Skiweer Honshū
Weersverwachting op Honshū voor 339 Skigebieden - Weer in de bergen op Honshū voor 7 dagen
Weer Honshū
Weer op Honshū voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer op Honshū voor 339 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Honshū
- Honshū – Beperken tot
Regio's:
Prefecturen:
Bergketens:
| Weer in skigebied | Berg 1117 m | Dal 922 m |
|---|---|---|
za | 6/20 °C | 7/21 °C |
zo | 7/26 °C | 8/27 °C |
ma | 9/26 °C | 10/27 °C |
di | 12/26 °C | 13/27 °C |
wo | 13/21 °C | 14/22 °C |
do | 11/17 °C | 12/18 °C |
vr | 9/22 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1117 m | 6/20 °C | 7/26 °C | 9/26 °C | 12/26 °C | 13/21 °C | 11/17 °C | 9/22 °C |
| Dal 922 m | 7/21 °C | 8/27 °C | 10/27 °C | 13/27 °C | 14/22 °C | 12/18 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 580 m | Dal 469 m |
|---|---|---|
za | 9/23 °C | 9/24 °C |
zo | 10/29 °C | 10/30 °C |
ma | 12/29 °C | 12/30 °C |
di | 15/29 °C | 15/30 °C |
wo | 16/24 °C | 16/25 °C |
do | 14/20 °C | 14/21 °C |
vr | 12/25 °C | 12/26 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 580 m | 9/23 °C | 10/29 °C | 12/29 °C | 15/29 °C | 16/24 °C | 14/20 °C | 12/25 °C |
| Dal 469 m | 9/24 °C | 10/30 °C | 12/30 °C | 15/30 °C | 16/25 °C | 14/21 °C | 12/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1280 m | Dal 950 m |
|---|---|---|
za | 11/17 °C | 11/18 °C |
zo | 12/21 °C | 12/22 °C |
ma | 14/22 °C | 14/23 °C |
di | 14/22 °C | 14/23 °C |
wo | 11/18 °C | 11/19 °C |
do | 9/17 °C | 9/18 °C |
vr | 9/18 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1280 m | 11/17 °C | 12/21 °C | 14/22 °C | 14/22 °C | 11/18 °C | 9/17 °C | 9/18 °C |
| Dal 950 m | 11/18 °C | 12/22 °C | 14/23 °C | 14/23 °C | 11/19 °C | 9/18 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 896 m | Dal 789 m |
|---|---|---|
za | 9/20 °C | 9/20 °C |
zo | 10/21 °C | 10/21 °C |
ma | 11/24 °C | 11/24 °C |
di | 13/23 °C | 13/23 °C |
wo | 13/21 °C | 13/21 °C |
do | 12/18 °C | 12/18 °C |
vr | 10/22 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 896 m | 9/20 °C | 10/21 °C | 11/24 °C | 13/23 °C | 13/21 °C | 12/18 °C | 10/22 °C |
| Dal 789 m | 9/20 °C | 10/21 °C | 11/24 °C | 13/23 °C | 13/21 °C | 12/18 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1550 m | Dal 1250 m |
|---|---|---|
za | 9/15 °C | 11/17 °C |
zo | 10/19 °C | 12/21 °C |
ma | 12/20 °C | 14/22 °C |
di | 12/20 °C | 14/22 °C |
wo | 9/16 °C | 11/18 °C |
do | 7/15 °C | 9/17 °C |
vr | 7/16 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1550 m | 9/15 °C | 10/19 °C | 12/20 °C | 12/20 °C | 9/16 °C | 7/15 °C | 7/16 °C |
| Dal 1250 m | 11/17 °C | 12/21 °C | 14/22 °C | 14/22 °C | 11/18 °C | 9/17 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1126 m | Dal 700 m |
|---|---|---|
za | 9/24 °C | 11/27 °C |
zo | 8/24 °C | 10/27 °C |
ma | 10/24 °C | 12/27 °C |
di | 10/22 °C | 12/25 °C |
wo | 13/23 °C | 15/26 °C |
do | 13/18 °C | 15/21 °C |
vr | 11/22 °C | 13/25 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1126 m | 9/24 °C | 8/24 °C | 10/24 °C | 10/22 °C | 13/23 °C | 13/18 °C | 11/22 °C |
| Dal 700 m | 11/27 °C | 10/27 °C | 12/27 °C | 12/25 °C | 15/26 °C | 15/21 °C | 13/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1432 m | Dal 1314 m |
|---|---|---|
za | 5/16 °C | 7/17 °C |
zo | 6/17 °C | 8/18 °C |
ma | 7/20 °C | 9/21 °C |
di | 9/19 °C | 11/20 °C |
wo | 9/17 °C | 11/18 °C |
do | 8/14 °C | 10/15 °C |
vr | 6/18 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1432 m | 5/16 °C | 6/17 °C | 7/20 °C | 9/19 °C | 9/17 °C | 8/14 °C | 6/18 °C |
| Dal 1314 m | 7/17 °C | 8/18 °C | 9/21 °C | 11/20 °C | 11/18 °C | 10/15 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 169 m | Dal 92 m |
|---|---|---|
za | 9/21 °C | 10/21 °C |
zo | 10/19 °C | 11/19 °C |
ma | 11/21 °C | 12/21 °C |
di | 11/19 °C | 12/19 °C |
wo | 12/21 °C | 13/21 °C |
do | 11/22 °C | 12/22 °C |
vr | 11/23 °C | 12/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 169 m | 9/21 °C | 10/19 °C | 11/21 °C | 11/19 °C | 12/21 °C | 11/22 °C | 11/23 °C |
| Dal 92 m | 10/21 °C | 11/19 °C | 12/21 °C | 12/19 °C | 13/21 °C | 12/22 °C | 12/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 550 m | Dal 400 m |
|---|---|---|
za | 9/25 °C | 10/26 °C |
zo | 9/25 °C | 10/26 °C |
ma | 10/28 °C | 11/29 °C |
di | 11/28 °C | 12/29 °C |
wo | 14/25 °C | 15/26 °C |
do | 12/20 °C | 13/21 °C |
vr | 10/27 °C | 11/28 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 550 m | 9/25 °C | 9/25 °C | 10/28 °C | 11/28 °C | 14/25 °C | 12/20 °C | 10/27 °C |
| Dal 400 m | 10/26 °C | 10/26 °C | 11/29 °C | 12/29 °C | 15/26 °C | 13/21 °C | 11/28 °C |
| Weer in skigebied | Berg 865 m | Dal 720 m |
|---|---|---|
za | 11/26 °C | 11/27 °C |
zo | 10/26 °C | 10/27 °C |
ma | 12/26 °C | 12/27 °C |
di | 12/24 °C | 12/25 °C |
wo | 15/25 °C | 15/26 °C |
do | 15/20 °C | 15/21 °C |
vr | 13/24 °C | 13/25 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 865 m | 11/26 °C | 10/26 °C | 12/26 °C | 12/24 °C | 15/25 °C | 15/20 °C | 13/24 °C |
| Dal 720 m | 11/27 °C | 10/27 °C | 12/27 °C | 12/25 °C | 15/26 °C | 15/21 °C | 13/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1146 m | Dal 1083 m |
|---|---|---|
za | 6/21 °C | 7/22 °C |
zo | 6/21 °C | 7/22 °C |
ma | 7/24 °C | 8/25 °C |
di | 8/24 °C | 9/25 °C |
wo | 11/21 °C | 12/22 °C |
do | 9/16 °C | 10/17 °C |
vr | 7/23 °C | 8/24 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1146 m | 6/21 °C | 6/21 °C | 7/24 °C | 8/24 °C | 11/21 °C | 9/16 °C | 7/23 °C |
| Dal 1083 m | 7/22 °C | 7/22 °C | 8/25 °C | 9/25 °C | 12/22 °C | 10/17 °C | 8/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 964 m | Dal 920 m |
|---|---|---|
za | 10/26 °C | 10/26 °C |
zo | 9/26 °C | 9/26 °C |
ma | 11/26 °C | 11/26 °C |
di | 11/24 °C | 11/24 °C |
wo | 14/25 °C | 14/25 °C |
do | 14/20 °C | 14/20 °C |
vr | 12/24 °C | 12/24 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 964 m | 10/26 °C | 9/26 °C | 11/26 °C | 11/24 °C | 14/25 °C | 14/20 °C | 12/24 °C |
| Dal 920 m | 10/26 °C | 9/26 °C | 11/26 °C | 11/24 °C | 14/25 °C | 14/20 °C | 12/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 850 m | Dal 650 m |
|---|---|---|
za | 11/22 °C | 11/23 °C |
zo | 10/25 °C | 10/26 °C |
ma | 12/26 °C | 12/27 °C |
di | 13/24 °C | 13/25 °C |
wo | 15/22 °C | 15/23 °C |
do | 14/14 °C | 14/15 °C |
vr | 13/23 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 850 m | 11/22 °C | 10/25 °C | 12/26 °C | 13/24 °C | 15/22 °C | 14/14 °C | 13/23 °C |
| Dal 650 m | 11/23 °C | 10/26 °C | 12/27 °C | 13/25 °C | 15/23 °C | 14/15 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 665 m | Dal 498 m |
|---|---|---|
za | 8/23 °C | 9/24 °C |
zo | 9/29 °C | 10/30 °C |
ma | 11/29 °C | 12/30 °C |
di | 14/29 °C | 15/30 °C |
wo | 15/24 °C | 16/25 °C |
do | 13/20 °C | 14/21 °C |
vr | 11/25 °C | 12/26 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 665 m | 8/23 °C | 9/29 °C | 11/29 °C | 14/29 °C | 15/24 °C | 13/20 °C | 11/25 °C |
| Dal 498 m | 9/24 °C | 10/30 °C | 12/30 °C | 15/30 °C | 16/25 °C | 14/21 °C | 12/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2670 m | Dal 2614 m |
|---|---|---|
za | 2/6 °C | 3/7 °C |
zo | 3/10 °C | 4/11 °C |
ma | 5/11 °C | 6/12 °C |
di | 5/11 °C | 6/12 °C |
wo | 2/7 °C | 3/8 °C |
do | 0/6 °C | 1/7 °C |
vr | 0/7 °C | 1/8 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2670 m | 2/6 °C | 3/10 °C | 5/11 °C | 5/11 °C | 2/7 °C | 0/6 °C | 0/7 °C |
| Dal 2614 m | 3/7 °C | 4/11 °C | 6/12 °C | 6/12 °C | 3/8 °C | 1/7 °C | 1/8 °C |
| Weer in skigebied | Berg 183 m | Dal 33 m |
|---|---|---|
za | 9/20 °C | 10/21 °C |
zo | 10/18 °C | 11/19 °C |
ma | 11/20 °C | 12/21 °C |
di | 11/18 °C | 12/19 °C |
wo | 12/20 °C | 13/21 °C |
do | 11/21 °C | 12/22 °C |
vr | 11/22 °C | 12/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 183 m | 9/20 °C | 10/18 °C | 11/20 °C | 11/18 °C | 12/20 °C | 11/21 °C | 11/22 °C |
| Dal 33 m | 10/21 °C | 11/19 °C | 12/21 °C | 12/19 °C | 13/21 °C | 12/22 °C | 12/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 617 m | Dal 523 m |
|---|---|---|
za | 12/23 °C | 12/24 °C |
zo | 11/26 °C | 11/27 °C |
ma | 13/27 °C | 13/28 °C |
di | 14/25 °C | 14/26 °C |
wo | 16/23 °C | 16/24 °C |
do | 15/15 °C | 15/16 °C |
vr | 14/24 °C | 14/25 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 617 m | 12/23 °C | 11/26 °C | 13/27 °C | 14/25 °C | 16/23 °C | 15/15 °C | 14/24 °C |
| Dal 523 m | 12/24 °C | 11/27 °C | 13/28 °C | 14/26 °C | 16/24 °C | 15/16 °C | 14/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 608 m | Dal 516 m |
|---|---|---|
za | 8/23 °C | 9/24 °C |
zo | 8/23 °C | 9/24 °C |
ma | 9/26 °C | 10/27 °C |
di | 10/26 °C | 11/27 °C |
wo | 13/23 °C | 14/24 °C |
do | 11/18 °C | 12/19 °C |
vr | 9/25 °C | 10/26 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 608 m | 8/23 °C | 8/23 °C | 9/26 °C | 10/26 °C | 13/23 °C | 11/18 °C | 9/25 °C |
| Dal 516 m | 9/24 °C | 9/24 °C | 10/27 °C | 11/27 °C | 14/24 °C | 12/19 °C | 10/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1994 m | Dal 1646 m |
|---|---|---|
za | 7/12 °C | 9/14 °C |
zo | 8/16 °C | 10/18 °C |
ma | 10/17 °C | 12/19 °C |
di | 10/17 °C | 12/19 °C |
wo | 7/13 °C | 9/15 °C |
do | 5/12 °C | 7/14 °C |
vr | 5/13 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1994 m | 7/12 °C | 8/16 °C | 10/17 °C | 10/17 °C | 7/13 °C | 5/12 °C | 5/13 °C |
| Dal 1646 m | 9/14 °C | 10/18 °C | 12/19 °C | 12/19 °C | 9/15 °C | 7/14 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1610 m | Dal 1400 m |
|---|---|---|
za | 9/15 °C | 10/16 °C |
zo | 10/19 °C | 11/20 °C |
ma | 12/20 °C | 13/21 °C |
di | 12/20 °C | 13/21 °C |
wo | 9/16 °C | 10/17 °C |
do | 7/15 °C | 8/16 °C |
vr | 7/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1610 m | 9/15 °C | 10/19 °C | 12/20 °C | 12/20 °C | 9/16 °C | 7/15 °C | 7/16 °C |
| Dal 1400 m | 10/16 °C | 11/20 °C | 13/21 °C | 13/21 °C | 10/17 °C | 8/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 743 m | Dal 347 m |
|---|---|---|
za | 8/22 °C | 10/25 °C |
zo | 9/28 °C | 11/31 °C |
ma | 11/28 °C | 13/31 °C |
di | 14/28 °C | 16/31 °C |
wo | 15/23 °C | 17/26 °C |
do | 13/19 °C | 15/22 °C |
vr | 11/24 °C | 13/27 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 743 m | 8/22 °C | 9/28 °C | 11/28 °C | 14/28 °C | 15/23 °C | 13/19 °C | 11/24 °C |
| Dal 347 m | 10/25 °C | 11/31 °C | 13/31 °C | 16/31 °C | 17/26 °C | 15/22 °C | 13/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 327 m | Dal 215 m |
|---|---|---|
za | 9/25 °C | 10/26 °C |
zo | 9/25 °C | 10/26 °C |
ma | 10/28 °C | 11/29 °C |
di | 11/28 °C | 12/29 °C |
wo | 14/25 °C | 15/26 °C |
do | 12/20 °C | 13/21 °C |
vr | 10/27 °C | 11/28 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 327 m | 9/25 °C | 9/25 °C | 10/28 °C | 11/28 °C | 14/25 °C | 12/20 °C | 10/27 °C |
| Dal 215 m | 10/26 °C | 10/26 °C | 11/29 °C | 12/29 °C | 15/26 °C | 13/21 °C | 11/28 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1441 m | Dal 1412 m |
|---|---|---|
za | 7/17 °C | 7/17 °C |
zo | 8/19 °C | 8/19 °C |
ma | 10/19 °C | 10/19 °C |
di | 10/19 °C | 10/19 °C |
wo | 11/14 °C | 11/14 °C |
do | 10/11 °C | 10/11 °C |
vr | 8/17 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1441 m | 7/17 °C | 8/19 °C | 10/19 °C | 10/19 °C | 11/14 °C | 10/11 °C | 8/17 °C |
| Dal 1412 m | 7/17 °C | 8/19 °C | 10/19 °C | 10/19 °C | 11/14 °C | 10/11 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 467 m | Dal 223 m |
|---|---|---|
za | 8/19 °C | 9/20 °C |
zo | 9/17 °C | 10/18 °C |
ma | 10/19 °C | 11/20 °C |
di | 10/17 °C | 11/18 °C |
wo | 11/19 °C | 12/20 °C |
do | 10/20 °C | 11/21 °C |
vr | 10/21 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 467 m | 8/19 °C | 9/17 °C | 10/19 °C | 10/17 °C | 11/19 °C | 10/20 °C | 10/21 °C |
| Dal 223 m | 9/20 °C | 10/18 °C | 11/20 °C | 11/18 °C | 12/20 °C | 11/21 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1050 m | Dal 700 m |
|---|---|---|
za | 9/25 °C | 11/27 °C |
zo | 8/25 °C | 10/27 °C |
ma | 10/25 °C | 12/27 °C |
di | 10/23 °C | 12/25 °C |
wo | 13/24 °C | 15/26 °C |
do | 13/19 °C | 15/21 °C |
vr | 11/23 °C | 13/25 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1050 m | 9/25 °C | 8/25 °C | 10/25 °C | 10/23 °C | 13/24 °C | 13/19 °C | 11/23 °C |
| Dal 700 m | 11/27 °C | 10/27 °C | 12/27 °C | 12/25 °C | 15/26 °C | 15/21 °C | 13/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 960 m | Dal 770 m |
|---|---|---|
za | 10/23 °C | 11/24 °C |
zo | 10/26 °C | 11/27 °C |
ma | 11/24 °C | 12/25 °C |
di | 11/23 °C | 12/24 °C |
wo | 13/25 °C | 14/26 °C |
do | 14/20 °C | 15/21 °C |
vr | 12/21 °C | 13/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 960 m | 10/23 °C | 10/26 °C | 11/24 °C | 11/23 °C | 13/25 °C | 14/20 °C | 12/21 °C |
| Dal 770 m | 11/24 °C | 11/27 °C | 12/25 °C | 12/24 °C | 14/26 °C | 15/21 °C | 13/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1125 m | Dal 900 m |
|---|---|---|
za | 8/24 °C | 10/26 °C |
zo | 7/24 °C | 9/26 °C |
ma | 9/24 °C | 11/26 °C |
di | 9/22 °C | 11/24 °C |
wo | 12/23 °C | 14/25 °C |
do | 12/18 °C | 14/20 °C |
vr | 10/22 °C | 12/24 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1125 m | 8/24 °C | 7/24 °C | 9/24 °C | 9/22 °C | 12/23 °C | 12/18 °C | 10/22 °C |
| Dal 900 m | 10/26 °C | 9/26 °C | 11/26 °C | 11/24 °C | 14/25 °C | 14/20 °C | 12/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1020 m | Dal 700 m |
|---|---|---|
za | 9/25 °C | 11/26 °C |
zo | 8/25 °C | 10/26 °C |
ma | 10/25 °C | 12/26 °C |
di | 10/23 °C | 12/24 °C |
wo | 13/24 °C | 15/25 °C |
do | 13/19 °C | 15/20 °C |
vr | 11/23 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1020 m | 9/25 °C | 8/25 °C | 10/25 °C | 10/23 °C | 13/24 °C | 13/19 °C | 11/23 °C |
| Dal 700 m | 11/26 °C | 10/26 °C | 12/26 °C | 12/24 °C | 15/25 °C | 15/20 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1158 m | Dal 838 m |
|---|---|---|
za | 7/18 °C | 9/20 °C |
zo | 8/19 °C | 10/21 °C |
ma | 9/22 °C | 11/24 °C |
di | 11/21 °C | 13/23 °C |
wo | 11/19 °C | 13/21 °C |
do | 10/16 °C | 12/18 °C |
vr | 8/20 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1158 m | 7/18 °C | 8/19 °C | 9/22 °C | 11/21 °C | 11/19 °C | 10/16 °C | 8/20 °C |
| Dal 838 m | 9/20 °C | 10/21 °C | 11/24 °C | 13/23 °C | 13/21 °C | 12/18 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1904 m | Dal 1200 m |
|---|---|---|
za | 3/19 °C | 7/23 °C |
zo | 3/20 °C | 7/24 °C |
ma | 5/23 °C | 9/27 °C |
di | 6/22 °C | 10/26 °C |
wo | 8/18 °C | 12/22 °C |
do | 6/11 °C | 10/15 °C |
vr | 5/21 °C | 9/25 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1904 m | 3/19 °C | 3/20 °C | 5/23 °C | 6/22 °C | 8/18 °C | 6/11 °C | 5/21 °C |
| Dal 1200 m | 7/23 °C | 7/24 °C | 9/27 °C | 10/26 °C | 12/22 °C | 10/15 °C | 9/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1520 m | Dal 1044 m |
|---|---|---|
za | 6/15 °C | 6/21 °C |
zo | 7/19 °C | 7/27 °C |
ma | 9/20 °C | 9/27 °C |
di | 12/20 °C | 12/27 °C |
wo | 10/16 °C | 13/22 °C |
do | 8/15 °C | 11/18 °C |
vr | 8/16 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1520 m | 6/15 °C | 7/19 °C | 9/20 °C | 12/20 °C | 10/16 °C | 8/15 °C | 8/16 °C |
| Dal 1044 m | 6/21 °C | 7/27 °C | 9/27 °C | 12/27 °C | 13/22 °C | 11/18 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1000 m | Dal 800 m |
|---|---|---|
za | 8/25 °C | 9/26 °C |
zo | 7/25 °C | 8/26 °C |
ma | 9/25 °C | 10/26 °C |
di | 9/23 °C | 10/24 °C |
wo | 12/24 °C | 13/25 °C |
do | 12/19 °C | 13/20 °C |
vr | 10/23 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1000 m | 8/25 °C | 7/25 °C | 9/25 °C | 9/23 °C | 12/24 °C | 12/19 °C | 10/23 °C |
| Dal 800 m | 9/26 °C | 8/26 °C | 10/26 °C | 10/24 °C | 13/25 °C | 13/20 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 900 m | Dal 500 m |
|---|---|---|
za | 10/22 °C | 12/24 °C |
zo | 9/25 °C | 11/27 °C |
ma | 11/26 °C | 13/28 °C |
di | 12/24 °C | 14/26 °C |
wo | 14/22 °C | 16/24 °C |
do | 13/14 °C | 15/16 °C |
vr | 12/23 °C | 14/25 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 900 m | 10/22 °C | 9/25 °C | 11/26 °C | 12/24 °C | 14/22 °C | 13/14 °C | 12/23 °C |
| Dal 500 m | 12/24 °C | 11/27 °C | 13/28 °C | 14/26 °C | 16/24 °C | 15/16 °C | 14/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 950 m | Dal 600 m |
|---|---|---|
za | 8/23 °C | 9/25 °C |
zo | 8/20 °C | 9/22 °C |
ma | 10/27 °C | 11/29 °C |
di | 11/26 °C | 12/28 °C |
wo | 14/23 °C | 15/25 °C |
do | 13/14 °C | 14/16 °C |
vr | 11/24 °C | 12/26 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 950 m | 8/23 °C | 8/20 °C | 10/27 °C | 11/26 °C | 14/23 °C | 13/14 °C | 11/24 °C |
| Dal 600 m | 9/25 °C | 9/22 °C | 11/29 °C | 12/28 °C | 15/25 °C | 14/16 °C | 12/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1446 m | Dal 1060 m |
|---|---|---|
za | 5/19 °C | 7/22 °C |
zo | 5/19 °C | 7/22 °C |
ma | 6/22 °C | 8/25 °C |
di | 7/22 °C | 9/25 °C |
wo | 10/19 °C | 12/22 °C |
do | 8/14 °C | 10/17 °C |
vr | 6/21 °C | 8/24 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1446 m | 5/19 °C | 5/19 °C | 6/22 °C | 7/22 °C | 10/19 °C | 8/14 °C | 6/21 °C |
| Dal 1060 m | 7/22 °C | 7/22 °C | 8/25 °C | 9/25 °C | 12/22 °C | 10/17 °C | 8/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1430 m | Dal 1200 m |
|---|---|---|
za | 6/16 °C | 7/17 °C |
zo | 7/17 °C | 8/18 °C |
ma | 8/20 °C | 9/21 °C |
di | 10/19 °C | 11/20 °C |
wo | 10/17 °C | 11/18 °C |
do | 9/14 °C | 10/15 °C |
vr | 7/18 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1430 m | 6/16 °C | 7/17 °C | 8/20 °C | 10/19 °C | 10/17 °C | 9/14 °C | 7/18 °C |
| Dal 1200 m | 7/17 °C | 8/18 °C | 9/21 °C | 11/20 °C | 11/18 °C | 10/15 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 775 m | Dal 600 m |
|---|---|---|
za | 10/26 °C | 11/27 °C |
zo | 9/26 °C | 10/27 °C |
ma | 11/26 °C | 12/27 °C |
di | 11/24 °C | 12/25 °C |
wo | 14/25 °C | 15/26 °C |
do | 14/20 °C | 15/21 °C |
vr | 12/24 °C | 13/25 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 775 m | 10/26 °C | 9/26 °C | 11/26 °C | 11/24 °C | 14/25 °C | 14/20 °C | 12/24 °C |
| Dal 600 m | 11/27 °C | 10/27 °C | 12/27 °C | 12/25 °C | 15/26 °C | 15/21 °C | 13/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 620 m | Dal 535 m |
|---|---|---|
za | 7/18 °C | 8/19 °C |
zo | 8/16 °C | 9/17 °C |
ma | 9/18 °C | 10/19 °C |
di | 9/16 °C | 10/17 °C |
wo | 10/18 °C | 11/19 °C |
do | 9/19 °C | 10/20 °C |
vr | 9/20 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 620 m | 7/18 °C | 8/16 °C | 9/18 °C | 9/16 °C | 10/18 °C | 9/19 °C | 9/20 °C |
| Dal 535 m | 8/19 °C | 9/17 °C | 10/19 °C | 10/17 °C | 11/19 °C | 10/20 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 300 m | Dal 130 m |
|---|---|---|
za | 10/25 °C | 11/27 °C |
zo | 11/31 °C | 12/33 °C |
ma | 13/31 °C | 14/33 °C |
di | 16/31 °C | 17/33 °C |
wo | 17/26 °C | 18/28 °C |
do | 15/22 °C | 16/24 °C |
vr | 13/27 °C | 14/29 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 300 m | 10/25 °C | 11/31 °C | 13/31 °C | 16/31 °C | 17/26 °C | 15/22 °C | 13/27 °C |
| Dal 130 m | 11/27 °C | 12/33 °C | 14/33 °C | 17/33 °C | 18/28 °C | 16/24 °C | 14/29 °C |
| Weer in skigebied | Berg 560 m | Dal 360 m |
|---|---|---|
za | 10/26 °C | 11/28 °C |
zo | 10/23 °C | 11/25 °C |
ma | 12/30 °C | 13/32 °C |
di | 13/29 °C | 14/31 °C |
wo | 16/26 °C | 17/28 °C |
do | 15/17 °C | 16/19 °C |
vr | 13/27 °C | 14/29 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 560 m | 10/26 °C | 10/23 °C | 12/30 °C | 13/29 °C | 16/26 °C | 15/17 °C | 13/27 °C |
| Dal 360 m | 11/28 °C | 11/25 °C | 13/32 °C | 14/31 °C | 17/28 °C | 16/19 °C | 14/29 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1030 m | Dal 950 m |
|---|---|---|
za | 8/19 °C | 9/19 °C |
zo | 9/21 °C | 10/21 °C |
ma | 11/21 °C | 12/21 °C |
di | 11/21 °C | 12/21 °C |
wo | 12/16 °C | 13/16 °C |
do | 11/13 °C | 12/13 °C |
vr | 9/19 °C | 10/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1030 m | 8/19 °C | 9/21 °C | 11/21 °C | 11/21 °C | 12/16 °C | 11/13 °C | 9/19 °C |
| Dal 950 m | 9/19 °C | 10/21 °C | 12/21 °C | 12/21 °C | 13/16 °C | 12/13 °C | 10/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1172 m | Dal 774 m |
|---|---|---|
za | 6/22 °C | 8/24 °C |
zo | 6/19 °C | 8/21 °C |
ma | 8/26 °C | 10/28 °C |
di | 9/25 °C | 11/27 °C |
wo | 12/22 °C | 14/24 °C |
do | 11/13 °C | 13/15 °C |
vr | 9/23 °C | 11/25 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1172 m | 6/22 °C | 6/19 °C | 8/26 °C | 9/25 °C | 12/22 °C | 11/13 °C | 9/23 °C |
| Dal 774 m | 8/24 °C | 8/21 °C | 10/28 °C | 11/27 °C | 14/24 °C | 13/15 °C | 11/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 880 m | Dal 710 m |
|---|---|---|
za | 8/22 °C | 9/23 °C |
zo | 8/22 °C | 9/23 °C |
ma | 9/25 °C | 10/26 °C |
di | 10/25 °C | 11/26 °C |
wo | 13/22 °C | 14/23 °C |
do | 11/17 °C | 12/18 °C |
vr | 9/24 °C | 10/25 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 880 m | 8/22 °C | 8/22 °C | 9/25 °C | 10/25 °C | 13/22 °C | 11/17 °C | 9/24 °C |
| Dal 710 m | 9/23 °C | 9/23 °C | 10/26 °C | 11/26 °C | 14/23 °C | 12/18 °C | 10/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1100 m | Dal 900 m |
|---|---|---|
za | 8/18 °C | 9/20 °C |
zo | 9/19 °C | 10/21 °C |
ma | 10/22 °C | 11/24 °C |
di | 12/21 °C | 13/23 °C |
wo | 12/19 °C | 13/21 °C |
do | 11/16 °C | 12/18 °C |
vr | 9/20 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1100 m | 8/18 °C | 9/19 °C | 10/22 °C | 12/21 °C | 12/19 °C | 11/16 °C | 9/20 °C |
| Dal 900 m | 9/20 °C | 10/21 °C | 11/24 °C | 13/23 °C | 13/21 °C | 12/18 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1650 m | Dal 1600 m |
|---|---|---|
za | 7/22 °C | 7/22 °C |
zo | 7/23 °C | 7/23 °C |
ma | 9/26 °C | 9/26 °C |
di | 10/25 °C | 10/25 °C |
wo | 12/21 °C | 12/21 °C |
do | 10/14 °C | 10/14 °C |
vr | 9/24 °C | 9/24 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1650 m | 7/22 °C | 7/23 °C | 9/26 °C | 10/25 °C | 12/21 °C | 10/14 °C | 9/24 °C |
| Dal 1600 m | 7/22 °C | 7/23 °C | 9/26 °C | 10/25 °C | 12/21 °C | 10/14 °C | 9/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 144 m | Dal 112 m |
|---|---|---|
za | 13/26 °C | 14/26 °C |
zo | 15/30 °C | 16/30 °C |
ma | 16/29 °C | 17/29 °C |
di | 17/29 °C | 18/29 °C |
wo | 18/23 °C | 19/23 °C |
do | 15/22 °C | 16/22 °C |
vr | 13/26 °C | 14/26 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 144 m | 13/26 °C | 15/30 °C | 16/29 °C | 17/29 °C | 18/23 °C | 15/22 °C | 13/26 °C |
| Dal 112 m | 14/26 °C | 16/30 °C | 17/29 °C | 18/29 °C | 19/23 °C | 16/22 °C | 14/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1376 m | Dal 1366 m |
|---|---|---|
za | 10/16 °C | 10/16 °C |
zo | 11/20 °C | 11/20 °C |
ma | 13/21 °C | 13/21 °C |
di | 13/21 °C | 13/21 °C |
wo | 10/17 °C | 10/17 °C |
do | 8/16 °C | 8/16 °C |
vr | 8/17 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1376 m | 10/16 °C | 11/20 °C | 13/21 °C | 13/21 °C | 10/17 °C | 8/16 °C | 8/17 °C |
| Dal 1366 m | 10/16 °C | 11/20 °C | 13/21 °C | 13/21 °C | 10/17 °C | 8/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 390 m | Dal 375 m |
|---|---|---|
za | 10/24 °C | 10/25 °C |
zo | 11/30 °C | 11/31 °C |
ma | 13/30 °C | 13/31 °C |
di | 16/30 °C | 16/31 °C |
wo | 17/25 °C | 17/26 °C |
do | 15/21 °C | 15/22 °C |
vr | 13/26 °C | 13/27 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 390 m | 10/24 °C | 11/30 °C | 13/30 °C | 16/30 °C | 17/25 °C | 15/21 °C | 13/26 °C |
| Dal 375 m | 10/25 °C | 11/31 °C | 13/31 °C | 16/31 °C | 17/26 °C | 15/22 °C | 13/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 600 m | Dal 520 m |
|---|---|---|
za | 11/27 °C | 11/28 °C |
zo | 10/27 °C | 10/28 °C |
ma | 12/27 °C | 12/28 °C |
di | 12/25 °C | 12/26 °C |
wo | 15/26 °C | 15/27 °C |
do | 15/21 °C | 15/22 °C |
vr | 13/25 °C | 13/26 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 600 m | 11/27 °C | 10/27 °C | 12/27 °C | 12/25 °C | 15/26 °C | 15/21 °C | 13/25 °C |
| Dal 520 m | 11/28 °C | 10/28 °C | 12/28 °C | 12/26 °C | 15/27 °C | 15/22 °C | 13/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1196 m | Dal 798 m |
|---|---|---|
za | 7/17 °C | 9/20 °C |
zo | 8/18 °C | 10/21 °C |
ma | 9/21 °C | 11/24 °C |
di | 11/20 °C | 13/23 °C |
wo | 11/18 °C | 13/21 °C |
do | 10/15 °C | 12/18 °C |
vr | 8/19 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1196 m | 7/17 °C | 8/18 °C | 9/21 °C | 11/20 °C | 11/18 °C | 10/15 °C | 8/19 °C |
| Dal 798 m | 9/20 °C | 10/21 °C | 11/24 °C | 13/23 °C | 13/21 °C | 12/18 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1109 m | Dal 908 m |
|---|---|---|
za | 6/21 °C | 8/23 °C |
zo | 6/21 °C | 8/23 °C |
ma | 7/24 °C | 9/26 °C |
di | 8/24 °C | 10/26 °C |
wo | 11/21 °C | 13/23 °C |
do | 9/16 °C | 11/18 °C |
vr | 7/23 °C | 9/25 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1109 m | 6/21 °C | 6/21 °C | 7/24 °C | 8/24 °C | 11/21 °C | 9/16 °C | 7/23 °C |
| Dal 908 m | 8/23 °C | 8/23 °C | 9/26 °C | 10/26 °C | 13/23 °C | 11/18 °C | 9/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 617 m | Dal 510 m |
|---|---|---|
za | 9/24 °C | 10/25 °C |
zo | 9/24 °C | 10/25 °C |
ma | 10/27 °C | 11/28 °C |
di | 11/27 °C | 12/28 °C |
wo | 14/24 °C | 15/25 °C |
do | 12/19 °C | 13/20 °C |
vr | 10/26 °C | 11/27 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 617 m | 9/24 °C | 9/24 °C | 10/27 °C | 11/27 °C | 14/24 °C | 12/19 °C | 10/26 °C |
| Dal 510 m | 10/25 °C | 10/25 °C | 11/28 °C | 12/28 °C | 15/25 °C | 13/20 °C | 11/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 500 m | Dal 358 m |
|---|---|---|
za | 8/18 °C | 8/19 °C |
zo | 9/16 °C | 9/17 °C |
ma | 10/18 °C | 10/19 °C |
di | 10/16 °C | 10/17 °C |
wo | 11/18 °C | 11/19 °C |
do | 10/19 °C | 10/20 °C |
vr | 10/20 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 500 m | 8/18 °C | 9/16 °C | 10/18 °C | 10/16 °C | 11/18 °C | 10/19 °C | 10/20 °C |
| Dal 358 m | 8/19 °C | 9/17 °C | 10/19 °C | 10/17 °C | 11/19 °C | 10/20 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1350 m | Dal 1240 m |
|---|---|---|
za | 7/17 °C | 7/22 °C |
zo | 7/21 °C | 7/22 °C |
ma | 8/22 °C | 8/25 °C |
di | 9/22 °C | 9/25 °C |
wo | 10/18 °C | 12/22 °C |
do | 8/17 °C | 10/17 °C |
vr | 8/18 °C | 8/24 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1350 m | 7/17 °C | 7/21 °C | 8/22 °C | 9/22 °C | 10/18 °C | 8/17 °C | 8/18 °C |
| Dal 1240 m | 7/22 °C | 7/22 °C | 8/25 °C | 9/25 °C | 12/22 °C | 10/17 °C | 8/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 390 m | Dal 290 m |
|---|---|---|
za | 13/25 °C | 13/25 °C |
zo | 12/28 °C | 12/28 °C |
ma | 14/29 °C | 14/29 °C |
di | 15/27 °C | 15/27 °C |
wo | 17/25 °C | 17/25 °C |
do | 16/17 °C | 16/17 °C |
vr | 15/26 °C | 15/26 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 390 m | 13/25 °C | 12/28 °C | 14/29 °C | 15/27 °C | 17/25 °C | 16/17 °C | 15/26 °C |
| Dal 290 m | 13/25 °C | 12/28 °C | 14/29 °C | 15/27 °C | 17/25 °C | 16/17 °C | 15/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 340 m | Dal 218 m |
|---|---|---|
za | 10/26 °C | 11/27 °C |
zo | 10/26 °C | 11/27 °C |
ma | 11/29 °C | 12/30 °C |
di | 12/29 °C | 13/30 °C |
wo | 15/26 °C | 16/27 °C |
do | 13/21 °C | 14/22 °C |
vr | 11/28 °C | 12/29 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 340 m | 10/26 °C | 10/26 °C | 11/29 °C | 12/29 °C | 15/26 °C | 13/21 °C | 11/28 °C |
| Dal 218 m | 11/27 °C | 11/27 °C | 12/30 °C | 13/30 °C | 16/27 °C | 14/22 °C | 12/29 °C |
| Weer in skigebied | Berg 271 m | Dal 211 m |
|---|---|---|
za | 13/26 °C | 14/26 °C |
zo | 12/29 °C | 13/29 °C |
ma | 14/30 °C | 15/30 °C |
di | 15/28 °C | 16/28 °C |
wo | 17/26 °C | 18/26 °C |
do | 16/18 °C | 17/18 °C |
vr | 15/27 °C | 16/27 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 271 m | 13/26 °C | 12/29 °C | 14/30 °C | 15/28 °C | 17/26 °C | 16/18 °C | 15/27 °C |
| Dal 211 m | 14/26 °C | 13/29 °C | 15/30 °C | 16/28 °C | 18/26 °C | 17/18 °C | 16/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 378 m | Dal 293 m |
|---|---|---|
za | 8/19 °C | 9/20 °C |
zo | 9/17 °C | 10/18 °C |
ma | 10/19 °C | 11/20 °C |
di | 10/17 °C | 11/18 °C |
wo | 11/19 °C | 12/20 °C |
do | 10/20 °C | 11/21 °C |
vr | 10/21 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 378 m | 8/19 °C | 9/17 °C | 10/19 °C | 10/17 °C | 11/19 °C | 10/20 °C | 10/21 °C |
| Dal 293 m | 9/20 °C | 10/18 °C | 11/20 °C | 11/18 °C | 12/20 °C | 11/21 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1365 m | Dal 1281 m |
|---|---|---|
za | 6/16 °C | 7/17 °C |
zo | 7/17 °C | 8/18 °C |
ma | 8/20 °C | 9/21 °C |
di | 10/19 °C | 11/20 °C |
wo | 10/17 °C | 11/18 °C |
do | 9/14 °C | 10/15 °C |
vr | 7/18 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1365 m | 6/16 °C | 7/17 °C | 8/20 °C | 10/19 °C | 10/17 °C | 9/14 °C | 7/18 °C |
| Dal 1281 m | 7/17 °C | 8/18 °C | 9/21 °C | 11/20 °C | 11/18 °C | 10/15 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2098 m | Dal 1561 m |
|---|---|---|
za | 7/11 °C | 9/15 °C |
zo | 8/15 °C | 10/19 °C |
ma | 10/16 °C | 12/20 °C |
di | 10/16 °C | 12/20 °C |
wo | 7/12 °C | 9/16 °C |
do | 5/11 °C | 7/15 °C |
vr | 5/12 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2098 m | 7/11 °C | 8/15 °C | 10/16 °C | 10/16 °C | 7/12 °C | 5/11 °C | 5/12 °C |
| Dal 1561 m | 9/15 °C | 10/19 °C | 12/20 °C | 12/20 °C | 9/16 °C | 7/15 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1270 m | Dal 1260 m |
|---|---|---|
za | 7/17 °C | 7/17 °C |
zo | 8/18 °C | 8/18 °C |
ma | 9/21 °C | 9/21 °C |
di | 11/20 °C | 11/20 °C |
wo | 11/18 °C | 11/18 °C |
do | 10/15 °C | 10/15 °C |
vr | 8/19 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1270 m | 7/17 °C | 8/18 °C | 9/21 °C | 11/20 °C | 11/18 °C | 10/15 °C | 8/19 °C |
| Dal 1260 m | 7/17 °C | 8/18 °C | 9/21 °C | 11/20 °C | 11/18 °C | 10/15 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 451 m | Dal 428 m |
|---|---|---|
za | 11/23 °C | 11/23 °C |
zo | 12/24 °C | 12/24 °C |
ma | 13/27 °C | 13/27 °C |
di | 15/26 °C | 15/26 °C |
wo | 15/24 °C | 15/24 °C |
do | 14/21 °C | 14/21 °C |
vr | 12/25 °C | 12/25 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 451 m | 11/23 °C | 12/24 °C | 13/27 °C | 15/26 °C | 15/24 °C | 14/21 °C | 12/25 °C |
| Dal 428 m | 11/23 °C | 12/24 °C | 13/27 °C | 15/26 °C | 15/24 °C | 14/21 °C | 12/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 430 m | Dal 395 m |
|---|---|---|
za | 11/23 °C | 11/23 °C |
zo | 12/24 °C | 12/24 °C |
ma | 13/27 °C | 13/27 °C |
di | 15/26 °C | 15/26 °C |
wo | 15/24 °C | 15/24 °C |
do | 14/21 °C | 14/21 °C |
vr | 12/25 °C | 12/25 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 430 m | 11/23 °C | 12/24 °C | 13/27 °C | 15/26 °C | 15/24 °C | 14/21 °C | 12/25 °C |
| Dal 395 m | 11/23 °C | 12/24 °C | 13/27 °C | 15/26 °C | 15/24 °C | 14/21 °C | 12/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 446 m | Dal 273 m |
|---|---|---|
za | 10/25 °C | 11/27 °C |
zo | 10/25 °C | 11/27 °C |
ma | 11/28 °C | 12/30 °C |
di | 12/28 °C | 13/30 °C |
wo | 15/25 °C | 16/27 °C |
do | 13/20 °C | 14/22 °C |
vr | 11/27 °C | 12/29 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 446 m | 10/25 °C | 10/25 °C | 11/28 °C | 12/28 °C | 15/25 °C | 13/20 °C | 11/27 °C |
| Dal 273 m | 11/27 °C | 11/27 °C | 12/30 °C | 13/30 °C | 16/27 °C | 14/22 °C | 12/29 °C |
| Weer in skigebied | Berg 465 m | Dal 180 m |
|---|---|---|
za | 8/19 °C | 9/21 °C |
zo | 9/17 °C | 10/19 °C |
ma | 10/19 °C | 11/21 °C |
di | 10/17 °C | 11/19 °C |
wo | 11/19 °C | 12/21 °C |
do | 10/20 °C | 11/22 °C |
vr | 10/21 °C | 11/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 465 m | 8/19 °C | 9/17 °C | 10/19 °C | 10/17 °C | 11/19 °C | 10/20 °C | 10/21 °C |
| Dal 180 m | 9/21 °C | 10/19 °C | 11/21 °C | 11/19 °C | 12/21 °C | 11/22 °C | 11/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 35 m | Dal 25 m |
|---|---|---|
za | 14/27 °C | 14/27 °C |
zo | 16/31 °C | 16/31 °C |
ma | 17/30 °C | 17/30 °C |
di | 18/30 °C | 18/30 °C |
wo | 19/24 °C | 19/24 °C |
do | 16/23 °C | 16/23 °C |
vr | 14/27 °C | 14/27 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 35 m | 14/27 °C | 16/31 °C | 17/30 °C | 18/30 °C | 19/24 °C | 16/23 °C | 14/27 °C |
| Dal 25 m | 14/27 °C | 16/31 °C | 17/30 °C | 18/30 °C | 19/24 °C | 16/23 °C | 14/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 536 m | Dal 510 m |
|---|---|---|
za | 11/22 °C | 12/24 °C |
zo | 10/25 °C | 11/27 °C |
ma | 12/26 °C | 13/28 °C |
di | 13/24 °C | 14/26 °C |
wo | 15/22 °C | 16/24 °C |
do | 14/14 °C | 15/16 °C |
vr | 13/23 °C | 14/25 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 536 m | 11/22 °C | 10/25 °C | 12/26 °C | 13/24 °C | 15/22 °C | 14/14 °C | 13/23 °C |
| Dal 510 m | 12/24 °C | 11/27 °C | 13/28 °C | 14/26 °C | 16/24 °C | 15/16 °C | 14/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 655 m | Dal 577 m |
|---|---|---|
za | 11/27 °C | 11/27 °C |
zo | 10/27 °C | 10/27 °C |
ma | 12/27 °C | 12/27 °C |
di | 12/25 °C | 12/25 °C |
wo | 15/26 °C | 15/26 °C |
do | 15/21 °C | 15/21 °C |
vr | 13/25 °C | 13/25 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 655 m | 11/27 °C | 10/27 °C | 12/27 °C | 12/25 °C | 15/26 °C | 15/21 °C | 13/25 °C |
| Dal 577 m | 11/27 °C | 10/27 °C | 12/27 °C | 12/25 °C | 15/26 °C | 15/21 °C | 13/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1121 m | Dal 655 m |
|---|---|---|
za | 9/25 °C | 11/27 °C |
zo | 8/25 °C | 10/27 °C |
ma | 10/25 °C | 12/27 °C |
di | 10/23 °C | 12/25 °C |
wo | 13/24 °C | 15/26 °C |
do | 13/19 °C | 15/21 °C |
vr | 11/23 °C | 13/25 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1121 m | 9/25 °C | 8/25 °C | 10/25 °C | 10/23 °C | 13/24 °C | 13/19 °C | 11/23 °C |
| Dal 655 m | 11/27 °C | 10/27 °C | 12/27 °C | 12/25 °C | 15/26 °C | 15/21 °C | 13/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1133 m | Dal 854 m |
|---|---|---|
za | 6/21 °C | 8/23 °C |
zo | 6/21 °C | 8/23 °C |
ma | 7/24 °C | 9/26 °C |
di | 8/24 °C | 10/26 °C |
wo | 11/21 °C | 13/23 °C |
do | 9/16 °C | 11/18 °C |
vr | 7/23 °C | 9/25 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1133 m | 6/21 °C | 6/21 °C | 7/24 °C | 8/24 °C | 11/21 °C | 9/16 °C | 7/23 °C |
| Dal 854 m | 8/23 °C | 8/23 °C | 9/26 °C | 10/26 °C | 13/23 °C | 11/18 °C | 9/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 708 m | Dal 452 m |
|---|---|---|
za | 8/22 °C | 9/24 °C |
zo | 9/28 °C | 10/30 °C |
ma | 11/28 °C | 12/30 °C |
di | 14/28 °C | 15/30 °C |
wo | 15/23 °C | 16/25 °C |
do | 13/19 °C | 14/21 °C |
vr | 11/24 °C | 12/26 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 708 m | 8/22 °C | 9/28 °C | 11/28 °C | 14/28 °C | 15/23 °C | 13/19 °C | 11/24 °C |
| Dal 452 m | 9/24 °C | 10/30 °C | 12/30 °C | 15/30 °C | 16/25 °C | 14/21 °C | 12/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1281 m | Dal 885 m |
|---|---|---|
za | 8/22 °C | 10/23 °C |
zo | 8/25 °C | 10/26 °C |
ma | 9/23 °C | 11/24 °C |
di | 9/22 °C | 11/23 °C |
wo | 11/24 °C | 13/25 °C |
do | 12/19 °C | 14/20 °C |
vr | 10/20 °C | 12/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1281 m | 8/22 °C | 8/25 °C | 9/23 °C | 9/22 °C | 11/24 °C | 12/19 °C | 10/20 °C |
| Dal 885 m | 10/23 °C | 10/26 °C | 11/24 °C | 11/23 °C | 13/25 °C | 14/20 °C | 12/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 195 m | Dal 180 m |
|---|---|---|
za | 14/26 °C | 14/26 °C |
zo | 13/29 °C | 13/29 °C |
ma | 15/30 °C | 15/30 °C |
di | 16/28 °C | 16/28 °C |
wo | 18/26 °C | 18/26 °C |
do | 17/18 °C | 17/18 °C |
vr | 16/27 °C | 16/27 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 195 m | 14/26 °C | 13/29 °C | 15/30 °C | 16/28 °C | 18/26 °C | 17/18 °C | 16/27 °C |
| Dal 180 m | 14/26 °C | 13/29 °C | 15/30 °C | 16/28 °C | 18/26 °C | 17/18 °C | 16/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 945 m | Dal 580 m |
|---|---|---|
za | 8/19 °C | 10/22 °C |
zo | 9/20 °C | 11/23 °C |
ma | 10/23 °C | 12/26 °C |
di | 12/22 °C | 14/25 °C |
wo | 12/20 °C | 14/23 °C |
do | 11/17 °C | 13/20 °C |
vr | 9/21 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 945 m | 8/19 °C | 9/20 °C | 10/23 °C | 12/22 °C | 12/20 °C | 11/17 °C | 9/21 °C |
| Dal 580 m | 10/22 °C | 11/23 °C | 12/26 °C | 14/25 °C | 14/23 °C | 13/20 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 24 m | Dal 15 m |
|---|---|---|
za | 15/27 °C | 15/28 °C |
zo | 14/30 °C | 14/31 °C |
ma | 16/31 °C | 16/32 °C |
di | 17/29 °C | 17/30 °C |
wo | 19/27 °C | 19/28 °C |
do | 18/19 °C | 18/20 °C |
vr | 17/28 °C | 17/29 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 24 m | 15/27 °C | 14/30 °C | 16/31 °C | 17/29 °C | 19/27 °C | 18/19 °C | 17/28 °C |
| Dal 15 m | 15/28 °C | 14/31 °C | 16/32 °C | 17/30 °C | 19/28 °C | 18/20 °C | 17/29 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1231 m | Dal 746 m |
|---|---|---|
za | 8/16 °C | 8/22 °C |
zo | 9/20 °C | 9/28 °C |
ma | 11/21 °C | 11/28 °C |
di | 13/21 °C | 14/28 °C |
wo | 10/17 °C | 15/23 °C |
do | 8/16 °C | 13/19 °C |
vr | 8/17 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1231 m | 8/16 °C | 9/20 °C | 11/21 °C | 13/21 °C | 10/17 °C | 8/16 °C | 8/17 °C |
| Dal 746 m | 8/22 °C | 9/28 °C | 11/28 °C | 14/28 °C | 15/23 °C | 13/19 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 876 m | Dal 575 m |
|---|---|---|
za | 10/26 °C | 11/27 °C |
zo | 9/26 °C | 10/27 °C |
ma | 11/26 °C | 12/27 °C |
di | 11/24 °C | 12/25 °C |
wo | 14/25 °C | 15/26 °C |
do | 14/20 °C | 15/21 °C |
vr | 12/24 °C | 13/25 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 876 m | 10/26 °C | 9/26 °C | 11/26 °C | 11/24 °C | 14/25 °C | 14/20 °C | 12/24 °C |
| Dal 575 m | 11/27 °C | 10/27 °C | 12/27 °C | 12/25 °C | 15/26 °C | 15/21 °C | 13/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 946 m | Dal 767 m |
|---|---|---|
za | 10/26 °C | 11/27 °C |
zo | 9/26 °C | 10/27 °C |
ma | 11/26 °C | 12/27 °C |
di | 11/24 °C | 12/25 °C |
wo | 14/25 °C | 15/26 °C |
do | 14/20 °C | 15/21 °C |
vr | 12/24 °C | 13/25 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 946 m | 10/26 °C | 9/26 °C | 11/26 °C | 11/24 °C | 14/25 °C | 14/20 °C | 12/24 °C |
| Dal 767 m | 11/27 °C | 10/27 °C | 12/27 °C | 12/25 °C | 15/26 °C | 15/21 °C | 13/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 963 m | Dal 470 m |
|---|---|---|
za | 8/19 °C | 11/23 °C |
zo | 9/20 °C | 12/24 °C |
ma | 10/23 °C | 13/27 °C |
di | 12/22 °C | 15/26 °C |
wo | 12/20 °C | 15/24 °C |
do | 11/17 °C | 14/21 °C |
vr | 9/21 °C | 12/25 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 963 m | 8/19 °C | 9/20 °C | 10/23 °C | 12/22 °C | 12/20 °C | 11/17 °C | 9/21 °C |
| Dal 470 m | 11/23 °C | 12/24 °C | 13/27 °C | 15/26 °C | 15/24 °C | 14/21 °C | 12/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1200 m | Dal 770 m |
|---|---|---|
za | 7/17 °C | 9/21 °C |
zo | 8/18 °C | 10/22 °C |
ma | 9/21 °C | 11/25 °C |
di | 11/20 °C | 13/24 °C |
wo | 11/18 °C | 13/22 °C |
do | 10/15 °C | 12/19 °C |
vr | 8/19 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1200 m | 7/17 °C | 8/18 °C | 9/21 °C | 11/20 °C | 11/18 °C | 10/15 °C | 8/19 °C |
| Dal 770 m | 9/21 °C | 10/22 °C | 11/25 °C | 13/24 °C | 13/22 °C | 12/19 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 774 m | Dal 540 m |
|---|---|---|
za | 9/24 °C | 10/25 °C |
zo | 9/24 °C | 10/25 °C |
ma | 10/27 °C | 11/28 °C |
di | 11/27 °C | 12/28 °C |
wo | 14/24 °C | 15/25 °C |
do | 12/19 °C | 13/20 °C |
vr | 10/26 °C | 11/27 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 774 m | 9/24 °C | 9/24 °C | 10/27 °C | 11/27 °C | 14/24 °C | 12/19 °C | 10/26 °C |
| Dal 540 m | 10/25 °C | 10/25 °C | 11/28 °C | 12/28 °C | 15/25 °C | 13/20 °C | 11/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 750 m | Dal 730 m |
|---|---|---|
za | 10/26 °C | 11/27 °C |
zo | 9/26 °C | 10/27 °C |
ma | 11/26 °C | 12/27 °C |
di | 11/24 °C | 12/25 °C |
wo | 14/25 °C | 15/26 °C |
do | 14/20 °C | 15/21 °C |
vr | 12/24 °C | 13/25 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 750 m | 10/26 °C | 9/26 °C | 11/26 °C | 11/24 °C | 14/25 °C | 14/20 °C | 12/24 °C |
| Dal 730 m | 11/27 °C | 10/27 °C | 12/27 °C | 12/25 °C | 15/26 °C | 15/21 °C | 13/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 196 m | Dal 187 m |
|---|---|---|
za | 14/26 °C | 14/26 °C |
zo | 13/29 °C | 13/29 °C |
ma | 15/30 °C | 15/30 °C |
di | 16/28 °C | 16/28 °C |
wo | 18/26 °C | 18/26 °C |
do | 17/18 °C | 17/18 °C |
vr | 16/27 °C | 16/27 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 196 m | 14/26 °C | 13/29 °C | 15/30 °C | 16/28 °C | 18/26 °C | 17/18 °C | 16/27 °C |
| Dal 187 m | 14/26 °C | 13/29 °C | 15/30 °C | 16/28 °C | 18/26 °C | 17/18 °C | 16/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 998 m | Dal 772 m |
|---|---|---|
za | 10/26 °C | 11/27 °C |
zo | 9/26 °C | 10/27 °C |
ma | 11/26 °C | 12/27 °C |
di | 11/24 °C | 12/25 °C |
wo | 14/25 °C | 15/26 °C |
do | 14/20 °C | 15/21 °C |
vr | 12/24 °C | 13/25 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 998 m | 10/26 °C | 9/26 °C | 11/26 °C | 11/24 °C | 14/25 °C | 14/20 °C | 12/24 °C |
| Dal 772 m | 11/27 °C | 10/27 °C | 12/27 °C | 12/25 °C | 15/26 °C | 15/21 °C | 13/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1181 m | Dal 917 m |
|---|---|---|
za | 7/17 °C | 9/19 °C |
zo | 8/18 °C | 10/20 °C |
ma | 9/21 °C | 11/23 °C |
di | 11/20 °C | 13/22 °C |
wo | 11/18 °C | 13/20 °C |
do | 10/15 °C | 12/17 °C |
vr | 8/19 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1181 m | 7/17 °C | 8/18 °C | 9/21 °C | 11/20 °C | 11/18 °C | 10/15 °C | 8/19 °C |
| Dal 917 m | 9/19 °C | 10/20 °C | 11/23 °C | 13/22 °C | 13/20 °C | 12/17 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 457 m | Dal 258 m |
|---|---|---|
za | 8/19 °C | 9/20 °C |
zo | 9/17 °C | 10/18 °C |
ma | 10/19 °C | 11/20 °C |
di | 10/17 °C | 11/18 °C |
wo | 11/19 °C | 12/20 °C |
do | 10/20 °C | 11/21 °C |
vr | 10/21 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 457 m | 8/19 °C | 9/17 °C | 10/19 °C | 10/17 °C | 11/19 °C | 10/20 °C | 10/21 °C |
| Dal 258 m | 9/20 °C | 10/18 °C | 11/20 °C | 11/18 °C | 12/20 °C | 11/21 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 710 m | Dal 481 m |
|---|---|---|
za | 9/23 °C | 10/25 °C |
zo | 9/23 °C | 10/25 °C |
ma | 10/26 °C | 11/28 °C |
di | 11/26 °C | 12/28 °C |
wo | 14/23 °C | 15/25 °C |
do | 12/18 °C | 13/20 °C |
vr | 10/25 °C | 11/27 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 710 m | 9/23 °C | 9/23 °C | 10/26 °C | 11/26 °C | 14/23 °C | 12/18 °C | 10/25 °C |
| Dal 481 m | 10/25 °C | 10/25 °C | 11/28 °C | 12/28 °C | 15/25 °C | 13/20 °C | 11/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 698 m | Dal 487 m |
|---|---|---|
za | 6/18 °C | 7/19 °C |
zo | 7/16 °C | 8/17 °C |
ma | 8/18 °C | 9/19 °C |
di | 8/16 °C | 9/17 °C |
wo | 9/18 °C | 10/19 °C |
do | 8/19 °C | 9/20 °C |
vr | 8/20 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 698 m | 6/18 °C | 7/16 °C | 8/18 °C | 8/16 °C | 9/18 °C | 8/19 °C | 8/20 °C |
| Dal 487 m | 7/19 °C | 8/17 °C | 9/19 °C | 9/17 °C | 10/19 °C | 9/20 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 955 m | Dal 534 m |
|---|---|---|
za | 7/23 °C | 9/25 °C |
zo | 7/23 °C | 9/25 °C |
ma | 8/26 °C | 10/28 °C |
di | 9/26 °C | 11/28 °C |
wo | 12/23 °C | 14/25 °C |
do | 10/18 °C | 12/20 °C |
vr | 8/25 °C | 10/27 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 955 m | 7/23 °C | 7/23 °C | 8/26 °C | 9/26 °C | 12/23 °C | 10/18 °C | 8/25 °C |
| Dal 534 m | 9/25 °C | 9/25 °C | 10/28 °C | 11/28 °C | 14/25 °C | 12/20 °C | 10/27 °C |
251-339 van 339 skigebieden

