Skiweer Meilenweiss
Weersverwachting in het geldigheidsgebied Meilenweiss voor 46 Skigebieden - Weer in de bergen in het geldigheidsgebied Meilenweiss voor 7 dagen
Weer Meilenweiss
Weer in het geldigheidsgebied Meilenweiss voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het geldigheidsgebied Meilenweiss voor 46 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Meilenweiss
1-46 van 46 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2050 m | Dal 710 m |
|---|---|---|
wo | -6/7 °C | -1/16 °C |
do | -3/0 °C | 2/9 °C |
vr | -5/1 °C | 0/10 °C |
za | -4/2 °C | 1/12 °C |
zo | -2/2 °C | 3/15 °C |
ma | -2/8 °C | 3/17 °C |
di | -1/11 °C | 4/20 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2050 m | -6/7 °C | -3/0 °C | -5/1 °C | -4/2 °C | -2/2 °C | -2/8 °C | -1/11 °C |
| Dal 710 m | -1/16 °C | 2/9 °C | 0/10 °C | 1/12 °C | 3/15 °C | 3/17 °C | 4/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2105 m | Dal 1020 m |
|---|---|---|
wo | -8/3 °C | -1/12 °C |
do | -5/0 °C | 1/8 °C |
vr | -8/-1 °C | -1/8 °C |
za | -8/1 °C | 0/9 °C |
zo | -6/2 °C | 2/11 °C |
ma | -5/4 °C | 2/13 °C |
di | -3/10 °C | 4/18 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2105 m | -8/3 °C | -5/0 °C | -8/-1 °C | -8/1 °C | -6/2 °C | -5/4 °C | -3/10 °C |
| Dal 1020 m | -1/12 °C | 1/8 °C | -1/8 °C | 0/9 °C | 2/11 °C | 2/13 °C | 4/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2222 m | Dal 665 m |
|---|---|---|
wo | -5/1 °C | 0/13 °C |
do | -7/-2 °C | 4/8 °C |
vr | -7/-3 °C | 1/8 °C |
za | -7/-2 °C | 2/10 °C |
zo | -6/-1 °C | 4/13 °C |
ma | -5/1 °C | 2/15 °C |
di | -2/5 °C | 4/20 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2222 m | -5/1 °C | -7/-2 °C | -7/-3 °C | -7/-2 °C | -6/-1 °C | -5/1 °C | -2/5 °C |
| Dal 665 m | 0/13 °C | 4/8 °C | 1/8 °C | 2/10 °C | 4/13 °C | 2/15 °C | 4/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2250 m | Dal 509 m |
|---|---|---|
wo | -5/1 °C | 1/14 °C |
do | -7/-2 °C | 5/9 °C |
vr | -7/-3 °C | 2/8 °C |
za | -7/-2 °C | 4/11 °C |
zo | -6/-1 °C | 5/13 °C |
ma | -5/1 °C | 4/16 °C |
di | -2/5 °C | 5/22 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2250 m | -5/1 °C | -7/-2 °C | -7/-3 °C | -7/-2 °C | -6/-1 °C | -5/1 °C | -2/5 °C |
| Dal 509 m | 1/14 °C | 5/9 °C | 2/8 °C | 4/11 °C | 5/13 °C | 4/16 °C | 5/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2076 m | Dal 1020 m |
|---|---|---|
wo | -4/2 °C | -2/10 °C |
do | -6/-1 °C | 2/5 °C |
vr | -6/-2 °C | -1/5 °C |
za | -6/-1 °C | 0/7 °C |
zo | -5/0 °C | 2/10 °C |
ma | -4/2 °C | 0/12 °C |
di | -1/6 °C | 2/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2076 m | -4/2 °C | -6/-1 °C | -6/-2 °C | -6/-1 °C | -5/0 °C | -4/2 °C | -1/6 °C |
| Dal 1020 m | -2/10 °C | 2/5 °C | -1/5 °C | 0/7 °C | 2/10 °C | 0/12 °C | 2/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1935 m | Dal 1300 m |
|---|---|---|
wo | -4/3 °C | -1/8 °C |
do | -5/1 °C | 1/2 °C |
vr | -6/0 °C | 1/1 °C |
za | -6/0 °C | 1/5 °C |
zo | -5/4 °C | 1/11 °C |
ma | -3/5 °C | 2/12 °C |
di | 1/10 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1935 m | -4/3 °C | -5/1 °C | -6/0 °C | -6/0 °C | -5/4 °C | -3/5 °C | 1/10 °C |
| Dal 1300 m | -1/8 °C | 1/2 °C | 1/1 °C | 1/5 °C | 1/11 °C | 2/12 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2060 m | Dal 820 m |
|---|---|---|
wo | -4/1 °C | -2/13 °C |
do | -6/0 °C | 1/7 °C |
vr | -6/-1 °C | -1/7 °C |
za | -6/0 °C | 1/10 °C |
zo | -6/2 °C | 3/13 °C |
ma | -2/4 °C | 1/16 °C |
di | 0/8 °C | 4/20 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2060 m | -4/1 °C | -6/0 °C | -6/-1 °C | -6/0 °C | -6/2 °C | -2/4 °C | 0/8 °C |
| Dal 820 m | -2/13 °C | 1/7 °C | -1/7 °C | 1/10 °C | 3/13 °C | 1/16 °C | 4/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1800 m | Dal 600 m |
|---|---|---|
wo | -4/6 °C | 1/13 °C |
do | -1/2 °C | 5/8 °C |
vr | -4/2 °C | 2/7 °C |
za | -2/2 °C | 4/10 °C |
zo | 0/2 °C | 5/12 °C |
ma | -2/8 °C | 4/15 °C |
di | 1/12 °C | 5/21 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1800 m | -4/6 °C | -1/2 °C | -4/2 °C | -2/2 °C | 0/2 °C | -2/8 °C | 1/12 °C |
| Dal 600 m | 1/13 °C | 5/8 °C | 2/7 °C | 4/10 °C | 5/12 °C | 4/15 °C | 5/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2000 m | Dal 1600 m |
|---|---|---|
wo | -4/3 °C | -4/8 °C |
do | -5/0 °C | -1/2 °C |
vr | -5/-1 °C | -4/2 °C |
za | -5/0 °C | -2/2 °C |
zo | -4/1 °C | 0/2 °C |
ma | -3/3 °C | -2/10 °C |
di | 0/7 °C | 1/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2000 m | -4/3 °C | -5/0 °C | -5/-1 °C | -5/0 °C | -4/1 °C | -3/3 °C | 0/7 °C |
| Dal 1600 m | -4/8 °C | -1/2 °C | -4/2 °C | -2/2 °C | 0/2 °C | -2/10 °C | 1/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1500 m | Dal 1000 m |
|---|---|---|
wo | -5/9 °C | -3/11 °C |
do | -2/2 °C | 0/2 °C |
vr | -4/2 °C | -2/2 °C |
za | -2/2 °C | 0/8 °C |
zo | 0/2 °C | 2/11 °C |
ma | -2/12 °C | 0/14 °C |
di | 1/16 °C | 3/18 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1500 m | -5/9 °C | -2/2 °C | -4/2 °C | -2/2 °C | 0/2 °C | -2/12 °C | 1/16 °C |
| Dal 1000 m | -3/11 °C | 0/2 °C | -2/2 °C | 0/8 °C | 2/11 °C | 0/14 °C | 3/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1768 m | Dal 1200 m |
|---|---|---|
wo | -3/3 °C | -1/6 °C |
do | -5/2 °C | -3/2 °C |
vr | -5/1 °C | -3/2 °C |
za | -5/2 °C | -3/5 °C |
zo | -5/2 °C | -3/7 °C |
ma | -1/6 °C | 1/9 °C |
di | 1/10 °C | 3/13 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1768 m | -3/3 °C | -5/2 °C | -5/1 °C | -5/2 °C | -5/2 °C | -1/6 °C | 1/10 °C |
| Dal 1200 m | -1/6 °C | -3/2 °C | -3/2 °C | -3/5 °C | -3/7 °C | 1/9 °C | 3/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1785 m | Dal 1040 m |
|---|---|---|
wo | -4/6 °C | -1/11 °C |
do | -1/2 °C | 3/5 °C |
vr | -4/2 °C | 0/5 °C |
za | -2/2 °C | 2/8 °C |
zo | 0/2 °C | 2/11 °C |
ma | -2/8 °C | 0/14 °C |
di | 1/12 °C | 2/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1785 m | -4/6 °C | -1/2 °C | -4/2 °C | -2/2 °C | 0/2 °C | -2/8 °C | 1/12 °C |
| Dal 1040 m | -1/11 °C | 3/5 °C | 0/5 °C | 2/8 °C | 2/11 °C | 0/14 °C | 2/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1593 m | Dal 1070 m |
|---|---|---|
wo | -5/7 °C | -1/7 °C |
do | -2/1 °C | 1/1 °C |
vr | -5/0 °C | 1/1 °C |
za | -5/2 °C | 1/4 °C |
zo | -3/7 °C | 1/10 °C |
ma | -2/8 °C | 2/11 °C |
di | 0/14 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1593 m | -5/7 °C | -2/1 °C | -5/0 °C | -5/2 °C | -3/7 °C | -2/8 °C | 0/14 °C |
| Dal 1070 m | -1/7 °C | 1/1 °C | 1/1 °C | 1/4 °C | 1/10 °C | 2/11 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1901 m | Dal 1236 m |
|---|---|---|
wo | -7/4 °C | -4/8 °C |
do | -4/1 °C | -1/2 °C |
vr | -7/0 °C | -4/2 °C |
za | -7/2 °C | -4/6 °C |
zo | -5/2 °C | -2/8 °C |
ma | -4/5 °C | -1/9 °C |
di | -2/11 °C | 1/15 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1901 m | -7/4 °C | -4/1 °C | -7/0 °C | -7/2 °C | -5/2 °C | -4/5 °C | -2/11 °C |
| Dal 1236 m | -4/8 °C | -1/2 °C | -4/2 °C | -4/6 °C | -2/8 °C | -1/9 °C | 1/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1325 m | Dal 1070 m |
|---|---|---|
wo | -5/9 °C | -3/11 °C |
do | -2/2 °C | 0/2 °C |
vr | -4/2 °C | -2/5 °C |
za | -2/2 °C | 0/8 °C |
zo | 0/9 °C | 2/11 °C |
ma | -2/12 °C | 0/14 °C |
di | 1/16 °C | 3/18 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1325 m | -5/9 °C | -2/2 °C | -4/2 °C | -2/2 °C | 0/9 °C | -2/12 °C | 1/16 °C |
| Dal 1070 m | -3/11 °C | 0/2 °C | -2/5 °C | 0/8 °C | 2/11 °C | 0/14 °C | 3/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1170 m | Dal 745 m |
|---|---|---|
wo | -4/10 °C | -2/13 °C |
do | -1/2 °C | 1/7 °C |
vr | -3/2 °C | -1/7 °C |
za | -1/7 °C | 1/10 °C |
zo | 1/10 °C | 3/13 °C |
ma | -1/13 °C | 1/16 °C |
di | 2/17 °C | 4/20 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1170 m | -4/10 °C | -1/2 °C | -3/2 °C | -1/7 °C | 1/10 °C | -1/13 °C | 2/17 °C |
| Dal 745 m | -2/13 °C | 1/7 °C | -1/7 °C | 1/10 °C | 3/13 °C | 1/16 °C | 4/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1338 m | Dal 859 m |
|---|---|---|
wo | -5/9 °C | -2/13 °C |
do | -2/2 °C | 1/7 °C |
vr | -4/2 °C | -1/7 °C |
za | -2/2 °C | 1/10 °C |
zo | 0/9 °C | 3/13 °C |
ma | -2/12 °C | 1/16 °C |
di | 1/16 °C | 4/20 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1338 m | -5/9 °C | -2/2 °C | -4/2 °C | -2/2 °C | 0/9 °C | -2/12 °C | 1/16 °C |
| Dal 859 m | -2/13 °C | 1/7 °C | -1/7 °C | 1/10 °C | 3/13 °C | 1/16 °C | 4/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1467 m | Dal 700 m |
|---|---|---|
wo | -5/10 °C | -1/16 °C |
do | -2/2 °C | 2/9 °C |
vr | -4/2 °C | 0/10 °C |
za | -3/2 °C | 1/12 °C |
zo | -1/2 °C | 3/15 °C |
ma | -1/11 °C | 3/17 °C |
di | 0/14 °C | 4/20 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1467 m | -5/10 °C | -2/2 °C | -4/2 °C | -3/2 °C | -1/2 °C | -1/11 °C | 0/14 °C |
| Dal 700 m | -1/16 °C | 2/9 °C | 0/10 °C | 1/12 °C | 3/15 °C | 3/17 °C | 4/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1684 m | Dal 931 m |
|---|---|---|
wo | -4/7 °C | -1/11 °C |
do | 0/2 °C | 3/6 °C |
vr | -3/2 °C | 0/6 °C |
za | -2/2 °C | 1/8 °C |
zo | 0/7 °C | 3/11 °C |
ma | -2/9 °C | 1/13 °C |
di | 0/14 °C | 3/18 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1684 m | -4/7 °C | 0/2 °C | -3/2 °C | -2/2 °C | 0/7 °C | -2/9 °C | 0/14 °C |
| Dal 931 m | -1/11 °C | 3/6 °C | 0/6 °C | 1/8 °C | 3/11 °C | 1/13 °C | 3/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1491 m | Dal 800 m |
|---|---|---|
wo | -1/6 °C | 1/10 °C |
do | -2/2 °C | 0/8 °C |
vr | -3/2 °C | -1/7 °C |
za | -3/2 °C | -1/7 °C |
zo | -2/7 °C | 0/11 °C |
ma | 0/8 °C | 2/12 °C |
di | 4/13 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1491 m | -1/6 °C | -2/2 °C | -3/2 °C | -3/2 °C | -2/7 °C | 0/8 °C | 4/13 °C |
| Dal 800 m | 1/10 °C | 0/8 °C | -1/7 °C | -1/7 °C | 0/11 °C | 2/12 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1708 m | Dal 856 m |
|---|---|---|
wo | -5/7 °C | -2/13 °C |
do | -2/1 °C | 1/7 °C |
vr | -4/1 °C | -1/7 °C |
za | -2/2 °C | 1/10 °C |
zo | 0/2 °C | 3/13 °C |
ma | -2/10 °C | 1/16 °C |
di | 1/14 °C | 4/20 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1708 m | -5/7 °C | -2/1 °C | -4/1 °C | -2/2 °C | 0/2 °C | -2/10 °C | 1/14 °C |
| Dal 856 m | -2/13 °C | 1/7 °C | -1/7 °C | 1/10 °C | 3/13 °C | 1/16 °C | 4/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1464 m | Dal 728 m |
|---|---|---|
wo | -4/7 °C | 0/12 °C |
do | 0/2 °C | 4/7 °C |
vr | -3/2 °C | 1/7 °C |
za | -2/2 °C | 2/9 °C |
zo | 0/7 °C | 4/12 °C |
ma | -2/9 °C | 2/14 °C |
di | 0/14 °C | 4/19 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1464 m | -4/7 °C | 0/2 °C | -3/2 °C | -2/2 °C | 0/7 °C | -2/9 °C | 0/14 °C |
| Dal 728 m | 0/12 °C | 4/7 °C | 1/7 °C | 2/9 °C | 4/12 °C | 2/14 °C | 4/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1720 m | Dal 848 m |
|---|---|---|
wo | -3/3 °C | 0/12 °C |
do | -5/0 °C | 4/6 °C |
vr | -5/-1 °C | 1/6 °C |
za | -5/0 °C | 3/9 °C |
zo | -4/1 °C | 3/12 °C |
ma | -3/3 °C | 1/15 °C |
di | 0/7 °C | 3/18 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1720 m | -3/3 °C | -5/0 °C | -5/-1 °C | -5/0 °C | -4/1 °C | -3/3 °C | 0/7 °C |
| Dal 848 m | 0/12 °C | 4/6 °C | 1/6 °C | 3/9 °C | 3/12 °C | 1/15 °C | 3/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1715 m | Dal 655 m |
|---|---|---|
wo | -6/9 °C | -1/16 °C |
do | -3/2 °C | 2/9 °C |
vr | -5/2 °C | 0/10 °C |
za | -4/2 °C | 1/12 °C |
zo | -2/2 °C | 3/15 °C |
ma | -2/10 °C | 3/17 °C |
di | -1/13 °C | 4/20 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1715 m | -6/9 °C | -3/2 °C | -5/2 °C | -4/2 °C | -2/2 °C | -2/10 °C | -1/13 °C |
| Dal 655 m | -1/16 °C | 2/9 °C | 0/10 °C | 1/12 °C | 3/15 °C | 3/17 °C | 4/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1980 m | Dal 1450 m |
|---|---|---|
wo | -4/1 °C | -4/8 °C |
do | -6/0 °C | -1/2 °C |
vr | -6/-1 °C | -4/2 °C |
za | -6/0 °C | -2/2 °C |
zo | -6/2 °C | 0/7 °C |
ma | -2/4 °C | -2/10 °C |
di | 0/8 °C | 1/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1980 m | -4/1 °C | -6/0 °C | -6/-1 °C | -6/0 °C | -6/2 °C | -2/4 °C | 0/8 °C |
| Dal 1450 m | -4/8 °C | -1/2 °C | -4/2 °C | -2/2 °C | 0/7 °C | -2/10 °C | 1/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1750 m | Dal 1300 m |
|---|---|---|
wo | -4/7 °C | -1/12 °C |
do | -1/2 °C | 2/10 °C |
vr | -4/2 °C | -1/9 °C |
za | -2/2 °C | 1/9 °C |
zo | 0/2 °C | 3/11 °C |
ma | -2/9 °C | 1/14 °C |
di | 1/13 °C | 4/18 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1750 m | -4/7 °C | -1/2 °C | -4/2 °C | -2/2 °C | 0/2 °C | -2/9 °C | 1/13 °C |
| Dal 1300 m | -1/12 °C | 2/10 °C | -1/9 °C | 1/9 °C | 3/11 °C | 1/14 °C | 4/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1600 m | Dal 1250 m |
|---|---|---|
wo | -5/9 °C | -4/10 °C |
do | -2/2 °C | -1/2 °C |
vr | -4/2 °C | -3/2 °C |
za | -2/2 °C | -1/2 °C |
zo | 0/2 °C | 1/10 °C |
ma | -2/12 °C | -1/13 °C |
di | 1/16 °C | 2/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1600 m | -5/9 °C | -2/2 °C | -4/2 °C | -2/2 °C | 0/2 °C | -2/12 °C | 1/16 °C |
| Dal 1250 m | -4/10 °C | -1/2 °C | -3/2 °C | -1/2 °C | 1/10 °C | -1/13 °C | 2/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1198 m | Dal 821 m |
|---|---|---|
wo | 0/10 °C | 2/12 °C |
do | 1/6 °C | 4/8 °C |
vr | 1/2 °C | 3/5 °C |
za | 0/7 °C | 2/9 °C |
zo | 1/11 °C | 4/13 °C |
ma | 1/13 °C | 3/15 °C |
di | 2/16 °C | 4/18 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1198 m | 0/10 °C | 1/6 °C | 1/2 °C | 0/7 °C | 1/11 °C | 1/13 °C | 2/16 °C |
| Dal 821 m | 2/12 °C | 4/8 °C | 3/5 °C | 2/9 °C | 4/13 °C | 3/15 °C | 4/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1300 m | Dal 980 m |
|---|---|---|
wo | -3/9 °C | -1/11 °C |
do | 0/7 °C | 2/9 °C |
vr | -3/6 °C | -1/8 °C |
za | -1/6 °C | 1/8 °C |
zo | 1/8 °C | 3/10 °C |
ma | -1/11 °C | 1/13 °C |
di | 2/15 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1300 m | -3/9 °C | 0/7 °C | -3/6 °C | -1/6 °C | 1/8 °C | -1/11 °C | 2/15 °C |
| Dal 980 m | -1/11 °C | 2/9 °C | -1/8 °C | 1/8 °C | 3/10 °C | 1/13 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1181 m | Dal 865 m |
|---|---|---|
wo | -2/9 °C | -1/11 °C |
do | 1/4 °C | 3/6 °C |
vr | -1/2 °C | 0/6 °C |
za | 0/6 °C | 1/8 °C |
zo | 2/9 °C | 3/11 °C |
ma | 0/11 °C | 1/13 °C |
di | 2/16 °C | 3/18 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1181 m | -2/9 °C | 1/4 °C | -1/2 °C | 0/6 °C | 2/9 °C | 0/11 °C | 2/16 °C |
| Dal 865 m | -1/11 °C | 3/6 °C | 0/6 °C | 1/8 °C | 3/11 °C | 1/13 °C | 3/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1200 m | Dal 1000 m |
|---|---|---|
wo | -4/10 °C | -3/11 °C |
do | -1/2 °C | 0/2 °C |
vr | -3/2 °C | -2/5 °C |
za | -1/7 °C | 0/8 °C |
zo | 1/10 °C | 2/11 °C |
ma | -1/13 °C | 0/14 °C |
di | 2/17 °C | 3/18 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1200 m | -4/10 °C | -1/2 °C | -3/2 °C | -1/7 °C | 1/10 °C | -1/13 °C | 2/17 °C |
| Dal 1000 m | -3/11 °C | 0/2 °C | -2/5 °C | 0/8 °C | 2/11 °C | 0/14 °C | 3/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1025 m | Dal 807 m |
|---|---|---|
wo | -3/11 °C | -2/13 °C |
do | 0/2 °C | 1/7 °C |
vr | -2/5 °C | -1/7 °C |
za | 0/8 °C | 1/10 °C |
zo | 2/11 °C | 3/13 °C |
ma | 0/14 °C | 1/16 °C |
di | 3/18 °C | 4/20 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1025 m | -3/11 °C | 0/2 °C | -2/5 °C | 0/8 °C | 2/11 °C | 0/14 °C | 3/18 °C |
| Dal 807 m | -2/13 °C | 1/7 °C | -1/7 °C | 1/10 °C | 3/13 °C | 1/16 °C | 4/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1205 m | Dal 1027 m |
|---|---|---|
wo | -1/11 °C | -1/11 °C |
do | 1/2 °C | 3/5 °C |
vr | 0/2 °C | 0/5 °C |
za | 2/8 °C | 2/8 °C |
zo | 2/11 °C | 2/11 °C |
ma | 0/14 °C | 0/14 °C |
di | 2/17 °C | 2/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1205 m | -1/11 °C | 1/2 °C | 0/2 °C | 2/8 °C | 2/11 °C | 0/14 °C | 2/17 °C |
| Dal 1027 m | -1/11 °C | 3/5 °C | 0/5 °C | 2/8 °C | 2/11 °C | 0/14 °C | 2/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1329 m | Dal 1108 m |
|---|---|---|
wo | -1/5 °C | 0/7 °C |
do | -3/2 °C | -2/2 °C |
vr | -3/2 °C | -2/2 °C |
za | -3/2 °C | -2/6 °C |
zo | -3/6 °C | -2/8 °C |
ma | 1/8 °C | 2/10 °C |
di | 3/12 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1329 m | -1/5 °C | -3/2 °C | -3/2 °C | -3/2 °C | -3/6 °C | 1/8 °C | 3/12 °C |
| Dal 1108 m | 0/7 °C | -2/2 °C | -2/2 °C | -2/6 °C | -2/8 °C | 2/10 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1039 m | Dal 842 m |
|---|---|---|
wo | -3/7 °C | -3/12 °C |
do | -3/2 °C | 0/6 °C |
vr | -3/2 °C | -2/6 °C |
za | -3/6 °C | 0/9 °C |
zo | -3/8 °C | 2/12 °C |
ma | 0/10 °C | 0/15 °C |
di | 3/14 °C | 3/19 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1039 m | -3/7 °C | -3/2 °C | -3/2 °C | -3/6 °C | -3/8 °C | 0/10 °C | 3/14 °C |
| Dal 842 m | -3/12 °C | 0/6 °C | -2/6 °C | 0/9 °C | 2/12 °C | 0/15 °C | 3/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 818 m | Dal 631 m |
|---|---|---|
wo | -2/15 °C | -1/16 °C |
do | 1/8 °C | 2/9 °C |
vr | -1/9 °C | 0/10 °C |
za | 0/11 °C | 1/12 °C |
zo | 2/14 °C | 3/15 °C |
ma | 2/16 °C | 3/17 °C |
di | 3/19 °C | 4/20 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 818 m | -2/15 °C | 1/8 °C | -1/9 °C | 0/11 °C | 2/14 °C | 2/16 °C | 3/19 °C |
| Dal 631 m | -1/16 °C | 2/9 °C | 0/10 °C | 1/12 °C | 3/15 °C | 3/17 °C | 4/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 880 m | Dal 705 m |
|---|---|---|
wo | -2/14 °C | -1/16 °C |
do | 1/7 °C | 2/9 °C |
vr | -1/8 °C | 0/10 °C |
za | 0/10 °C | 1/12 °C |
zo | 2/13 °C | 3/15 °C |
ma | 2/15 °C | 3/17 °C |
di | 3/18 °C | 4/20 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 880 m | -2/14 °C | 1/7 °C | -1/8 °C | 0/10 °C | 2/13 °C | 2/15 °C | 3/18 °C |
| Dal 705 m | -1/16 °C | 2/9 °C | 0/10 °C | 1/12 °C | 3/15 °C | 3/17 °C | 4/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1220 m | Dal 1050 m |
|---|---|---|
wo | -1/6 °C | 0/7 °C |
do | -3/2 °C | -2/2 °C |
vr | -3/2 °C | -2/2 °C |
za | -3/5 °C | -2/6 °C |
zo | -3/7 °C | -2/8 °C |
ma | 1/9 °C | 2/10 °C |
di | 3/13 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1220 m | -1/6 °C | -3/2 °C | -3/2 °C | -3/5 °C | -3/7 °C | 1/9 °C | 3/13 °C |
| Dal 1050 m | 0/7 °C | -2/2 °C | -2/2 °C | -2/6 °C | -2/8 °C | 2/10 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 943 m | Dal 822 m |
|---|---|---|
wo | -3/13 °C | -2/15 °C |
do | 0/6 °C | 1/8 °C |
vr | -2/7 °C | -1/9 °C |
za | -1/9 °C | 0/11 °C |
zo | 1/12 °C | 2/14 °C |
ma | 1/14 °C | 2/16 °C |
di | 2/17 °C | 3/19 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 943 m | -3/13 °C | 0/6 °C | -2/7 °C | -1/9 °C | 1/12 °C | 1/14 °C | 2/17 °C |
| Dal 822 m | -2/15 °C | 1/8 °C | -1/9 °C | 0/11 °C | 2/14 °C | 2/16 °C | 3/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1049 m | Dal 940 m |
|---|---|---|
wo | -2/10 °C | -1/11 °C |
do | 1/2 °C | 1/6 °C |
vr | -1/5 °C | 0/6 °C |
za | 2/6 °C | 3/7 °C |
zo | 3/9 °C | 4/10 °C |
ma | 2/13 °C | 3/14 °C |
di | 5/18 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1049 m | -2/10 °C | 1/2 °C | -1/5 °C | 2/6 °C | 3/9 °C | 2/13 °C | 5/18 °C |
| Dal 940 m | -1/11 °C | 1/6 °C | 0/6 °C | 3/7 °C | 4/10 °C | 3/14 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 885 m | Dal 800 m |
|---|---|---|
wo | -2/12 °C | -2/13 °C |
do | 1/6 °C | 1/7 °C |
vr | -1/6 °C | -1/7 °C |
za | 1/9 °C | 1/10 °C |
zo | 3/12 °C | 3/13 °C |
ma | 1/15 °C | 1/16 °C |
di | 4/19 °C | 4/20 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 885 m | -2/12 °C | 1/6 °C | -1/6 °C | 1/9 °C | 3/12 °C | 1/15 °C | 4/19 °C |
| Dal 800 m | -2/13 °C | 1/7 °C | -1/7 °C | 1/10 °C | 3/13 °C | 1/16 °C | 4/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1007 m | Dal 970 m |
|---|---|---|
wo | -3/13 °C | -3/14 °C |
do | 0/6 °C | 0/7 °C |
vr | -2/7 °C | -2/8 °C |
za | -1/9 °C | -1/10 °C |
zo | 1/12 °C | 1/13 °C |
ma | 1/14 °C | 1/15 °C |
di | 2/17 °C | 2/18 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1007 m | -3/13 °C | 0/6 °C | -2/7 °C | -1/9 °C | 1/12 °C | 1/14 °C | 2/17 °C |
| Dal 970 m | -3/14 °C | 0/7 °C | -2/8 °C | -1/10 °C | 1/13 °C | 1/15 °C | 2/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 766 m | Dal 742 m |
|---|---|---|
wo | -2/14 °C | -2/15 °C |
do | 1/7 °C | 1/8 °C |
vr | -1/8 °C | -1/9 °C |
za | 0/10 °C | 0/11 °C |
zo | 2/13 °C | 2/14 °C |
ma | 2/15 °C | 2/16 °C |
di | 3/18 °C | 3/19 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 766 m | -2/14 °C | 1/7 °C | -1/8 °C | 0/10 °C | 2/13 °C | 2/15 °C | 3/18 °C |
| Dal 742 m | -2/15 °C | 1/8 °C | -1/9 °C | 0/11 °C | 2/14 °C | 2/16 °C | 3/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1390 m | Dal 1330 m |
|---|---|---|
wo | -4/12 °C | -4/12 °C |
do | -1/2 °C | -1/2 °C |
vr | -3/7 °C | -3/7 °C |
za | -2/7 °C | -2/7 °C |
zo | 0/9 °C | 0/9 °C |
ma | -1/12 °C | -1/12 °C |
di | 1/17 °C | 1/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1390 m | -4/12 °C | -1/2 °C | -3/7 °C | -2/7 °C | 0/9 °C | -1/12 °C | 1/17 °C |
| Dal 1330 m | -4/12 °C | -1/2 °C | -3/7 °C | -2/7 °C | 0/9 °C | -1/12 °C | 1/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1370 m | Dal 1335 m |
|---|---|---|
wo | -4/12 °C | -4/12 °C |
do | -1/2 °C | -1/2 °C |
vr | -3/7 °C | -3/7 °C |
za | -2/7 °C | -2/7 °C |
zo | 0/9 °C | 0/9 °C |
ma | -1/12 °C | -1/12 °C |
di | 1/17 °C | 1/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1370 m | -4/12 °C | -1/2 °C | -3/7 °C | -2/7 °C | 0/9 °C | -1/12 °C | 1/17 °C |
| Dal 1335 m | -4/12 °C | -1/2 °C | -3/7 °C | -2/7 °C | 0/9 °C | -1/12 °C | 1/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1025 m | Dal 1000 m |
|---|---|---|
wo | -2/14 °C | -2/14 °C |
do | 1/9 °C | 1/9 °C |
vr | -1/9 °C | -1/9 °C |
za | 0/9 °C | 0/9 °C |
zo | 2/11 °C | 2/11 °C |
ma | 1/14 °C | 1/14 °C |
di | 3/19 °C | 3/19 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1025 m | -2/14 °C | 1/9 °C | -1/9 °C | 0/9 °C | 2/11 °C | 1/14 °C | 3/19 °C |
| Dal 1000 m | -2/14 °C | 1/9 °C | -1/9 °C | 0/9 °C | 2/11 °C | 1/14 °C | 3/19 °C |
1-46 van 46 skigebieden


