Skiweer Ikon Pass
Weersverwachting in het geldigheidsgebied van de Ikon Pass voor 141 Skigebieden - Weer in de bergen in het geldigheidsgebied van de Ikon Pass voor 7 dagen
Weer Ikon Pass
Weer in het geldigheidsgebied van de Ikon Pass voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het geldigheidsgebied van de Ikon Pass voor 141 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| ma | 11.05. | ![]() |
| di | 12.05. | ![]() |
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma 11.05. | di 12.05. | wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Ikon Pass
- Ikon Pass – Gaan naar
Landen:
| Weer in skigebied | Berg 2337 m | Dal 1182 m |
|---|---|---|
ma | -2/1 °C | 7/12 °C |
di | -8/1 °C | 1/12 °C |
wo | -6/-2 °C | 2/15 °C |
do | -7/-3 °C | 3/9 °C |
vr | -8/-4 °C | 2/10 °C |
za | -5/-3 °C | 0/15 °C |
zo | -4/-1 °C | 3/13 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2337 m | -2/1 °C | -8/1 °C | -6/-2 °C | -7/-3 °C | -8/-4 °C | -5/-3 °C | -4/-1 °C |
| Dal 1182 m | 7/12 °C | 1/12 °C | 2/15 °C | 3/9 °C | 2/10 °C | 0/15 °C | 3/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2000 m | Dal 800 m |
|---|---|---|
ma | -1/7 °C | 7/19 °C |
di | -8/-2 °C | -2/8 °C |
wo | -8/5 °C | -3/16 °C |
do | -2/0 °C | 2/7 °C |
vr | -5/0 °C | 0/9 °C |
za | -5/2 °C | -3/12 °C |
zo | -4/7 °C | 0/17 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2000 m | -1/7 °C | -8/-2 °C | -8/5 °C | -2/0 °C | -5/0 °C | -5/2 °C | -4/7 °C |
| Dal 800 m | 7/19 °C | -2/8 °C | -3/16 °C | 2/7 °C | 0/9 °C | -3/12 °C | 0/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2518 m | Dal 1236 m |
|---|---|---|
ma | -2/1 °C | 7/12 °C |
di | -8/1 °C | 2/12 °C |
wo | -6/-2 °C | 2/15 °C |
do | -7/-3 °C | 3/9 °C |
vr | -8/-4 °C | 1/10 °C |
za | -5/-3 °C | 0/15 °C |
zo | -4/-1 °C | 3/13 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2518 m | -2/1 °C | -8/1 °C | -6/-2 °C | -7/-3 °C | -8/-4 °C | -5/-3 °C | -4/-1 °C |
| Dal 1236 m | 7/12 °C | 2/12 °C | 2/15 °C | 3/9 °C | 1/10 °C | 0/15 °C | 3/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2388 m | Dal 1540 m |
|---|---|---|
ma | -2/1 °C | 6/14 °C |
di | -8/1 °C | -2/2 °C |
wo | -6/-2 °C | -2/12 °C |
do | -7/-3 °C | 1/10 °C |
vr | -8/-4 °C | 0/2 °C |
za | -5/-3 °C | -1/10 °C |
zo | -4/-1 °C | 1/13 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2388 m | -2/1 °C | -8/1 °C | -6/-2 °C | -7/-3 °C | -8/-4 °C | -5/-3 °C | -4/-1 °C |
| Dal 1540 m | 6/14 °C | -2/2 °C | -2/12 °C | 1/10 °C | 0/2 °C | -1/10 °C | 1/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2872 m | Dal 1360 m |
|---|---|---|
ma | -6/2 °C | 7/18 °C |
di | -12/-6 °C | 1/10 °C |
wo | -8/-2 °C | 2/17 °C |
do | -9/-3 °C | 1/14 °C |
vr | -11/-3 °C | 1/12 °C |
za | -7/-3 °C | 3/13 °C |
zo | -4/0 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2872 m | -6/2 °C | -12/-6 °C | -8/-2 °C | -9/-3 °C | -11/-3 °C | -7/-3 °C | -4/0 °C |
| Dal 1360 m | 7/18 °C | 1/10 °C | 2/17 °C | 1/14 °C | 1/12 °C | 3/13 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2510 m | Dal 1307 m |
|---|---|---|
ma | -5/2 °C | 2/13 °C |
di | -14/1 °C | -3/2 °C |
wo | -6/1 °C | -4/11 °C |
do | -10/0 °C | -1/8 °C |
vr | -11/-3 °C | -2/6 °C |
za | -9/-1 °C | -3/8 °C |
zo | -6/0 °C | 0/12 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2510 m | -5/2 °C | -14/1 °C | -6/1 °C | -10/0 °C | -11/-3 °C | -9/-1 °C | -6/0 °C |
| Dal 1307 m | 2/13 °C | -3/2 °C | -4/11 °C | -1/8 °C | -2/6 °C | -3/8 °C | 0/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3899 m | Dal 1562 m |
|---|---|---|
ma | -13/-7 °C | 3/12 °C |
di | -19/-6 °C | 0/11 °C |
wo | -13/-9 °C | 1/11 °C |
do | -18/-11 °C | -2/9 °C |
vr | -19/-13 °C | -2/8 °C |
za | -16/-9 °C | -1/11 °C |
zo | -13/-9 °C | 1/11 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 3899 m | -13/-7 °C | -19/-6 °C | -13/-9 °C | -18/-11 °C | -19/-13 °C | -16/-9 °C | -13/-9 °C |
| Dal 1562 m | 3/12 °C | 0/11 °C | 1/11 °C | -2/9 °C | -2/8 °C | -1/11 °C | 1/11 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3369 m | Dal 2424 m |
|---|---|---|
ma | 3/14 °C | 7/18 °C |
di | 3/13 °C | 7/17 °C |
wo | 0/5 °C | 4/9 °C |
do | -3/11 °C | 1/15 °C |
vr | 1/11 °C | 5/15 °C |
za | 0/8 °C | 4/12 °C |
zo | -2/5 °C | 2/9 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 3369 m | 3/14 °C | 3/13 °C | 0/5 °C | -3/11 °C | 1/11 °C | 0/8 °C | -2/5 °C |
| Dal 2424 m | 7/18 °C | 7/17 °C | 4/9 °C | 1/15 °C | 5/15 °C | 4/12 °C | 2/9 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2745 m | Dal 1890 m |
|---|---|---|
ma | 6/18 °C | 9/22 °C |
di | 6/17 °C | 9/21 °C |
wo | 3/9 °C | 6/13 °C |
do | 0/15 °C | 3/19 °C |
vr | 4/15 °C | 7/19 °C |
za | 3/12 °C | 6/16 °C |
zo | 1/9 °C | 4/13 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2745 m | 6/18 °C | 6/17 °C | 3/9 °C | 0/15 °C | 4/15 °C | 3/12 °C | 1/9 °C |
| Dal 1890 m | 9/22 °C | 9/21 °C | 6/13 °C | 3/19 °C | 7/19 °C | 6/16 °C | 4/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2730 m | Dal 1660 m |
|---|---|---|
ma | -3/8 °C | 1/14 °C |
di | 1/12 °C | 5/18 °C |
wo | 3/10 °C | 7/16 °C |
do | -3/2 °C | 1/11 °C |
vr | -5/2 °C | -1/12 °C |
za | -7/0 °C | -3/2 °C |
zo | -5/2 °C | -1/10 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2730 m | -3/8 °C | 1/12 °C | 3/10 °C | -3/2 °C | -5/2 °C | -7/0 °C | -5/2 °C |
| Dal 1660 m | 1/14 °C | 5/18 °C | 7/16 °C | 1/11 °C | -1/12 °C | -3/2 °C | -1/10 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2307 m | Dal 1340 m |
|---|---|---|
ma | 2/6 °C | 5/15 °C |
di | 2/5 °C | 7/14 °C |
wo | 2/5 °C | 8/12 °C |
do | 3/5 °C | 6/14 °C |
vr | 4/10 °C | 7/16 °C |
za | 6/11 °C | 9/18 °C |
zo | 7/10 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2307 m | 2/6 °C | 2/5 °C | 2/5 °C | 3/5 °C | 4/10 °C | 6/11 °C | 7/10 °C |
| Dal 1340 m | 5/15 °C | 7/14 °C | 8/12 °C | 6/14 °C | 7/16 °C | 9/18 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3403 m | Dal 2073 m |
|---|---|---|
ma | 2/13 °C | 7/22 °C |
di | 0/13 °C | 5/22 °C |
wo | 3/16 °C | 8/25 °C |
do | -4/2 °C | 1/11 °C |
vr | -5/7 °C | 0/16 °C |
za | -3/5 °C | 2/14 °C |
zo | -6/2 °C | -1/11 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 3403 m | 2/13 °C | 0/13 °C | 3/16 °C | -4/2 °C | -5/7 °C | -3/5 °C | -6/2 °C |
| Dal 2073 m | 7/22 °C | 5/22 °C | 8/25 °C | 1/11 °C | 0/16 °C | 2/14 °C | -1/11 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3057 m | Dal 1772 m |
|---|---|---|
ma | -10/0 °C | -2/10 °C |
di | -14/-5 °C | -8/2 °C |
wo | -12/1 °C | -4/10 °C |
do | -11/-2 °C | -3/8 °C |
vr | -12/-4 °C | -4/7 °C |
za | -12/-1 °C | -4/9 °C |
zo | -10/0 °C | 0/12 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 3057 m | -10/0 °C | -14/-5 °C | -12/1 °C | -11/-2 °C | -12/-4 °C | -12/-1 °C | -10/0 °C |
| Dal 1772 m | -2/10 °C | -8/2 °C | -4/10 °C | -3/8 °C | -4/7 °C | -4/9 °C | 0/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2275 m | Dal 973 m |
|---|---|---|
ma | -2/2 °C | 9/18 °C |
di | -8/2 °C | 1/13 °C |
wo | -6/-1 °C | 1/16 °C |
do | -7/-2 °C | 6/14 °C |
vr | -8/-3 °C | 3/11 °C |
za | -5/-2 °C | 2/14 °C |
zo | -4/0 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2275 m | -2/2 °C | -8/2 °C | -6/-1 °C | -7/-2 °C | -8/-3 °C | -5/-2 °C | -4/0 °C |
| Dal 973 m | 9/18 °C | 1/13 °C | 1/16 °C | 6/14 °C | 3/11 °C | 2/14 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2640 m | Dal 1710 m |
|---|---|---|
ma | -4/7 °C | 1/12 °C |
di | -4/8 °C | 2/14 °C |
wo | -5/6 °C | 1/11 °C |
do | -6/2 °C | -1/11 °C |
vr | -8/7 °C | -2/13 °C |
za | -6/8 °C | 0/13 °C |
zo | -3/2 °C | 3/10 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2640 m | -4/7 °C | -4/8 °C | -5/6 °C | -6/2 °C | -8/7 °C | -6/8 °C | -3/2 °C |
| Dal 1710 m | 1/12 °C | 2/14 °C | 1/11 °C | -1/11 °C | -2/13 °C | 0/13 °C | 3/10 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3813 m | Dal 2473 m |
|---|---|---|
ma | -4/14 °C | 1/23 °C |
di | 1/15 °C | 6/24 °C |
wo | 2/17 °C | 7/26 °C |
do | 1/12 °C | 6/21 °C |
vr | -4/13 °C | 1/22 °C |
za | 0/16 °C | 5/25 °C |
zo | 1/14 °C | 6/23 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 3813 m | -4/14 °C | 1/15 °C | 2/17 °C | 1/12 °C | -4/13 °C | 0/16 °C | 1/14 °C |
| Dal 2473 m | 1/23 °C | 6/24 °C | 7/26 °C | 6/21 °C | 1/22 °C | 5/25 °C | 6/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2917 m | Dal 1984 m |
|---|---|---|
ma | 8/18 °C | 12/23 °C |
di | 11/19 °C | 15/24 °C |
wo | 8/18 °C | 12/23 °C |
do | -3/11 °C | 1/16 °C |
vr | 1/11 °C | 5/16 °C |
za | 7/13 °C | 11/18 °C |
zo | 4/12 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2917 m | 8/18 °C | 11/19 °C | 8/18 °C | -3/11 °C | 1/11 °C | 7/13 °C | 4/12 °C |
| Dal 1984 m | 12/23 °C | 15/24 °C | 12/23 °C | 1/16 °C | 5/16 °C | 11/18 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2365 m | Dal 1150 m |
|---|---|---|
ma | -2/9 °C | 3/16 °C |
di | 2/13 °C | 7/20 °C |
wo | 4/11 °C | 9/18 °C |
do | -2/2 °C | 3/13 °C |
vr | -4/2 °C | 1/14 °C |
za | -6/1 °C | -1/8 °C |
zo | -4/2 °C | 1/12 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2365 m | -2/9 °C | 2/13 °C | 4/11 °C | -2/2 °C | -4/2 °C | -6/1 °C | -4/2 °C |
| Dal 1150 m | 3/16 °C | 7/20 °C | 9/18 °C | 3/13 °C | 1/14 °C | -1/8 °C | 1/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1188 m | Dal 255 m |
|---|---|---|
ma | 5/13 °C | 9/19 °C |
di | 8/13 °C | 12/19 °C |
wo | 6/12 °C | 10/18 °C |
do | 5/12 °C | 9/18 °C |
vr | 6/13 °C | 10/19 °C |
za | 8/13 °C | 12/19 °C |
zo | 6/12 °C | 10/18 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1188 m | 5/13 °C | 8/13 °C | 6/12 °C | 5/12 °C | 6/13 °C | 8/13 °C | 6/12 °C |
| Dal 255 m | 9/19 °C | 12/19 °C | 10/18 °C | 9/18 °C | 10/19 °C | 12/19 °C | 10/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2220 m | Dal 1227 m |
|---|---|---|
ma | -2/2 °C | 1/11 °C |
di | -8/1 °C | -4/1 °C |
wo | -6/-1 °C | -5/9 °C |
do | -7/-2 °C | -2/6 °C |
vr | -8/-3 °C | -3/2 °C |
za | -5/-2 °C | -4/6 °C |
zo | -4/0 °C | -1/10 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2220 m | -2/2 °C | -8/1 °C | -6/-1 °C | -7/-2 °C | -8/-3 °C | -5/-2 °C | -4/0 °C |
| Dal 1227 m | 1/11 °C | -4/1 °C | -5/9 °C | -2/6 °C | -3/2 °C | -4/6 °C | -1/10 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2082 m | Dal 1198 m |
|---|---|---|
ma | -3/13 °C | 1/19 °C |
di | 2/16 °C | 6/22 °C |
wo | -1/12 °C | 3/18 °C |
do | -4/6 °C | 0/12 °C |
vr | -7/2 °C | -3/13 °C |
za | -6/4 °C | -2/10 °C |
zo | -7/9 °C | -3/15 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2082 m | -3/13 °C | 2/16 °C | -1/12 °C | -4/6 °C | -7/2 °C | -6/4 °C | -7/9 °C |
| Dal 1198 m | 1/19 °C | 6/22 °C | 3/18 °C | 0/12 °C | -3/13 °C | -2/10 °C | -3/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 875 m | Dal 230 m |
|---|---|---|
ma | 1/2 °C | 3/11 °C |
di | -1/11 °C | 1/13 °C |
wo | 3/8 °C | 5/10 °C |
do | 6/7 °C | 8/9 °C |
vr | 6/7 °C | 8/9 °C |
za | 7/15 °C | 9/17 °C |
zo | 8/10 °C | 10/12 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 875 m | 1/2 °C | -1/11 °C | 3/8 °C | 6/7 °C | 6/7 °C | 7/15 °C | 8/10 °C |
| Dal 230 m | 3/11 °C | 1/13 °C | 5/10 °C | 8/9 °C | 8/9 °C | 9/17 °C | 10/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2800 m | Dal 1190 m |
|---|---|---|
ma | -6/-1 °C | 5/10 °C |
di | -10/-4 °C | 1/6 °C |
wo | -7/-3 °C | 4/10 °C |
do | -10/-5 °C | 3/7 °C |
vr | -12/-6 °C | 1/7 °C |
za | -10/-4 °C | 3/7 °C |
zo | -5/-2 °C | 3/11 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2800 m | -6/-1 °C | -10/-4 °C | -7/-3 °C | -10/-5 °C | -12/-6 °C | -10/-4 °C | -5/-2 °C |
| Dal 1190 m | 5/10 °C | 1/6 °C | 4/10 °C | 3/7 °C | 1/7 °C | 3/7 °C | 3/11 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2225 m | Dal 1130 m |
|---|---|---|
ma | 1/10 °C | 8/17 °C |
di | -4/2 °C | 0/12 °C |
wo | -4/8 °C | 0/15 °C |
do | 1/2 °C | 5/13 °C |
vr | -2/2 °C | 2/10 °C |
za | -3/2 °C | 1/13 °C |
zo | -1/2 °C | 3/16 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2225 m | 1/10 °C | -4/2 °C | -4/8 °C | 1/2 °C | -2/2 °C | -3/2 °C | -1/2 °C |
| Dal 1130 m | 8/17 °C | 0/12 °C | 0/15 °C | 5/13 °C | 2/10 °C | 1/13 °C | 3/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2637 m | Dal 1646 m |
|---|---|---|
ma | -3/8 °C | 1/14 °C |
di | 1/12 °C | 5/18 °C |
wo | 3/10 °C | 7/16 °C |
do | -3/2 °C | 1/11 °C |
vr | -5/2 °C | -1/12 °C |
za | -7/0 °C | -3/2 °C |
zo | -5/2 °C | -1/10 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2637 m | -3/8 °C | 1/12 °C | 3/10 °C | -3/2 °C | -5/2 °C | -7/0 °C | -5/2 °C |
| Dal 1646 m | 1/14 °C | 5/18 °C | 7/16 °C | 1/11 °C | -1/12 °C | -3/2 °C | -1/10 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2778 m | Dal 1324 m |
|---|---|---|
ma | -2/1 °C | 7/15 °C |
di | -8/1 °C | -1/10 °C |
wo | -6/-2 °C | -1/13 °C |
do | -7/-3 °C | 4/11 °C |
vr | -8/-4 °C | 1/8 °C |
za | -5/-3 °C | 0/11 °C |
zo | -4/-1 °C | 2/14 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2778 m | -2/1 °C | -8/1 °C | -6/-2 °C | -7/-3 °C | -8/-4 °C | -5/-3 °C | -4/-1 °C |
| Dal 1324 m | 7/15 °C | -1/10 °C | -1/13 °C | 4/11 °C | 1/8 °C | 0/11 °C | 2/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 957 m | Dal 250 m |
|---|---|---|
ma | -3/8 °C | 0/14 °C |
di | -4/8 °C | -1/14 °C |
wo | -1/5 °C | 2/11 °C |
do | 4/9 °C | 7/15 °C |
vr | 4/5 °C | 7/11 °C |
za | 4/14 °C | 7/20 °C |
zo | 5/14 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 957 m | -3/8 °C | -4/8 °C | -1/5 °C | 4/9 °C | 4/5 °C | 4/14 °C | 5/14 °C |
| Dal 250 m | 0/14 °C | -1/14 °C | 2/11 °C | 7/15 °C | 7/11 °C | 7/20 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1293 m | Dal 355 m |
|---|---|---|
ma | -4/2 °C | 0/13 °C |
di | -5/8 °C | -1/13 °C |
wo | -2/5 °C | 2/10 °C |
do | 3/9 °C | 7/14 °C |
vr | 3/5 °C | 7/10 °C |
za | 3/14 °C | 7/19 °C |
zo | 4/14 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1293 m | -4/2 °C | -5/8 °C | -2/5 °C | 3/9 °C | 3/5 °C | 3/14 °C | 4/14 °C |
| Dal 355 m | 0/13 °C | -1/13 °C | 2/10 °C | 7/14 °C | 7/10 °C | 7/19 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2513 m | Dal 1190 m |
|---|---|---|
ma | -2/1 °C | 7/12 °C |
di | -8/1 °C | 2/12 °C |
wo | -6/-2 °C | 2/15 °C |
do | -7/-3 °C | 3/9 °C |
vr | -8/-4 °C | 2/10 °C |
za | -5/-3 °C | 0/15 °C |
zo | -4/-1 °C | 3/13 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2513 m | -2/1 °C | -8/1 °C | -6/-2 °C | -7/-3 °C | -8/-4 °C | -5/-3 °C | -4/-1 °C |
| Dal 1190 m | 7/12 °C | 2/12 °C | 2/15 °C | 3/9 °C | 2/10 °C | 0/15 °C | 3/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2485 m | Dal 1320 m |
|---|---|---|
ma | -2/1 °C | 7/16 °C |
di | -8/1 °C | -1/11 °C |
wo | -6/-2 °C | -1/14 °C |
do | -7/-3 °C | 4/12 °C |
vr | -8/-4 °C | 1/9 °C |
za | -5/-3 °C | 0/12 °C |
zo | -4/-1 °C | 2/15 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2485 m | -2/1 °C | -8/1 °C | -6/-2 °C | -7/-3 °C | -8/-4 °C | -5/-3 °C | -4/-1 °C |
| Dal 1320 m | 7/16 °C | -1/11 °C | -1/14 °C | 4/12 °C | 1/9 °C | 0/12 °C | 2/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3676 m | Dal 2743 m |
|---|---|---|
ma | -4/16 °C | 0/21 °C |
di | 1/17 °C | 5/22 °C |
wo | 2/19 °C | 6/24 °C |
do | 1/14 °C | 5/19 °C |
vr | -4/15 °C | 0/20 °C |
za | 0/18 °C | 4/23 °C |
zo | 1/16 °C | 5/21 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 3676 m | -4/16 °C | 1/17 °C | 2/19 °C | 1/14 °C | -4/15 °C | 0/18 °C | 1/16 °C |
| Dal 2743 m | 0/21 °C | 5/22 °C | 6/24 °C | 5/19 °C | 0/20 °C | 4/23 °C | 5/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2789 m | Dal 1753 m |
|---|---|---|
ma | 4/17 °C | 8/23 °C |
di | 2/17 °C | 6/23 °C |
wo | 5/20 °C | 9/26 °C |
do | -2/6 °C | 2/12 °C |
vr | -3/11 °C | 1/17 °C |
za | -1/9 °C | 3/15 °C |
zo | -4/6 °C | 0/12 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2789 m | 4/17 °C | 2/17 °C | 5/20 °C | -2/6 °C | -3/11 °C | -1/9 °C | -4/6 °C |
| Dal 1753 m | 8/23 °C | 6/23 °C | 9/26 °C | 2/12 °C | 1/17 °C | 3/15 °C | 0/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3185 m | Dal 1924 m |
|---|---|---|
ma | 2/15 °C | 8/23 °C |
di | 0/15 °C | 6/23 °C |
wo | 3/18 °C | 9/26 °C |
do | -4/4 °C | 2/12 °C |
vr | -5/9 °C | 1/17 °C |
za | -3/7 °C | 3/15 °C |
zo | -6/4 °C | 0/12 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 3185 m | 2/15 °C | 0/15 °C | 3/18 °C | -4/4 °C | -5/9 °C | -3/7 °C | -6/4 °C |
| Dal 1924 m | 8/23 °C | 6/23 °C | 9/26 °C | 2/12 °C | 1/17 °C | 3/15 °C | 0/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3269 m | Dal 1446 m |
|---|---|---|
ma | -6/-4 °C | 6/15 °C |
di | -12/-4 °C | -2/10 °C |
wo | -10/-7 °C | -2/13 °C |
do | -11/-8 °C | 3/11 °C |
vr | -12/-9 °C | 0/8 °C |
za | -9/-8 °C | -1/11 °C |
zo | -8/-6 °C | 1/14 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 3269 m | -6/-4 °C | -12/-4 °C | -10/-7 °C | -11/-8 °C | -12/-9 °C | -9/-8 °C | -8/-6 °C |
| Dal 1446 m | 6/15 °C | -2/10 °C | -2/13 °C | 3/11 °C | 0/8 °C | -1/11 °C | 1/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3303 m | Dal 1797 m |
|---|---|---|
ma | -11/-2 °C | -2/10 °C |
di | -15/-7 °C | -8/2 °C |
wo | -13/-1 °C | -4/10 °C |
do | -12/-4 °C | -3/8 °C |
vr | -13/-6 °C | -4/7 °C |
za | -13/-3 °C | -4/9 °C |
zo | -11/-2 °C | 0/12 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 3303 m | -11/-2 °C | -15/-7 °C | -13/-1 °C | -12/-4 °C | -13/-6 °C | -13/-3 °C | -11/-2 °C |
| Dal 1797 m | -2/10 °C | -8/2 °C | -4/10 °C | -3/8 °C | -4/7 °C | -4/9 °C | 0/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2357 m | Dal 1404 m |
|---|---|---|
ma | -2/1 °C | 6/15 °C |
di | -8/1 °C | -2/10 °C |
wo | -6/-2 °C | -2/13 °C |
do | -7/-3 °C | 3/11 °C |
vr | -8/-4 °C | 0/8 °C |
za | -5/-3 °C | -1/11 °C |
zo | -4/-1 °C | 1/14 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2357 m | -2/1 °C | -8/1 °C | -6/-2 °C | -7/-3 °C | -8/-4 °C | -5/-3 °C | -4/-1 °C |
| Dal 1404 m | 6/15 °C | -2/10 °C | -2/13 °C | 3/11 °C | 0/8 °C | -1/11 °C | 1/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3353 m | Dal 2365 m |
|---|---|---|
ma | 6/15 °C | 11/22 °C |
di | 9/16 °C | 14/23 °C |
wo | 6/15 °C | 11/22 °C |
do | -5/8 °C | 0/15 °C |
vr | -1/8 °C | 4/15 °C |
za | 5/10 °C | 10/17 °C |
zo | 2/9 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 3353 m | 6/15 °C | 9/16 °C | 6/15 °C | -5/8 °C | -1/8 °C | 5/10 °C | 2/9 °C |
| Dal 2365 m | 11/22 °C | 14/23 °C | 11/22 °C | 0/15 °C | 4/15 °C | 10/17 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2828 m | Dal 1217 m |
|---|---|---|
ma | -4/-2 °C | 7/16 °C |
di | -10/-2 °C | -1/11 °C |
wo | -8/-5 °C | -1/14 °C |
do | -9/-6 °C | 4/12 °C |
vr | -10/-7 °C | 1/9 °C |
za | -7/-6 °C | 0/12 °C |
zo | -6/-4 °C | 2/15 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2828 m | -4/-2 °C | -10/-2 °C | -8/-5 °C | -9/-6 °C | -10/-7 °C | -7/-6 °C | -6/-4 °C |
| Dal 1217 m | 7/16 °C | -1/11 °C | -1/14 °C | 4/12 °C | 1/9 °C | 0/12 °C | 2/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2075 m | Dal 1185 m |
|---|---|---|
ma | -1/11 °C | 3/16 °C |
di | 3/15 °C | 7/20 °C |
wo | 5/13 °C | 9/18 °C |
do | -1/8 °C | 3/13 °C |
vr | -3/9 °C | 1/14 °C |
za | -5/2 °C | -1/8 °C |
zo | -3/2 °C | 1/12 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2075 m | -1/11 °C | 3/15 °C | 5/13 °C | -1/8 °C | -3/9 °C | -5/2 °C | -3/2 °C |
| Dal 1185 m | 3/16 °C | 7/20 °C | 9/18 °C | 3/13 °C | 1/14 °C | -1/8 °C | 1/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2340 m | Dal 1367 m |
|---|---|---|
ma | -2/1 °C | 8/10 °C |
di | -8/1 °C | 3/12 °C |
wo | -6/-2 °C | 2/9 °C |
do | -7/-3 °C | 2/9 °C |
vr | -8/-4 °C | 1/6 °C |
za | -5/-3 °C | 1/11 °C |
zo | -4/-1 °C | 3/10 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2340 m | -2/1 °C | -8/1 °C | -6/-2 °C | -7/-3 °C | -8/-4 °C | -5/-3 °C | -4/-1 °C |
| Dal 1367 m | 8/10 °C | 3/12 °C | 2/9 °C | 2/9 °C | 1/6 °C | 1/11 °C | 3/10 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2850 m | Dal 1950 m |
|---|---|---|
ma | 8/18 °C | 12/23 °C |
di | 11/19 °C | 15/24 °C |
wo | 8/18 °C | 12/23 °C |
do | -3/11 °C | 1/16 °C |
vr | 1/11 °C | 5/16 °C |
za | 7/13 °C | 11/18 °C |
zo | 4/12 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2850 m | 8/18 °C | 11/19 °C | 8/18 °C | -3/11 °C | 1/11 °C | 7/13 °C | 4/12 °C |
| Dal 1950 m | 12/23 °C | 15/24 °C | 12/23 °C | 1/16 °C | 5/16 °C | 11/18 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3275 m | Dal 1212 m |
|---|---|---|
ma | -7/-3 °C | 5/14 °C |
di | -11/-6 °C | 2/13 °C |
wo | -8/-5 °C | 3/13 °C |
do | -11/-7 °C | 0/11 °C |
vr | -13/-8 °C | 0/10 °C |
za | -11/-6 °C | 1/13 °C |
zo | -6/-4 °C | 3/13 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 3275 m | -7/-3 °C | -11/-6 °C | -8/-5 °C | -11/-7 °C | -13/-8 °C | -11/-6 °C | -6/-4 °C |
| Dal 1212 m | 5/14 °C | 2/13 °C | 3/13 °C | 0/11 °C | 0/10 °C | 1/13 °C | 3/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2100 m | Dal 1000 m |
|---|---|---|
ma | -2/3 °C | 9/12 °C |
di | -8/2 °C | 4/14 °C |
wo | -6/0 °C | 3/11 °C |
do | -7/-1 °C | 3/11 °C |
vr | -8/-2 °C | 3/8 °C |
za | -5/-1 °C | 2/13 °C |
zo | -4/1 °C | 4/12 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2100 m | -2/3 °C | -8/2 °C | -6/0 °C | -7/-1 °C | -8/-2 °C | -5/-1 °C | -4/1 °C |
| Dal 1000 m | 9/12 °C | 4/14 °C | 3/11 °C | 3/11 °C | 3/8 °C | 2/13 °C | 4/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3221 m | Dal 2103 m |
|---|---|---|
ma | -3/17 °C | 2/24 °C |
di | 2/18 °C | 7/25 °C |
wo | 3/20 °C | 8/27 °C |
do | 2/15 °C | 7/22 °C |
vr | -3/16 °C | 2/23 °C |
za | 1/19 °C | 6/26 °C |
zo | 2/17 °C | 7/24 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 3221 m | -3/17 °C | 2/18 °C | 3/20 °C | 2/15 °C | -3/16 °C | 1/19 °C | 2/17 °C |
| Dal 2103 m | 2/24 °C | 7/25 °C | 8/27 °C | 7/22 °C | 2/23 °C | 6/26 °C | 7/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1074 m | Dal 245 m |
|---|---|---|
ma | 6/14 °C | 8/19 °C |
di | 8/14 °C | 8/23 °C |
wo | 7/13 °C | 9/19 °C |
do | 6/13 °C | 8/18 °C |
vr | 6/14 °C | 6/22 °C |
za | 9/14 °C | 10/22 °C |
zo | 7/13 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1074 m | 6/14 °C | 8/14 °C | 7/13 °C | 6/13 °C | 6/14 °C | 9/14 °C | 7/13 °C |
| Dal 245 m | 8/19 °C | 8/23 °C | 9/19 °C | 8/18 °C | 6/22 °C | 10/22 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3200 m | Dal 2600 m |
|---|---|---|
ma | 7/15 °C | 10/20 °C |
di | 10/16 °C | 13/21 °C |
wo | 7/15 °C | 10/20 °C |
do | -4/8 °C | -1/13 °C |
vr | 0/8 °C | 3/13 °C |
za | 6/10 °C | 9/15 °C |
zo | 3/9 °C | 6/14 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 3200 m | 7/15 °C | 10/16 °C | 7/15 °C | -4/8 °C | 0/8 °C | 6/10 °C | 3/9 °C |
| Dal 2600 m | 10/20 °C | 13/21 °C | 10/20 °C | -1/13 °C | 3/13 °C | 9/15 °C | 6/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2505 m | Dal 1039 m |
|---|---|---|
ma | -2/1 °C | 8/14 °C |
di | -8/1 °C | 3/14 °C |
wo | -6/-2 °C | 3/17 °C |
do | -7/-3 °C | 4/11 °C |
vr | -8/-4 °C | 3/12 °C |
za | -5/-3 °C | 1/17 °C |
zo | -4/-1 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2505 m | -2/1 °C | -8/1 °C | -6/-2 °C | -7/-3 °C | -8/-4 °C | -5/-3 °C | -4/-1 °C |
| Dal 1039 m | 8/14 °C | 3/14 °C | 3/17 °C | 4/11 °C | 3/12 °C | 1/17 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3559 m | Dal 2451 m |
|---|---|---|
ma | -4/16 °C | 1/23 °C |
di | 1/17 °C | 6/24 °C |
wo | 2/19 °C | 7/26 °C |
do | 1/14 °C | 6/21 °C |
vr | -4/15 °C | 1/22 °C |
za | 0/18 °C | 5/25 °C |
zo | 1/16 °C | 6/23 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 3559 m | -4/16 °C | 1/17 °C | 2/19 °C | 1/14 °C | -4/15 °C | 0/18 °C | 1/16 °C |
| Dal 2451 m | 1/23 °C | 6/24 °C | 7/26 °C | 6/21 °C | 1/22 °C | 5/25 °C | 6/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3239 m | Dal 2667 m |
|---|---|---|
ma | 7/16 °C | 9/20 °C |
di | 10/17 °C | 12/21 °C |
wo | 7/16 °C | 9/20 °C |
do | -4/9 °C | -2/13 °C |
vr | 0/9 °C | 2/13 °C |
za | 6/11 °C | 8/15 °C |
zo | 3/10 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 3239 m | 7/16 °C | 10/17 °C | 7/16 °C | -4/9 °C | 0/9 °C | 6/11 °C | 3/10 °C |
| Dal 2667 m | 9/20 °C | 12/21 °C | 9/20 °C | -2/13 °C | 2/13 °C | 8/15 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3059 m | Dal 2440 m |
|---|---|---|
ma | 7/17 °C | 11/21 °C |
di | 10/18 °C | 14/22 °C |
wo | 7/17 °C | 11/21 °C |
do | -4/10 °C | 0/14 °C |
vr | 0/10 °C | 4/14 °C |
za | 6/12 °C | 10/16 °C |
zo | 3/11 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 3059 m | 7/17 °C | 10/18 °C | 7/17 °C | -4/10 °C | 0/10 °C | 6/12 °C | 3/11 °C |
| Dal 2440 m | 11/21 °C | 14/22 °C | 11/21 °C | 0/14 °C | 4/14 °C | 10/16 °C | 7/15 °C |
1-50 van 141 skigebieden


