Skiweer Engadin
Weersverwachting in Engadin voor 11 Skigebieden - Weer in de bergen in Engadin voor 7 dagen
Weer Engadin
Weer in Engadin voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Engadin voor 11 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Engadin
- Engadin – Beperken tot
Dalen:
Engadin – Gaan naarToeristische regio's:
Bergketens:
1-11 van 11 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2785 m | Dal 1250 m |
|---|---|---|
do | -9/-1 °C | 1/9 °C |
vr | -14/-3 °C | -3/8 °C |
za | -13/-3 °C | -1/9 °C |
zo | -14/0 °C | 2/11 °C |
ma | -8/2 °C | 4/14 °C |
di | -8/5 °C | 3/16 °C |
wo | -5/8 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2785 m | -9/-1 °C | -14/-3 °C | -13/-3 °C | -14/0 °C | -8/2 °C | -8/5 °C | -5/8 °C |
| Dal 1250 m | 1/9 °C | -3/8 °C | -1/9 °C | 2/11 °C | 4/14 °C | 3/16 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3057 m | Dal 1772 m |
|---|---|---|
do | -11/-3 °C | -3/7 °C |
vr | -16/-5 °C | -6/2 °C |
za | -15/-5 °C | -4/2 °C |
zo | -16/-2 °C | -7/10 °C |
ma | -10/0 °C | 0/11 °C |
di | -10/3 °C | -1/14 °C |
wo | -7/6 °C | 1/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 3057 m | -11/-3 °C | -16/-5 °C | -15/-5 °C | -16/-2 °C | -10/0 °C | -10/3 °C | -7/6 °C |
| Dal 1772 m | -3/7 °C | -6/2 °C | -4/2 °C | -7/10 °C | 0/11 °C | -1/14 °C | 1/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3303 m | Dal 1797 m |
|---|---|---|
do | -12/-5 °C | -3/7 °C |
vr | -17/-7 °C | -6/2 °C |
za | -16/-7 °C | -4/2 °C |
zo | -17/-4 °C | -7/10 °C |
ma | -11/-2 °C | 0/11 °C |
di | -11/1 °C | -1/14 °C |
wo | -8/4 °C | 1/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 3303 m | -12/-5 °C | -17/-7 °C | -16/-7 °C | -17/-4 °C | -11/-2 °C | -11/1 °C | -8/4 °C |
| Dal 1797 m | -3/7 °C | -6/2 °C | -4/2 °C | -7/10 °C | 0/11 °C | -1/14 °C | 1/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2465 m | Dal 1720 m |
|---|---|---|
do | -6/2 °C | -3/7 °C |
vr | -9/2 °C | -6/2 °C |
za | -7/2 °C | -4/2 °C |
zo | -10/6 °C | -7/10 °C |
ma | -3/2 °C | 0/11 °C |
di | -4/10 °C | -1/14 °C |
wo | -2/13 °C | 1/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2465 m | -6/2 °C | -9/2 °C | -7/2 °C | -10/6 °C | -3/2 °C | -4/10 °C | -2/13 °C |
| Dal 1720 m | -3/7 °C | -6/2 °C | -4/2 °C | -7/10 °C | 0/11 °C | -1/14 °C | 1/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1787 m | Dal 1698 m |
|---|---|---|
do | -3/7 °C | -3/7 °C |
vr | -6/2 °C | -6/2 °C |
za | -4/2 °C | -4/2 °C |
zo | -7/10 °C | -7/10 °C |
ma | 0/11 °C | 0/11 °C |
di | -1/14 °C | -1/14 °C |
wo | 1/17 °C | 1/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1787 m | -3/7 °C | -6/2 °C | -4/2 °C | -7/10 °C | 0/11 °C | -1/14 °C | 1/17 °C |
| Dal 1698 m | -3/7 °C | -6/2 °C | -4/2 °C | -7/10 °C | 0/11 °C | -1/14 °C | 1/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1912 m | Dal 1760 m |
|---|---|---|
do | -3/6 °C | -3/7 °C |
vr | -6/2 °C | -6/2 °C |
za | -4/2 °C | -4/2 °C |
zo | -7/9 °C | -7/10 °C |
ma | 0/10 °C | 0/11 °C |
di | -1/13 °C | -1/14 °C |
wo | 1/16 °C | 1/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1912 m | -3/6 °C | -6/2 °C | -4/2 °C | -7/9 °C | 0/10 °C | -1/13 °C | 1/16 °C |
| Dal 1760 m | -3/7 °C | -6/2 °C | -4/2 °C | -7/10 °C | 0/11 °C | -1/14 °C | 1/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3300 m | Dal 2000 m |
|---|---|---|
do | -12/-5 °C | -4/2 °C |
vr | -17/-7 °C | -7/2 °C |
za | -16/-7 °C | -5/2 °C |
zo | -17/-4 °C | -8/8 °C |
ma | -11/-2 °C | -1/9 °C |
di | -11/1 °C | -2/12 °C |
wo | -8/4 °C | 0/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 3300 m | -12/-5 °C | -17/-7 °C | -16/-7 °C | -17/-4 °C | -11/-2 °C | -11/1 °C | -8/4 °C |
| Dal 2000 m | -4/2 °C | -7/2 °C | -5/2 °C | -8/8 °C | -1/9 °C | -2/12 °C | 0/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1680 m | Dal 1657 m |
|---|---|---|
do | -4/2 °C | -4/2 °C |
vr | -4/2 °C | -4/2 °C |
za | -4/2 °C | -4/2 °C |
zo | -5/9 °C | -5/9 °C |
ma | 1/11 °C | 1/11 °C |
di | 1/14 °C | 1/14 °C |
wo | 3/16 °C | 3/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1680 m | -4/2 °C | -4/2 °C | -4/2 °C | -5/9 °C | 1/11 °C | 1/14 °C | 3/16 °C |
| Dal 1657 m | -4/2 °C | -4/2 °C | -4/2 °C | -5/9 °C | 1/11 °C | 1/14 °C | 3/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1450 m | Dal 1410 m |
|---|---|---|
do | 0/7 °C | 1/8 °C |
vr | -4/6 °C | -3/7 °C |
za | -2/7 °C | -1/8 °C |
zo | 1/9 °C | 2/10 °C |
ma | 3/12 °C | 4/13 °C |
di | 2/14 °C | 3/15 °C |
wo | 5/17 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1450 m | 0/7 °C | -4/6 °C | -2/7 °C | 1/9 °C | 3/12 °C | 2/14 °C | 5/17 °C |
| Dal 1410 m | 1/8 °C | -3/7 °C | -1/8 °C | 2/10 °C | 4/13 °C | 3/15 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1695 m | Dal 1670 m |
|---|---|---|
do | -3/7 °C | -3/8 °C |
vr | -6/2 °C | -6/2 °C |
za | -4/2 °C | -4/2 °C |
zo | -7/10 °C | -7/11 °C |
ma | 0/11 °C | 0/12 °C |
di | -1/14 °C | -1/15 °C |
wo | 1/17 °C | 1/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1695 m | -3/7 °C | -6/2 °C | -4/2 °C | -7/10 °C | 0/11 °C | -1/14 °C | 1/17 °C |
| Dal 1670 m | -3/8 °C | -6/2 °C | -4/2 °C | -7/11 °C | 0/12 °C | -1/15 °C | 1/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1526 m | Dal 1476 m |
|---|---|---|
do | 1/10 °C | 1/10 °C |
vr | -1/9 °C | 0/9 °C |
za | 1/10 °C | 1/10 °C |
zo | 4/12 °C | 5/12 °C |
ma | 6/15 °C | 7/15 °C |
di | 5/17 °C | 6/17 °C |
wo | 7/20 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1526 m | 1/10 °C | -1/9 °C | 1/10 °C | 4/12 °C | 6/15 °C | 5/17 °C | 7/20 °C |
| Dal 1476 m | 1/10 °C | 0/9 °C | 1/10 °C | 5/12 °C | 7/15 °C | 6/17 °C | 8/20 °C |
1-11 van 11 skigebieden



