Skiweer Saksen

Weersverwachting in Sachsen voor 64 Skigebieden - Weer in de bergen in Sachsen voor 7 dagen


Weer Saksen

Weer in Sachsen voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in Sachsen voor 64 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
ma 11.05.
di 12.05.
wo 13.05.
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma
11.05.
di
12.05.
wo
13.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Saksen

51-64 van 64 skigebieden

Weer in skigebied Berg 280 m Dal 240 m
ma
buien
7/18 °C 7/18 °C
di
buien
4/7 °C 4/7 °C
wo
buien
4/14 °C 4/14 °C
do
helder
8/13 °C 8/13 °C
vr
buien
5/12 °C 5/12 °C
za
bewolkt
7/11 °C 7/11 °C
zo
zonnig
6/17 °C 6/17 °C
Weer in
skigebied
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
buien
za
bewolkt
zo
zonnig
Berg 280 m 7/18 °C 4/7 °C 4/14 °C 8/13 °C 5/12 °C 7/11 °C 6/17 °C
Dal 240 m 7/18 °C 4/7 °C 4/14 °C 8/13 °C 5/12 °C 7/11 °C 6/17 °C

Weer in skigebied Berg 660 m Dal 610 m
ma
buien
3/13 °C 4/13 °C
di
sneeuwval
1/2 °C 1/2 °C
wo
bewolkt
2/10 °C 3/10 °C
do
buien
5/12 °C 6/12 °C
vr
buien
3/9 °C 4/9 °C
za
buien
4/6 °C 5/6 °C
zo
helder
6/14 °C 7/14 °C
Weer in
skigebied
ma
buien
di
sneeuwval
wo
bewolkt
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
helder
Berg 660 m 3/13 °C 1/2 °C 2/10 °C 5/12 °C 3/9 °C 4/6 °C 6/14 °C
Dal 610 m 4/13 °C 1/2 °C 3/10 °C 6/12 °C 4/9 °C 5/6 °C 7/14 °C

Weer in skigebied Berg 385 m Dal 360 m
ma
buien
7/18 °C 7/18 °C
di
bewolkt
4/11 °C 4/11 °C
wo
buien
2/14 °C 2/14 °C
do
bewolkt
6/16 °C 6/16 °C
vr
buien
6/10 °C 6/10 °C
za
bewolkt
8/12 °C 8/12 °C
zo
helder
5/18 °C 5/18 °C
Weer in
skigebied
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
bewolkt
vr
buien
za
bewolkt
zo
helder
Berg 385 m 7/18 °C 4/11 °C 2/14 °C 6/16 °C 6/10 °C 8/12 °C 5/18 °C
Dal 360 m 7/18 °C 4/11 °C 2/14 °C 6/16 °C 6/10 °C 8/12 °C 5/18 °C

Weer in skigebied Berg 420 m Dal 370 m
ma
buien
7/18 °C 7/18 °C
di
bewolkt
4/11 °C 4/11 °C
wo
buien
2/14 °C 2/14 °C
do
bewolkt
6/16 °C 6/16 °C
vr
buien
6/10 °C 6/10 °C
za
bewolkt
8/12 °C 8/12 °C
zo
helder
5/18 °C 5/18 °C
Weer in
skigebied
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
bewolkt
vr
buien
za
bewolkt
zo
helder
Berg 420 m 7/18 °C 4/11 °C 2/14 °C 6/16 °C 6/10 °C 8/12 °C 5/18 °C
Dal 370 m 7/18 °C 4/11 °C 2/14 °C 6/16 °C 6/10 °C 8/12 °C 5/18 °C

Weer in skigebied Berg 520 m Dal 480 m
ma
buien
4/15 °C 4/15 °C
di
sneeuwval
1/2 °C 2/4 °C
wo
buien
3/12 °C 3/12 °C
do
buien
6/12 °C 6/12 °C
vr
buien
4/11 °C 4/11 °C
za
buien
5/9 °C 5/9 °C
zo
helder
6/16 °C 6/16 °C
Weer in
skigebied
ma
buien
di
sneeuwval
wo
buien
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
helder
Berg 520 m 4/15 °C 1/2 °C 3/12 °C 6/12 °C 4/11 °C 5/9 °C 6/16 °C
Dal 480 m 4/15 °C 2/4 °C 3/12 °C 6/12 °C 4/11 °C 5/9 °C 6/16 °C

Weer in skigebied Berg 370 m Dal 320 m
ma
buien
5/16 °C 5/16 °C
di
ijzel
3/5 °C 3/5 °C
wo
buien
4/13 °C 4/13 °C
do
buien
7/13 °C 7/13 °C
vr
buien
5/12 °C 5/12 °C
za
buien
6/10 °C 6/10 °C
zo
helder
7/17 °C 7/17 °C
Weer in
skigebied
ma
buien
di
ijzel
wo
buien
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
helder
Berg 370 m 5/16 °C 3/5 °C 4/13 °C 7/13 °C 5/12 °C 6/10 °C 7/17 °C
Dal 320 m 5/16 °C 3/5 °C 4/13 °C 7/13 °C 5/12 °C 6/10 °C 7/17 °C

Weer in skigebied Berg 862 m Dal 832 m
ma
buien
3/14 °C 3/14 °C
di
sneeuwval
0/2 °C 0/2 °C
wo
bewolkt
0/10 °C 0/10 °C
do
buien
3/11 °C 3/11 °C
vr
buien
1/9 °C 1/9 °C
za
ijzel
3/6 °C 3/6 °C
zo
helder
4/14 °C 4/14 °C
Weer in
skigebied
ma
buien
di
sneeuwval
wo
bewolkt
do
buien
vr
buien
za
ijzel
zo
helder
Berg 862 m 3/14 °C 0/2 °C 0/10 °C 3/11 °C 1/9 °C 3/6 °C 4/14 °C
Dal 832 m 3/14 °C 0/2 °C 0/10 °C 3/11 °C 1/9 °C 3/6 °C 4/14 °C

Weer in skigebied Berg 820 m Dal 788 m
ma
buien
3/14 °C 3/15 °C
di
sneeuwval
0/2 °C 0/2 °C
wo
bewolkt
0/10 °C 0/11 °C
do
buien
3/11 °C 3/12 °C
vr
buien
1/9 °C 1/10 °C
za
ijzel
3/6 °C 3/7 °C
zo
helder
4/14 °C 4/15 °C
Weer in
skigebied
ma
buien
di
sneeuwval
wo
bewolkt
do
buien
vr
buien
za
ijzel
zo
helder
Berg 820 m 3/14 °C 0/2 °C 0/10 °C 3/11 °C 1/9 °C 3/6 °C 4/14 °C
Dal 788 m 3/15 °C 0/2 °C 0/11 °C 3/12 °C 1/10 °C 3/7 °C 4/15 °C

Weer in skigebied Berg 953 m Dal 923 m
ma
buien
3/14 °C 3/14 °C
di
sneeuwval
-1/2 °C -1/2 °C
wo
bewolkt
0/10 °C 0/10 °C
do
helder
3/11 °C 3/11 °C
vr
buien
1/10 °C 1/10 °C
za
buien
1/6 °C 1/6 °C
zo
zonnig
4/14 °C 4/14 °C
Weer in
skigebied
ma
buien
di
sneeuwval
wo
bewolkt
do
helder
vr
buien
za
buien
zo
zonnig
Berg 953 m 3/14 °C -1/2 °C 0/10 °C 3/11 °C 1/10 °C 1/6 °C 4/14 °C
Dal 923 m 3/14 °C -1/2 °C 0/10 °C 3/11 °C 1/10 °C 1/6 °C 4/14 °C

Weer in skigebied Berg 600 m Dal 510 m
ma
buien
4/15 °C 5/16 °C
di
sneeuwval
1/2 °C 1/2 °C
wo
bewolkt
1/11 °C 2/12 °C
do
helder
4/13 °C 5/14 °C
vr
buien
2/11 °C 3/12 °C
za
buien
4/7 °C 5/8 °C
zo
zonnig
6/16 °C 7/17 °C
Weer in
skigebied
ma
buien
di
sneeuwval
wo
bewolkt
do
helder
vr
buien
za
buien
zo
zonnig
Berg 600 m 4/15 °C 1/2 °C 1/11 °C 4/13 °C 2/11 °C 4/7 °C 6/16 °C
Dal 510 m 5/16 °C 1/2 °C 2/12 °C 5/14 °C 3/12 °C 5/8 °C 7/17 °C

Weer in skigebied Berg 637 m Dal 600 m
ma
buien
4/15 °C 4/15 °C
di
sneeuwval
1/2 °C 1/2 °C
wo
bewolkt
1/11 °C 1/11 °C
do
helder
4/13 °C 4/13 °C
vr
buien
2/11 °C 2/11 °C
za
buien
4/7 °C 4/7 °C
zo
zonnig
6/16 °C 6/16 °C
Weer in
skigebied
ma
buien
di
sneeuwval
wo
bewolkt
do
helder
vr
buien
za
buien
zo
zonnig
Berg 637 m 4/15 °C 1/2 °C 1/11 °C 4/13 °C 2/11 °C 4/7 °C 6/16 °C
Dal 600 m 4/15 °C 1/2 °C 1/11 °C 4/13 °C 2/11 °C 4/7 °C 6/16 °C

Weer in skigebied Berg 887 m Dal 857 m
ma
buien
3/12 °C 3/13 °C
di
sneeuwval
0/2 °C 0/2 °C
wo
bewolkt
1/9 °C 1/10 °C
do
helder
4/10 °C 4/11 °C
vr
buien
2/8 °C 2/9 °C
za
buien
4/5 °C 4/6 °C
zo
zonnig
5/13 °C 5/14 °C
Weer in
skigebied
ma
buien
di
sneeuwval
wo
bewolkt
do
helder
vr
buien
za
buien
zo
zonnig
Berg 887 m 3/12 °C 0/2 °C 1/9 °C 4/10 °C 2/8 °C 4/5 °C 5/13 °C
Dal 857 m 3/13 °C 0/2 °C 1/10 °C 4/11 °C 2/9 °C 4/6 °C 5/14 °C

Weer in skigebied Berg 470 m Dal 450 m
ma
buien
5/16 °C 5/16 °C
di
sneeuwval
1/2 °C 1/2 °C
wo
bewolkt
2/12 °C 2/12 °C
do
helder
5/14 °C 5/14 °C
vr
buien
3/12 °C 3/12 °C
za
buien
5/8 °C 5/8 °C
zo
zonnig
7/17 °C 7/17 °C
Weer in
skigebied
ma
buien
di
sneeuwval
wo
bewolkt
do
helder
vr
buien
za
buien
zo
zonnig
Berg 470 m 5/16 °C 1/2 °C 2/12 °C 5/14 °C 3/12 °C 5/8 °C 7/17 °C
Dal 450 m 5/16 °C 1/2 °C 2/12 °C 5/14 °C 3/12 °C 5/8 °C 7/17 °C

Weer in skigebied Berg 765 m Dal 740 m
ma
buien
3/12 °C 3/12 °C
di
sneeuwval
1/2 °C 1/2 °C
wo
bewolkt
2/9 °C 2/9 °C
do
buien
5/11 °C 5/11 °C
vr
buien
3/8 °C 3/8 °C
za
buien
4/5 °C 4/5 °C
zo
helder
6/13 °C 6/13 °C
Weer in
skigebied
ma
buien
di
sneeuwval
wo
bewolkt
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
helder
Berg 765 m 3/12 °C 1/2 °C 2/9 °C 5/11 °C 3/8 °C 4/5 °C 6/13 °C
Dal 740 m 3/12 °C 1/2 °C 2/9 °C 5/11 °C 3/8 °C 4/5 °C 6/13 °C
51-64 van 64 skigebieden