Skiweer Noord-Beieren

Weersverwachting in Noord-Beieren voor 70 Skigebieden - Weer in de bergen in Noord-Beieren voor 7 dagen


Weer Noord-Beieren

Weer in Noord-Beieren voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in Noord-Beieren voor 70 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr 22.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
vr
22.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

51-70 van 70 skigebieden

Weer in skigebied Berg 427 m Dal 377 m
za
buien
2/12 °C 2/13 °C
zo
buien
2/14 °C 2/15 °C
ma
buien
6/16 °C 6/17 °C
di
buien
5/13 °C 5/14 °C
wo
buien
10/15 °C 10/16 °C
do
buien
8/17 °C 8/18 °C
vr
buien
9/19 °C 9/20 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
buien
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 427 m 2/12 °C 2/14 °C 6/16 °C 5/13 °C 10/15 °C 8/17 °C 9/19 °C
Dal 377 m 2/13 °C 2/15 °C 6/17 °C 5/14 °C 10/16 °C 8/18 °C 9/20 °C

Weer in skigebied Berg 520 m Dal 490 m
za
buien
2/13 °C 2/14 °C
zo
zonnig
3/16 °C 3/17 °C
ma
onweer
6/16 °C 6/17 °C
di
buien
9/13 °C 9/14 °C
wo
buien
10/16 °C 10/17 °C
do
buien
8/20 °C 8/21 °C
vr
buien
9/21 °C 9/22 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
zonnig
ma
onweer
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 520 m 2/13 °C 3/16 °C 6/16 °C 9/13 °C 10/16 °C 8/20 °C 9/21 °C
Dal 490 m 2/14 °C 3/17 °C 6/17 °C 9/14 °C 10/17 °C 8/21 °C 9/22 °C

Weer in skigebied Berg 556 m Dal 520 m
za
buien
2/12 °C 2/13 °C
zo
helder
2/15 °C 2/16 °C
ma
buien
5/16 °C 5/17 °C
di
buien
8/12 °C 8/13 °C
wo
buien
9/15 °C 9/16 °C
do
buien
8/19 °C 8/20 °C
vr
buien
9/19 °C 9/20 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 556 m 2/12 °C 2/15 °C 5/16 °C 8/12 °C 9/15 °C 8/19 °C 9/19 °C
Dal 520 m 2/13 °C 2/16 °C 5/17 °C 8/13 °C 9/16 °C 8/20 °C 9/20 °C

Weer in skigebied Berg 520 m Dal 480 m
za
buien
2/13 °C 2/13 °C
zo
buien
2/15 °C 2/15 °C
ma
buien
6/17 °C 6/17 °C
di
buien
5/14 °C 5/14 °C
wo
buien
10/16 °C 10/16 °C
do
buien
8/18 °C 8/18 °C
vr
buien
9/20 °C 9/20 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
buien
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 520 m 2/13 °C 2/15 °C 6/17 °C 5/14 °C 10/16 °C 8/18 °C 9/20 °C
Dal 480 m 2/13 °C 2/15 °C 6/17 °C 5/14 °C 10/16 °C 8/18 °C 9/20 °C

Weer in skigebied Berg 491 m Dal 450 m
za
buien
2/14 °C 2/14 °C
zo
helder
3/16 °C 3/16 °C
ma
buien
5/17 °C 5/17 °C
di
buien
7/14 °C 7/14 °C
wo
buien
10/16 °C 10/16 °C
do
buien
8/19 °C 8/19 °C
vr
buien
9/21 °C 9/21 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 491 m 2/14 °C 3/16 °C 5/17 °C 7/14 °C 10/16 °C 8/19 °C 9/21 °C
Dal 450 m 2/14 °C 3/16 °C 5/17 °C 7/14 °C 10/16 °C 8/19 °C 9/21 °C

Weer in skigebied Berg 650 m Dal 610 m
za
buien
2/12 °C 2/12 °C
zo
helder
2/13 °C 2/13 °C
ma
buien
6/16 °C 6/16 °C
di
buien
6/13 °C 6/13 °C
wo
buien
10/15 °C 10/15 °C
do
buien
10/18 °C 10/18 °C
vr
buien
10/18 °C 10/18 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 650 m 2/12 °C 2/13 °C 6/16 °C 6/13 °C 10/15 °C 10/18 °C 10/18 °C
Dal 610 m 2/12 °C 2/13 °C 6/16 °C 6/13 °C 10/15 °C 10/18 °C 10/18 °C

Weer in skigebied Berg 478 m Dal 432 m
za
buien
2/14 °C 2/14 °C
zo
helder
3/16 °C 3/16 °C
ma
buien
5/17 °C 5/17 °C
di
buien
7/14 °C 7/14 °C
wo
buien
10/16 °C 10/16 °C
do
buien
8/19 °C 8/19 °C
vr
buien
9/21 °C 9/21 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 478 m 2/14 °C 3/16 °C 5/17 °C 7/14 °C 10/16 °C 8/19 °C 9/21 °C
Dal 432 m 2/14 °C 3/16 °C 5/17 °C 7/14 °C 10/16 °C 8/19 °C 9/21 °C

Weer in skigebied Berg 577 m Dal 523 m
za
buien
1/12 °C 1/13 °C
zo
buien
1/14 °C 1/15 °C
ma
buien
5/16 °C 5/17 °C
di
buien
8/13 °C 8/14 °C
wo
buien
10/14 °C 10/15 °C
do
buien
8/17 °C 8/18 °C
vr
buien
8/18 °C 8/19 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
buien
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 577 m 1/12 °C 1/14 °C 5/16 °C 8/13 °C 10/14 °C 8/17 °C 8/18 °C
Dal 523 m 1/13 °C 1/15 °C 5/17 °C 8/14 °C 10/15 °C 8/18 °C 8/19 °C

Weer in skigebied Berg 408 m Dal 388 m
za
buien
2/14 °C 2/14 °C
zo
zonnig
2/17 °C 2/17 °C
ma
bewolkt
5/19 °C 5/19 °C
di
buien
6/16 °C 6/16 °C
wo
buien
9/17 °C 9/17 °C
do
buien
7/20 °C 7/20 °C
vr
buien
9/21 °C 9/21 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
zonnig
ma
bewolkt
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 408 m 2/14 °C 2/17 °C 5/19 °C 6/16 °C 9/17 °C 7/20 °C 9/21 °C
Dal 388 m 2/14 °C 2/17 °C 5/19 °C 6/16 °C 9/17 °C 7/20 °C 9/21 °C

Weer in skigebied Berg 700 m Dal 650 m
za
buien
1/9 °C 1/10 °C
zo
helder
2/12 °C 2/13 °C
ma
buien
5/14 °C 5/15 °C
di
buien
5/12 °C 5/13 °C
wo
buien
9/13 °C 9/14 °C
do
buien
9/15 °C 9/16 °C
vr
buien
9/16 °C 9/17 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 700 m 1/9 °C 2/12 °C 5/14 °C 5/12 °C 9/13 °C 9/15 °C 9/16 °C
Dal 650 m 1/10 °C 2/13 °C 5/15 °C 5/13 °C 9/14 °C 9/16 °C 9/17 °C

Weer in skigebied Berg 363 m Dal 335 m
za
buien
0/12 °C 0/12 °C
zo
buien
2/16 °C 2/16 °C
ma
buien
6/16 °C 6/16 °C
di
regen
5/16 °C 5/16 °C
wo
buien
8/17 °C 8/17 °C
do
buien
8/20 °C 8/20 °C
vr
buien
8/21 °C 8/21 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
buien
ma
buien
di
regen
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 363 m 0/12 °C 2/16 °C 6/16 °C 5/16 °C 8/17 °C 8/20 °C 8/21 °C
Dal 335 m 0/12 °C 2/16 °C 6/16 °C 5/16 °C 8/17 °C 8/20 °C 8/21 °C

Weer in skigebied Berg 445 m Dal 422 m
za
buien
0/13 °C 0/14 °C
zo
buien
1/15 °C 1/16 °C
ma
buien
4/16 °C 4/17 °C
di
buien
4/14 °C 4/15 °C
wo
buien
9/15 °C 9/16 °C
do
buien
7/19 °C 7/20 °C
vr
buien
8/20 °C 8/21 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
buien
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 445 m 0/13 °C 1/15 °C 4/16 °C 4/14 °C 9/15 °C 7/19 °C 8/20 °C
Dal 422 m 0/14 °C 1/16 °C 4/17 °C 4/15 °C 9/16 °C 7/20 °C 8/21 °C

Weer in skigebied Berg 356 m Dal 316 m
za
buien
3/14 °C 3/14 °C
zo
buien
3/16 °C 3/16 °C
ma
buien
7/18 °C 7/18 °C
di
buien
6/15 °C 6/15 °C
wo
buien
11/17 °C 11/17 °C
do
buien
9/19 °C 9/19 °C
vr
buien
10/21 °C 10/21 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
buien
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 356 m 3/14 °C 3/16 °C 7/18 °C 6/15 °C 11/17 °C 9/19 °C 10/21 °C
Dal 316 m 3/14 °C 3/16 °C 7/18 °C 6/15 °C 11/17 °C 9/19 °C 10/21 °C

Weer in skigebied Berg 529 m Dal 510 m
za
buien
1/14 °C 1/14 °C
zo
buien
1/15 °C 1/15 °C
ma
bewolkt
5/17 °C 5/17 °C
di
buien
7/15 °C 7/15 °C
wo
buien
9/16 °C 9/16 °C
do
buien
9/18 °C 9/18 °C
vr
buien
8/20 °C 8/20 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
buien
ma
bewolkt
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 529 m 1/14 °C 1/15 °C 5/17 °C 7/15 °C 9/16 °C 9/18 °C 8/20 °C
Dal 510 m 1/14 °C 1/15 °C 5/17 °C 7/15 °C 9/16 °C 9/18 °C 8/20 °C

Weer in skigebied Berg 465 m Dal 437 m
za
buien
2/14 °C 2/14 °C
zo
zonnig
3/17 °C 3/17 °C
ma
onweer
6/17 °C 6/17 °C
di
buien
9/14 °C 9/14 °C
wo
buien
10/17 °C 10/17 °C
do
buien
8/21 °C 8/21 °C
vr
buien
9/22 °C 9/22 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
zonnig
ma
onweer
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 465 m 2/14 °C 3/17 °C 6/17 °C 9/14 °C 10/17 °C 8/21 °C 9/22 °C
Dal 437 m 2/14 °C 3/17 °C 6/17 °C 9/14 °C 10/17 °C 8/21 °C 9/22 °C

Weer in skigebied Berg 495 m Dal 465 m
za
buien
3/11 °C 3/11 °C
zo
buien
3/15 °C 3/15 °C
ma
buien
6/15 °C 6/15 °C
di
regen
8/14 °C 8/14 °C
wo
buien
10/16 °C 10/16 °C
do
buien
8/20 °C 8/20 °C
vr
zonnig
9/21 °C 9/21 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
buien
ma
buien
di
regen
wo
buien
do
buien
vr
zonnig
Berg 495 m 3/11 °C 3/15 °C 6/15 °C 8/14 °C 10/16 °C 8/20 °C 9/21 °C
Dal 465 m 3/11 °C 3/15 °C 6/15 °C 8/14 °C 10/16 °C 8/20 °C 9/21 °C

Weer in skigebied Berg 809 m Dal 774 m
za
buien
1/11 °C 1/12 °C
zo
helder
0/12 °C 0/13 °C
ma
helder
3/16 °C 3/17 °C
di
buien
6/12 °C 6/13 °C
wo
buien
8/13 °C 8/14 °C
do
helder
6/16 °C 6/17 °C
vr
buien
7/16 °C 7/17 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
buien
Berg 809 m 1/11 °C 0/12 °C 3/16 °C 6/12 °C 8/13 °C 6/16 °C 7/16 °C
Dal 774 m 1/12 °C 0/13 °C 3/17 °C 6/13 °C 8/14 °C 6/17 °C 7/17 °C

Weer in skigebied Berg 529 m Dal 482 m
za
buien
0/13 °C 0/13 °C
zo
buien
1/15 °C 1/15 °C
ma
buien
4/16 °C 4/16 °C
di
buien
4/14 °C 4/14 °C
wo
buien
9/15 °C 9/15 °C
do
buien
7/19 °C 7/19 °C
vr
buien
8/20 °C 8/20 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
buien
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 529 m 0/13 °C 1/15 °C 4/16 °C 4/14 °C 9/15 °C 7/19 °C 8/20 °C
Dal 482 m 0/13 °C 1/15 °C 4/16 °C 4/14 °C 9/15 °C 7/19 °C 8/20 °C

Weer in skigebied Berg 420 m Dal 380 m
za
helder
0/13 °C 0/14 °C
zo
buien
1/14 °C 1/15 °C
ma
bewolkt
4/14 °C 4/15 °C
di
bewolkt
3/13 °C 3/14 °C
wo
buien
8/16 °C 8/17 °C
do
buien
7/21 °C 7/22 °C
vr
buien
7/21 °C 7/22 °C
Weer in
skigebied
za
helder
zo
buien
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 420 m 0/13 °C 1/14 °C 4/14 °C 3/13 °C 8/16 °C 7/21 °C 7/21 °C
Dal 380 m 0/14 °C 1/15 °C 4/15 °C 3/14 °C 8/17 °C 7/22 °C 7/22 °C

Weer in skigebied Berg 610 m Dal 560 m
za
buien
2/10 °C 2/10 °C
zo
buien
2/14 °C 2/14 °C
ma
buien
5/14 °C 5/14 °C
di
regen
7/13 °C 7/13 °C
wo
buien
9/15 °C 9/15 °C
do
buien
7/19 °C 7/19 °C
vr
zonnig
8/20 °C 8/20 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
buien
ma
buien
di
regen
wo
buien
do
buien
vr
zonnig
Berg 610 m 2/10 °C 2/14 °C 5/14 °C 7/13 °C 9/15 °C 7/19 °C 8/20 °C
Dal 560 m 2/10 °C 2/14 °C 5/14 °C 7/13 °C 9/15 °C 7/19 °C 8/20 °C
51-70 van 70 skigebieden