Skiweer Opper-Beieren
Weersverwachting in Opper-Beieren voor 80 Skigebieden - Weer in de bergen in Opper-Beieren voor 7 dagen
Weer Opper-Beieren
Weer in Opper-Beieren voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Opper-Beieren voor 80 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| di | 12.05. | ![]() |
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di 12.05. | wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Opper-Beieren
- Opper-Beieren – Beperken tot
Bestuursdistricten:
Opper-Beieren – Gaan naarBergketens:
Toeristische regio's:
Overige:
| Weer in skigebied | Berg 550 m | Dal 500 m |
|---|---|---|
di | 1/12 °C | 4/12 °C |
wo | 3/16 °C | 3/16 °C |
do | 7/10 °C | 7/10 °C |
vr | 5/10 °C | 5/10 °C |
za | 7/11 °C | 7/11 °C |
zo | 6/13 °C | 6/13 °C |
ma | 6/16 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 550 m | 1/12 °C | 3/16 °C | 7/10 °C | 5/10 °C | 7/11 °C | 6/13 °C | 6/16 °C |
| Dal 500 m | 4/12 °C | 3/16 °C | 7/10 °C | 5/10 °C | 7/11 °C | 6/13 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 754 m | Dal 717 m |
|---|---|---|
di | 0/10 °C | 0/10 °C |
wo | -1/15 °C | -1/15 °C |
do | 2/10 °C | 2/10 °C |
vr | 1/9 °C | 1/9 °C |
za | 2/10 °C | 2/10 °C |
zo | 2/12 °C | 2/12 °C |
ma | 2/15 °C | 2/15 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 754 m | 0/10 °C | -1/15 °C | 2/10 °C | 1/9 °C | 2/10 °C | 2/12 °C | 2/15 °C |
| Dal 717 m | 0/10 °C | -1/15 °C | 2/10 °C | 1/9 °C | 2/10 °C | 2/12 °C | 2/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 530 m | Dal 500 m |
|---|---|---|
di | 4/12 °C | 4/12 °C |
wo | 3/16 °C | 3/16 °C |
do | 7/10 °C | 7/10 °C |
vr | 5/10 °C | 5/10 °C |
za | 7/11 °C | 7/11 °C |
zo | 6/13 °C | 6/13 °C |
ma | 6/16 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 530 m | 4/12 °C | 3/16 °C | 7/10 °C | 5/10 °C | 7/11 °C | 6/13 °C | 6/16 °C |
| Dal 500 m | 4/12 °C | 3/16 °C | 7/10 °C | 5/10 °C | 7/11 °C | 6/13 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 750 m | Dal 710 m |
|---|---|---|
di | 1/9 °C | 1/9 °C |
wo | 1/13 °C | 1/13 °C |
do | 5/8 °C | 5/8 °C |
vr | 4/10 °C | 4/10 °C |
za | 4/8 °C | 4/8 °C |
zo | 4/10 °C | 4/10 °C |
ma | 3/14 °C | 3/14 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 750 m | 1/9 °C | 1/13 °C | 5/8 °C | 4/10 °C | 4/8 °C | 4/10 °C | 3/14 °C |
| Dal 710 m | 1/9 °C | 1/13 °C | 5/8 °C | 4/10 °C | 4/8 °C | 4/10 °C | 3/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1000 m | Dal 970 m |
|---|---|---|
di | -1/6 °C | 0/6 °C |
wo | -1/11 °C | 0/11 °C |
do | 1/2 °C | 1/2 °C |
vr | -1/2 °C | 0/2 °C |
za | 1/8 °C | 1/8 °C |
zo | 2/9 °C | 3/9 °C |
ma | 2/13 °C | 3/13 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1000 m | -1/6 °C | -1/11 °C | 1/2 °C | -1/2 °C | 1/8 °C | 2/9 °C | 2/13 °C |
| Dal 970 m | 0/6 °C | 0/11 °C | 1/2 °C | 0/2 °C | 1/8 °C | 3/9 °C | 3/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 580 m | Dal 550 m |
|---|---|---|
di | 1/10 °C | 1/10 °C |
wo | 1/14 °C | 1/14 °C |
do | 4/7 °C | 4/7 °C |
vr | 2/7 °C | 2/7 °C |
za | 4/9 °C | 4/9 °C |
zo | 4/11 °C | 4/11 °C |
ma | 4/15 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 580 m | 1/10 °C | 1/14 °C | 4/7 °C | 2/7 °C | 4/9 °C | 4/11 °C | 4/15 °C |
| Dal 550 m | 1/10 °C | 1/14 °C | 4/7 °C | 2/7 °C | 4/9 °C | 4/11 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 630 m | Dal 600 m |
|---|---|---|
di | 3/10 °C | 3/10 °C |
wo | 1/13 °C | 1/13 °C |
do | 6/8 °C | 6/8 °C |
vr | 3/7 °C | 3/7 °C |
za | 6/9 °C | 6/9 °C |
zo | 5/11 °C | 5/11 °C |
ma | 4/14 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 630 m | 3/10 °C | 1/13 °C | 6/8 °C | 3/7 °C | 6/9 °C | 5/11 °C | 4/14 °C |
| Dal 600 m | 3/10 °C | 1/13 °C | 6/8 °C | 3/7 °C | 6/9 °C | 5/11 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 785 m | Dal 740 m |
|---|---|---|
di | 1/8 °C | 1/9 °C |
wo | 0/14 °C | 0/15 °C |
do | 4/6 °C | 4/7 °C |
vr | 3/10 °C | 3/11 °C |
za | 5/8 °C | 5/9 °C |
zo | 3/10 °C | 3/11 °C |
ma | 2/13 °C | 2/14 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 785 m | 1/8 °C | 0/14 °C | 4/6 °C | 3/10 °C | 5/8 °C | 3/10 °C | 2/13 °C |
| Dal 740 m | 1/9 °C | 0/15 °C | 4/7 °C | 3/11 °C | 5/9 °C | 3/11 °C | 2/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 540 m | Dal 510 m |
|---|---|---|
di | 4/12 °C | 4/12 °C |
wo | 2/16 °C | 2/16 °C |
do | 6/12 °C | 6/12 °C |
vr | 5/11 °C | 5/11 °C |
za | 6/11 °C | 6/11 °C |
zo | 6/13 °C | 6/13 °C |
ma | 5/16 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 540 m | 4/12 °C | 2/16 °C | 6/12 °C | 5/11 °C | 6/11 °C | 6/13 °C | 5/16 °C |
| Dal 510 m | 4/12 °C | 2/16 °C | 6/12 °C | 5/11 °C | 6/11 °C | 6/13 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 674 m | Dal 650 m |
|---|---|---|
di | 1/10 °C | 1/10 °C |
wo | 1/14 °C | 1/14 °C |
do | 4/7 °C | 4/7 °C |
vr | 2/7 °C | 2/7 °C |
za | 4/9 °C | 4/9 °C |
zo | 4/11 °C | 4/11 °C |
ma | 4/15 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 674 m | 1/10 °C | 1/14 °C | 4/7 °C | 2/7 °C | 4/9 °C | 4/11 °C | 4/15 °C |
| Dal 650 m | 1/10 °C | 1/14 °C | 4/7 °C | 2/7 °C | 4/9 °C | 4/11 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 670 m | Dal 639 m |
|---|---|---|
di | 3/9 °C | 3/10 °C |
wo | 1/12 °C | 1/13 °C |
do | 6/7 °C | 6/8 °C |
vr | 3/6 °C | 3/7 °C |
za | 6/8 °C | 6/9 °C |
zo | 5/10 °C | 5/11 °C |
ma | 4/13 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 670 m | 3/9 °C | 1/12 °C | 6/7 °C | 3/6 °C | 6/8 °C | 5/10 °C | 4/13 °C |
| Dal 639 m | 3/10 °C | 1/13 °C | 6/8 °C | 3/7 °C | 6/9 °C | 5/11 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 865 m | Dal 823 m |
|---|---|---|
di | -1/8 °C | 0/8 °C |
wo | -1/14 °C | 0/14 °C |
do | 2/6 °C | 3/6 °C |
vr | 0/6 °C | 1/6 °C |
za | 1/8 °C | 2/8 °C |
zo | 2/9 °C | 3/9 °C |
ma | 1/13 °C | 2/13 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 865 m | -1/8 °C | -1/14 °C | 2/6 °C | 0/6 °C | 1/8 °C | 2/9 °C | 1/13 °C |
| Dal 823 m | 0/8 °C | 0/14 °C | 3/6 °C | 1/6 °C | 2/8 °C | 3/9 °C | 2/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 770 m | Dal 750 m |
|---|---|---|
di | 0/11 °C | 0/11 °C |
wo | -1/14 °C | -1/14 °C |
do | 3/10 °C | 3/10 °C |
vr | 1/8 °C | 1/8 °C |
za | 2/10 °C | 2/10 °C |
zo | 3/12 °C | 3/12 °C |
ma | 3/14 °C | 3/14 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 770 m | 0/11 °C | -1/14 °C | 3/10 °C | 1/8 °C | 2/10 °C | 3/12 °C | 3/14 °C |
| Dal 750 m | 0/11 °C | -1/14 °C | 3/10 °C | 1/8 °C | 2/10 °C | 3/12 °C | 3/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 640 m | Dal 610 m |
|---|---|---|
di | 3/10 °C | 3/10 °C |
wo | 1/13 °C | 1/13 °C |
do | 6/8 °C | 6/8 °C |
vr | 3/7 °C | 3/7 °C |
za | 6/9 °C | 6/9 °C |
zo | 5/11 °C | 5/11 °C |
ma | 4/14 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 640 m | 3/10 °C | 1/13 °C | 6/8 °C | 3/7 °C | 6/9 °C | 5/11 °C | 4/14 °C |
| Dal 610 m | 3/10 °C | 1/13 °C | 6/8 °C | 3/7 °C | 6/9 °C | 5/11 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 467 m | Dal 413 m |
|---|---|---|
di | 4/11 °C | 4/11 °C |
wo | 2/13 °C | 2/13 °C |
do | 6/11 °C | 6/11 °C |
vr | 4/11 °C | 4/11 °C |
za | 4/14 °C | 4/14 °C |
zo | 3/15 °C | 3/15 °C |
ma | 3/16 °C | 3/16 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 467 m | 4/11 °C | 2/13 °C | 6/11 °C | 4/11 °C | 4/14 °C | 3/15 °C | 3/16 °C |
| Dal 413 m | 4/11 °C | 2/13 °C | 6/11 °C | 4/11 °C | 4/14 °C | 3/15 °C | 3/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 633 m | Dal 587 m |
|---|---|---|
di | 2/9 °C | 2/10 °C |
wo | -1/16 °C | -1/17 °C |
do | 3/8 °C | 3/9 °C |
vr | 2/10 °C | 2/11 °C |
za | 4/8 °C | 4/9 °C |
zo | 3/11 °C | 3/12 °C |
ma | 1/17 °C | 1/18 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 633 m | 2/9 °C | -1/16 °C | 3/8 °C | 2/10 °C | 4/8 °C | 3/11 °C | 1/17 °C |
| Dal 587 m | 2/10 °C | -1/17 °C | 3/9 °C | 2/11 °C | 4/9 °C | 3/12 °C | 1/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 880 m | Dal 836 m |
|---|---|---|
di | -3/8 °C | -3/9 °C |
wo | -4/11 °C | -4/12 °C |
do | 2/6 °C | 2/7 °C |
vr | 0/7 °C | 0/8 °C |
za | 1/6 °C | 1/7 °C |
zo | 1/7 °C | 1/8 °C |
ma | -1/11 °C | -1/12 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 880 m | -3/8 °C | -4/11 °C | 2/6 °C | 0/7 °C | 1/6 °C | 1/7 °C | -1/11 °C |
| Dal 836 m | -3/9 °C | -4/12 °C | 2/7 °C | 0/8 °C | 1/7 °C | 1/8 °C | -1/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 806 m | Dal 771 m |
|---|---|---|
di | 0/9 °C | 0/10 °C |
wo | -1/14 °C | -1/15 °C |
do | 2/9 °C | 2/10 °C |
vr | 1/8 °C | 1/9 °C |
za | 2/9 °C | 2/10 °C |
zo | 2/11 °C | 2/12 °C |
ma | 2/14 °C | 2/15 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 806 m | 0/9 °C | -1/14 °C | 2/9 °C | 1/8 °C | 2/9 °C | 2/11 °C | 2/14 °C |
| Dal 771 m | 0/10 °C | -1/15 °C | 2/10 °C | 1/9 °C | 2/10 °C | 2/12 °C | 2/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 548 m | Dal 526 m |
|---|---|---|
di | 4/12 °C | 4/12 °C |
wo | 2/16 °C | 2/16 °C |
do | 6/12 °C | 6/12 °C |
vr | 5/11 °C | 5/11 °C |
za | 6/11 °C | 6/11 °C |
zo | 6/13 °C | 6/13 °C |
ma | 5/16 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 548 m | 4/12 °C | 2/16 °C | 6/12 °C | 5/11 °C | 6/11 °C | 6/13 °C | 5/16 °C |
| Dal 526 m | 4/12 °C | 2/16 °C | 6/12 °C | 5/11 °C | 6/11 °C | 6/13 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 502 m | Dal 439 m |
|---|---|---|
di | 4/11 °C | 4/11 °C |
wo | 2/14 °C | 2/14 °C |
do | 5/11 °C | 5/11 °C |
vr | 4/11 °C | 4/11 °C |
za | 4/13 °C | 4/13 °C |
zo | 2/14 °C | 2/14 °C |
ma | 4/16 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 502 m | 4/11 °C | 2/14 °C | 5/11 °C | 4/11 °C | 4/13 °C | 2/14 °C | 4/16 °C |
| Dal 439 m | 4/11 °C | 2/14 °C | 5/11 °C | 4/11 °C | 4/13 °C | 2/14 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 760 m | Dal 730 m |
|---|---|---|
di | -2/9 °C | -2/10 °C |
wo | -3/12 °C | -3/13 °C |
do | 3/7 °C | 3/8 °C |
vr | 1/8 °C | 1/9 °C |
za | 2/7 °C | 2/8 °C |
zo | 2/8 °C | 2/9 °C |
ma | 0/12 °C | 0/13 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 760 m | -2/9 °C | -3/12 °C | 3/7 °C | 1/8 °C | 2/7 °C | 2/8 °C | 0/12 °C |
| Dal 730 m | -2/10 °C | -3/13 °C | 3/8 °C | 1/9 °C | 2/8 °C | 2/9 °C | 0/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 493 m | Dal 471 m |
|---|---|---|
di | 3/10 °C | 3/11 °C |
wo | 0/13 °C | 0/14 °C |
do | 4/9 °C | 4/10 °C |
vr | 3/10 °C | 3/11 °C |
za | 3/11 °C | 3/12 °C |
zo | 3/14 °C | 3/15 °C |
ma | 3/15 °C | 3/16 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 493 m | 3/10 °C | 0/13 °C | 4/9 °C | 3/10 °C | 3/11 °C | 3/14 °C | 3/15 °C |
| Dal 471 m | 3/11 °C | 0/14 °C | 4/10 °C | 3/11 °C | 3/12 °C | 3/15 °C | 3/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 785 m | Dal 763 m |
|---|---|---|
di | 0/10 °C | 0/10 °C |
wo | -1/15 °C | -1/15 °C |
do | 2/10 °C | 2/10 °C |
vr | 1/9 °C | 1/9 °C |
za | 2/10 °C | 2/10 °C |
zo | 2/12 °C | 2/12 °C |
ma | 2/15 °C | 2/15 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 785 m | 0/10 °C | -1/15 °C | 2/10 °C | 1/9 °C | 2/10 °C | 2/12 °C | 2/15 °C |
| Dal 763 m | 0/10 °C | -1/15 °C | 2/10 °C | 1/9 °C | 2/10 °C | 2/12 °C | 2/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 599 m | Dal 571 m |
|---|---|---|
di | 4/12 °C | 4/12 °C |
wo | 2/16 °C | 2/16 °C |
do | 6/12 °C | 6/12 °C |
vr | 5/11 °C | 5/11 °C |
za | 6/11 °C | 6/11 °C |
zo | 6/13 °C | 6/13 °C |
ma | 5/16 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 599 m | 4/12 °C | 2/16 °C | 6/12 °C | 5/11 °C | 6/11 °C | 6/13 °C | 5/16 °C |
| Dal 571 m | 4/12 °C | 2/16 °C | 6/12 °C | 5/11 °C | 6/11 °C | 6/13 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 608 m | Dal 574 m |
|---|---|---|
di | 4/11 °C | 4/11 °C |
wo | 1/15 °C | 2/15 °C |
do | 5/11 °C | 6/11 °C |
vr | 4/10 °C | 5/10 °C |
za | 5/10 °C | 6/10 °C |
zo | 5/12 °C | 6/12 °C |
ma | 4/15 °C | 5/15 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 608 m | 4/11 °C | 1/15 °C | 5/11 °C | 4/10 °C | 5/10 °C | 5/12 °C | 4/15 °C |
| Dal 574 m | 4/11 °C | 2/15 °C | 6/11 °C | 5/10 °C | 6/10 °C | 6/12 °C | 5/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 615 m | Dal 570 m |
|---|---|---|
di | 2/9 °C | 2/10 °C |
wo | -1/16 °C | -1/17 °C |
do | 3/8 °C | 3/9 °C |
vr | 2/10 °C | 2/11 °C |
za | 4/8 °C | 4/9 °C |
zo | 3/11 °C | 3/12 °C |
ma | 1/17 °C | 1/18 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 615 m | 2/9 °C | -1/16 °C | 3/8 °C | 2/10 °C | 4/8 °C | 3/11 °C | 1/17 °C |
| Dal 570 m | 2/10 °C | -1/17 °C | 3/9 °C | 2/11 °C | 4/9 °C | 3/12 °C | 1/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 755 m | Dal 731 m |
|---|---|---|
di | 0/9 °C | 0/9 °C |
wo | 0/13 °C | 0/13 °C |
do | 3/6 °C | 3/6 °C |
vr | 1/6 °C | 1/6 °C |
za | 3/8 °C | 3/8 °C |
zo | 3/10 °C | 3/10 °C |
ma | 3/14 °C | 3/14 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 755 m | 0/9 °C | 0/13 °C | 3/6 °C | 1/6 °C | 3/8 °C | 3/10 °C | 3/14 °C |
| Dal 731 m | 0/9 °C | 0/13 °C | 3/6 °C | 1/6 °C | 3/8 °C | 3/10 °C | 3/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 491 m | Dal 473 m |
|---|---|---|
di | 3/10 °C | 3/11 °C |
wo | 0/13 °C | 0/14 °C |
do | 4/9 °C | 4/10 °C |
vr | 3/10 °C | 3/11 °C |
za | 3/11 °C | 3/12 °C |
zo | 3/14 °C | 3/15 °C |
ma | 3/15 °C | 3/16 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 491 m | 3/10 °C | 0/13 °C | 4/9 °C | 3/10 °C | 3/11 °C | 3/14 °C | 3/15 °C |
| Dal 473 m | 3/11 °C | 0/14 °C | 4/10 °C | 3/11 °C | 3/12 °C | 3/15 °C | 3/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 950 m | Dal 900 m |
|---|---|---|
di | -1/8 °C | -1/9 °C |
wo | -2/13 °C | -2/14 °C |
do | 1/8 °C | 1/9 °C |
vr | 0/7 °C | 0/8 °C |
za | 1/8 °C | 1/9 °C |
zo | 1/10 °C | 1/11 °C |
ma | 1/13 °C | 1/14 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 950 m | -1/8 °C | -2/13 °C | 1/8 °C | 0/7 °C | 1/8 °C | 1/10 °C | 1/13 °C |
| Dal 900 m | -1/9 °C | -2/14 °C | 1/9 °C | 0/8 °C | 1/9 °C | 1/11 °C | 1/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 780 m | Dal 750 m |
|---|---|---|
di | 0/9 °C | 0/9 °C |
wo | 0/13 °C | 0/13 °C |
do | 3/6 °C | 3/6 °C |
vr | 1/6 °C | 1/6 °C |
za | 3/8 °C | 3/8 °C |
zo | 3/10 °C | 3/10 °C |
ma | 3/14 °C | 3/14 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 780 m | 0/9 °C | 0/13 °C | 3/6 °C | 1/6 °C | 3/8 °C | 3/10 °C | 3/14 °C |
| Dal 750 m | 0/9 °C | 0/13 °C | 3/6 °C | 1/6 °C | 3/8 °C | 3/10 °C | 3/14 °C |
51-80 van 80 skigebieden


