °C | 9/16 °C | 5/13 °C | 4/11 °C | 7/18 °C | 11/22 °C | 5/13 °C |
| Dal 1735 m | 10/18 °C | 11/18 °C | 7/15 °C | 6/13 °C | 9/20 °C | 13/24 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1909 m | Dal 1654 m |
|---|---|---|
wo | 9/17 °C | 10/19 °C |
do | 10/17 °C | 11/19 °C |
vr | 6/14 °C | 7/16 °C |
za | 5/12 °C | 6/14 °C |
zo | 8/19 °C | 9/21 °C |
ma | 12/23 °C | 13/25 °C |
di | 6/14 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1909 m | 9/17 °C | 10/17 °C | 6/14 °C | 5/12 °C | 8/19 °C | 12/23 °C | 6/14 °C |
| Dal 1654 m | 10/19 °C | 11/19 °C | 7/16 °C | 6/14 °C | 9/21 °C | 13/25 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2822 m | Dal 2503 m |
|---|---|---|
wo | 0/2 °C | 2/13 °C |
do | -1/12 °C | 1/15 °C |
vr | -1/2 °C | 1/11 °C |
za | -2/6 °C | 0/9 °C |
zo | -4/9 °C | -2/12 °C |
ma | -1/10 °C | 1/13 °C |
di | 0/8 °C | 2/11 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2822 m | 0/2 °C | -1/12 °C | -1/2 °C | -2/6 °C | -4/9 °C | -1/10 °C | 0/8 °C |
| Dal 2503 m | 2/13 °C | 1/15 °C | 1/11 °C | 0/9 °C | -2/12 °C | 1/13 °C | 2/11 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1735 m | Dal 1485 m |
|---|---|---|
wo | 6/14 °C | 7/15 °C |
do | 4/11 °C | 5/12 °C |
vr | 3/9 °C | 4/10 °C |
za | 2/14 °C | 3/15 °C |
zo | 7/15 °C | 8/16 °C |
ma | 4/11 °C | 5/12 °C |
di | 2/9 °C | 3/10 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1735 m | 6/14 °C | 4/11 °C | 3/9 °C | 2/14 °C | 7/15 °C | 4/11 °C | 2/9 °C |
| Dal 1485 m | 7/15 °C | 5/12 °C | 4/10 °C | 3/15 °C | 8/16 °C | 5/12 °C | 3/10 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2000 m | Dal 1843 m |
|---|---|---|
wo | 8/16 °C | 9/18 °C |
do | 9/16 °C | 10/18 °C |
vr | 5/13 °C | 6/15 °C |
za | 4/11 °C | 5/13 °C |
zo | 7/18 °C | 8/20 °C |
ma | 11/22 °C | 12/24 °C |
di | 5/13 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2000 m | 8/16 °C | 9/16 °C | 5/13 °C | 4/11 °C | 7/18 °C | 11/22 °C | 5/13 °C |
| Dal 1843 m | 9/18 °C | 10/18 °C | 6/15 °C | 5/13 °C | 8/20 °C | 12/24 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2030 m | Dal 1835 m |
|---|---|---|
wo | 6/16 °C | 6/17 °C |
do | 4/16 °C | 4/17 °C |
vr | 3/11 °C | 3/12 °C |
za | 2/12 °C | 2/13 °C |
zo | 7/16 °C | 7/17 °C |
ma | 8/16 °C | 8/17 °C |
di | 7/14 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2030 m | 6/16 °C | 4/16 °C | 3/11 °C | 2/12 °C | 7/16 °C | 8/16 °C | 7/14 °C |
| Dal 1835 m | 6/17 °C | 4/17 °C | 3/12 °C | 2/13 °C | 7/17 °C | 8/17 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2065 m | Dal 1780 m |
|---|---|---|
wo | 5/12 °C | 7/14 °C |
do | 5/13 °C | 7/15 °C |
vr | 5/11 °C | 7/13 °C |
za | 3/8 °C | 5/10 °C |
zo | 2/9 °C | 4/11 °C |
ma | 3/11 °C | 5/13 °C |
di | 5/12 °C | 7/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2065 m | 5/12 °C | 5/13 °C | 5/11 °C | 3/8 °C | 2/9 °C | 3/11 °C | 5/12 °C |
| Dal 1780 m | 7/14 °C | 7/15 °C | 7/13 °C | 5/10 °C | 4/11 °C | 5/13 °C | 7/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2154 m | Dal 1528 m |
|---|---|---|
wo | 6/15 °C | 10/20 °C |
do | 4/11 °C | 8/16 °C |
vr | 2/11 °C | 6/16 °C |
za | 4/14 °C | 8/19 °C |
zo | 7/14 °C | 11/19 °C |
ma | 4/12 °C | 8/17 °C |
di | 2/11 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2154 m | 6/15 °C | 4/11 °C | 2/11 °C | 4/14 °C | 7/14 °C | 4/12 °C | 2/11 °C |
| Dal 1528 m | 10/20 °C | 8/16 °C | 6/16 °C | 8/19 °C | 11/19 °C | 8/17 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2116 m | Dal 1810 m |
|---|---|---|
wo | 5/12 °C | 8/15 °C |
do | 5/13 °C | 8/16 °C |
vr | 1/7 °C | 4/10 °C |
za | 1/6 °C | 4/9 °C |
zo | 0/11 °C | 3/14 °C |
ma | 4/11 °C | 7/14 °C |
di | 4/11 °C | 7/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2116 m | 5/12 °C | 5/13 °C | 1/7 °C | 1/6 °C | 0/11 °C | 4/11 °C | 4/11 °C |
| Dal 1810 m | 8/15 °C | 8/16 °C | 4/10 °C | 4/9 °C | 3/14 °C | 7/14 °C | 7/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1580 m | Dal 1328 m |
|---|---|---|
wo | 9/17 °C | 11/19 °C |
do | 9/18 °C | 11/20 °C |
vr | 5/12 °C | 7/14 °C |
za | 5/11 °C | 7/13 °C |
zo | 4/16 °C | 6/18 °C |
ma | 8/16 °C | 10/18 °C |
di | 8/16 °C | 10/18 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1580 m | 9/17 °C | 9/18 °C | 5/12 °C | 5/11 °C | 4/16 °C | 8/16 °C | 8/16 °C |
| Dal 1328 m | 11/19 °C | 11/20 °C | 7/14 °C | 7/13 °C | 6/18 °C | 10/18 °C | 10/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1695 m | Dal 1540 m |
|---|---|---|
wo | 2/16 °C | 3/17 °C |
do | 2/16 °C | 3/17 °C |
vr | 2/11 °C | 3/12 °C |
za | -1/14 °C | 0/15 °C |
zo | 3/14 °C | 4/15 °C |
ma | 2/15 °C | 3/16 °C |
di | 1/11 °C | 2/12 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1695 m | 2/16 °C | 2/16 °C | 2/11 °C | -1/14 °C | 3/14 °C | 2/15 °C | 1/11 °C |
| Dal 1540 m | 3/17 °C | 3/17 °C | 3/12 °C | 0/15 °C | 4/15 °C | 3/16 °C | 2/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1300 m | Dal 1200 m |
|---|---|---|
wo | 11/21 °C | 11/23 °C |
do | 10/21 °C | 10/23 °C |
vr | 11/18 °C | 11/20 °C |
za | 10/10 °C | 10/12 °C |
zo | 10/17 °C | 10/19 °C |
ma | 6/19 °C | 6/21 °C |
di | 9/17 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1300 m | 11/21 °C | 10/21 °C | 11/18 °C | 10/10 °C | 10/17 °C | 6/19 °C | 9/17 °C |
| Dal 1200 m | 11/23 °C | 10/23 °C | 11/20 °C | 10/12 °C | 10/19 °C | 6/21 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 550 m | Dal 510 m |
|---|---|---|
wo | 14/23 °C | 15/23 °C |
do | 17/26 °C | 18/26 °C |
vr | 15/21 °C | 16/21 °C |
za | 15/20 °C | 16/20 °C |
zo | 13/25 °C | 14/25 °C |
ma | 16/29 °C | 17/29 °C |
di | 15/20 °C | 16/20 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 550 m | 14/23 °C | 17/26 °C | 15/21 °C | 15/20 °C | 13/25 °C | 16/29 °C | 15/20 °C |
| Dal 510 m | 15/23 °C | 18/26 °C | 16/21 °C | 16/20 °C | 14/25 °C | 17/29 °C | 16/20 °C |
1-50 van 60 skigebieden




