Skiweer Ikon Pass

Weersverwachting in het geldigheidsgebied van de Ikon Pass voor 141 Skigebieden - Weer in de bergen in het geldigheidsgebied van de Ikon Pass voor 7 dagen


Weer Ikon Pass

Weer in het geldigheidsgebied van de Ikon Pass voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het geldigheidsgebied van de Ikon Pass voor 141 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr 22.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
vr
22.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Ikon Pass

51-141 van 141 skigebieden

Weer in skigebied Berg 3059 m Dal 2440 m
za
helder
1/9 °C 5/13 °C
zo
sneeuwbuien
-6/2 °C -2/2 °C
ma
sneeuwval
-9/-1 °C -5/2 °C
di
zonnig
-5/5 °C -1/9 °C
wo
zonnig
-5/6 °C -1/10 °C
do
zonnig
0/11 °C 4/15 °C
vr
zonnig
6/16 °C 10/20 °C
Weer in
skigebied
za
helder
zo
sneeuwbuien
ma
sneeuwval
di
zonnig
wo
zonnig
do
zonnig
vr
zonnig
Berg 3059 m 1/9 °C -6/2 °C -9/-1 °C -5/5 °C -5/6 °C 0/11 °C 6/16 °C
Dal 2440 m 5/13 °C -2/2 °C -5/2 °C -1/9 °C -1/10 °C 4/15 °C 10/20 °C

Weer in skigebied Berg 2023 m Dal 1832 m
za
bewolkt
0/12 °C 1/12 °C
zo
sneeuwbuien
-6/2 °C -5/2 °C
ma
sneeuwbuien
-7/7 °C -6/7 °C
di
bewolkt
-3/11 °C -2/11 °C
wo
buien
-2/14 °C -1/14 °C
do
zonnig
1/19 °C 2/19 °C
vr
zonnig
4/22 °C 5/22 °C
Weer in
skigebied
za
bewolkt
zo
sneeuwbuien
ma
sneeuwbuien
di
bewolkt
wo
buien
do
zonnig
vr
zonnig
Berg 2023 m 0/12 °C -6/2 °C -7/7 °C -3/11 °C -2/14 °C 1/19 °C 4/22 °C
Dal 1832 m 1/12 °C -5/2 °C -6/7 °C -2/11 °C -1/14 °C 2/19 °C 5/22 °C

Weer in skigebied Berg 2250 m Dal 860 m
za
helder
-8/-2 °C 4/14 °C
zo
zonnig
-4/0 °C 2/19 °C
ma
ijzel
-4/1 °C 6/16 °C
di
bewolkt
-3/3 °C 8/21 °C
wo
buien
-1/4 °C 10/21 °C
do
helder
1/6 °C 8/25 °C
vr
zonnig
2/9 °C 10/25 °C
Weer in
skigebied
za
helder
zo
zonnig
ma
ijzel
di
bewolkt
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
Berg 2250 m -8/-2 °C -4/0 °C -4/1 °C -3/3 °C -1/4 °C 1/6 °C 2/9 °C
Dal 860 m 4/14 °C 2/19 °C 6/16 °C 8/21 °C 10/21 °C 8/25 °C 10/25 °C

Weer in skigebied Berg 2037 m Dal 1365 m
za
bewolkt
0/11 °C 4/16 °C
zo
bewolkt
-1/11 °C 3/16 °C
ma
bewolkt
0/8 °C 4/13 °C
di
regen
-2/4 °C 2/9 °C
wo
zonnig
-7/3 °C -3/8 °C
do
zonnig
-7/4 °C -3/9 °C
vr
zonnig
-6/5 °C -2/10 °C
Weer in
skigebied
za
bewolkt
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
regen
wo
zonnig
do
zonnig
vr
zonnig
Berg 2037 m 0/11 °C -1/11 °C 0/8 °C -2/4 °C -7/3 °C -7/4 °C -6/5 °C
Dal 1365 m 4/16 °C 3/16 °C 4/13 °C 2/9 °C -3/8 °C -3/9 °C -2/10 °C

Weer in skigebied Berg 3792 m Dal 2960 m
za
helder
-1/14 °C 2/19 °C
zo
helder
-2/10 °C 1/15 °C
ma
sneeuwval
-4/2 °C -1/8 °C
di
sneeuwbuien
-8/2 °C -5/8 °C
wo
sneeuwbuien
-7/2 °C -4/9 °C
do
zonnig
-5/13 °C -2/18 °C
vr
zonnig
-1/14 °C 2/19 °C
Weer in
skigebied
za
helder
zo
helder
ma
sneeuwval
di
sneeuwbuien
wo
sneeuwbuien
do
zonnig
vr
zonnig
Berg 3792 m -1/14 °C -2/10 °C -4/2 °C -8/2 °C -7/2 °C -5/13 °C -1/14 °C
Dal 2960 m 2/19 °C 1/15 °C -1/8 °C -5/8 °C -4/9 °C -2/18 °C 2/19 °C

Weer in skigebied Berg 2225 m Dal 512 m
za
sneeuwbuien
-7/0 °C 0/9 °C
zo
zonnig
-6/4 °C 1/13 °C
ma
sneeuwbuien
-4/2 °C 3/16 °C
di
ijzel
-2/8 °C 5/17 °C
wo
sneeuwbuien
-1/9 °C 6/18 °C
do
bewolkt
1/8 °C 8/17 °C
vr
bewolkt
1/11 °C 8/20 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
sneeuwbuien
di
ijzel
wo
sneeuwbuien
do
bewolkt
vr
bewolkt
Berg 2225 m -7/0 °C -6/4 °C -4/2 °C -2/8 °C -1/9 °C 1/8 °C 1/11 °C
Dal 512 m 0/9 °C 1/13 °C 3/16 °C 5/17 °C 6/18 °C 8/17 °C 8/20 °C

Weer in skigebied Berg 3018 m Dal 2399 m
za
helder
1/19 °C 4/23 °C
zo
helder
0/15 °C 3/19 °C
ma
ijzel
-2/8 °C 1/12 °C
di
sneeuwbuien
-6/2 °C -3/12 °C
wo
onweer
-5/9 °C -2/13 °C
do
zonnig
-3/18 °C 0/22 °C
vr
zonnig
1/19 °C 4/23 °C
Weer in
skigebied
za
helder
zo
helder
ma
ijzel
di
sneeuwbuien
wo
onweer
do
zonnig
vr
zonnig
Berg 3018 m 1/19 °C 0/15 °C -2/8 °C -6/2 °C -5/9 °C -3/18 °C 1/19 °C
Dal 2399 m 4/23 °C 3/19 °C 1/12 °C -3/12 °C -2/13 °C 0/22 °C 4/23 °C

Weer in skigebied Berg 1780 m Dal 1380 m
za
bewolkt
2/13 °C 4/16 °C
zo
bewolkt
1/13 °C 3/16 °C
ma
bewolkt
2/10 °C 4/13 °C
di
regen
0/6 °C 2/9 °C
wo
zonnig
-5/5 °C -3/8 °C
do
zonnig
-5/6 °C -3/9 °C
vr
zonnig
-4/7 °C -2/10 °C
Weer in
skigebied
za
bewolkt
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
regen
wo
zonnig
do
zonnig
vr
zonnig
Berg 1780 m 2/13 °C 1/13 °C 2/10 °C 0/6 °C -5/5 °C -5/6 °C -4/7 °C
Dal 1380 m 4/16 °C 3/16 °C 4/13 °C 2/9 °C -3/8 °C -3/9 °C -2/10 °C

Weer in skigebied Berg 2763 m Dal 1737 m
za
sneeuwval
-11/-5 °C -7/0 °C
zo
zonnig
-9/1 °C -5/6 °C
ma
zonnig
-3/2 °C 1/7 °C
di
helder
-5/3 °C -1/8 °C
wo
zonnig
0/6 °C 4/11 °C
do
zonnig
3/8 °C 7/13 °C
vr
helder
1/8 °C 5/13 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwval
zo
zonnig
ma
zonnig
di
helder
wo
zonnig
do
zonnig
vr
helder
Berg 2763 m -11/-5 °C -9/1 °C -3/2 °C -5/3 °C 0/6 °C 3/8 °C 1/8 °C
Dal 1737 m -7/0 °C -5/6 °C 1/7 °C -1/8 °C 4/11 °C 7/13 °C 5/13 °C

Weer in skigebied Berg 2095 m Dal 1322 m
za
sneeuwbuien
-1/2 °C 1/11 °C
zo
zonnig
-3/10 °C 1/12 °C
ma
sneeuwbuien
1/2 °C 5/11 °C
di
buien
4/12 °C 5/13 °C
wo
onweer
6/15 °C 8/15 °C
do
buien
5/16 °C 7/16 °C
vr
buien
6/16 °C 8/16 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
sneeuwbuien
di
buien
wo
onweer
do
buien
vr
buien
Berg 2095 m -1/2 °C -3/10 °C 1/2 °C 4/12 °C 6/15 °C 5/16 °C 6/16 °C
Dal 1322 m 1/11 °C 1/12 °C 5/11 °C 5/13 °C 8/15 °C 7/16 °C 8/16 °C

Weer in skigebied Berg 2086 m Dal 1438 m
za
zonnig
2/8 °C 4/11 °C
zo
zonnig
1/8 °C 3/11 °C
ma
zonnig
0/6 °C 2/9 °C
di
bewolkt
0/6 °C 2/9 °C
wo
helder
2/9 °C 4/12 °C
do
helder
-2/8 °C 0/11 °C
vr
bewolkt
-1/5 °C 1/8 °C
Weer in
skigebied
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
di
bewolkt
wo
helder
do
helder
vr
bewolkt
Berg 2086 m 2/8 °C 1/8 °C 0/6 °C 0/6 °C 2/9 °C -2/8 °C -1/5 °C
Dal 1438 m 4/11 °C 3/11 °C 2/9 °C 2/9 °C 4/12 °C 0/11 °C 1/8 °C

Weer in skigebied Berg 2537 m Dal 1550 m
za
helder
-11/4 °C -7/10 °C
zo
bewolkt
-7/4 °C -3/10 °C
ma
bewolkt
-4/6 °C 0/12 °C
di
bewolkt
-2/9 °C 2/15 °C
wo
zonnig
0/14 °C 4/20 °C
do
zonnig
2/17 °C 6/23 °C
vr
zonnig
4/18 °C 8/24 °C
Weer in
skigebied
za
helder
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
zonnig
do
zonnig
vr
zonnig
Berg 2537 m -11/4 °C -7/4 °C -4/6 °C -2/9 °C 0/14 °C 2/17 °C 4/18 °C
Dal 1550 m -7/10 °C -3/10 °C 0/12 °C 2/15 °C 4/20 °C 6/23 °C 8/24 °C

Weer in skigebied Berg 2525 m Dal 1030 m
za
sneeuwbuien
-11/-5 °C 0/7 °C
zo
bewolkt
-6/0 °C -2/12 °C
ma
sneeuwbuien
-4/0 °C 5/12 °C
di
sneeuwval
-4/2 °C 5/15 °C
wo
sneeuwbuien
-2/2 °C 8/15 °C
do
helder
3/8 °C 8/21 °C
vr
zonnig
7/10 °C 12/23 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
sneeuwbuien
di
sneeuwval
wo
sneeuwbuien
do
helder
vr
zonnig
Berg 2525 m -11/-5 °C -6/0 °C -4/0 °C -4/2 °C -2/2 °C 3/8 °C 7/10 °C
Dal 1030 m 0/7 °C -2/12 °C 5/12 °C 5/15 °C 8/15 °C 8/21 °C 12/23 °C

Weer in skigebied Berg 1629 m Dal 1167 m
za
zonnig
4/10 °C 5/12 °C
zo
zonnig
3/10 °C 4/12 °C
ma
zonnig
2/8 °C 3/10 °C
di
bewolkt
2/8 °C 3/10 °C
wo
helder
4/11 °C 5/13 °C
do
helder
0/10 °C 1/12 °C
vr
bewolkt
1/7 °C 2/9 °C
Weer in
skigebied
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
di
bewolkt
wo
helder
do
helder
vr
bewolkt
Berg 1629 m 4/10 °C 3/10 °C 2/8 °C 2/8 °C 4/11 °C 0/10 °C 1/7 °C
Dal 1167 m 5/12 °C 4/12 °C 3/10 °C 3/10 °C 5/13 °C 1/12 °C 2/9 °C

Weer in skigebied Berg 1900 m Dal 1000 m
za
sneeuwbuien
-7/2 °C 1/8 °C
zo
bewolkt
-6/7 °C -1/13 °C
ma
buien
0/7 °C 6/13 °C
di
regen
1/9 °C 6/16 °C
wo
buien
2/9 °C 9/16 °C
do
helder
2/14 °C 9/22 °C
vr
zonnig
6/17 °C 13/24 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
buien
di
regen
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
Berg 1900 m -7/2 °C -6/7 °C 0/7 °C 1/9 °C 2/9 °C 2/14 °C 6/17 °C
Dal 1000 m 1/8 °C -1/13 °C 6/13 °C 6/16 °C 9/16 °C 9/22 °C 13/24 °C

Weer in skigebied Berg 2017 m Dal 1615 m
za
sneeuwbuien
-6/0 °C -4/2 °C
zo
zonnig
-5/4 °C -3/8 °C
ma
sneeuwbuien
-3/2 °C -1/11 °C
di
ijzel
-1/8 °C 1/12 °C
wo
sneeuwbuien
0/9 °C 2/13 °C
do
bewolkt
2/8 °C 4/12 °C
vr
bewolkt
2/11 °C 4/15 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
sneeuwbuien
di
ijzel
wo
sneeuwbuien
do
bewolkt
vr
bewolkt
Berg 2017 m -6/0 °C -5/4 °C -3/2 °C -1/8 °C 0/9 °C 2/8 °C 2/11 °C
Dal 1615 m -4/2 °C -3/8 °C -1/11 °C 1/12 °C 2/13 °C 4/12 °C 4/15 °C

Weer in skigebied Berg 1181 m Dal 600 m
za
zonnig
2/17 °C 5/20 °C
zo
zonnig
6/19 °C 9/22 °C
ma
helder
4/22 °C 7/25 °C
di
zonnig
11/26 °C 14/29 °C
wo
onweer
13/24 °C 16/27 °C
do
bewolkt
0/13 °C 3/16 °C
vr
bewolkt
-2/11 °C 1/14 °C
Weer in
skigebied
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
onweer
do
bewolkt
vr
bewolkt
Berg 1181 m 2/17 °C 6/19 °C 4/22 °C 11/26 °C 13/24 °C 0/13 °C -2/11 °C
Dal 600 m 5/20 °C 9/22 °C 7/25 °C 14/29 °C 16/27 °C 3/16 °C 1/14 °C

Weer in skigebied Berg 806 m Dal 36 m
za
helder
6/18 °C 9/22 °C
zo
zonnig
8/17 °C 11/21 °C
ma
buien
5/19 °C 8/23 °C
di
helder
13/25 °C 16/29 °C
wo
onweer
11/22 °C 14/26 °C
do
helder
6/10 °C 9/14 °C
vr
zonnig
2/14 °C 5/18 °C
Weer in
skigebied
za
helder
zo
zonnig
ma
buien
di
helder
wo
onweer
do
helder
vr
zonnig
Berg 806 m 6/18 °C 8/17 °C 5/19 °C 13/25 °C 11/22 °C 6/10 °C 2/14 °C
Dal 36 m 9/22 °C 11/21 °C 8/23 °C 16/29 °C 14/26 °C 9/14 °C 5/18 °C

Weer in skigebied Berg 3075 m Dal 2288 m
za
zonnig
2/11 °C 3/14 °C
zo
zonnig
-5/4 °C -4/7 °C
ma
zonnig
-2/6 °C -1/9 °C
di
zonnig
1/10 °C 2/13 °C
wo
helder
3/13 °C 4/16 °C
do
zonnig
5/14 °C 6/17 °C
vr
zonnig
5/13 °C 6/16 °C
Weer in
skigebied
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
helder
do
zonnig
vr
zonnig
Berg 3075 m 2/11 °C -5/4 °C -2/6 °C 1/10 °C 3/13 °C 5/14 °C 5/13 °C
Dal 2288 m 3/14 °C -4/7 °C -1/9 °C 2/13 °C 4/16 °C 6/17 °C 6/16 °C

Weer in skigebied Berg 3795 m Dal 2805 m
za
helder
-2/15 °C 2/20 °C
zo
helder
-3/11 °C 1/16 °C
ma
sneeuwval
-5/2 °C -1/9 °C
di
sneeuwbuien
-9/2 °C -5/9 °C
wo
sneeuwbuien
-8/2 °C -4/10 °C
do
zonnig
-6/14 °C -2/19 °C
vr
zonnig
-2/15 °C 2/20 °C
Weer in
skigebied
za
helder
zo
helder
ma
sneeuwval
di
sneeuwbuien
wo
sneeuwbuien
do
zonnig
vr
zonnig
Berg 3795 m -2/15 °C -3/11 °C -5/2 °C -9/2 °C -8/2 °C -6/14 °C -2/15 °C
Dal 2805 m 2/20 °C 1/16 °C -1/9 °C -5/9 °C -4/10 °C -2/19 °C 2/20 °C

Weer in skigebied Berg 3006 m Dal 2093 m
za
sneeuwbuien
-16/-5 °C -8/2 °C
zo
zonnig
-15/-2 °C -8/6 °C
ma
sneeuwbuien
-8/0 °C -3/2 °C
di
bewolkt
-7/2 °C -2/10 °C
wo
helder
-5/4 °C 0/10 °C
do
zonnig
-6/7 °C -1/14 °C
vr
zonnig
-4/8 °C 1/16 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
sneeuwbuien
di
bewolkt
wo
helder
do
zonnig
vr
zonnig
Berg 3006 m -16/-5 °C -15/-2 °C -8/0 °C -7/2 °C -5/4 °C -6/7 °C -4/8 °C
Dal 2093 m -8/2 °C -8/6 °C -3/2 °C -2/10 °C 0/10 °C -1/14 °C 1/16 °C

Weer in skigebied Berg 2465 m Dal 1720 m
za
sneeuwbuien
-9/2 °C -6/2 °C
zo
zonnig
-9/5 °C -6/9 °C
ma
sneeuwbuien
-4/2 °C -1/11 °C
di
bewolkt
-3/9 °C 0/13 °C
wo
helder
-1/9 °C 2/13 °C
do
zonnig
-2/13 °C 1/17 °C
vr
zonnig
0/15 °C 3/19 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
sneeuwbuien
di
bewolkt
wo
helder
do
zonnig
vr
zonnig
Berg 2465 m -9/2 °C -9/5 °C -4/2 °C -3/9 °C -1/9 °C -2/13 °C 0/15 °C
Dal 1720 m -6/2 °C -6/9 °C -1/11 °C 0/13 °C 2/13 °C 1/17 °C 3/19 °C

Weer in skigebied Berg 3418 m Dal 2422 m
za
helder
-1/16 °C 4/23 °C
zo
helder
-2/12 °C 3/19 °C
ma
sneeuwval
-4/2 °C 1/12 °C
di
sneeuwbuien
-8/2 °C -3/12 °C
wo
sneeuwbuien
-7/2 °C -2/13 °C
do
zonnig
-5/15 °C 0/22 °C
vr
zonnig
-1/16 °C 4/23 °C
Weer in
skigebied
za
helder
zo
helder
ma
sneeuwval
di
sneeuwbuien
wo
sneeuwbuien
do
zonnig
vr
zonnig
Berg 3418 m -1/16 °C -2/12 °C -4/2 °C -8/2 °C -7/2 °C -5/15 °C -1/16 °C
Dal 2422 m 4/23 °C 3/19 °C 1/12 °C -3/12 °C -2/13 °C 0/22 °C 4/23 °C

Weer in skigebied Berg 1943 m Dal 1610 m
za
zonnig
3/9 °C 4/10 °C
zo
zonnig
2/9 °C 3/10 °C
ma
zonnig
1/7 °C 2/8 °C
di
bewolkt
1/7 °C 2/8 °C
wo
helder
3/10 °C 4/11 °C
do
helder
-1/9 °C 0/10 °C
vr
bewolkt
0/6 °C 1/7 °C
Weer in
skigebied
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
di
bewolkt
wo
helder
do
helder
vr
bewolkt
Berg 1943 m 3/9 °C 2/9 °C 1/7 °C 1/7 °C 3/10 °C -1/9 °C 0/6 °C
Dal 1610 m 4/10 °C 3/10 °C 2/8 °C 2/8 °C 4/11 °C 0/10 °C 1/7 °C

Weer in skigebied Berg 2740 m Dal 1540 m
za
sneeuwbuien
-12/-7 °C -7/0 °C
zo
bewolkt
-7/-2 °C -2/5 °C
ma
sneeuwbuien
-5/-2 °C 0/5 °C
di
sneeuwval
-5/1 °C 0/8 °C
wo
sneeuwbuien
-3/1 °C 2/8 °C
do
helder
2/6 °C 7/13 °C
vr
zonnig
6/8 °C 11/15 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
sneeuwbuien
di
sneeuwval
wo
sneeuwbuien
do
helder
vr
zonnig
Berg 2740 m -12/-7 °C -7/-2 °C -5/-2 °C -5/1 °C -3/1 °C 2/6 °C 6/8 °C
Dal 1540 m -7/0 °C -2/5 °C 0/5 °C 0/8 °C 2/8 °C 7/13 °C 11/15 °C

Weer in skigebied Berg 1240 m Dal 452 m
za
zonnig
2/17 °C 5/21 °C
zo
zonnig
6/19 °C 9/23 °C
ma
helder
4/22 °C 7/26 °C
di
zonnig
11/26 °C 14/30 °C
wo
onweer
13/24 °C 16/28 °C
do
bewolkt
0/13 °C 3/17 °C
vr
bewolkt
-2/11 °C 1/15 °C
Weer in
skigebied
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
onweer
do
bewolkt
vr
bewolkt
Berg 1240 m 2/17 °C 6/19 °C 4/22 °C 11/26 °C 13/24 °C 0/13 °C -2/11 °C
Dal 452 m 5/21 °C 9/23 °C 7/26 °C 14/30 °C 16/28 °C 3/17 °C 1/15 °C

Weer in skigebied Berg 1286 m Dal 426 m
za
zonnig
2/17 °C 5/22 °C
zo
zonnig
6/19 °C 9/24 °C
ma
helder
4/22 °C 7/27 °C
di
zonnig
11/26 °C 14/31 °C
wo
onweer
13/24 °C 16/29 °C
do
bewolkt
0/13 °C 3/18 °C
vr
bewolkt
-2/11 °C 1/16 °C
Weer in
skigebied
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
onweer
do
bewolkt
vr
bewolkt
Berg 1286 m 2/17 °C 6/19 °C 4/22 °C 11/26 °C 13/24 °C 0/13 °C -2/11 °C
Dal 426 m 5/22 °C 9/24 °C 7/27 °C 14/31 °C 16/29 °C 3/18 °C 1/16 °C

Weer in skigebied Berg 2765 m Dal 1252 m
za
sneeuwbuien
-14/-9 °C 0/7 °C
zo
bewolkt
-9/-4 °C -2/12 °C
ma
sneeuwbuien
-7/-4 °C 5/12 °C
di
sneeuwval
-7/-1 °C 5/15 °C
wo
sneeuwbuien
-5/-1 °C 8/15 °C
do
helder
0/4 °C 8/21 °C
vr
zonnig
4/6 °C 12/23 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
sneeuwbuien
di
sneeuwval
wo
sneeuwbuien
do
helder
vr
zonnig
Berg 2765 m -14/-9 °C -9/-4 °C -7/-4 °C -7/-1 °C -5/-1 °C 0/4 °C 4/6 °C
Dal 1252 m 0/7 °C -2/12 °C 5/12 °C 5/15 °C 8/15 °C 8/21 °C 12/23 °C

Weer in skigebied Berg 2698 m Dal 2024 m
za
zonnig
2/13 °C 5/16 °C
zo
zonnig
-5/6 °C -2/9 °C
ma
zonnig
-2/8 °C 1/11 °C
di
zonnig
1/12 °C 4/15 °C
wo
helder
3/15 °C 6/18 °C
do
zonnig
5/16 °C 8/19 °C
vr
zonnig
5/15 °C 8/18 °C
Weer in
skigebied
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
helder
do
zonnig
vr
zonnig
Berg 2698 m 2/13 °C -5/6 °C -2/8 °C 1/12 °C 3/15 °C 5/16 °C 5/15 °C
Dal 2024 m 5/16 °C -2/9 °C 1/11 °C 4/15 °C 6/18 °C 8/19 °C 8/18 °C

Weer in skigebied Berg 2625 m Dal 1940 m
za
helder
-12/3 °C -8/8 °C
zo
bewolkt
-8/3 °C -4/8 °C
ma
bewolkt
-5/5 °C -1/10 °C
di
bewolkt
-3/8 °C 1/13 °C
wo
zonnig
-1/13 °C 3/18 °C
do
zonnig
1/16 °C 5/21 °C
vr
zonnig
3/17 °C 7/22 °C
Weer in
skigebied
za
helder
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
zonnig
do
zonnig
vr
zonnig
Berg 2625 m -12/3 °C -8/3 °C -5/5 °C -3/8 °C -1/13 °C 1/16 °C 3/17 °C
Dal 1940 m -8/8 °C -4/8 °C -1/10 °C 1/13 °C 3/18 °C 5/21 °C 7/22 °C

Weer in skigebied Berg 1440 m Dal 824 m
za
buien
-4/7 °C -2/10 °C
zo
bewolkt
-2/10 °C 0/13 °C
ma
helder
-1/13 °C 1/16 °C
di
bewolkt
0/10 °C 2/13 °C
wo
zonnig
-1/17 °C 1/20 °C
do
helder
2/17 °C 4/20 °C
vr
bewolkt
2/15 °C 4/18 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
bewolkt
ma
helder
di
bewolkt
wo
zonnig
do
helder
vr
bewolkt
Berg 1440 m -4/7 °C -2/10 °C -1/13 °C 0/10 °C -1/17 °C 2/17 °C 2/15 °C
Dal 824 m -2/10 °C 0/13 °C 1/16 °C 2/13 °C 1/20 °C 4/20 °C 4/18 °C

Weer in skigebied Berg 1855 m Dal 731 m
za
zonnig
8/13 °C 10/21 °C
zo
zonnig
9/17 °C 11/22 °C
ma
zonnig
11/18 °C 12/25 °C
di
zonnig
11/18 °C 14/24 °C
wo
helder
8/14 °C 14/22 °C
do
bewolkt
6/13 °C 13/19 °C
vr
zonnig
6/14 °C 11/23 °C
Weer in
skigebied
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
helder
do
bewolkt
vr
zonnig
Berg 1855 m 8/13 °C 9/17 °C 11/18 °C 11/18 °C 8/14 °C 6/13 °C 6/14 °C
Dal 731 m 10/21 °C 11/22 °C 12/25 °C 14/24 °C 14/22 °C 13/19 °C 11/23 °C

Weer in skigebied Berg 1950 m Dal 1206 m
za
sneeuwbuien
-5/2 °C -2/2 °C
zo
zonnig
-4/6 °C -1/10 °C
ma
ijzel
-2/9 °C 1/13 °C
di
buien
0/10 °C 3/14 °C
wo
buien
1/11 °C 4/15 °C
do
bewolkt
3/10 °C 6/14 °C
vr
bewolkt
3/13 °C 6/17 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
ijzel
di
buien
wo
buien
do
bewolkt
vr
bewolkt
Berg 1950 m -5/2 °C -4/6 °C -2/9 °C 0/10 °C 1/11 °C 3/10 °C 3/13 °C
Dal 1206 m -2/2 °C -1/10 °C 1/13 °C 3/14 °C 4/15 °C 6/14 °C 6/17 °C

Weer in skigebied Berg 840 m Dal 82 m
za
helder
3/7 °C 6/11 °C
zo
bewolkt
3/6 °C 6/10 °C
ma
bewolkt
2/6 °C 5/10 °C
di
bewolkt
3/7 °C 6/11 °C
wo
bewolkt
1/6 °C 5/10 °C
do
bewolkt
1/6 °C 5/10 °C
vr
bewolkt
2/7 °C 5/11 °C
Weer in
skigebied
za
helder
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
bewolkt
Berg 840 m 3/7 °C 3/6 °C 2/6 °C 3/7 °C 1/6 °C 1/6 °C 2/7 °C
Dal 82 m 6/11 °C 6/10 °C 5/10 °C 6/11 °C 5/10 °C 5/10 °C 5/11 °C

Weer in skigebied Berg 1328 m Dal 620 m
za
zonnig
3/14 °C 7/19 °C
zo
zonnig
4/12 °C 8/17 °C
ma
zonnig
5/14 °C 9/19 °C
di
bewolkt
5/12 °C 9/17 °C
wo
zonnig
6/14 °C 10/19 °C
do
helder
5/15 °C 9/20 °C
vr
zonnig
5/16 °C 9/21 °C
Weer in
skigebied
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
di
bewolkt
wo
zonnig
do
helder
vr
zonnig
Berg 1328 m 3/14 °C 4/12 °C 5/14 °C 5/12 °C 6/14 °C 5/15 °C 5/16 °C
Dal 620 m 7/19 °C 8/17 °C 9/19 °C 9/17 °C 10/19 °C 9/20 °C 9/21 °C

Weer in skigebied Berg 2131 m Dal 1341 m
za
sneeuwval
-9/-3 °C -5/2 °C
zo
zonnig
-7/3 °C -3/9 °C
ma
zonnig
-1/4 °C 3/10 °C
di
helder
-3/5 °C 1/11 °C
wo
zonnig
2/8 °C 6/14 °C
do
zonnig
5/10 °C 9/16 °C
vr
helder
3/10 °C 7/16 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwval
zo
zonnig
ma
zonnig
di
helder
wo
zonnig
do
zonnig
vr
helder
Berg 2131 m -9/-3 °C -7/3 °C -1/4 °C -3/5 °C 2/8 °C 5/10 °C 3/10 °C
Dal 1341 m -5/2 °C -3/9 °C 3/10 °C 1/11 °C 6/14 °C 9/16 °C 7/16 °C

Weer in skigebied Berg 2223 m Dal 1838 m
za
sneeuwbuien
-8/-2 °C -2/2 °C
zo
zonnig
-4/0 °C -2/8 °C
ma
sneeuwbuien
-4/1 °C 0/11 °C
di
buien
-3/3 °C 2/12 °C
wo
buien
-1/4 °C 4/15 °C
do
helder
1/6 °C 3/16 °C
vr
zonnig
2/9 °C 5/17 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
sneeuwbuien
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
Berg 2223 m -8/-2 °C -4/0 °C -4/1 °C -3/3 °C -1/4 °C 1/6 °C 2/9 °C
Dal 1838 m -2/2 °C -2/8 °C 0/11 °C 2/12 °C 4/15 °C 3/16 °C 5/17 °C

Weer in skigebied Berg 2755 m Dal 1205 m
za
sneeuwbuien
-12/-7 °C -4/7 °C
zo
bewolkt
-7/-2 °C -3/12 °C
ma
sneeuwbuien
-5/-2 °C 3/12 °C
di
sneeuwval
-5/1 °C 4/14 °C
wo
sneeuwbuien
-3/1 °C 5/14 °C
do
helder
2/6 °C 5/19 °C
vr
zonnig
6/8 °C 9/22 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
sneeuwbuien
di
sneeuwval
wo
sneeuwbuien
do
helder
vr
zonnig
Berg 2755 m -12/-7 °C -7/-2 °C -5/-2 °C -5/1 °C -3/1 °C 2/6 °C 6/8 °C
Dal 1205 m -4/7 °C -3/12 °C 3/12 °C 4/14 °C 5/14 °C 5/19 °C 9/22 °C

Weer in skigebied Berg 930 m Dal 262 m
za
zonnig
3/18 °C 6/23 °C
zo
zonnig
7/20 °C 10/25 °C
ma
helder
5/23 °C 8/28 °C
di
zonnig
12/27 °C 15/32 °C
wo
onweer
14/25 °C 17/30 °C
do
bewolkt
1/14 °C 4/19 °C
vr
bewolkt
-1/12 °C 2/17 °C
Weer in
skigebied
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
onweer
do
bewolkt
vr
bewolkt
Berg 930 m 3/18 °C 7/20 °C 5/23 °C 12/27 °C 14/25 °C 1/14 °C -1/12 °C
Dal 262 m 6/23 °C 10/25 °C 8/28 °C 15/32 °C 17/30 °C 4/19 °C 2/17 °C

Weer in skigebied Berg 1661 m Dal 780 m
za
bewolkt
8/14 °C 8/22 °C
zo
zonnig
9/18 °C 9/28 °C
ma
zonnig
11/19 °C 11/28 °C
di
zonnig
12/19 °C 14/28 °C
wo
bewolkt
9/15 °C 15/23 °C
do
bewolkt
7/14 °C 13/19 °C
vr
zonnig
7/15 °C 11/24 °C
Weer in
skigebied
za
bewolkt
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
zonnig
Berg 1661 m 8/14 °C 9/18 °C 11/19 °C 12/19 °C 9/15 °C 7/14 °C 7/15 °C
Dal 780 m 8/22 °C 9/28 °C 11/28 °C 14/28 °C 15/23 °C 13/19 °C 11/24 °C

Weer in skigebied Berg 3292 m Dal 2804 m
za
helder
0/17 °C 2/20 °C
zo
helder
-1/13 °C 1/16 °C
ma
sneeuwval
-3/2 °C -1/9 °C
di
sneeuwbuien
-7/2 °C -5/9 °C
wo
sneeuwbuien
-6/2 °C -4/10 °C
do
zonnig
-4/16 °C -2/19 °C
vr
zonnig
0/17 °C 2/20 °C
Weer in
skigebied
za
helder
zo
helder
ma
sneeuwval
di
sneeuwbuien
wo
sneeuwbuien
do
zonnig
vr
zonnig
Berg 3292 m 0/17 °C -1/13 °C -3/2 °C -7/2 °C -6/2 °C -4/16 °C 0/17 °C
Dal 2804 m 2/20 °C 1/16 °C -1/9 °C -5/9 °C -4/10 °C -2/19 °C 2/20 °C

Weer in skigebied Berg 609 m Dal 267 m
za
zonnig
4/20 °C 6/23 °C
zo
zonnig
8/22 °C 10/25 °C
ma
helder
6/25 °C 8/28 °C
di
zonnig
13/29 °C 15/32 °C
wo
onweer
15/27 °C 17/30 °C
do
bewolkt
2/16 °C 4/19 °C
vr
bewolkt
0/14 °C 2/17 °C
Weer in
skigebied
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
onweer
do
bewolkt
vr
bewolkt
Berg 609 m 4/20 °C 8/22 °C 6/25 °C 13/29 °C 15/27 °C 2/16 °C 0/14 °C
Dal 267 m 6/23 °C 10/25 °C 8/28 °C 15/32 °C 17/30 °C 4/19 °C 2/17 °C

Weer in skigebied Berg 1209 m Dal 610 m
za
zonnig
1/16 °C 4/20 °C
zo
zonnig
5/18 °C 8/22 °C
ma
helder
3/21 °C 6/25 °C
di
zonnig
10/25 °C 13/29 °C
wo
onweer
12/23 °C 15/27 °C
do
bewolkt
-1/12 °C 2/16 °C
vr
bewolkt
-3/10 °C 0/14 °C
Weer in
skigebied
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
onweer
do
bewolkt
vr
bewolkt
Berg 1209 m 1/16 °C 5/18 °C 3/21 °C 10/25 °C 12/23 °C -1/12 °C -3/10 °C
Dal 610 m 4/20 °C 8/22 °C 6/25 °C 13/29 °C 15/27 °C 2/16 °C 0/14 °C

Weer in skigebied Berg 2100 m Dal 1702 m
za
bewolkt
6/12 °C 8/15 °C
zo
zonnig
7/15 °C 9/18 °C
ma
zonnig
7/18 °C 9/21 °C
di
zonnig
7/18 °C 9/21 °C
wo
bewolkt
6/11 °C 8/14 °C
do
buien
5/14 °C 7/17 °C
vr
zonnig
5/17 °C 7/20 °C
Weer in
skigebied
za
bewolkt
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
do
buien
vr
zonnig
Berg 2100 m 6/12 °C 7/15 °C 7/18 °C 7/18 °C 6/11 °C 5/14 °C 5/17 °C
Dal 1702 m 8/15 °C 9/18 °C 9/21 °C 9/21 °C 8/14 °C 7/17 °C 7/20 °C

Weer in skigebied Berg 1280 m Dal 329 m
za
zonnig
7/17 °C 10/25 °C
zo
zonnig
8/18 °C 11/31 °C
ma
zonnig
9/21 °C 13/31 °C
di
zonnig
11/20 °C 16/31 °C
wo
helder
11/18 °C 17/26 °C
do
bewolkt
10/15 °C 15/22 °C
vr
zonnig
8/19 °C 13/27 °C
Weer in
skigebied
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
helder
do
bewolkt
vr
zonnig
Berg 1280 m 7/17 °C 8/18 °C 9/21 °C 11/20 °C 11/18 °C 10/15 °C 8/19 °C
Dal 329 m 10/25 °C 11/31 °C 13/31 °C 16/31 °C 17/26 °C 15/22 °C 13/27 °C

Weer in skigebied Berg 450 m Dal 230 m
za
bewolkt
6/16 °C 7/18 °C
zo
helder
8/14 °C 9/16 °C
ma
helder
8/20 °C 9/22 °C
di
helder
13/21 °C 14/23 °C
wo
regen
8/15 °C 9/17 °C
do
helder
2/9 °C 3/11 °C
vr
helder
5/9 °C 6/11 °C
Weer in
skigebied
za
bewolkt
zo
helder
ma
helder
di
helder
wo
regen
do
helder
vr
helder
Berg 450 m 6/16 °C 8/14 °C 8/20 °C 13/21 °C 8/15 °C 2/9 °C 5/9 °C
Dal 230 m 7/18 °C 9/16 °C 9/22 °C 14/23 °C 9/17 °C 3/11 °C 6/11 °C

Weer in skigebied Berg 2684 m Dal 2172 m
za
zonnig
6/13 °C 7/15 °C
zo
helder
2/10 °C 3/12 °C
ma
zonnig
3/11 °C 4/13 °C
di
zonnig
8/15 °C 9/17 °C
wo
helder
11/16 °C 12/18 °C
do
zonnig
13/17 °C 14/19 °C
vr
zonnig
11/16 °C 12/18 °C
Weer in
skigebied
za
zonnig
zo
helder
ma
zonnig
di
zonnig
wo
helder
do
zonnig
vr
zonnig
Berg 2684 m 6/13 °C 2/10 °C 3/11 °C 8/15 °C 11/16 °C 13/17 °C 11/16 °C
Dal 2172 m 7/15 °C 3/12 °C 4/13 °C 9/17 °C 12/18 °C 14/19 °C 12/18 °C

Weer in skigebied Berg 1450 m Dal 745 m
za
zonnig
9/20 °C 13/25 °C
zo
helder
8/20 °C 12/25 °C
ma
zonnig
8/20 °C 12/25 °C
di
bewolkt
8/17 °C 12/22 °C
wo
zonnig
7/16 °C 11/21 °C
do
zonnig
6/17 °C 10/22 °C
vr
zonnig
7/20 °C 11/25 °C
Weer in
skigebied
za
zonnig
zo
helder
ma
zonnig
di
bewolkt
wo
zonnig
do
zonnig
vr
zonnig
Berg 1450 m 9/20 °C 8/20 °C 8/20 °C 8/17 °C 7/16 °C 6/17 °C 7/20 °C
Dal 745 m 13/25 °C 12/25 °C 12/25 °C 12/22 °C 11/21 °C 10/22 °C 11/25 °C

Weer in skigebied Berg 2250 m Dal 1453 m
za
sneeuwbuien
-10/-3 °C -5/5 °C
zo
bewolkt
-5/2 °C -4/10 °C
ma
sneeuwbuien
-3/2 °C 2/10 °C
di
ijzel
-3/5 °C 3/12 °C
wo
buien
-1/5 °C 4/12 °C
do
helder
4/10 °C 4/17 °C
vr
zonnig
8/12 °C 8/20 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
sneeuwbuien
di
ijzel
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
Berg 2250 m -10/-3 °C -5/2 °C -3/2 °C -3/5 °C -1/5 °C 4/10 °C 8/12 °C
Dal 1453 m -5/5 °C -4/10 °C 2/10 °C 3/12 °C 4/12 °C 4/17 °C 8/20 °C

Weer in skigebied Berg 3670 m Dal 2860 m
za
sneeuwval
-8/-2 °C -4/2 °C
zo
zonnig
-9/-1 °C -5/4 °C
ma
zonnig
-7/1 °C -3/6 °C
di
zonnig
-6/2 °C -2/7 °C
wo
bewolkt
-5/3 °C -1/8 °C
do
bewolkt
-6/1 °C -2/6 °C
vr
zonnig
-7/1 °C -3/6 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwval
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
zonnig
Berg 3670 m -8/-2 °C -9/-1 °C -7/1 °C -6/2 °C -5/3 °C -6/1 °C -7/1 °C
Dal 2860 m -4/2 °C -5/4 °C -3/6 °C -2/7 °C -1/8 °C -2/6 °C -3/6 °C

Weer in skigebied Berg 623 m Dal 380 m
za
zonnig
5/21 °C 7/22 °C
zo
helder
12/25 °C 14/26 °C
ma
zonnig
13/26 °C 15/27 °C
di
zonnig
14/28 °C 16/29 °C
wo
zonnig
15/28 °C 17/29 °C
do
buien
6/16 °C 8/17 °C
vr
bewolkt
5/13 °C 7/14 °C
Weer in
skigebied
za
zonnig
zo
helder
ma
zonnig
di
zonnig
wo
zonnig
do
buien
vr
bewolkt
Berg 623 m 5/21 °C 12/25 °C 13/26 °C 14/28 °C 15/28 °C 6/16 °C 5/13 °C
Dal 380 m 7/22 °C 14/26 °C 15/27 °C 16/29 °C 17/29 °C 8/17 °C 7/14 °C

Weer in skigebied Berg 2390 m Dal 2050 m
za
zonnig
6/13 °C 8/15 °C
zo
helder
2/10 °C 4/12 °C
ma
zonnig
3/11 °C 5/13 °C
di
zonnig
8/15 °C 10/17 °C
wo
helder
11/16 °C 13/18 °C
do
zonnig
13/17 °C 15/19 °C
vr
zonnig
11/16 °C 13/18 °C
Weer in
skigebied
za
zonnig
zo
helder
ma
zonnig
di
zonnig
wo
helder
do
zonnig
vr
zonnig
Berg 2390 m 6/13 °C 2/10 °C 3/11 °C 8/15 °C 11/16 °C 13/17 °C 11/16 °C
Dal 2050 m 8/15 °C 4/12 °C 5/13 °C 10/17 °C 13/18 °C 15/19 °C 13/18 °C

Weer in skigebied Berg 1478 m Dal 1000 m
za
helder
3/20 °C 6/23 °C
zo
helder
8/24 °C 11/27 °C
ma
helder
9/26 °C 12/29 °C
di
zonnig
10/26 °C 13/29 °C
wo
zonnig
10/24 °C 13/27 °C
do
buien
4/13 °C 7/16 °C
vr
regen
4/8 °C 7/11 °C
Weer in
skigebied
za
helder
zo
helder
ma
helder
di
zonnig
wo
zonnig
do
buien
vr
regen
Berg 1478 m 3/20 °C 8/24 °C 9/26 °C 10/26 °C 10/24 °C 4/13 °C 4/8 °C
Dal 1000 m 6/23 °C 11/27 °C 12/29 °C 13/29 °C 13/27 °C 7/16 °C 7/11 °C

Weer in skigebied Berg 408 m Dal 240 m
za
buien
8/18 °C 9/19 °C
zo
helder
4/20 °C 5/21 °C
ma
buien
10/24 °C 11/25 °C
di
buien
7/19 °C 8/20 °C
wo
helder
2/9 °C 3/10 °C
do
zonnig
0/11 °C 1/12 °C
vr
helder
3/14 °C 4/15 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
helder
do
zonnig
vr
helder
Berg 408 m 8/18 °C 4/20 °C 10/24 °C 7/19 °C 2/9 °C 0/11 °C 3/14 °C
Dal 240 m 9/19 °C 5/21 °C 11/25 °C 8/20 °C 3/10 °C 1/12 °C 4/15 °C

Weer in skigebied Berg 1943 m Dal 1211 m
za
bewolkt
-4/4 °C 2/11 °C
zo
helder
-3/6 °C 0/14 °C
ma
sneeuwbuien
-1/2 °C 5/15 °C
di
buien
0/8 °C 7/16 °C
wo
buien
2/9 °C 9/19 °C
do
helder
2/11 °C 8/20 °C
vr
helder
4/13 °C 9/24 °C
Weer in
skigebied
za
bewolkt
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
helder
Berg 1943 m -4/4 °C -3/6 °C -1/2 °C 0/8 °C 2/9 °C 2/11 °C 4/13 °C
Dal 1211 m 2/11 °C 0/14 °C 5/15 °C 7/16 °C 9/19 °C 8/20 °C 9/24 °C

Weer in skigebied Berg 2500 m Dal 2130 m
za
zonnig
6/13 °C 8/15 °C
zo
helder
2/10 °C 4/12 °C
ma
zonnig
3/11 °C 5/13 °C
di
zonnig
8/15 °C 10/17 °C
wo
helder
11/16 °C 13/18 °C
do
zonnig
13/17 °C 15/19 °C
vr
zonnig
11/16 °C 13/18 °C
Weer in
skigebied
za
zonnig
zo
helder
ma
zonnig
di
zonnig
wo
helder
do
zonnig
vr
zonnig
Berg 2500 m 6/13 °C 2/10 °C 3/11 °C 8/15 °C 11/16 °C 13/17 °C 11/16 °C
Dal 2130 m 8/15 °C 4/12 °C 5/13 °C 10/17 °C 13/18 °C 15/19 °C 13/18 °C

Weer in skigebied Berg 470 m Dal 140 m
za
zonnig
6/22 °C 8/24 °C
zo
helder
13/26 °C 15/28 °C
ma
zonnig
14/27 °C 16/29 °C
di
zonnig
15/29 °C 17/31 °C
wo
zonnig
16/29 °C 18/31 °C
do
buien
7/17 °C 9/19 °C
vr
bewolkt
6/14 °C 8/16 °C
Weer in
skigebied
za
zonnig
zo
helder
ma
zonnig
di
zonnig
wo
zonnig
do
buien
vr
bewolkt
Berg 470 m 6/22 °C 13/26 °C 14/27 °C 15/29 °C 16/29 °C 7/17 °C 6/14 °C
Dal 140 m 8/24 °C 15/28 °C 16/29 °C 17/31 °C 18/31 °C 9/19 °C 8/16 °C

Weer in skigebied Berg 1180 m Dal 800 m
za
sneeuwval
-7/1 °C -4/5 °C
zo
zonnig
-5/7 °C -2/11 °C
ma
zonnig
1/8 °C 4/12 °C
di
helder
-1/9 °C 2/13 °C
wo
zonnig
4/12 °C 7/16 °C
do
zonnig
7/14 °C 10/18 °C
vr
helder
5/14 °C 8/18 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwval
zo
zonnig
ma
zonnig
di
helder
wo
zonnig
do
zonnig
vr
helder
Berg 1180 m -7/1 °C -5/7 °C 1/8 °C -1/9 °C 4/12 °C 7/14 °C 5/14 °C
Dal 800 m -4/5 °C -2/11 °C 4/12 °C 2/13 °C 7/16 °C 10/18 °C 8/18 °C

Weer in skigebied Berg 1584 m Dal 1048 m
za
sneeuwbuien
0/2 °C 3/13 °C
zo
zonnig
-2/12 °C 1/16 °C
ma
buien
3/13 °C 6/17 °C
di
bewolkt
5/14 °C 8/18 °C
wo
buien
7/17 °C 10/21 °C
do
buien
6/18 °C 9/22 °C
vr
zonnig
7/22 °C 10/26 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
buien
vr
zonnig
Berg 1584 m 0/2 °C -2/12 °C 3/13 °C 5/14 °C 7/17 °C 6/18 °C 7/22 °C
Dal 1048 m 3/13 °C 1/16 °C 6/17 °C 8/18 °C 10/21 °C 9/22 °C 10/26 °C

Weer in skigebied Berg 1502 m Dal 746 m
za
bewolkt
8/15 °C 8/22 °C
zo
zonnig
9/19 °C 9/28 °C
ma
zonnig
11/20 °C 11/28 °C
di
zonnig
13/20 °C 14/28 °C
wo
bewolkt
10/16 °C 15/23 °C
do
bewolkt
8/15 °C 13/19 °C
vr
zonnig
8/16 °C 11/24 °C
Weer in
skigebied
za
bewolkt
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
zonnig
Berg 1502 m 8/15 °C 9/19 °C 11/20 °C 13/20 °C 10/16 °C 8/15 °C 8/16 °C
Dal 746 m 8/22 °C 9/28 °C 11/28 °C 14/28 °C 15/23 °C 13/19 °C 11/24 °C

Weer in skigebied Berg 2023 m Dal 1348 m
za
sneeuwbuien
-8/2 °C -5/10 °C
zo
bewolkt
-5/7 °C -2/12 °C
ma
ijzel
0/7 °C 3/12 °C
di
regen
1/9 °C 4/14 °C
wo
bewolkt
3/11 °C 6/16 °C
do
helder
4/17 °C 7/22 °C
vr
zonnig
8/19 °C 11/24 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
ijzel
di
regen
wo
bewolkt
do
helder
vr
zonnig
Berg 2023 m -8/2 °C -5/7 °C 0/7 °C 1/9 °C 3/11 °C 4/17 °C 8/19 °C
Dal 1348 m -5/10 °C -2/12 °C 3/12 °C 4/14 °C 6/16 °C 7/22 °C 11/24 °C

Weer in skigebied Berg 1610 m Dal 1175 m
za
sneeuwbuien
0/2 °C 2/12 °C
zo
zonnig
-2/11 °C 0/15 °C
ma
buien
3/12 °C 5/16 °C
di
bewolkt
5/13 °C 7/17 °C
wo
buien
7/16 °C 9/20 °C
do
buien
6/17 °C 8/21 °C
vr
zonnig
7/21 °C 9/25 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
buien
vr
zonnig
Berg 1610 m 0/2 °C -2/11 °C 3/12 °C 5/13 °C 7/16 °C 6/17 °C 7/21 °C
Dal 1175 m 2/12 °C 0/15 °C 5/16 °C 7/17 °C 9/20 °C 8/21 °C 9/25 °C

Weer in skigebied Berg 2307 m Dal 1730 m
za
sneeuwbuien
-9/2 °C -7/7 °C
zo
bewolkt
-6/6 °C -4/9 °C
ma
sneeuwbuien
-1/2 °C 1/9 °C
di
ijzel
0/8 °C 2/11 °C
wo
bewolkt
2/10 °C 4/13 °C
do
helder
3/16 °C 5/19 °C
vr
zonnig
7/18 °C 9/21 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
sneeuwbuien
di
ijzel
wo
bewolkt
do
helder
vr
zonnig
Berg 2307 m -9/2 °C -6/6 °C -1/2 °C 0/8 °C 2/10 °C 3/16 °C 7/18 °C
Dal 1730 m -7/7 °C -4/9 °C 1/9 °C 2/11 °C 4/13 °C 5/19 °C 9/21 °C

Weer in skigebied Berg 1585 m Dal 856 m
za
bewolkt
-2/6 °C 4/14 °C
zo
helder
-1/8 °C 2/17 °C
ma
buien
1/8 °C 7/18 °C
di
buien
2/10 °C 9/19 °C
wo
buien
4/11 °C 11/22 °C
do
helder
4/13 °C 10/23 °C
vr
helder
6/15 °C 11/27 °C
Weer in
skigebied
za
bewolkt
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
helder
Berg 1585 m -2/6 °C -1/8 °C 1/8 °C 2/10 °C 4/11 °C 4/13 °C 6/15 °C
Dal 856 m 4/14 °C 2/17 °C 7/18 °C 9/19 °C 11/22 °C 10/23 °C 11/27 °C

Weer in skigebied Berg 341 m Dal 189 m
za
buien
8/18 °C 9/19 °C
zo
helder
4/20 °C 5/21 °C
ma
buien
10/24 °C 11/25 °C
di
buien
7/19 °C 8/20 °C
wo
helder
2/9 °C 3/10 °C
do
zonnig
0/11 °C 1/12 °C
vr
helder
3/14 °C 4/15 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
helder
do
zonnig
vr
helder
Berg 341 m 8/18 °C 4/20 °C 10/24 °C 7/19 °C 2/9 °C 0/11 °C 3/14 °C
Dal 189 m 9/19 °C 5/21 °C 11/25 °C 8/20 °C 3/10 °C 1/12 °C 4/15 °C

Weer in skigebied Berg 1670 m Dal 962 m
za
sneeuwbuien
-1/2 °C 1/2 °C
zo
bewolkt
-2/8 °C 2/12 °C
ma
bewolkt
-1/9 °C 3/13 °C
di
sneeuwval
1/9 °C 7/13 °C
wo
helder
-1/12 °C 3/16 °C
do
zonnig
-1/14 °C 3/18 °C
vr
helder
2/10 °C 6/14 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
sneeuwval
wo
helder
do
zonnig
vr
helder
Berg 1670 m -1/2 °C -2/8 °C -1/9 °C 1/9 °C -1/12 °C -1/14 °C 2/10 °C
Dal 962 m 1/2 °C 2/12 °C 3/13 °C 7/13 °C 3/16 °C 3/18 °C 6/14 °C

Weer in skigebied Berg 2216 m Dal 1873 m
za
bewolkt
-5/2 °C -3/5 °C
zo
helder
-4/4 °C -2/7 °C
ma
sneeuwbuien
-2/2 °C 0/7 °C
di
ijzel
-1/6 °C 1/9 °C
wo
buien
1/7 °C 3/10 °C
do
helder
1/9 °C 3/12 °C
vr
helder
3/11 °C 5/14 °C
Weer in
skigebied
za
bewolkt
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
ijzel
wo
buien
do
helder
vr
helder
Berg 2216 m -5/2 °C -4/4 °C -2/2 °C -1/6 °C 1/7 °C 1/9 °C 3/11 °C
Dal 1873 m -3/5 °C -2/7 °C 0/7 °C 1/9 °C 3/10 °C 3/12 °C 5/14 °C

Weer in skigebied Berg 724 m Dal 380 m
za
zonnig
4/18 °C 6/21 °C
zo
zonnig
11/21 °C 13/24 °C
ma
helder
9/23 °C 11/26 °C
di
zonnig
13/27 °C 15/30 °C
wo
zonnig
15/26 °C 17/29 °C
do
bewolkt
5/14 °C 7/17 °C
vr
bewolkt
2/12 °C 4/15 °C
Weer in
skigebied
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
zonnig
do
bewolkt
vr
bewolkt
Berg 724 m 4/18 °C 11/21 °C 9/23 °C 13/27 °C 15/26 °C 5/14 °C 2/12 °C
Dal 380 m 6/21 °C 13/24 °C 11/26 °C 15/30 °C 17/29 °C 7/17 °C 4/15 °C

Weer in skigebied Berg 1337 m Dal 1026 m
za
helder
5/20 °C 7/22 °C
zo
zonnig
5/20 °C 7/22 °C
ma
zonnig
6/23 °C 8/25 °C
di
zonnig
7/23 °C 9/25 °C
wo
bewolkt
10/20 °C 12/22 °C
do
bewolkt
8/15 °C 10/17 °C
vr
zonnig
6/22 °C 8/24 °C
Weer in
skigebied
za
helder
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
zonnig
Berg 1337 m 5/20 °C 5/20 °C 6/23 °C 7/23 °C 10/20 °C 8/15 °C 6/22 °C
Dal 1026 m 7/22 °C 7/22 °C 8/25 °C 9/25 °C 12/22 °C 10/17 °C 8/24 °C

Weer in skigebied Berg 3842 m Dal 1035 m
za
sneeuwbuien
-20/-13 °C 0/7 °C
zo
bewolkt
-13/-9 °C -2/12 °C
ma
sneeuwbuien
-13/-9 °C 5/12 °C
di
sneeuwval
-12/-6 °C 5/15 °C
wo
sneeuwbuien
-11/-5 °C 8/15 °C
do
helder
-6/-2 °C 8/21 °C
vr
zonnig
-2/1 °C 12/23 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
sneeuwbuien
di
sneeuwval
wo
sneeuwbuien
do
helder
vr
zonnig
Berg 3842 m -20/-13 °C -13/-9 °C -13/-9 °C -12/-6 °C -11/-5 °C -6/-2 °C -2/1 °C
Dal 1035 m 0/7 °C -2/12 °C 5/12 °C 5/15 °C 8/15 °C 8/21 °C 12/23 °C

Weer in skigebied Berg 1249 m Dal 1062 m
za
buien
-1/5 °C 0/7 °C
zo
bewolkt
-3/10 °C -2/12 °C
ma
buien
4/10 °C 5/12 °C
di
regen
4/13 °C 5/15 °C
wo
buien
7/13 °C 8/15 °C
do
helder
7/19 °C 8/21 °C
vr
zonnig
11/21 °C 12/23 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
regen
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
Berg 1249 m -1/5 °C -3/10 °C 4/10 °C 4/13 °C 7/13 °C 7/19 °C 11/21 °C
Dal 1062 m 0/7 °C -2/12 °C 5/12 °C 5/15 °C 8/15 °C 8/21 °C 12/23 °C

Weer in skigebied Berg 2234 m Dal 1736 m
za
sneeuwbuien
-9/2 °C -7/2 °C
zo
bewolkt
-6/6 °C -4/9 °C
ma
sneeuwbuien
-1/2 °C 1/9 °C
di
regen
0/8 °C 2/11 °C
wo
bewolkt
2/10 °C 4/13 °C
do
helder
3/16 °C 5/19 °C
vr
zonnig
7/18 °C 9/21 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
sneeuwbuien
di
regen
wo
bewolkt
do
helder
vr
zonnig
Berg 2234 m -9/2 °C -6/6 °C -1/2 °C 0/8 °C 2/10 °C 3/16 °C 7/18 °C
Dal 1736 m -7/2 °C -4/9 °C 1/9 °C 2/11 °C 4/13 °C 5/19 °C 9/21 °C

Weer in skigebied Berg 321 m Dal 239 m
za
zonnig
13/26 °C 13/27 °C
zo
regen
10/17 °C 10/18 °C
ma
buien
14/18 °C 14/19 °C
di
bewolkt
9/13 °C 9/14 °C
wo
helder
4/14 °C 4/15 °C
do
bewolkt
4/17 °C 4/18 °C
vr
bewolkt
8/21 °C 8/22 °C
Weer in
skigebied
za
zonnig
zo
regen
ma
buien
di
bewolkt
wo
helder
do
bewolkt
vr
bewolkt
Berg 321 m 13/26 °C 10/17 °C 14/18 °C 9/13 °C 4/14 °C 4/17 °C 8/21 °C
Dal 239 m 13/27 °C 10/18 °C 14/19 °C 9/14 °C 4/15 °C 4/18 °C 8/22 °C

Weer in skigebied Berg 2114 m Dal 1752 m
za
sneeuwbuien
-1/2 °C -1/2 °C
zo
zonnig
-3/10 °C -3/10 °C
ma
ijzel
2/11 °C 2/11 °C
di
bewolkt
4/12 °C 4/12 °C
wo
buien
6/15 °C 6/15 °C
do
buien
5/16 °C 5/16 °C
vr
zonnig
6/20 °C 6/20 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
ijzel
di
bewolkt
wo
buien
do
buien
vr
zonnig
Berg 2114 m -1/2 °C -3/10 °C 2/11 °C 4/12 °C 6/15 °C 5/16 °C 6/20 °C
Dal 1752 m -1/2 °C -3/10 °C 2/11 °C 4/12 °C 6/15 °C 5/16 °C 6/20 °C

Weer in skigebied Berg 371 m Dal 290 m
za
zonnig
13/26 °C 13/27 °C
zo
regen
10/17 °C 10/18 °C
ma
buien
14/18 °C 14/19 °C
di
bewolkt
9/13 °C 9/14 °C
wo
helder
4/14 °C 4/15 °C
do
bewolkt
4/17 °C 4/18 °C
vr
bewolkt
8/21 °C 8/22 °C
Weer in
skigebied
za
zonnig
zo
regen
ma
buien
di
bewolkt
wo
helder
do
bewolkt
vr
bewolkt
Berg 371 m 13/26 °C 10/17 °C 14/18 °C 9/13 °C 4/14 °C 4/17 °C 8/21 °C
Dal 290 m 13/27 °C 10/18 °C 14/19 °C 9/14 °C 4/15 °C 4/18 °C 8/22 °C

Weer in skigebied Berg 1165 m Dal 1050 m
za
helder
4/12 °C 4/14 °C
zo
zonnig
2/17 °C 2/19 °C
ma
buien
6/14 °C 6/16 °C
di
bewolkt
8/19 °C 8/21 °C
wo
buien
10/19 °C 10/21 °C
do
helder
8/23 °C 8/25 °C
vr
zonnig
10/23 °C 10/25 °C
Weer in
skigebied
za
helder
zo
zonnig
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
Berg 1165 m 4/12 °C 2/17 °C 6/14 °C 8/19 °C 10/19 °C 8/23 °C 10/23 °C
Dal 1050 m 4/14 °C 2/19 °C 6/16 °C 8/21 °C 10/21 °C 8/25 °C 10/25 °C

Weer in skigebied Berg 1655 m Dal 1428 m
za
buien
1/10 °C 2/12 °C
zo
zonnig
-1/13 °C 0/15 °C
ma
buien
4/14 °C 5/16 °C
di
bewolkt
6/15 °C 7/17 °C
wo
buien
8/18 °C 9/20 °C
do
buien
7/19 °C 8/21 °C
vr
zonnig
8/23 °C 9/25 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
zonnig
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
buien
vr
zonnig
Berg 1655 m 1/10 °C -1/13 °C 4/14 °C 6/15 °C 8/18 °C 7/19 °C 8/23 °C
Dal 1428 m 2/12 °C 0/15 °C 5/16 °C 7/17 °C 9/20 °C 8/21 °C 9/25 °C

Weer in skigebied Berg 1410 m Dal 1200 m
za
buien
1/10 °C 2/11 °C
zo
zonnig
-1/13 °C 0/14 °C
ma
buien
4/14 °C 5/15 °C
di
bewolkt
6/15 °C 7/16 °C
wo
buien
8/18 °C 9/19 °C
do
buien
7/19 °C 8/20 °C
vr
zonnig
8/23 °C 9/24 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
zonnig
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
buien
vr
zonnig
Berg 1410 m 1/10 °C -1/13 °C 4/14 °C 6/15 °C 8/18 °C 7/19 °C 8/23 °C
Dal 1200 m 2/11 °C 0/14 °C 5/15 °C 7/16 °C 9/19 °C 8/20 °C 9/24 °C

Weer in skigebied Berg 1069 m Dal 1007 m
za
buien
0/7 °C 0/7 °C
zo
bewolkt
-2/12 °C -2/12 °C
ma
buien
5/12 °C 5/12 °C
di
regen
5/15 °C 5/15 °C
wo
buien
8/15 °C 8/15 °C
do
helder
8/21 °C 8/21 °C
vr
zonnig
12/23 °C 12/23 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
regen
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
Berg 1069 m 0/7 °C -2/12 °C 5/12 °C 5/15 °C 8/15 °C 8/21 °C 12/23 °C
Dal 1007 m 0/7 °C -2/12 °C 5/12 °C 5/15 °C 8/15 °C 8/21 °C 12/23 °C

Weer in skigebied Berg 1489 m Dal 1127 m
za
ijzel
1/9 °C 3/12 °C
zo
zonnig
-1/12 °C 1/15 °C
ma
buien
4/13 °C 6/16 °C
di
bewolkt
6/14 °C 8/17 °C
wo
buien
8/17 °C 10/20 °C
do
buien
7/18 °C 9/21 °C
vr
zonnig
8/22 °C 10/25 °C
Weer in
skigebied
za
ijzel
zo
zonnig
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
buien
vr
zonnig
Berg 1489 m 1/9 °C -1/12 °C 4/13 °C 6/14 °C 8/17 °C 7/18 °C 8/22 °C
Dal 1127 m 3/12 °C 1/15 °C 6/16 °C 8/17 °C 10/20 °C 9/21 °C 10/25 °C

Weer in skigebied Berg 1550 m Dal 1350 m
za
sneeuwbuien
-2/2 °C -1/5 °C
zo
bewolkt
-4/9 °C -3/10 °C
ma
buien
3/9 °C 4/10 °C
di
regen
3/12 °C 4/13 °C
wo
buien
6/12 °C 7/13 °C
do
helder
6/18 °C 7/19 °C
vr
zonnig
10/20 °C 11/21 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
buien
di
regen
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
Berg 1550 m -2/2 °C -4/9 °C 3/9 °C 3/12 °C 6/12 °C 6/18 °C 10/20 °C
Dal 1350 m -1/5 °C -3/10 °C 4/10 °C 4/13 °C 7/13 °C 7/19 °C 11/21 °C

Weer in skigebied Berg 1397 m Dal 1229 m
za
buien
2/10 °C 2/11 °C
zo
zonnig
0/13 °C 0/14 °C
ma
buien
5/14 °C 5/15 °C
di
bewolkt
7/15 °C 7/16 °C
wo
buien
9/18 °C 9/19 °C
do
buien
8/19 °C 8/20 °C
vr
zonnig
9/23 °C 9/24 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
zonnig
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
buien
vr
zonnig
Berg 1397 m 2/10 °C 0/13 °C 5/14 °C 7/15 °C 9/18 °C 8/19 °C 9/23 °C
Dal 1229 m 2/11 °C 0/14 °C 5/15 °C 7/16 °C 9/19 °C 8/20 °C 9/24 °C

Weer in skigebied Berg 1679 m Dal 1444 m
za
sneeuwbuien
0/2 °C 1/10 °C
zo
zonnig
-2/11 °C -1/13 °C
ma
buien
3/12 °C 4/14 °C
di
bewolkt
5/13 °C 6/15 °C
wo
buien
7/16 °C 8/18 °C
do
buien
6/17 °C 7/19 °C
vr
zonnig
7/21 °C 8/23 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
buien
vr
zonnig
Berg 1679 m 0/2 °C -2/11 °C 3/12 °C 5/13 °C 7/16 °C 6/17 °C 7/21 °C
Dal 1444 m 1/10 °C -1/13 °C 4/14 °C 6/15 °C 8/18 °C 7/19 °C 8/23 °C

Weer in skigebied Berg 1498 m Dal 1252 m
za
helder
1/9 °C 3/12 °C
zo
zonnig
-1/12 °C 1/17 °C
ma
buien
4/13 °C 5/14 °C
di
bewolkt
6/14 °C 7/19 °C
wo
buien
8/17 °C 9/19 °C
do
helder
7/18 °C 7/23 °C
vr
zonnig
8/22 °C 9/23 °C
Weer in
skigebied
za
helder
zo
zonnig
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
Berg 1498 m 1/9 °C -1/12 °C 4/13 °C 6/14 °C 8/17 °C 7/18 °C 8/22 °C
Dal 1252 m 3/12 °C 1/17 °C 5/14 °C 7/19 °C 9/19 °C 7/23 °C 9/23 °C

Weer in skigebied Berg 1520 m Dal 1385 m
za
helder
-1/6 °C 0/7 °C
zo
zonnig
-1/10 °C 0/11 °C
ma
regen
1/13 °C 2/14 °C
di
bewolkt
3/14 °C 4/15 °C
wo
buien
5/17 °C 6/18 °C
do
helder
4/18 °C 5/19 °C
vr
zonnig
6/19 °C 7/20 °C
Weer in
skigebied
za
helder
zo
zonnig
ma
regen
di
bewolkt
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
Berg 1520 m -1/6 °C -1/10 °C 1/13 °C 3/14 °C 5/17 °C 4/18 °C 6/19 °C
Dal 1385 m 0/7 °C 0/11 °C 2/14 °C 4/15 °C 6/18 °C 5/19 °C 7/20 °C

Weer in skigebied Berg 1404 m Dal 1235 m
za
ijzel
-2/5 °C -1/6 °C
zo
helder
-4/9 °C -3/10 °C
ma
buien
1/13 °C 2/14 °C
di
bewolkt
2/12 °C 3/13 °C
wo
buien
4/13 °C 5/14 °C
do
helder
4/15 °C 5/16 °C
vr
zonnig
6/19 °C 7/20 °C
Weer in
skigebied
za
ijzel
zo
helder
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
Berg 1404 m -2/5 °C -4/9 °C 1/13 °C 2/12 °C 4/13 °C 4/15 °C 6/19 °C
Dal 1235 m -1/6 °C -3/10 °C 2/14 °C 3/13 °C 5/14 °C 5/16 °C 7/20 °C

Weer in skigebied Berg 1290 m Dal 1200 m
za
buien
-1/5 °C -1/6 °C
zo
bewolkt
-3/10 °C -3/11 °C
ma
buien
4/10 °C 4/11 °C
di
regen
4/13 °C 4/14 °C
wo
buien
7/13 °C 7/14 °C
do
helder
7/19 °C 7/20 °C
vr
zonnig
11/21 °C 11/22 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
regen
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
Berg 1290 m -1/5 °C -3/10 °C 4/10 °C 4/13 °C 7/13 °C 7/19 °C 11/21 °C
Dal 1200 m -1/6 °C -3/11 °C 4/11 °C 4/14 °C 7/14 °C 7/20 °C 11/22 °C

Weer in skigebied Berg 1395 m Dal 1227 m
za
buien
1/10 °C 2/11 °C
zo
zonnig
-1/13 °C 0/14 °C
ma
buien
4/14 °C 5/15 °C
di
bewolkt
6/15 °C 7/16 °C
wo
buien
8/18 °C 9/19 °C
do
buien
7/19 °C 8/20 °C
vr
zonnig
8/23 °C 9/24 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
zonnig
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
buien
vr
zonnig
Berg 1395 m 1/10 °C -1/13 °C 4/14 °C 6/15 °C 8/18 °C 7/19 °C 8/23 °C
Dal 1227 m 2/11 °C 0/14 °C 5/15 °C 7/16 °C 9/19 °C 8/20 °C 9/24 °C

Weer in skigebied Berg 1189 m Dal 1070 m
za
buien
2/11 °C 3/12 °C
zo
zonnig
0/14 °C 1/15 °C
ma
buien
5/15 °C 6/16 °C
di
bewolkt
7/16 °C 8/17 °C
wo
buien
9/19 °C 10/20 °C
do
buien
8/20 °C 9/21 °C
vr
zonnig
9/24 °C 10/25 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
zonnig
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
buien
vr
zonnig
Berg 1189 m 2/11 °C 0/14 °C 5/15 °C 7/16 °C 9/19 °C 8/20 °C 9/24 °C
Dal 1070 m 3/12 °C 1/15 °C 6/16 °C 8/17 °C 10/20 °C 9/21 °C 10/25 °C

Weer in skigebied Berg 1696 m Dal 1524 m
za
sneeuwbuien
0/2 °C 1/2 °C
zo
zonnig
-2/11 °C -1/12 °C
ma
buien
3/12 °C 4/13 °C
di
bewolkt
5/13 °C 6/14 °C
wo
buien
7/16 °C 8/17 °C
do
buien
6/17 °C 7/18 °C
vr
zonnig
7/21 °C 8/22 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
buien
vr
zonnig
Berg 1696 m 0/2 °C -2/11 °C 3/12 °C 5/13 °C 7/16 °C 6/17 °C 7/21 °C
Dal 1524 m 1/2 °C -1/12 °C 4/13 °C 6/14 °C 8/17 °C 7/18 °C 8/22 °C

Weer in skigebied Berg 1476 m Dal 1355 m
za
helder
-1/6 °C 0/7 °C
zo
zonnig
-1/10 °C 0/11 °C
ma
regen
1/13 °C 2/14 °C
di
bewolkt
3/14 °C 4/15 °C
wo
buien
5/17 °C 6/18 °C
do
helder
4/18 °C 5/19 °C
vr
zonnig
6/19 °C 7/20 °C
Weer in
skigebied
za
helder
zo
zonnig
ma
regen
di
bewolkt
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
Berg 1476 m -1/6 °C -1/10 °C 1/13 °C 3/14 °C 5/17 °C 4/18 °C 6/19 °C
Dal 1355 m 0/7 °C 0/11 °C 2/14 °C 4/15 °C 6/18 °C 5/19 °C 7/20 °C
51-141 van 141 skigebieden