Skiweer Coast Mountains
Weersverwachting in de Coast Mountains voor 16 Skigebieden - Weer in de bergen in de Coast Mountains voor 7 dagen
Weer Coast Mountains
Weer in de Coast Mountains voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Coast Mountains voor 16 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Coast Mountains
- Coast Mountains – Beperken tot
Bergketens:
Coast Mountains – Gaan naarProvincie CAN:
Territorium CAN:
Deelstaat VS:
Toeristische regio's:
Regionale districten:
1-16 van 16 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2284 m | Dal 675 m |
|---|---|---|
wo | -3/2 °C | 3/15 °C |
do | -7/5 °C | -1/15 °C |
vr | -7/3 °C | -1/13 °C |
za | -9/3 °C | -3/13 °C |
zo | -8/4 °C | -2/14 °C |
ma | -7/2 °C | -1/16 °C |
di | -5/10 °C | 1/20 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2284 m | -3/2 °C | -7/5 °C | -7/3 °C | -9/3 °C | -8/4 °C | -7/2 °C | -5/10 °C |
| Dal 675 m | 3/15 °C | -1/15 °C | -1/13 °C | -3/13 °C | -2/14 °C | -1/16 °C | 1/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1440 m | Dal 824 m |
|---|---|---|
wo | 1/11 °C | 3/14 °C |
do | -3/11 °C | -1/14 °C |
vr | -3/9 °C | -1/12 °C |
za | -5/9 °C | -3/12 °C |
zo | -4/10 °C | -2/13 °C |
ma | -3/12 °C | -1/15 °C |
di | -1/16 °C | 1/19 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1440 m | 1/11 °C | -3/11 °C | -3/9 °C | -5/9 °C | -4/10 °C | -3/12 °C | -1/16 °C |
| Dal 824 m | 3/14 °C | -1/14 °C | -1/12 °C | -3/12 °C | -2/13 °C | -1/15 °C | 1/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1250 m | Dal 850 m |
|---|---|---|
wo | 2/12 °C | 4/14 °C |
do | -2/12 °C | 0/14 °C |
vr | -2/10 °C | 0/12 °C |
za | -4/10 °C | -2/12 °C |
zo | -3/11 °C | -1/13 °C |
ma | -2/13 °C | 0/15 °C |
di | 0/17 °C | 2/19 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1250 m | 2/12 °C | -2/12 °C | -2/10 °C | -4/10 °C | -3/11 °C | -2/13 °C | 0/17 °C |
| Dal 850 m | 4/14 °C | 0/14 °C | 0/12 °C | -2/12 °C | -1/13 °C | 0/15 °C | 2/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1650 m | Dal 1142 m |
|---|---|---|
wo | 0/9 °C | 2/12 °C |
do | -4/9 °C | -2/12 °C |
vr | -4/7 °C | -2/10 °C |
za | -6/7 °C | -4/10 °C |
zo | -5/8 °C | -3/11 °C |
ma | -4/10 °C | -2/13 °C |
di | -2/14 °C | 0/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1650 m | 0/9 °C | -4/9 °C | -4/7 °C | -6/7 °C | -5/8 °C | -4/10 °C | -2/14 °C |
| Dal 1142 m | 2/12 °C | -2/12 °C | -2/10 °C | -4/10 °C | -3/11 °C | -2/13 °C | 0/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1265 m | Dal 935 m |
|---|---|---|
wo | 2/12 °C | 2/13 °C |
do | -2/12 °C | -2/13 °C |
vr | -2/10 °C | -2/11 °C |
za | -4/10 °C | -4/11 °C |
zo | -3/11 °C | -3/12 °C |
ma | -2/13 °C | -2/14 °C |
di | 0/17 °C | 0/18 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1265 m | 2/12 °C | -2/12 °C | -2/10 °C | -4/10 °C | -3/11 °C | -2/13 °C | 0/17 °C |
| Dal 935 m | 2/13 °C | -2/13 °C | -2/11 °C | -4/11 °C | -3/12 °C | -2/14 °C | 0/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1189 m | Dal 700 m |
|---|---|---|
wo | -1/2 °C | 0/8 °C |
do | -4/1 °C | -3/4 °C |
vr | -4/0 °C | -3/3 °C |
za | -4/1 °C | -3/4 °C |
zo | -4/2 °C | -3/5 °C |
ma | -3/2 °C | -2/5 °C |
di | 0/2 °C | 1/7 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1189 m | -1/2 °C | -4/1 °C | -4/0 °C | -4/1 °C | -4/2 °C | -3/2 °C | 0/2 °C |
| Dal 700 m | 0/8 °C | -3/4 °C | -3/3 °C | -3/4 °C | -3/5 °C | -2/5 °C | 1/7 °C |
| Weer in skigebied | Berg 820 m | Dal 350 m |
|---|---|---|
wo | 2/4 °C | 4/6 °C |
do | 1/4 °C | 3/6 °C |
vr | -2/5 °C | 0/7 °C |
za | 1/4 °C | 3/6 °C |
zo | 0/6 °C | 2/8 °C |
ma | 1/2 °C | 3/5 °C |
di | 0/4 °C | 2/6 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 820 m | 2/4 °C | 1/4 °C | -2/5 °C | 1/4 °C | 0/6 °C | 1/2 °C | 0/4 °C |
| Dal 350 m | 4/6 °C | 3/6 °C | 0/7 °C | 3/6 °C | 2/8 °C | 3/5 °C | 2/6 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1372 m | Dal 975 m |
|---|---|---|
wo | 1/12 °C | 2/13 °C |
do | -3/12 °C | -2/13 °C |
vr | -3/10 °C | -2/11 °C |
za | -5/10 °C | -4/11 °C |
zo | -4/11 °C | -3/12 °C |
ma | -3/13 °C | -2/14 °C |
di | -1/17 °C | 0/18 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1372 m | 1/12 °C | -3/12 °C | -3/10 °C | -5/10 °C | -4/11 °C | -3/13 °C | -1/17 °C |
| Dal 975 m | 2/13 °C | -2/13 °C | -2/11 °C | -4/11 °C | -3/12 °C | -2/14 °C | 0/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1180 m | Dal 862 m |
|---|---|---|
wo | 1/2 °C | 3/5 °C |
do | 1/2 °C | 2/5 °C |
vr | -1/5 °C | -1/6 °C |
za | 1/2 °C | 2/5 °C |
zo | 1/6 °C | 1/7 °C |
ma | 1/2 °C | 2/4 °C |
di | 1/2 °C | 1/5 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1180 m | 1/2 °C | 1/2 °C | -1/5 °C | 1/2 °C | 1/6 °C | 1/2 °C | 1/2 °C |
| Dal 862 m | 3/5 °C | 2/5 °C | -1/6 °C | 2/5 °C | 1/7 °C | 2/4 °C | 1/5 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2900 m | Dal 1015 m |
|---|---|---|
wo | -7/1 °C | 5/14 °C |
do | -11/1 °C | 2/13 °C |
vr | -11/-1 °C | 0/11 °C |
za | -13/-1 °C | -1/9 °C |
zo | -12/0 °C | 1/10 °C |
ma | -11/2 °C | -1/15 °C |
di | -9/6 °C | 2/19 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2900 m | -7/1 °C | -11/1 °C | -11/-1 °C | -13/-1 °C | -12/0 °C | -11/2 °C | -9/6 °C |
| Dal 1015 m | 5/14 °C | 2/13 °C | 0/11 °C | -1/9 °C | 1/10 °C | -1/15 °C | 2/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2450 m | Dal 450 m |
|---|---|---|
wo | -6/-2 °C | 1/9 °C |
do | -9/-6 °C | -2/5 °C |
vr | -9/-7 °C | -2/4 °C |
za | -9/-6 °C | -2/5 °C |
zo | -9/-5 °C | -2/6 °C |
ma | -8/-5 °C | -1/6 °C |
di | -5/-3 °C | 2/8 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2450 m | -6/-2 °C | -9/-6 °C | -9/-7 °C | -9/-6 °C | -9/-5 °C | -8/-5 °C | -5/-3 °C |
| Dal 450 m | 1/9 °C | -2/5 °C | -2/4 °C | -2/5 °C | -2/6 °C | -1/6 °C | 2/8 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2896 m | Dal 914 m |
|---|---|---|
wo | -11/-7 °C | 3/9 °C |
do | -14/-11 °C | 0/2 °C |
vr | -14/-12 °C | 0/2 °C |
za | -14/-11 °C | 0/2 °C |
zo | -14/-10 °C | 0/6 °C |
ma | -13/-10 °C | 1/6 °C |
di | -10/-8 °C | 1/2 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2896 m | -11/-7 °C | -14/-11 °C | -14/-12 °C | -14/-11 °C | -14/-10 °C | -13/-10 °C | -10/-8 °C |
| Dal 914 m | 3/9 °C | 0/2 °C | 0/2 °C | 0/2 °C | 0/6 °C | 1/6 °C | 1/2 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2600 m | Dal 600 m |
|---|---|---|
wo | -8/-4 °C | 4/10 °C |
do | -11/-8 °C | 1/6 °C |
vr | -11/-9 °C | 1/5 °C |
za | -11/-8 °C | 1/6 °C |
zo | -11/-7 °C | 1/7 °C |
ma | -10/-7 °C | 2/7 °C |
di | -7/-5 °C | 5/9 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2600 m | -8/-4 °C | -11/-8 °C | -11/-9 °C | -11/-8 °C | -11/-7 °C | -10/-7 °C | -7/-5 °C |
| Dal 600 m | 4/10 °C | 1/6 °C | 1/5 °C | 1/6 °C | 1/7 °C | 2/7 °C | 5/9 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2896 m | Dal 914 m |
|---|---|---|
wo | -10/-3 °C | 2/11 °C |
do | -12/-10 °C | 0/4 °C |
vr | -13/-11 °C | -1/2 °C |
za | -14/-11 °C | -2/2 °C |
zo | -12/-8 °C | 0/6 °C |
ma | -10/-5 °C | 2/9 °C |
di | -6/-3 °C | 6/11 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2896 m | -10/-3 °C | -12/-10 °C | -13/-11 °C | -14/-11 °C | -12/-8 °C | -10/-5 °C | -6/-3 °C |
| Dal 914 m | 2/11 °C | 0/4 °C | -1/2 °C | -2/2 °C | 0/6 °C | 2/9 °C | 6/11 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1712 m | Dal 815 m |
|---|---|---|
wo | -1/8 °C | 5/16 °C |
do | -5/8 °C | 1/16 °C |
vr | -5/6 °C | 1/14 °C |
za | -7/6 °C | -1/14 °C |
zo | -6/7 °C | 0/15 °C |
ma | -5/9 °C | 1/17 °C |
di | -3/13 °C | 3/21 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1712 m | -1/8 °C | -5/8 °C | -5/6 °C | -7/6 °C | -6/7 °C | -5/9 °C | -3/13 °C |
| Dal 815 m | 5/16 °C | 1/16 °C | 1/14 °C | -1/14 °C | 0/15 °C | 1/17 °C | 3/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1646 m | Dal 1595 m |
|---|---|---|
wo | -2/2 °C | -1/2 °C |
do | -5/-1 °C | -4/0 °C |
vr | -5/-2 °C | -4/-1 °C |
za | -5/-1 °C | -4/0 °C |
zo | -5/0 °C | -4/1 °C |
ma | -4/0 °C | -3/1 °C |
di | -1/2 °C | 0/2 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1646 m | -2/2 °C | -5/-1 °C | -5/-2 °C | -5/-1 °C | -5/0 °C | -4/0 °C | -1/2 °C |
| Dal 1595 m | -1/2 °C | -4/0 °C | -4/-1 °C | -4/0 °C | -4/1 °C | -3/1 °C | 0/2 °C |
1-16 van 16 skigebieden




