Skiweer Finland
Weersverwachting in Finland voor 70 Skigebieden - Weer in de bergen in Finland voor 7 dagen
Weer Finland
Weer in Finland voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Finland voor 70 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Finland
- Finland – Beperken tot
Landsdelen:
Streken:
| Weer in skigebied | Berg 200 m | Dal 110 m |
|---|---|---|
wo | 8/17 °C | 9/18 °C |
do | 7/13 °C | 8/14 °C |
vr | 5/18 °C | 6/19 °C |
za | 7/19 °C | 8/20 °C |
zo | 8/19 °C | 9/20 °C |
ma | 6/19 °C | 7/20 °C |
di | 7/18 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 200 m | 8/17 °C | 7/13 °C | 5/18 °C | 7/19 °C | 8/19 °C | 6/19 °C | 7/18 °C |
| Dal 110 m | 9/18 °C | 8/14 °C | 6/19 °C | 8/20 °C | 9/20 °C | 7/20 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 72 m | Dal 37 m |
|---|---|---|
wo | 10/15 °C | 10/16 °C |
do | 7/12 °C | 7/13 °C |
vr | 8/18 °C | 8/19 °C |
za | 9/18 °C | 9/19 °C |
zo | 10/18 °C | 10/19 °C |
ma | 7/19 °C | 7/20 °C |
di | 8/18 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 72 m | 10/15 °C | 7/12 °C | 8/18 °C | 9/18 °C | 10/18 °C | 7/19 °C | 8/18 °C |
| Dal 37 m | 10/16 °C | 7/13 °C | 8/19 °C | 9/19 °C | 10/19 °C | 7/20 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 130 m | Dal 80 m |
|---|---|---|
wo | 9/19 °C | 9/19 °C |
do | 8/14 °C | 8/14 °C |
vr | 6/18 °C | 6/18 °C |
za | 8/19 °C | 8/19 °C |
zo | 10/20 °C | 10/20 °C |
ma | 9/19 °C | 9/19 °C |
di | 10/17 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 130 m | 9/19 °C | 8/14 °C | 6/18 °C | 8/19 °C | 10/20 °C | 9/19 °C | 10/17 °C |
| Dal 80 m | 9/19 °C | 8/14 °C | 6/18 °C | 8/19 °C | 10/20 °C | 9/19 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 156 m | Dal 82 m |
|---|---|---|
wo | 10/15 °C | 10/15 °C |
do | 7/12 °C | 7/12 °C |
vr | 8/18 °C | 8/18 °C |
za | 9/18 °C | 9/18 °C |
zo | 10/18 °C | 10/18 °C |
ma | 7/19 °C | 7/19 °C |
di | 8/18 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 156 m | 10/15 °C | 7/12 °C | 8/18 °C | 9/18 °C | 10/18 °C | 7/19 °C | 8/18 °C |
| Dal 82 m | 10/15 °C | 7/12 °C | 8/18 °C | 9/18 °C | 10/18 °C | 7/19 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 104 m | Dal 74 m |
|---|---|---|
wo | 3/7 °C | 3/8 °C |
do | 7/10 °C | 7/11 °C |
vr | 8/11 °C | 8/12 °C |
za | 6/15 °C | 6/16 °C |
zo | 7/10 °C | 7/11 °C |
ma | 5/11 °C | 5/12 °C |
di | 6/16 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 104 m | 3/7 °C | 7/10 °C | 8/11 °C | 6/15 °C | 7/10 °C | 5/11 °C | 6/16 °C |
| Dal 74 m | 3/8 °C | 7/11 °C | 8/12 °C | 6/16 °C | 7/11 °C | 5/12 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 137 m | Dal 99 m |
|---|---|---|
wo | 2/7 °C | 3/7 °C |
do | 6/10 °C | 7/10 °C |
vr | 7/11 °C | 8/11 °C |
za | 5/15 °C | 6/15 °C |
zo | 6/10 °C | 7/10 °C |
ma | 4/11 °C | 5/11 °C |
di | 5/16 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 137 m | 2/7 °C | 6/10 °C | 7/11 °C | 5/15 °C | 6/10 °C | 4/11 °C | 5/16 °C |
| Dal 99 m | 3/7 °C | 7/10 °C | 8/11 °C | 6/15 °C | 7/10 °C | 5/11 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 140 m | Dal 50 m |
|---|---|---|
wo | 2/7 °C | 3/8 °C |
do | 6/10 °C | 7/11 °C |
vr | 7/11 °C | 8/12 °C |
za | 5/15 °C | 6/16 °C |
zo | 6/10 °C | 7/11 °C |
ma | 4/11 °C | 5/12 °C |
di | 5/16 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 140 m | 2/7 °C | 6/10 °C | 7/11 °C | 5/15 °C | 6/10 °C | 4/11 °C | 5/16 °C |
| Dal 50 m | 3/8 °C | 7/11 °C | 8/12 °C | 6/16 °C | 7/11 °C | 5/12 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 50 m | Dal 19 m |
|---|---|---|
wo | 1/15 °C | 1/15 °C |
do | 3/10 °C | 3/10 °C |
vr | 3/12 °C | 3/12 °C |
za | 3/14 °C | 3/14 °C |
zo | 4/13 °C | 4/13 °C |
ma | 4/13 °C | 4/13 °C |
di | 3/13 °C | 3/13 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 50 m | 1/15 °C | 3/10 °C | 3/12 °C | 3/14 °C | 4/13 °C | 4/13 °C | 3/13 °C |
| Dal 19 m | 1/15 °C | 3/10 °C | 3/12 °C | 3/14 °C | 4/13 °C | 4/13 °C | 3/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 151 m | Dal 115 m |
|---|---|---|
wo | 2/7 °C | 2/7 °C |
do | 6/10 °C | 6/10 °C |
vr | 7/11 °C | 7/11 °C |
za | 5/15 °C | 5/15 °C |
zo | 6/10 °C | 6/10 °C |
ma | 4/11 °C | 4/11 °C |
di | 5/16 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 151 m | 2/7 °C | 6/10 °C | 7/11 °C | 5/15 °C | 6/10 °C | 4/11 °C | 5/16 °C |
| Dal 115 m | 2/7 °C | 6/10 °C | 7/11 °C | 5/15 °C | 6/10 °C | 4/11 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 55 m | Dal 5 m |
|---|---|---|
wo | 6/11 °C | 6/11 °C |
do | 6/10 °C | 6/10 °C |
vr | 7/11 °C | 7/11 °C |
za | 8/13 °C | 8/13 °C |
zo | 6/8 °C | 6/8 °C |
ma | 7/11 °C | 7/11 °C |
di | 9/13 °C | 9/13 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 55 m | 6/11 °C | 6/10 °C | 7/11 °C | 8/13 °C | 6/8 °C | 7/11 °C | 9/13 °C |
| Dal 5 m | 6/11 °C | 6/10 °C | 7/11 °C | 8/13 °C | 6/8 °C | 7/11 °C | 9/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 50 m | Dal 26 m |
|---|---|---|
wo | 8/14 °C | 8/14 °C |
do | 6/15 °C | 6/15 °C |
vr | 6/16 °C | 6/16 °C |
za | 8/15 °C | 8/15 °C |
zo | 7/15 °C | 7/15 °C |
ma | 6/16 °C | 6/16 °C |
di | 8/15 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 50 m | 8/14 °C | 6/15 °C | 6/16 °C | 8/15 °C | 7/15 °C | 6/16 °C | 8/15 °C |
| Dal 26 m | 8/14 °C | 6/15 °C | 6/16 °C | 8/15 °C | 7/15 °C | 6/16 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 160 m | Dal 110 m |
|---|---|---|
wo | 9/18 °C | 9/19 °C |
do | 8/13 °C | 8/14 °C |
vr | 6/17 °C | 6/18 °C |
za | 8/18 °C | 8/19 °C |
zo | 10/19 °C | 10/20 °C |
ma | 9/18 °C | 9/19 °C |
di | 10/16 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 160 m | 9/18 °C | 8/13 °C | 6/17 °C | 8/18 °C | 10/19 °C | 9/18 °C | 10/16 °C |
| Dal 110 m | 9/19 °C | 8/14 °C | 6/18 °C | 8/19 °C | 10/20 °C | 9/19 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 169 m | Dal 99 m |
|---|---|---|
wo | 9/17 °C | 9/18 °C |
do | 8/13 °C | 8/14 °C |
vr | 6/18 °C | 6/19 °C |
za | 8/19 °C | 8/20 °C |
zo | 9/19 °C | 9/20 °C |
ma | 7/19 °C | 7/20 °C |
di | 8/18 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 169 m | 9/17 °C | 8/13 °C | 6/18 °C | 8/19 °C | 9/19 °C | 7/19 °C | 8/18 °C |
| Dal 99 m | 9/18 °C | 8/14 °C | 6/19 °C | 8/20 °C | 9/20 °C | 7/20 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 42 m | Dal 8 m |
|---|---|---|
wo | 6/9 °C | 6/9 °C |
do | 6/9 °C | 6/9 °C |
vr | 7/10 °C | 7/10 °C |
za | 7/10 °C | 7/10 °C |
zo | 7/11 °C | 7/11 °C |
ma | 7/13 °C | 7/13 °C |
di | 8/12 °C | 8/12 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 42 m | 6/9 °C | 6/9 °C | 7/10 °C | 7/10 °C | 7/11 °C | 7/13 °C | 8/12 °C |
| Dal 8 m | 6/9 °C | 6/9 °C | 7/10 °C | 7/10 °C | 7/11 °C | 7/13 °C | 8/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 200 m | Dal 112 m |
|---|---|---|
wo | 9/17 °C | 9/18 °C |
do | 8/13 °C | 8/14 °C |
vr | 6/18 °C | 6/19 °C |
za | 8/19 °C | 8/20 °C |
zo | 9/19 °C | 9/20 °C |
ma | 7/19 °C | 7/20 °C |
di | 8/18 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 200 m | 9/17 °C | 8/13 °C | 6/18 °C | 8/19 °C | 9/19 °C | 7/19 °C | 8/18 °C |
| Dal 112 m | 9/18 °C | 8/14 °C | 6/19 °C | 8/20 °C | 9/20 °C | 7/20 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 155 m | Dal 102 m |
|---|---|---|
wo | 10/15 °C | 10/15 °C |
do | 7/12 °C | 7/12 °C |
vr | 8/18 °C | 8/18 °C |
za | 9/18 °C | 9/18 °C |
zo | 10/18 °C | 10/18 °C |
ma | 7/19 °C | 7/19 °C |
di | 8/18 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 155 m | 10/15 °C | 7/12 °C | 8/18 °C | 9/18 °C | 10/18 °C | 7/19 °C | 8/18 °C |
| Dal 102 m | 10/15 °C | 7/12 °C | 8/18 °C | 9/18 °C | 10/18 °C | 7/19 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 134 m | Dal 114 m |
|---|---|---|
wo | 10/15 °C | 10/15 °C |
do | 7/12 °C | 7/12 °C |
vr | 8/18 °C | 8/18 °C |
za | 9/18 °C | 9/18 °C |
zo | 10/18 °C | 10/18 °C |
ma | 7/19 °C | 7/19 °C |
di | 8/18 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 134 m | 10/15 °C | 7/12 °C | 8/18 °C | 9/18 °C | 10/18 °C | 7/19 °C | 8/18 °C |
| Dal 114 m | 10/15 °C | 7/12 °C | 8/18 °C | 9/18 °C | 10/18 °C | 7/19 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 31 m | Dal 17 m |
|---|---|---|
wo | 10/16 °C | 10/16 °C |
do | 7/13 °C | 7/13 °C |
vr | 8/19 °C | 8/19 °C |
za | 9/19 °C | 9/19 °C |
zo | 10/19 °C | 10/19 °C |
ma | 7/20 °C | 7/20 °C |
di | 8/19 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 31 m | 10/16 °C | 7/13 °C | 8/19 °C | 9/19 °C | 10/19 °C | 7/20 °C | 8/19 °C |
| Dal 17 m | 10/16 °C | 7/13 °C | 8/19 °C | 9/19 °C | 10/19 °C | 7/20 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 64 m | Dal 27 m |
|---|---|---|
wo | 8/13 °C | 8/14 °C |
do | 6/14 °C | 6/15 °C |
vr | 6/15 °C | 6/16 °C |
za | 8/14 °C | 8/15 °C |
zo | 7/14 °C | 7/15 °C |
ma | 6/15 °C | 6/16 °C |
di | 8/14 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 64 m | 8/13 °C | 6/14 °C | 6/15 °C | 8/14 °C | 7/14 °C | 6/15 °C | 8/14 °C |
| Dal 27 m | 8/14 °C | 6/15 °C | 6/16 °C | 8/15 °C | 7/15 °C | 6/16 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 35 m | Dal 15 m |
|---|---|---|
wo | 3/9 °C | 3/9 °C |
do | 5/13 °C | 5/13 °C |
vr | 4/18 °C | 4/18 °C |
za | 5/19 °C | 5/19 °C |
zo | 6/19 °C | 6/19 °C |
ma | 4/11 °C | 4/11 °C |
di | 1/16 °C | 1/16 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 35 m | 3/9 °C | 5/13 °C | 4/18 °C | 5/19 °C | 6/19 °C | 4/11 °C | 1/16 °C |
| Dal 15 m | 3/9 °C | 5/13 °C | 4/18 °C | 5/19 °C | 6/19 °C | 4/11 °C | 1/16 °C |
51-70 van 70 skigebieden


