Skiweer Stiermarken
Weersverwachting in Stiermarken voor 69 Skigebieden - Weer in de bergen in Stiermarken voor 7 dagen
Weer Stiermarken
Weer in Stiermarken voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Stiermarken voor 69 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Stiermarken
- Stiermarken – Beperken tot
Districten:
Toeristische regio's:
Stiermarken – Gaan naarDalen:
Bergketens:
Overige:
| Weer in skigebied | Berg 1212 m | Dal 1080 m |
|---|---|---|
vr | 0/6 °C | 0/7 °C |
za | 0/2 °C | 0/7 °C |
zo | -1/11 °C | -1/12 °C |
ma | -1/15 °C | -1/16 °C |
di | 5/14 °C | 5/15 °C |
wo | 5/13 °C | 5/14 °C |
do | 5/16 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1212 m | 0/6 °C | 0/2 °C | -1/11 °C | -1/15 °C | 5/14 °C | 5/13 °C | 5/16 °C |
| Dal 1080 m | 0/7 °C | 0/7 °C | -1/12 °C | -1/16 °C | 5/15 °C | 5/14 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 840 m | Dal 672 m |
|---|---|---|
vr | 4/9 °C | 5/10 °C |
za | 5/7 °C | 6/8 °C |
zo | 4/14 °C | 5/15 °C |
ma | 3/16 °C | 4/17 °C |
di | 8/15 °C | 9/16 °C |
wo | 9/14 °C | 10/15 °C |
do | 8/18 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 840 m | 4/9 °C | 5/7 °C | 4/14 °C | 3/16 °C | 8/15 °C | 9/14 °C | 8/18 °C |
| Dal 672 m | 5/10 °C | 6/8 °C | 5/15 °C | 4/17 °C | 9/16 °C | 10/15 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 910 m | Dal 788 m |
|---|---|---|
vr | 1/11 °C | 2/12 °C |
za | 1/10 °C | 3/11 °C |
zo | 0/15 °C | 0/16 °C |
ma | 1/19 °C | 1/20 °C |
di | 7/19 °C | 7/20 °C |
wo | 8/16 °C | 8/17 °C |
do | 8/21 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 910 m | 1/11 °C | 1/10 °C | 0/15 °C | 1/19 °C | 7/19 °C | 8/16 °C | 8/21 °C |
| Dal 788 m | 2/12 °C | 3/11 °C | 0/16 °C | 1/20 °C | 7/20 °C | 8/17 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1250 m | Dal 1170 m |
|---|---|---|
vr | 1/6 °C | 1/6 °C |
za | 1/2 °C | 1/4 °C |
zo | 1/10 °C | 1/12 °C |
ma | 0/12 °C | 0/14 °C |
di | 4/12 °C | 4/12 °C |
wo | 5/12 °C | 5/14 °C |
do | 5/15 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1250 m | 1/6 °C | 1/2 °C | 1/10 °C | 0/12 °C | 4/12 °C | 5/12 °C | 5/15 °C |
| Dal 1170 m | 1/6 °C | 1/4 °C | 1/12 °C | 0/14 °C | 4/12 °C | 5/14 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1708 m | Dal 1616 m |
|---|---|---|
vr | -3/-1 °C | -2/0 °C |
za | -4/0 °C | -3/1 °C |
zo | -5/3 °C | -4/4 °C |
ma | -1/6 °C | 0/7 °C |
di | 0/7 °C | 1/8 °C |
wo | 3/9 °C | 4/10 °C |
do | 2/12 °C | 3/13 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1708 m | -3/-1 °C | -4/0 °C | -5/3 °C | -1/6 °C | 0/7 °C | 3/9 °C | 2/12 °C |
| Dal 1616 m | -2/0 °C | -3/1 °C | -4/4 °C | 0/7 °C | 1/8 °C | 4/10 °C | 3/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 633 m | Dal 528 m |
|---|---|---|
vr | 5/9 °C | 6/10 °C |
za | 5/9 °C | 6/10 °C |
zo | 3/15 °C | 4/16 °C |
ma | 3/18 °C | 4/19 °C |
di | 10/17 °C | 11/18 °C |
wo | 10/17 °C | 11/18 °C |
do | 9/19 °C | 10/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 633 m | 5/9 °C | 5/9 °C | 3/15 °C | 3/18 °C | 10/17 °C | 10/17 °C | 9/19 °C |
| Dal 528 m | 6/10 °C | 6/10 °C | 4/16 °C | 4/19 °C | 11/18 °C | 11/18 °C | 10/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1277 m | Dal 1200 m |
|---|---|---|
vr | 1/5 °C | 1/5 °C |
za | 1/8 °C | 1/8 °C |
zo | 0/13 °C | 0/13 °C |
ma | 2/14 °C | 2/14 °C |
di | 6/14 °C | 6/14 °C |
wo | 6/15 °C | 6/15 °C |
do | 5/17 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1277 m | 1/5 °C | 1/8 °C | 0/13 °C | 2/14 °C | 6/14 °C | 6/15 °C | 5/17 °C |
| Dal 1200 m | 1/5 °C | 1/8 °C | 0/13 °C | 2/14 °C | 6/14 °C | 6/15 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 926 m | Dal 870 m |
|---|---|---|
vr | 2/8 °C | 2/8 °C |
za | 3/6 °C | 3/6 °C |
zo | 2/14 °C | 2/14 °C |
ma | 1/16 °C | 1/16 °C |
di | 5/14 °C | 5/14 °C |
wo | 6/16 °C | 6/16 °C |
do | 6/19 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 926 m | 2/8 °C | 3/6 °C | 2/14 °C | 1/16 °C | 5/14 °C | 6/16 °C | 6/19 °C |
| Dal 870 m | 2/8 °C | 3/6 °C | 2/14 °C | 1/16 °C | 5/14 °C | 6/16 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 925 m | Dal 881 m |
|---|---|---|
vr | 2/8 °C | 2/9 °C |
za | 3/6 °C | 3/7 °C |
zo | 2/14 °C | 2/15 °C |
ma | 1/16 °C | 1/17 °C |
di | 5/14 °C | 5/15 °C |
wo | 6/16 °C | 6/17 °C |
do | 6/19 °C | 6/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 925 m | 2/8 °C | 3/6 °C | 2/14 °C | 1/16 °C | 5/14 °C | 6/16 °C | 6/19 °C |
| Dal 881 m | 2/9 °C | 3/7 °C | 2/15 °C | 1/17 °C | 5/15 °C | 6/17 °C | 6/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 601 m | Dal 489 m |
|---|---|---|
vr | 6/10 °C | 6/10 °C |
za | 6/10 °C | 6/10 °C |
zo | 4/16 °C | 4/16 °C |
ma | 4/19 °C | 4/19 °C |
di | 11/18 °C | 11/18 °C |
wo | 11/18 °C | 11/18 °C |
do | 10/20 °C | 10/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 601 m | 6/10 °C | 6/10 °C | 4/16 °C | 4/19 °C | 11/18 °C | 11/18 °C | 10/20 °C |
| Dal 489 m | 6/10 °C | 6/10 °C | 4/16 °C | 4/19 °C | 11/18 °C | 11/18 °C | 10/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 920 m | Dal 876 m |
|---|---|---|
vr | 3/8 °C | 3/8 °C |
za | 4/6 °C | 4/6 °C |
zo | 3/14 °C | 3/14 °C |
ma | 2/16 °C | 2/16 °C |
di | 6/15 °C | 6/15 °C |
wo | 7/15 °C | 7/15 °C |
do | 7/18 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 920 m | 3/8 °C | 4/6 °C | 3/14 °C | 2/16 °C | 6/15 °C | 7/15 °C | 7/18 °C |
| Dal 876 m | 3/8 °C | 4/6 °C | 3/14 °C | 2/16 °C | 6/15 °C | 7/15 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 955 m | Dal 892 m |
|---|---|---|
vr | 3/8 °C | 3/9 °C |
za | 3/8 °C | 3/9 °C |
zo | 1/13 °C | 1/14 °C |
ma | 1/18 °C | 1/19 °C |
di | 7/16 °C | 7/17 °C |
wo | 7/16 °C | 7/17 °C |
do | 7/17 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 955 m | 3/8 °C | 3/8 °C | 1/13 °C | 1/18 °C | 7/16 °C | 7/16 °C | 7/17 °C |
| Dal 892 m | 3/9 °C | 3/9 °C | 1/14 °C | 1/19 °C | 7/17 °C | 7/17 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 850 m | Dal 784 m |
|---|---|---|
vr | 3/9 °C | 4/10 °C |
za | 4/8 °C | 5/9 °C |
zo | 2/16 °C | 3/17 °C |
ma | 1/17 °C | 2/18 °C |
di | 7/16 °C | 8/17 °C |
wo | 7/18 °C | 8/19 °C |
do | 6/21 °C | 7/22 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 850 m | 3/9 °C | 4/8 °C | 2/16 °C | 1/17 °C | 7/16 °C | 7/18 °C | 6/21 °C |
| Dal 784 m | 4/10 °C | 5/9 °C | 3/17 °C | 2/18 °C | 8/17 °C | 8/19 °C | 7/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 992 m | Dal 944 m |
|---|---|---|
vr | 2/7 °C | 3/7 °C |
za | 2/10 °C | 3/10 °C |
zo | 1/15 °C | 2/15 °C |
ma | 3/16 °C | 4/16 °C |
di | 7/16 °C | 8/16 °C |
wo | 7/17 °C | 8/17 °C |
do | 6/19 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 992 m | 2/7 °C | 2/10 °C | 1/15 °C | 3/16 °C | 7/16 °C | 7/17 °C | 6/19 °C |
| Dal 944 m | 3/7 °C | 3/10 °C | 2/15 °C | 4/16 °C | 8/16 °C | 8/17 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1096 m | Dal 1001 m |
|---|---|---|
vr | 0/7 °C | 1/8 °C |
za | 1/7 °C | 2/8 °C |
zo | -2/12 °C | -1/13 °C |
ma | -1/16 °C | 0/17 °C |
di | 5/16 °C | 6/17 °C |
wo | 6/13 °C | 7/14 °C |
do | 6/18 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1096 m | 0/7 °C | 1/7 °C | -2/12 °C | -1/16 °C | 5/16 °C | 6/13 °C | 6/18 °C |
| Dal 1001 m | 1/8 °C | 2/8 °C | -1/13 °C | 0/17 °C | 6/17 °C | 7/14 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1070 m | Dal 1010 m |
|---|---|---|
vr | 1/7 °C | 1/7 °C |
za | 2/5 °C | 2/5 °C |
zo | 1/13 °C | 1/13 °C |
ma | 0/15 °C | 0/15 °C |
di | 4/13 °C | 4/13 °C |
wo | 5/15 °C | 5/15 °C |
do | 5/18 °C | 5/18 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1070 m | 1/7 °C | 2/5 °C | 1/13 °C | 0/15 °C | 4/13 °C | 5/15 °C | 5/18 °C |
| Dal 1010 m | 1/7 °C | 2/5 °C | 1/13 °C | 0/15 °C | 4/13 °C | 5/15 °C | 5/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 405 m | Dal 346 m |
|---|---|---|
vr | 6/16 °C | 7/16 °C |
za | 6/14 °C | 7/14 °C |
zo | 6/20 °C | 7/20 °C |
ma | 4/19 °C | 5/19 °C |
di | 9/20 °C | 10/20 °C |
wo | 10/22 °C | 11/22 °C |
do | 8/24 °C | 9/24 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 405 m | 6/16 °C | 6/14 °C | 6/20 °C | 4/19 °C | 9/20 °C | 10/22 °C | 8/24 °C |
| Dal 346 m | 7/16 °C | 7/14 °C | 7/20 °C | 5/19 °C | 10/20 °C | 11/22 °C | 9/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 403 m | Dal 378 m |
|---|---|---|
vr | 7/14 °C | 7/14 °C |
za | 7/15 °C | 7/15 °C |
zo | 6/21 °C | 6/21 °C |
ma | 7/20 °C | 7/20 °C |
di | 10/19 °C | 10/19 °C |
wo | 11/22 °C | 11/22 °C |
do | 10/25 °C | 10/25 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 403 m | 7/14 °C | 7/15 °C | 6/21 °C | 7/20 °C | 10/19 °C | 11/22 °C | 10/25 °C |
| Dal 378 m | 7/14 °C | 7/15 °C | 6/21 °C | 7/20 °C | 10/19 °C | 11/22 °C | 10/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 820 m | Dal 811 m |
|---|---|---|
vr | 2/9 °C | 2/9 °C |
za | 3/9 °C | 3/9 °C |
zo | 0/14 °C | 0/14 °C |
ma | 1/18 °C | 1/18 °C |
di | 7/18 °C | 7/18 °C |
wo | 8/15 °C | 8/15 °C |
do | 8/20 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 820 m | 2/9 °C | 3/9 °C | 0/14 °C | 1/18 °C | 7/18 °C | 8/15 °C | 8/20 °C |
| Dal 811 m | 2/9 °C | 3/9 °C | 0/14 °C | 1/18 °C | 7/18 °C | 8/15 °C | 8/20 °C |
51-69 van 69 skigebieden



