Skiweer Espace Mittelland

Weersverwachting in Espace Mittelland voor 98 Skigebieden - Weer in de bergen in Espace Mittelland voor 7 dagen


Weer Espace Mittelland

Weer in Espace Mittelland voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in Espace Mittelland voor 98 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Espace Mittelland

51-98 van 98 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1359 m Dal 1032 m
do
onweer
0/5 °C 2/7 °C
vr
ijzel
-1/4 °C 1/6 °C
za
sneeuwbuien
1/2 °C 3/6 °C
zo
bewolkt
-3/8 °C -1/10 °C
ma
buien
2/7 °C 4/9 °C
di
bewolkt
2/11 °C 4/13 °C
wo
buien
5/14 °C 7/16 °C
Weer in
skigebied
do
onweer
vr
ijzel
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1359 m 0/5 °C -1/4 °C 1/2 °C -3/8 °C 2/7 °C 2/11 °C 5/14 °C
Dal 1032 m 2/7 °C 1/6 °C 3/6 °C -1/10 °C 4/9 °C 4/13 °C 7/16 °C

Weer in skigebied Berg 1060 m Dal 760 m
do
onweer
1/9 °C 4/9 °C
vr
sneeuwbuien
1/2 °C 3/7 °C
za
ijzel
1/7 °C 2/10 °C
zo
buien
1/13 °C 1/14 °C
ma
onweer
4/10 °C 6/11 °C
di
bewolkt
4/11 °C 5/11 °C
wo
buien
8/15 °C 8/15 °C
Weer in
skigebied
do
onweer
vr
sneeuwbuien
za
ijzel
zo
buien
ma
onweer
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1060 m 1/9 °C 1/2 °C 1/7 °C 1/13 °C 4/10 °C 4/11 °C 8/15 °C
Dal 760 m 4/9 °C 3/7 °C 2/10 °C 1/14 °C 6/11 °C 5/11 °C 8/15 °C

Weer in skigebied Berg 1600 m Dal 1450 m
do
sneeuwbuien
-1/2 °C 1/2 °C
vr
sneeuwbuien
-2/2 °C 0/2 °C
za
sneeuwbuien
0/2 °C 0/2 °C
zo
helder
-4/6 °C -2/11 °C
ma
sneeuwbuien
1/2 °C 1/2 °C
di
bewolkt
1/9 °C 1/10 °C
wo
bewolkt
4/12 °C 5/13 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 1600 m -1/2 °C -2/2 °C 0/2 °C -4/6 °C 1/2 °C 1/9 °C 4/12 °C
Dal 1450 m 1/2 °C 0/2 °C 0/2 °C -2/11 °C 1/2 °C 1/10 °C 5/13 °C

Weer in skigebied Berg 1304 m Dal 1120 m
do
sneeuwval
-1/2 °C 0/5 °C
vr
sneeuwbuien
-3/2 °C -2/2 °C
za
sneeuwbuien
-3/2 °C -2/6 °C
zo
bewolkt
-4/11 °C -3/12 °C
ma
ijzel
0/9 °C 1/10 °C
di
bewolkt
1/8 °C 2/9 °C
wo
bewolkt
4/15 °C 5/16 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
ijzel
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 1304 m -1/2 °C -3/2 °C -3/2 °C -4/11 °C 0/9 °C 1/8 °C 4/15 °C
Dal 1120 m 0/5 °C -2/2 °C -2/6 °C -3/12 °C 1/10 °C 2/9 °C 5/16 °C

Weer in skigebied Berg 855 m Dal 845 m
do
onweer
2/8 °C 2/8 °C
vr
buien
1/5 °C 1/5 °C
za
buien
1/8 °C 1/8 °C
zo
helder
-1/14 °C -1/14 °C
ma
buien
2/10 °C 2/10 °C
di
bewolkt
2/13 °C 2/13 °C
wo
bewolkt
6/16 °C 6/16 °C
Weer in
skigebied
do
onweer
vr
buien
za
buien
zo
helder
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 855 m 2/8 °C 1/5 °C 1/8 °C -1/14 °C 2/10 °C 2/13 °C 6/16 °C
Dal 845 m 2/8 °C 1/5 °C 1/8 °C -1/14 °C 2/10 °C 2/13 °C 6/16 °C

Weer in skigebied Berg 1020 m Dal 720 m
do
buien
2/9 °C 2/12 °C
vr
ijzel
1/6 °C 1/10 °C
za
ijzel
1/7 °C 2/10 °C
zo
helder
0/13 °C 0/14 °C
ma
regen
4/10 °C 4/13 °C
di
bewolkt
4/15 °C 4/17 °C
wo
buien
8/16 °C 9/18 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
ijzel
za
ijzel
zo
helder
ma
regen
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1020 m 2/9 °C 1/6 °C 1/7 °C 0/13 °C 4/10 °C 4/15 °C 8/16 °C
Dal 720 m 2/12 °C 1/10 °C 2/10 °C 0/14 °C 4/13 °C 4/17 °C 9/18 °C

Weer in skigebied Berg 1340 m Dal 1270 m
do
sneeuwval
-1/2 °C 0/2 °C
vr
sneeuwbuien
-3/2 °C -2/2 °C
za
sneeuwbuien
-3/2 °C -2/2 °C
zo
bewolkt
-4/10 °C -3/11 °C
ma
ijzel
0/8 °C 1/9 °C
di
bewolkt
1/7 °C 2/8 °C
wo
bewolkt
4/14 °C 5/15 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
ijzel
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 1340 m -1/2 °C -3/2 °C -3/2 °C -4/10 °C 0/8 °C 1/7 °C 4/14 °C
Dal 1270 m 0/2 °C -2/2 °C -2/2 °C -3/11 °C 1/9 °C 2/8 °C 5/15 °C

Weer in skigebied Berg 1233 m Dal 1087 m
do
sneeuwval
0/2 °C 0/5 °C
vr
sneeuwbuien
-2/2 °C -2/2 °C
za
sneeuwbuien
-2/2 °C -2/6 °C
zo
bewolkt
-3/11 °C -3/12 °C
ma
ijzel
1/9 °C 1/10 °C
di
bewolkt
2/8 °C 2/9 °C
wo
bewolkt
5/15 °C 5/16 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
ijzel
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 1233 m 0/2 °C -2/2 °C -2/2 °C -3/11 °C 1/9 °C 2/8 °C 5/15 °C
Dal 1087 m 0/5 °C -2/2 °C -2/6 °C -3/12 °C 1/10 °C 2/9 °C 5/16 °C

Weer in skigebied Berg 1172 m Dal 1049 m
do
sneeuwbuien
1/2 °C 1/2 °C
vr
sneeuwbuien
1/2 °C 1/2 °C
za
sneeuwbuien
-1/2 °C 0/9 °C
zo
helder
-1/11 °C 0/12 °C
ma
onweer
3/10 °C 4/11 °C
di
bewolkt
3/9 °C 4/10 °C
wo
buien
7/14 °C 8/15 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
onweer
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1172 m 1/2 °C 1/2 °C -1/2 °C -1/11 °C 3/10 °C 3/9 °C 7/14 °C
Dal 1049 m 1/2 °C 1/2 °C 0/9 °C 0/12 °C 4/11 °C 4/10 °C 8/15 °C

Weer in skigebied Berg 1085 m Dal 980 m
do
sneeuwbuien
1/2 °C 1/5 °C
vr
sneeuwbuien
1/2 °C 1/2 °C
za
buien
3/9 °C 3/9 °C
zo
bewolkt
2/10 °C 2/10 °C
ma
buien
6/9 °C 6/9 °C
di
bewolkt
5/8 °C 5/8 °C
wo
buien
9/14 °C 9/14 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1085 m 1/2 °C 1/2 °C 3/9 °C 2/10 °C 6/9 °C 5/8 °C 9/14 °C
Dal 980 m 1/5 °C 1/2 °C 3/9 °C 2/10 °C 6/9 °C 5/8 °C 9/14 °C

Weer in skigebied Berg 1110 m Dal 993 m
do
sneeuwbuien
0/2 °C 0/7 °C
vr
sneeuwbuien
-1/2 °C -1/2 °C
za
ijzel
-1/6 °C -1/7 °C
zo
helder
-2/12 °C -2/13 °C
ma
buien
1/8 °C 1/9 °C
di
bewolkt
0/11 °C 0/12 °C
wo
bewolkt
4/14 °C 4/15 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
ijzel
zo
helder
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 1110 m 0/2 °C -1/2 °C -1/6 °C -2/12 °C 1/8 °C 0/11 °C 4/14 °C
Dal 993 m 0/7 °C -1/2 °C -1/7 °C -2/13 °C 1/9 °C 0/12 °C 4/15 °C

Weer in skigebied Berg 1015 m Dal 944 m
do
onweer
1/5 °C 1/5 °C
vr
sneeuwbuien
1/2 °C 1/4 °C
za
buien
3/9 °C 3/9 °C
zo
bewolkt
2/10 °C 2/10 °C
ma
buien
6/9 °C 6/9 °C
di
bewolkt
5/8 °C 5/8 °C
wo
buien
9/14 °C 9/14 °C
Weer in
skigebied
do
onweer
vr
sneeuwbuien
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1015 m 1/5 °C 1/2 °C 3/9 °C 2/10 °C 6/9 °C 5/8 °C 9/14 °C
Dal 944 m 1/5 °C 1/4 °C 3/9 °C 2/10 °C 6/9 °C 5/8 °C 9/14 °C

Weer in skigebied Berg 1088 m Dal 920 m
do
onweer
1/10 °C 2/12 °C
vr
onweer
0/8 °C 1/10 °C
za
regen
1/8 °C 2/10 °C
zo
helder
-1/12 °C 0/14 °C
ma
onweer
3/11 °C 4/13 °C
di
bewolkt
3/15 °C 4/17 °C
wo
buien
8/16 °C 9/18 °C
Weer in
skigebied
do
onweer
vr
onweer
za
regen
zo
helder
ma
onweer
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1088 m 1/10 °C 0/8 °C 1/8 °C -1/12 °C 3/11 °C 3/15 °C 8/16 °C
Dal 920 m 2/12 °C 1/10 °C 2/10 °C 0/14 °C 4/13 °C 4/17 °C 9/18 °C

Weer in skigebied Berg 1010 m Dal 920 m
do
ijzel
1/6 °C 1/6 °C
vr
sneeuwbuien
-1/2 °C -1/5 °C
za
ijzel
-1/7 °C -1/7 °C
zo
bewolkt
-2/13 °C -2/13 °C
ma
buien
2/11 °C 2/11 °C
di
bewolkt
3/10 °C 3/10 °C
wo
bewolkt
6/17 °C 6/17 °C
Weer in
skigebied
do
ijzel
vr
sneeuwbuien
za
ijzel
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 1010 m 1/6 °C -1/2 °C -1/7 °C -2/13 °C 2/11 °C 3/10 °C 6/17 °C
Dal 920 m 1/6 °C -1/5 °C -1/7 °C -2/13 °C 2/11 °C 3/10 °C 6/17 °C

Weer in skigebied Berg 1370 m Dal 1227 m
do
onweer
-1/6 °C -1/7 °C
vr
ijzel
-1/2 °C -1/6 °C
za
ijzel
1/4 °C 1/5 °C
zo
bewolkt
-4/8 °C -4/9 °C
ma
buien
1/7 °C 1/8 °C
di
bewolkt
1/12 °C 1/13 °C
wo
buien
4/15 °C 4/16 °C
Weer in
skigebied
do
onweer
vr
ijzel
za
ijzel
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1370 m -1/6 °C -1/2 °C 1/4 °C -4/8 °C 1/7 °C 1/12 °C 4/15 °C
Dal 1227 m -1/7 °C -1/6 °C 1/5 °C -4/9 °C 1/8 °C 1/13 °C 4/16 °C

Weer in skigebied Berg 1184 m Dal 1006 m
do
onweer
0/9 °C 1/10 °C
vr
onweer
-1/7 °C 0/8 °C
za
regen
0/7 °C 1/8 °C
zo
helder
-2/11 °C -1/12 °C
ma
onweer
2/10 °C 3/11 °C
di
bewolkt
2/14 °C 3/15 °C
wo
buien
7/15 °C 8/16 °C
Weer in
skigebied
do
onweer
vr
onweer
za
regen
zo
helder
ma
onweer
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1184 m 0/9 °C -1/7 °C 0/7 °C -2/11 °C 2/10 °C 2/14 °C 7/15 °C
Dal 1006 m 1/10 °C 0/8 °C 1/8 °C -1/12 °C 3/11 °C 3/15 °C 8/16 °C

Weer in skigebied Berg 1292 m Dal 1197 m
do
onweer
1/6 °C 1/7 °C
vr
regen
0/5 °C 0/6 °C
za
ijzel
1/5 °C 1/6 °C
zo
bewolkt
-2/9 °C -2/10 °C
ma
buien
3/8 °C 3/9 °C
di
bewolkt
3/12 °C 3/13 °C
wo
buien
6/15 °C 6/16 °C
Weer in
skigebied
do
onweer
vr
regen
za
ijzel
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1292 m 1/6 °C 0/5 °C 1/5 °C -2/9 °C 3/8 °C 3/12 °C 6/15 °C
Dal 1197 m 1/7 °C 0/6 °C 1/6 °C -2/10 °C 3/9 °C 3/13 °C 6/16 °C

Weer in skigebied Berg 936 m Dal 815 m
do
onweer
1/8 °C 4/9 °C
vr
onweer
1/6 °C 3/7 °C
za
buien
1/9 °C 2/10 °C
zo
buien
0/13 °C 1/14 °C
ma
onweer
5/10 °C 6/11 °C
di
bewolkt
4/10 °C 5/11 °C
wo
buien
7/14 °C 8/15 °C
Weer in
skigebied
do
onweer
vr
onweer
za
buien
zo
buien
ma
onweer
di
bewolkt
wo
buien
Berg 936 m 1/8 °C 1/6 °C 1/9 °C 0/13 °C 5/10 °C 4/10 °C 7/14 °C
Dal 815 m 4/9 °C 3/7 °C 2/10 °C 1/14 °C 6/11 °C 5/11 °C 8/15 °C

Weer in skigebied Berg 1091 m Dal 1018 m
do
buien
3/8 °C 3/9 °C
vr
sneeuwbuien
1/2 °C 1/6 °C
za
ijzel
1/6 °C 1/7 °C
zo
helder
1/12 °C 1/13 °C
ma
regen
4/9 °C 4/10 °C
di
bewolkt
4/14 °C 4/15 °C
wo
buien
8/15 °C 8/16 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
sneeuwbuien
za
ijzel
zo
helder
ma
regen
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1091 m 3/8 °C 1/2 °C 1/6 °C 1/12 °C 4/9 °C 4/14 °C 8/15 °C
Dal 1018 m 3/9 °C 1/6 °C 1/7 °C 1/13 °C 4/10 °C 4/15 °C 8/16 °C

Weer in skigebied Berg 935 m Dal 850 m
do
onweer
2/7 °C 3/8 °C
vr
ijzel
1/4 °C 2/5 °C
za
buien
1/7 °C 2/8 °C
zo
helder
-1/13 °C 0/14 °C
ma
buien
2/9 °C 3/10 °C
di
bewolkt
2/12 °C 3/13 °C
wo
bewolkt
6/15 °C 7/16 °C
Weer in
skigebied
do
onweer
vr
ijzel
za
buien
zo
helder
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 935 m 2/7 °C 1/4 °C 1/7 °C -1/13 °C 2/9 °C 2/12 °C 6/15 °C
Dal 850 m 3/8 °C 2/5 °C 2/8 °C 0/14 °C 3/10 °C 3/13 °C 7/16 °C

Weer in skigebied Berg 1152 m Dal 965 m
do
sneeuwbuien
1/2 °C 6/6 °C
vr
sneeuwbuien
1/2 °C 1/5 °C
za
ijzel
1/9 °C 4/10 °C
zo
bewolkt
2/10 °C 3/11 °C
ma
buien
6/9 °C 7/10 °C
di
bewolkt
5/8 °C 6/9 °C
wo
buien
9/14 °C 10/15 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
ijzel
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1152 m 1/2 °C 1/2 °C 1/9 °C 2/10 °C 6/9 °C 5/8 °C 9/14 °C
Dal 965 m 6/6 °C 1/5 °C 4/10 °C 3/11 °C 7/10 °C 6/9 °C 10/15 °C

Weer in skigebied Berg 971 m Dal 845 m
do
buien
3/10 °C 4/10 °C
vr
buien
1/7 °C 3/7 °C
za
buien
3/8 °C 4/8 °C
zo
helder
1/14 °C 2/14 °C
ma
regen
4/11 °C 5/11 °C
di
bewolkt
4/16 °C 5/16 °C
wo
buien
8/17 °C 9/17 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
helder
ma
regen
di
bewolkt
wo
buien
Berg 971 m 3/10 °C 1/7 °C 3/8 °C 1/14 °C 4/11 °C 4/16 °C 8/17 °C
Dal 845 m 4/10 °C 3/7 °C 4/8 °C 2/14 °C 5/11 °C 5/16 °C 9/17 °C

Weer in skigebied Berg 1350 m Dal 1240 m
do
sneeuwbuien
1/2 °C 1/2 °C
vr
sneeuwbuien
0/2 °C 0/2 °C
za
sneeuwbuien
-2/2 °C -2/2 °C
zo
helder
-2/10 °C -2/11 °C
ma
onweer
1/9 °C 2/10 °C
di
bewolkt
2/8 °C 2/9 °C
wo
buien
6/13 °C 6/14 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
onweer
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1350 m 1/2 °C 0/2 °C -2/2 °C -2/10 °C 1/9 °C 2/8 °C 6/13 °C
Dal 1240 m 1/2 °C 0/2 °C -2/2 °C -2/11 °C 2/10 °C 2/9 °C 6/14 °C

Weer in skigebied Berg 1291 m Dal 1203 m
do
onweer
1/6 °C 1/7 °C
vr
sneeuwval
0/2 °C 0/5 °C
za
sneeuwbuien
1/2 °C 1/6 °C
zo
helder
-1/9 °C -1/10 °C
ma
regen
1/6 °C 1/7 °C
di
bewolkt
2/12 °C 2/13 °C
wo
buien
6/13 °C 6/14 °C
Weer in
skigebied
do
onweer
vr
sneeuwval
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
regen
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1291 m 1/6 °C 0/2 °C 1/2 °C -1/9 °C 1/6 °C 2/12 °C 6/13 °C
Dal 1203 m 1/7 °C 0/5 °C 1/6 °C -1/10 °C 1/7 °C 2/13 °C 6/14 °C

Weer in skigebied Berg 855 m Dal 781 m
do
onweer
4/9 °C 4/9 °C
vr
buien
3/8 °C 3/8 °C
za
buien
1/10 °C 1/10 °C
zo
helder
1/13 °C 1/13 °C
ma
onweer
5/12 °C 5/12 °C
di
bewolkt
5/11 °C 5/11 °C
wo
buien
9/16 °C 9/16 °C
Weer in
skigebied
do
onweer
vr
buien
za
buien
zo
helder
ma
onweer
di
bewolkt
wo
buien
Berg 855 m 4/9 °C 3/8 °C 1/10 °C 1/13 °C 5/12 °C 5/11 °C 9/16 °C
Dal 781 m 4/9 °C 3/8 °C 1/10 °C 1/13 °C 5/12 °C 5/11 °C 9/16 °C

Weer in skigebied Berg 1140 m Dal 1040 m
do
sneeuwval
0/2 °C 1/6 °C
vr
sneeuwbuien
-2/2 °C -1/2 °C
za
ijzel
-2/6 °C -1/7 °C
zo
bewolkt
-3/12 °C -2/13 °C
ma
buien
1/10 °C 2/11 °C
di
bewolkt
2/9 °C 3/10 °C
wo
bewolkt
5/16 °C 6/17 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
ijzel
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 1140 m 0/2 °C -2/2 °C -2/6 °C -3/12 °C 1/10 °C 2/9 °C 5/16 °C
Dal 1040 m 1/6 °C -1/2 °C -1/7 °C -2/13 °C 2/11 °C 3/10 °C 6/17 °C

Weer in skigebied Berg 1351 m Dal 1289 m
do
onweer
0/5 °C 0/6 °C
vr
ijzel
-1/4 °C -1/5 °C
za
sneeuwbuien
1/2 °C 1/2 °C
zo
bewolkt
-3/8 °C -3/9 °C
ma
buien
2/7 °C 2/8 °C
di
bewolkt
2/11 °C 2/12 °C
wo
buien
5/14 °C 5/15 °C
Weer in
skigebied
do
onweer
vr
ijzel
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1351 m 0/5 °C -1/4 °C 1/2 °C -3/8 °C 2/7 °C 2/11 °C 5/14 °C
Dal 1289 m 0/6 °C -1/5 °C 1/2 °C -3/9 °C 2/8 °C 2/12 °C 5/15 °C

Weer in skigebied Berg 1392 m Dal 1341 m
do
onweer
0/5 °C 0/5 °C
vr
ijzel
-1/4 °C -1/4 °C
za
sneeuwbuien
1/2 °C 1/2 °C
zo
bewolkt
-3/8 °C -3/8 °C
ma
buien
2/7 °C 2/7 °C
di
bewolkt
2/11 °C 2/11 °C
wo
buien
5/14 °C 5/14 °C
Weer in
skigebied
do
onweer
vr
ijzel
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1392 m 0/5 °C -1/4 °C 1/2 °C -3/8 °C 2/7 °C 2/11 °C 5/14 °C
Dal 1341 m 0/5 °C -1/4 °C 1/2 °C -3/8 °C 2/7 °C 2/11 °C 5/14 °C

Weer in skigebied Berg 921 m Dal 855 m
do
onweer
1/8 °C 1/9 °C
vr
ijzel
1/7 °C 1/8 °C
za
buien
0/9 °C 1/10 °C
zo
helder
0/12 °C 1/13 °C
ma
onweer
4/11 °C 5/12 °C
di
bewolkt
4/10 °C 5/11 °C
wo
buien
8/15 °C 9/16 °C
Weer in
skigebied
do
onweer
vr
ijzel
za
buien
zo
helder
ma
onweer
di
bewolkt
wo
buien
Berg 921 m 1/8 °C 1/7 °C 0/9 °C 0/12 °C 4/11 °C 4/10 °C 8/15 °C
Dal 855 m 1/9 °C 1/8 °C 1/10 °C 1/13 °C 5/12 °C 5/11 °C 9/16 °C

Weer in skigebied Berg 1152 m Dal 1102 m
do
onweer
0/9 °C 0/10 °C
vr
onweer
-1/7 °C -1/8 °C
za
regen
0/7 °C 0/8 °C
zo
helder
-2/11 °C -2/12 °C
ma
onweer
2/10 °C 2/11 °C
di
bewolkt
2/14 °C 2/15 °C
wo
buien
7/15 °C 7/16 °C
Weer in
skigebied
do
onweer
vr
onweer
za
regen
zo
helder
ma
onweer
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1152 m 0/9 °C -1/7 °C 0/7 °C -2/11 °C 2/10 °C 2/14 °C 7/15 °C
Dal 1102 m 0/10 °C -1/8 °C 0/8 °C -2/12 °C 2/11 °C 2/15 °C 7/16 °C

Weer in skigebied Berg 1260 m Dal 1235 m
do
sneeuwval
-1/2 °C 0/2 °C
vr
sneeuwbuien
-3/2 °C -2/2 °C
za
sneeuwbuien
-3/2 °C -2/2 °C
zo
bewolkt
-4/11 °C -3/11 °C
ma
ijzel
0/9 °C 1/9 °C
di
bewolkt
1/8 °C 2/8 °C
wo
bewolkt
4/15 °C 5/15 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
ijzel
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 1260 m -1/2 °C -3/2 °C -3/2 °C -4/11 °C 0/9 °C 1/8 °C 4/15 °C
Dal 1235 m 0/2 °C -2/2 °C -2/2 °C -3/11 °C 1/9 °C 2/8 °C 5/15 °C

Weer in skigebied Berg 733 m Dal 692 m
do
buien
4/10 °C 4/11 °C
vr
buien
3/7 °C 3/8 °C
za
buien
4/8 °C 4/9 °C
zo
helder
2/14 °C 2/15 °C
ma
regen
5/11 °C 5/12 °C
di
bewolkt
5/16 °C 5/17 °C
wo
buien
9/17 °C 9/18 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
helder
ma
regen
di
bewolkt
wo
buien
Berg 733 m 4/10 °C 3/7 °C 4/8 °C 2/14 °C 5/11 °C 5/16 °C 9/17 °C
Dal 692 m 4/11 °C 3/8 °C 4/9 °C 2/15 °C 5/12 °C 5/17 °C 9/18 °C

Weer in skigebied Berg 850 m Dal 754 m
do
onweer
1/9 °C 4/9 °C
vr
onweer
2/7 °C 3/7 °C
za
buien
1/10 °C 2/10 °C
zo
buien
0/14 °C 1/14 °C
ma
onweer
5/11 °C 6/11 °C
di
bewolkt
4/11 °C 5/11 °C
wo
buien
7/15 °C 8/15 °C
Weer in
skigebied
do
onweer
vr
onweer
za
buien
zo
buien
ma
onweer
di
bewolkt
wo
buien
Berg 850 m 1/9 °C 2/7 °C 1/10 °C 0/14 °C 5/11 °C 4/11 °C 7/15 °C
Dal 754 m 4/9 °C 3/7 °C 2/10 °C 1/14 °C 6/11 °C 5/11 °C 8/15 °C

Weer in skigebied Berg 750 m Dal 697 m
do
buien
4/10 °C 4/10 °C
vr
buien
3/7 °C 3/7 °C
za
buien
4/8 °C 4/8 °C
zo
helder
2/14 °C 2/14 °C
ma
regen
5/11 °C 5/11 °C
di
bewolkt
5/16 °C 5/16 °C
wo
buien
9/17 °C 9/17 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
helder
ma
regen
di
bewolkt
wo
buien
Berg 750 m 4/10 °C 3/7 °C 4/8 °C 2/14 °C 5/11 °C 5/16 °C 9/17 °C
Dal 697 m 4/10 °C 3/7 °C 4/8 °C 2/14 °C 5/11 °C 5/16 °C 9/17 °C

Weer in skigebied Berg 1059 m Dal 1016 m
do
sneeuwbuien
1/2 °C 1/5 °C
vr
sneeuwbuien
1/2 °C 1/2 °C
za
buien
3/9 °C 3/9 °C
zo
bewolkt
2/10 °C 2/10 °C
ma
buien
6/9 °C 6/9 °C
di
bewolkt
5/8 °C 5/8 °C
wo
buien
9/14 °C 9/14 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1059 m 1/2 °C 1/2 °C 3/9 °C 2/10 °C 6/9 °C 5/8 °C 9/14 °C
Dal 1016 m 1/5 °C 1/2 °C 3/9 °C 2/10 °C 6/9 °C 5/8 °C 9/14 °C

Weer in skigebied Berg 647 m Dal 620 m
do
onweer
3/9 °C 4/9 °C
vr
buien
2/6 °C 3/6 °C
za
buien
2/9 °C 3/9 °C
zo
helder
0/15 °C 1/15 °C
ma
buien
3/11 °C 4/11 °C
di
bewolkt
3/14 °C 4/14 °C
wo
bewolkt
7/17 °C 8/17 °C
Weer in
skigebied
do
onweer
vr
buien
za
buien
zo
helder
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 647 m 3/9 °C 2/6 °C 2/9 °C 0/15 °C 3/11 °C 3/14 °C 7/17 °C
Dal 620 m 4/9 °C 3/6 °C 3/9 °C 1/15 °C 4/11 °C 4/14 °C 8/17 °C

Weer in skigebied Berg 1332 m Dal 1305 m
do
onweer
0/5 °C 0/5 °C
vr
ijzel
-1/4 °C -1/4 °C
za
sneeuwbuien
1/2 °C 1/2 °C
zo
bewolkt
-3/8 °C -3/8 °C
ma
buien
2/7 °C 2/7 °C
di
bewolkt
2/11 °C 2/11 °C
wo
buien
5/14 °C 5/14 °C
Weer in
skigebied
do
onweer
vr
ijzel
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1332 m 0/5 °C -1/4 °C 1/2 °C -3/8 °C 2/7 °C 2/11 °C 5/14 °C
Dal 1305 m 0/5 °C -1/4 °C 1/2 °C -3/8 °C 2/7 °C 2/11 °C 5/14 °C

Weer in skigebied Berg 1107 m Dal 1096 m
do
onweer
0/10 °C 0/10 °C
vr
onweer
-1/8 °C -1/8 °C
za
regen
0/8 °C 0/8 °C
zo
helder
-2/12 °C -2/12 °C
ma
onweer
2/11 °C 2/11 °C
di
bewolkt
2/15 °C 2/15 °C
wo
buien
7/16 °C 7/16 °C
Weer in
skigebied
do
onweer
vr
onweer
za
regen
zo
helder
ma
onweer
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1107 m 0/10 °C -1/8 °C 0/8 °C -2/12 °C 2/11 °C 2/15 °C 7/16 °C
Dal 1096 m 0/10 °C -1/8 °C 0/8 °C -2/12 °C 2/11 °C 2/15 °C 7/16 °C

Weer in skigebied Berg 1140 m Dal 1080 m
do
onweer
1/7 °C 1/7 °C
vr
regen
0/6 °C 0/6 °C
za
buien
1/6 °C 2/6 °C
zo
bewolkt
-2/10 °C -2/10 °C
ma
buien
3/9 °C 3/9 °C
di
bewolkt
3/13 °C 3/13 °C
wo
buien
6/16 °C 6/16 °C
Weer in
skigebied
do
onweer
vr
regen
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1140 m 1/7 °C 0/6 °C 1/6 °C -2/10 °C 3/9 °C 3/13 °C 6/16 °C
Dal 1080 m 1/7 °C 0/6 °C 2/6 °C -2/10 °C 3/9 °C 3/13 °C 6/16 °C

Weer in skigebied Berg 1189 m Dal 1162 m
do
onweer
-2/11 °C -2/12 °C
vr
buien
-3/10 °C -3/11 °C
za
buien
-1/9 °C -1/10 °C
zo
helder
-4/13 °C -4/14 °C
ma
buien
1/12 °C 1/13 °C
di
bewolkt
0/16 °C 0/17 °C
wo
buien
5/17 °C 5/18 °C
Weer in
skigebied
do
onweer
vr
buien
za
buien
zo
helder
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1189 m -2/11 °C -3/10 °C -1/9 °C -4/13 °C 1/12 °C 0/16 °C 5/17 °C
Dal 1162 m -2/12 °C -3/11 °C -1/10 °C -4/14 °C 1/13 °C 0/17 °C 5/18 °C

Weer in skigebied Berg 900 m Dal 800 m
do
onweer
4/5 °C 4/6 °C
vr
ijzel
1/3 °C 3/4 °C
za
buien
3/5 °C 3/6 °C
zo
bewolkt
-1/10 °C -1/11 °C
ma
buien
4/7 °C 4/8 °C
di
bewolkt
5/11 °C 5/12 °C
wo
bewolkt
8/15 °C 8/16 °C
Weer in
skigebied
do
onweer
vr
ijzel
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 900 m 4/5 °C 1/3 °C 3/5 °C -1/10 °C 4/7 °C 5/11 °C 8/15 °C
Dal 800 m 4/6 °C 3/4 °C 3/6 °C -1/11 °C 4/8 °C 5/12 °C 8/16 °C

Weer in skigebied Berg 1106 m Dal 1065 m
do
onweer
0/6 °C 1/7 °C
vr
onweer
-2/5 °C -1/6 °C
za
regen
0/5 °C 1/6 °C
zo
helder
-1/10 °C 0/11 °C
ma
regen
2/8 °C 3/9 °C
di
bewolkt
2/12 °C 3/13 °C
wo
buien
6/14 °C 7/15 °C
Weer in
skigebied
do
onweer
vr
onweer
za
regen
zo
helder
ma
regen
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1106 m 0/6 °C -2/5 °C 0/5 °C -1/10 °C 2/8 °C 2/12 °C 6/14 °C
Dal 1065 m 1/7 °C -1/6 °C 1/6 °C 0/11 °C 3/9 °C 3/13 °C 7/15 °C

Weer in skigebied Berg 1082 m Dal 1047 m
do
sneeuwval
0/5 °C 1/6 °C
vr
sneeuwbuien
-2/2 °C -1/2 °C
za
ijzel
-2/6 °C -1/7 °C
zo
bewolkt
-3/12 °C -2/13 °C
ma
buien
1/10 °C 2/11 °C
di
bewolkt
2/9 °C 3/10 °C
wo
bewolkt
5/16 °C 6/17 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
ijzel
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 1082 m 0/5 °C -2/2 °C -2/6 °C -3/12 °C 1/10 °C 2/9 °C 5/16 °C
Dal 1047 m 1/6 °C -1/2 °C -1/7 °C -2/13 °C 2/11 °C 3/10 °C 6/17 °C

Weer in skigebied Berg 1364 m Dal 1354 m
do
onweer
0/5 °C 0/5 °C
vr
ijzel
-1/4 °C -1/4 °C
za
sneeuwbuien
1/2 °C 1/2 °C
zo
bewolkt
-3/8 °C -3/8 °C
ma
buien
2/7 °C 2/7 °C
di
bewolkt
2/11 °C 2/11 °C
wo
buien
5/14 °C 5/14 °C
Weer in
skigebied
do
onweer
vr
ijzel
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1364 m 0/5 °C -1/4 °C 1/2 °C -3/8 °C 2/7 °C 2/11 °C 5/14 °C
Dal 1354 m 0/5 °C -1/4 °C 1/2 °C -3/8 °C 2/7 °C 2/11 °C 5/14 °C

Weer in skigebied Berg 740 m Dal 700 m
do
onweer
3/9 °C 3/9 °C
vr
buien
2/6 °C 2/6 °C
za
buien
2/9 °C 2/9 °C
zo
helder
0/15 °C 0/15 °C
ma
buien
3/11 °C 3/11 °C
di
bewolkt
3/14 °C 3/14 °C
wo
bewolkt
7/17 °C 7/17 °C
Weer in
skigebied
do
onweer
vr
buien
za
buien
zo
helder
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 740 m 3/9 °C 2/6 °C 2/9 °C 0/15 °C 3/11 °C 3/14 °C 7/17 °C
Dal 700 m 3/9 °C 2/6 °C 2/9 °C 0/15 °C 3/11 °C 3/14 °C 7/17 °C

Weer in skigebied Berg 680 m Dal 660 m
do
onweer
4/9 °C 4/9 °C
vr
onweer
3/7 °C 3/7 °C
za
buien
2/10 °C 2/10 °C
zo
buien
1/14 °C 1/14 °C
ma
onweer
6/11 °C 6/11 °C
di
bewolkt
5/11 °C 5/11 °C
wo
buien
8/15 °C 8/15 °C
Weer in
skigebied
do
onweer
vr
onweer
za
buien
zo
buien
ma
onweer
di
bewolkt
wo
buien
Berg 680 m 4/9 °C 3/7 °C 2/10 °C 1/14 °C 6/11 °C 5/11 °C 8/15 °C
Dal 660 m 4/9 °C 3/7 °C 2/10 °C 1/14 °C 6/11 °C 5/11 °C 8/15 °C

Weer in skigebied Berg 890 m Dal 860 m
do
onweer
-3/1 °C -3/2 °C
vr
regen
-4/0 °C -4/1 °C
za
buien
-2/0 °C -2/1 °C
zo
bewolkt
-6/4 °C -6/5 °C
ma
buien
-1/3 °C -1/4 °C
di
bewolkt
-1/7 °C -1/8 °C
wo
buien
2/10 °C 2/11 °C
Weer in
skigebied
do
onweer
vr
regen
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 890 m -3/1 °C -4/0 °C -2/0 °C -6/4 °C -1/3 °C -1/7 °C 2/10 °C
Dal 860 m -3/2 °C -4/1 °C -2/1 °C -6/5 °C -1/4 °C -1/8 °C 2/11 °C

Weer in skigebied Berg 1509 m Dal 1481 m
do
sneeuwval
-1/2 °C -1/2 °C
vr
sneeuwval
-2/2 °C -2/2 °C
za
sneeuwbuien
0/2 °C 0/2 °C
zo
bewolkt
-4/7 °C -4/7 °C
ma
sneeuwbuien
1/2 °C 1/2 °C
di
bewolkt
1/10 °C 1/10 °C
wo
buien
4/13 °C 4/13 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwval
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
sneeuwbuien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1509 m -1/2 °C -2/2 °C 0/2 °C -4/7 °C 1/2 °C 1/10 °C 4/13 °C
Dal 1481 m -1/2 °C -2/2 °C 0/2 °C -4/7 °C 1/2 °C 1/10 °C 4/13 °C
51-98 van 98 skigebieden