Skiweer Europa

Weersverwachting in Europa voor 3650 Skigebieden - Weer in de bergen in Europa voor 7 dagen


Weer Europa

Weer in Europa voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in Europa voor 3650 skigebieden hier

di
01.09.
wo
02.09.
do
03.09.
vr
04.09.
za
05.09.
zo
06.09.
ma
07.09.
7-daagse
weersverwachting skiën

2451-2650 van 3650 skigebieden

Weer in
skigebied
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
helder
Berg 540 m 11/22 °C 11/23 °C 11/22 °C 14/25 °C 10/19 °C 8/19 °C 10/24 °C
Dal 440 m 12/22 °C 12/23 °C 12/22 °C 15/25 °C 11/19 °C 9/19 °C 11/24 °C

Weer in
skigebied
di
buien
wo
buien
do
bewolkt
vr
buien
za
buien
zo
helder
ma
bewolkt
Berg 204 m 11/21 °C 11/18 °C 7/17 °C 12/17 °C 10/15 °C 11/19 °C 11/21 °C
Dal 164 m 11/21 °C 11/18 °C 7/17 °C 12/17 °C 10/15 °C 11/19 °C 11/21 °C

Weer in
skigebied
di
bewolkt
wo
zonnig
do
zonnig
vr
zonnig
za
bewolkt
zo
bewolkt
ma
bewolkt
Berg 200 m 14/19 °C 9/19 °C 10/17 °C 8/14 °C 9/12 °C 6/8 °C 4/12 °C
Dal 112 m 14/20 °C 9/20 °C 10/18 °C 8/15 °C 9/13 °C 6/9 °C 4/13 °C

Weer in
skigebied
di
bewolkt
wo
helder
do
bewolkt
vr
helder
za
buien
zo
bewolkt
ma
bewolkt
Berg 790 m 9/18 °C 10/20 °C 10/19 °C 11/22 °C 9/17 °C 5/14 °C 7/19 °C
Dal 650 m 9/19 °C 10/21 °C 10/20 °C 11/23 °C 9/18 °C 5/15 °C 7/20 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
zonnig
do
buien
vr
bewolkt
za
buien
zo
helder
ma
bewolkt
Berg 320 m 8/19 °C 10/19 °C 6/13 °C 6/13 °C 8/10 °C 6/13 °C 5/14 °C
Dal 198 m 9/20 °C 11/20 °C 7/14 °C 7/14 °C 9/11 °C 7/14 °C 6/15 °C

Weer in
skigebied
di
bewolkt
wo
buien
do
zonnig
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
zonnig
Berg 1155 m 10/20 °C 12/21 °C 11/23 °C 12/27 °C 11/20 °C 9/24 °C 14/27 °C
Dal 1097 m 10/21 °C 12/22 °C 11/24 °C 12/28 °C 11/21 °C 9/25 °C 14/28 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
helder
do
helder
vr
helder
za
buien
zo
zonnig
ma
zonnig
Berg 855 m 9/21 °C 10/22 °C 11/21 °C 10/23 °C 8/19 °C 6/20 °C 10/23 °C
Dal 790 m 9/21 °C 10/22 °C 11/21 °C 10/23 °C 8/19 °C 6/20 °C 10/23 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
bewolkt
do
zonnig
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
helder
Berg 695 m 10/23 °C 11/24 °C 10/25 °C 12/30 °C 11/21 °C 6/24 °C 8/27 °C
Dal 655 m 10/24 °C 11/25 °C 10/26 °C 12/31 °C 11/22 °C 6/25 °C 8/28 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
helder
do
helder
vr
helder
za
buien
zo
zonnig
ma
zonnig
Berg 762 m 9/21 °C 10/22 °C 11/21 °C 10/23 °C 8/19 °C 6/20 °C 10/23 °C
Dal 671 m 10/23 °C 11/24 °C 12/23 °C 11/25 °C 9/21 °C 7/22 °C 11/25 °C

Weer in
skigebied
di
buien
wo
helder
do
bewolkt
vr
helder
za
helder
zo
zonnig
ma
helder
Berg 704 m 10/19 °C 10/18 °C 12/19 °C 14/22 °C 9/16 °C 6/16 °C 9/20 °C
Dal 608 m 10/20 °C 10/19 °C 12/20 °C 14/23 °C 9/17 °C 6/17 °C 9/21 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
helder
do
buien
vr
helder
za
regen
zo
helder
ma
helder
Berg 479 m 15/22 °C 12/22 °C 13/23 °C 16/23 °C 11/22 °C 10/17 °C 9/20 °C
Dal 421 m 15/22 °C 12/22 °C 13/23 °C 16/23 °C 11/22 °C 10/17 °C 9/20 °C

Weer in
skigebied
di
bewolkt
wo
helder
do
helder
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
bewolkt
Berg 785 m 10/18 °C 10/21 °C 12/19 °C 11/24 °C 8/17 °C 5/16 °C 7/20 °C
Dal 738 m 11/18 °C 12/21 °C 12/19 °C 13/24 °C 11/17 °C 7/16 °C 8/20 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
helder
do
zonnig
vr
bewolkt
za
bewolkt
zo
buien
ma
buien
Berg 140 m 9/21 °C 11/20 °C 7/20 °C 6/17 °C 9/16 °C 8/17 °C 7/14 °C
Dal 75 m 9/22 °C 11/21 °C 7/21 °C 6/18 °C 9/17 °C 8/18 °C 7/15 °C

Weer in
skigebied
di
bewolkt
wo
helder
do
helder
vr
bewolkt
za
buien
zo
bewolkt
ma
regen
Berg 250 m 11/21 °C 8/16 °C 7/17 °C 9/15 °C 8/16 °C 6/16 °C 8/17 °C
Dal 170 m 12/22 °C 9/17 °C 8/18 °C 10/16 °C 9/17 °C 7/17 °C 9/18 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
helder
do
buien
vr
zonnig
za
buien
zo
helder
ma
bewolkt
Berg 565 m 14/22 °C 13/23 °C 14/22 °C 14/25 °C 11/22 °C 9/17 °C 10/22 °C
Dal 463 m 14/23 °C 13/24 °C 14/23 °C 14/26 °C 11/23 °C 9/18 °C 10/23 °C

Weer in
skigebied
di
buien
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
bewolkt
za
zonnig
zo
zonnig
ma
bewolkt
Berg 598 m 11/18 °C 11/18 °C 13/18 °C 14/20 °C 8/16 °C 7/18 °C 11/22 °C
Dal 488 m 12/19 °C 12/19 °C 14/19 °C 15/21 °C 9/17 °C 8/19 °C 12/23 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
bewolkt
do
zonnig
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
Berg 577 m 12/22 °C 12/24 °C 13/25 °C 15/28 °C 14/22 °C 10/24 °C 13/26 °C
Dal 477 m 12/23 °C 12/25 °C 13/26 °C 15/29 °C 14/23 °C 10/25 °C 13/27 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
zonnig
do
zonnig
vr
helder
za
bewolkt
zo
bewolkt
ma
zonnig
Berg 155 m 13/19 °C 9/21 °C 10/18 °C 7/16 °C 7/13 °C 6/12 °C 3/14 °C
Dal 102 m 13/19 °C 9/21 °C 10/18 °C 7/16 °C 7/13 °C 6/12 °C 3/14 °C

Weer in
skigebied
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
bewolkt
za
zonnig
zo
zonnig
ma
bewolkt
Berg 788 m 10/18 °C 10/20 °C 10/21 °C 12/24 °C 9/18 °C 7/19 °C 9/20 °C
Dal 738 m 11/18 °C 11/20 °C 11/21 °C 13/24 °C 10/18 °C 8/19 °C 10/20 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
bewolkt
do
zonnig
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
zonnig
Berg 884 m 10/23 °C 12/24 °C 12/25 °C 13/29 °C 13/21 °C 11/25 °C 14/29 °C
Dal 815 m 10/23 °C 12/24 °C 12/25 °C 13/29 °C 13/21 °C 11/25 °C 14/29 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
bewolkt
do
onweer
vr
bewolkt
za
buien
zo
helder
ma
bewolkt
Berg 60 m 10/20 °C 9/18 °C 11/17 °C 9/13 °C 5/9 °C 5/14 °C 5/14 °C
Dal 30 m 10/20 °C 9/18 °C 11/17 °C 9/13 °C 5/9 °C 5/14 °C 5/14 °C

Weer in
skigebied
di
bewolkt
wo
helder
do
buien
vr
zonnig
za
regen
zo
zonnig
ma
bewolkt
Berg 780 m 10/20 °C 10/23 °C 12/21 °C 11/25 °C 8/18 °C 5/18 °C 7/22 °C
Dal 740 m 10/21 °C 10/24 °C 12/22 °C 11/26 °C 8/19 °C 5/19 °C 7/23 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
bewolkt
do
zonnig
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
Berg 775 m 11/21 °C 11/23 °C 12/24 °C 14/27 °C 13/21 °C 9/23 °C 12/25 °C
Dal 681 m 11/21 °C 11/23 °C 12/24 °C 14/27 °C 13/21 °C 9/23 °C 12/25 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
bewolkt
do
zonnig
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
helder
Berg 765 m 11/23 °C 10/24 °C 12/25 °C 13/27 °C 12/23 °C 10/23 °C 10/26 °C
Dal 717 m 11/23 °C 10/24 °C 12/25 °C 13/27 °C 12/23 °C 10/23 °C 10/26 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
helder
do
zonnig
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
zonnig
Berg 1000 m 9/23 °C 10/24 °C 11/24 °C 11/28 °C 11/19 °C 11/24 °C 11/28 °C
Dal 910 m 10/23 °C 11/24 °C 12/24 °C 12/28 °C 12/19 °C 12/24 °C 12/28 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
bewolkt
do
helder
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
zonnig
Berg 855 m 9/18 °C 9/20 °C 9/20 °C 11/23 °C 8/17 °C 4/17 °C 7/21 °C
Dal 740 m 10/19 °C 10/21 °C 10/21 °C 12/24 °C 9/18 °C 5/18 °C 8/22 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
bewolkt
do
zonnig
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
zonnig
Berg 528 m 11/24 °C 12/25 °C 12/27 °C 12/30 °C 12/23 °C 7/24 °C 9/27 °C
Dal 443 m 11/24 °C 12/25 °C 12/27 °C 12/30 °C 12/23 °C 7/24 °C 9/27 °C

Weer in
skigebied
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
zonnig
za
buien
zo
helder
ma
bewolkt
Berg 611 m 14/20 °C 13/20 °C 13/21 °C 14/25 °C 11/17 °C 8/18 °C 13/22 °C
Dal 511 m 14/21 °C 13/21 °C 13/22 °C 14/26 °C 11/18 °C 8/19 °C 13/23 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
helder
do
zonnig
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
zonnig
Berg 1393 m 8/19 °C 10/20 °C 10/20 °C 12/24 °C 11/19 °C 9/21 °C 13/24 °C
Dal 1238 m 9/20 °C 11/21 °C 11/21 °C 13/25 °C 12/20 °C 10/22 °C 14/25 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
bewolkt
do
zonnig
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
zonnig
Berg 1049 m 9/21 °C 11/22 °C 11/23 °C 12/27 °C 12/19 °C 10/23 °C 13/27 °C
Dal 940 m 10/22 °C 12/23 °C 12/24 °C 13/28 °C 13/20 °C 11/24 °C 14/28 °C

Weer in
skigebied
di
bewolkt
wo
buien
do
zonnig
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
zonnig
Berg 1696 m 10/17 °C 10/19 °C 10/23 °C 11/25 °C 12/20 °C 10/24 °C 12/26 °C
Dal 1524 m 11/18 °C 11/20 °C 11/24 °C 12/26 °C 13/21 °C 11/25 °C 13/27 °C

Weer in
skigebied
di
bewolkt
wo
helder
do
buien
vr
zonnig
za
regen
zo
zonnig
ma
bewolkt
Berg 733 m 11/21 °C 11/24 °C 13/22 °C 12/26 °C 9/19 °C 6/19 °C 8/23 °C
Dal 635 m 11/22 °C 11/25 °C 13/23 °C 12/27 °C 9/20 °C 6/20 °C 8/24 °C

Weer in
skigebied
di
bewolkt
wo
helder
do
helder
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
bewolkt
Berg 530 m 12/20 °C 13/23 °C 13/21 °C 14/26 °C 12/19 °C 8/18 °C 9/22 °C
Dal 490 m 12/20 °C 13/23 °C 13/21 °C 14/26 °C 12/19 °C 8/18 °C 9/22 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
bewolkt
do
zonnig
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
helder
Berg 1071 m 10/21 °C 11/22 °C 11/22 °C 13/26 °C 13/22 °C 11/25 °C 14/26 °C
Dal 1005 m 10/21 °C 11/22 °C 11/22 °C 13/26 °C 13/22 °C 11/25 °C 14/26 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
bewolkt
do
zonnig
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
helder
Berg 653 m 10/24 °C 11/25 °C 10/26 °C 12/31 °C 11/22 °C 6/25 °C 8/28 °C
Dal 610 m 10/24 °C 11/25 °C 10/26 °C 12/31 °C 11/22 °C 6/25 °C 8/28 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
zonnig
do
bewolkt
vr
buien
za
buien
zo
buien
ma
buien
Berg 623 m 5/18 °C 6/16 °C 4/12 °C 3/13 °C 6/13 °C 4/13 °C 4/12 °C
Dal 558 m 5/19 °C 6/17 °C 4/13 °C 3/14 °C 6/14 °C 4/14 °C 4/13 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
helder
do
zonnig
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
helder
Berg 1140 m 7/21 °C 7/22 °C 8/22 °C 10/26 °C 9/21 °C 7/25 °C 11/26 °C
Dal 1040 m 8/22 °C 8/23 °C 9/23 °C 11/27 °C 10/22 °C 8/26 °C 12/27 °C

Weer in
skigebied
di
bewolkt
wo
helder
do
bewolkt
vr
helder
za
buien
zo
bewolkt
ma
bewolkt
Berg 1040 m 7/16 °C 8/18 °C 8/17 °C 9/20 °C 7/15 °C 3/12 °C 5/17 °C
Dal 950 m 8/17 °C 9/19 °C 9/18 °C 10/21 °C 8/16 °C 4/13 °C 6/18 °C

Weer in
skigebied
di
buien
wo
helder
do
bewolkt
vr
helder
za
helder
zo
zonnig
ma
helder
Berg 654 m 10/19 °C 10/18 °C 12/19 °C 14/22 °C 9/16 °C 6/16 °C 9/20 °C
Dal 542 m 10/20 °C 10/19 °C 12/20 °C 14/23 °C 9/17 °C 6/17 °C 9/21 °C

Weer in
skigebied
di
buien
wo
regen
do
buien
vr
ijzel
za
helder
zo
bewolkt
ma
zonnig
Berg 288 m 9/10 °C 7/8 °C 5/6 °C 3/4 °C 1/6 °C 2/5 °C 1/9 °C
Dal 138 m 9/11 °C 7/9 °C 5/7 °C 3/5 °C 1/7 °C 2/6 °C 1/10 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
zonnig
do
helder
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
bewolkt
Berg 568 m 13/22 °C 12/24 °C 13/22 °C 14/26 °C 11/19 °C 8/19 °C 8/23 °C
Dal 503 m 14/23 °C 13/25 °C 14/23 °C 15/27 °C 12/20 °C 9/20 °C 9/24 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
zonnig
do
bewolkt
vr
zonnig
za
buien
zo
buien
ma
buien
Berg 170 m 14/24 °C 16/23 °C 15/19 °C 12/21 °C 13/17 °C 11/15 °C 8/11 °C
Dal 113 m 14/25 °C 16/24 °C 15/20 °C 12/22 °C 13/18 °C 11/16 °C 8/12 °C

Weer in
skigebied
di
bewolkt
wo
helder
do
helder
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
bewolkt
Berg 659 m 11/19 °C 12/22 °C 12/20 °C 13/25 °C 11/18 °C 7/17 °C 8/21 °C
Dal 563 m 11/20 °C 12/23 °C 12/21 °C 13/26 °C 11/19 °C 7/18 °C 8/22 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
bewolkt
do
helder
vr
buien
za
regen
zo
helder
ma
helder
Berg 308 m 14/23 °C 12/22 °C 13/22 °C 14/22 °C 12/19 °C 11/15 °C 9/20 °C
Dal 255 m 15/23 °C 13/22 °C 14/22 °C 15/22 °C 13/19 °C 12/15 °C 10/20 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
helder
do
zonnig
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
bewolkt
Berg 72 m 12/24 °C 12/21 °C 10/20 °C 7/20 °C 10/15 °C 10/19 °C 9/17 °C
Dal 20 m 12/24 °C 12/21 °C 10/20 °C 7/20 °C 10/15 °C 10/19 °C 9/17 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
onweer
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
Berg 1507 m 16/29 °C 15/30 °C 16/27 °C 14/27 °C 16/31 °C 17/30 °C 16/30 °C
Dal 1400 m 16/29 °C 15/30 °C 16/27 °C 14/27 °C 16/31 °C 17/30 °C 16/30 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
bewolkt
do
buien
vr
helder
za
buien
zo
helder
ma
helder
Berg 899 m 9/20 °C 8/19 °C 9/19 °C 10/21 °C 8/21 °C 5/14 °C 4/20 °C
Dal 854 m 10/20 °C 9/19 °C 10/19 °C 11/21 °C 9/21 °C 6/14 °C 5/20 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
helder
do
buien
vr
zonnig
za
buien
zo
helder
ma
bewolkt
Berg 616 m 12/25 °C 11/24 °C 12/23 °C 12/26 °C 11/24 °C 7/21 °C 7/24 °C
Dal 536 m 12/26 °C 11/25 °C 12/24 °C 12/27 °C 11/25 °C 7/22 °C 7/25 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
bewolkt
do
zonnig
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
zonnig
Berg 945 m 11/19 °C 12/21 °C 12/21 °C 12/26 °C 11/18 °C 8/22 °C 10/27 °C
Dal 880 m 11/20 °C 12/22 °C 12/22 °C 12/27 °C 11/19 °C 8/23 °C 10/28 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
bewolkt
do
zonnig
vr
zonnig
za
helder
zo
zonnig
ma
bewolkt
Berg 879 m 11/18 °C 13/19 °C 14/22 °C 16/25 °C 11/24 °C 14/23 °C 17/23 °C
Dal 796 m 11/18 °C 13/19 °C 14/22 °C 16/25 °C 11/24 °C 14/23 °C 17/23 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
helder
do
bewolkt
vr
bewolkt
za
buien
zo
bewolkt
ma
helder
Berg 230 m 15/26 °C 12/26 °C 13/25 °C 15/26 °C 12/29 °C 11/19 °C 10/22 °C
Dal 165 m 15/26 °C 12/26 °C 13/25 °C 15/26 °C 12/29 °C 11/19 °C 10/22 °C

Weer in
skigebied
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
helder
Berg 602 m 11/21 °C 11/22 °C 11/21 °C 14/24 °C 10/18 °C 8/18 °C 10/23 °C
Dal 506 m 12/22 °C 12/23 °C 12/22 °C 15/25 °C 11/19 °C 9/19 °C 11/24 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
helder
do
zonnig
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
bewolkt
Berg 1152 m 10/20 °C 9/21 °C 11/22 °C 13/26 °C 12/21 °C 8/22 °C 11/25 °C
Dal 990 m 11/21 °C 10/22 °C 12/23 °C 14/27 °C 13/22 °C 9/23 °C 12/26 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
zonnig
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
Berg 1708 m 12/25 °C 13/25 °C 9/22 °C 9/20 °C 10/23 °C 13/26 °C 9/22 °C
Dal 1628 m 13/26 °C 14/26 °C 10/23 °C 10/21 °C 11/24 °C 14/27 °C 10/23 °C

Weer in
skigebied
di
bewolkt
wo
helder
do
zonnig
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
zonnig
Berg 1275 m 10/19 °C 11/22 °C 11/21 °C 12/26 °C 11/19 °C 10/22 °C 14/26 °C
Dal 1185 m 10/19 °C 11/22 °C 11/21 °C 12/26 °C 11/19 °C 10/22 °C 14/26 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
bewolkt
do
zonnig
vr
zonnig
za
helder
zo
zonnig
ma
bewolkt
Berg 1130 m 10/17 °C 12/18 °C 13/21 °C 15/24 °C 10/23 °C 13/22 °C 16/22 °C
Dal 1080 m 10/17 °C 12/18 °C 13/21 °C 15/24 °C 10/23 °C 13/22 °C 16/22 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
bewolkt
do
zonnig
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
Berg 1056 m 9/18 °C 9/20 °C 10/21 °C 12/24 °C 11/18 °C 7/20 °C 10/22 °C
Dal 961 m 10/19 °C 10/21 °C 11/22 °C 13/25 °C 12/19 °C 8/21 °C 11/23 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
bewolkt
do
zonnig
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
helder
Berg 634 m 10/24 °C 11/25 °C 10/26 °C 12/31 °C 11/22 °C 6/25 °C 8/28 °C
Dal 571 m 11/24 °C 12/25 °C 11/26 °C 13/31 °C 12/22 °C 7/25 °C 9/28 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
helder
do
buien
vr
zonnig
za
buien
zo
helder
ma
bewolkt
Berg 774 m 13/20 °C 12/21 °C 13/20 °C 13/23 °C 10/20 °C 8/15 °C 9/20 °C
Dal 691 m 13/21 °C 12/22 °C 13/21 °C 13/24 °C 10/21 °C 8/16 °C 9/21 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
zonnig
do
helder
vr
bewolkt
za
buien
zo
zonnig
ma
regen
Berg 930 m 4/14 °C 3/14 °C 1/13 °C 1/12 °C 3/11 °C 1/14 °C 1/7 °C
Dal 790 m 5/15 °C 4/15 °C 2/14 °C 2/13 °C 4/12 °C 2/15 °C 2/8 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
helder
do
buien
vr
zonnig
za
buien
zo
helder
ma
bewolkt
Berg 770 m 12/20 °C 11/21 °C 12/20 °C 12/23 °C 9/20 °C 7/15 °C 8/20 °C
Dal 660 m 13/21 °C 12/22 °C 13/21 °C 13/24 °C 10/21 °C 8/16 °C 9/21 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
bewolkt
do
zonnig
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
helder
Berg 880 m 12/22 °C 12/23 °C 13/25 °C 14/30 °C 13/22 °C 10/25 °C 13/26 °C
Dal 835 m 12/22 °C 12/23 °C 13/25 °C 14/30 °C 13/22 °C 10/25 °C 13/26 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
bewolkt
do
zonnig
vr
zonnig
za
helder
zo
zonnig
ma
bewolkt
Berg 1015 m 10/20 °C 10/21 °C 11/22 °C 13/25 °C 11/19 °C 9/23 °C 13/23 °C
Dal 967 m 10/20 °C 10/21 °C 11/22 °C 13/25 °C 11/19 °C 9/23 °C 13/23 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
helder
do
zonnig
vr
bewolkt
za
bewolkt
zo
buien
ma
buien
Berg 205 m 8/20 °C 10/19 °C 6/19 °C 5/16 °C 8/15 °C 7/16 °C 6/13 °C
Dal 100 m 8/21 °C 10/20 °C 6/20 °C 5/17 °C 8/16 °C 7/17 °C 6/14 °C

Weer in
skigebied
di
bewolkt
wo
helder
do
bewolkt
vr
helder
za
buien
zo
bewolkt
ma
bewolkt
Berg 720 m 9/18 °C 10/20 °C 10/19 °C 11/22 °C 9/17 °C 5/14 °C 7/19 °C
Dal 628 m 9/19 °C 10/21 °C 10/20 °C 11/23 °C 9/18 °C 5/15 °C 7/20 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
bewolkt
do
regen
vr
zonnig
za
bewolkt
zo
bewolkt
ma
zonnig
Berg 110 m 4/7 °C 5/10 °C 5/10 °C 5/11 °C 7/9 °C 6/10 °C 5/11 °C
Dal 22 m 4/8 °C 5/11 °C 5/11 °C 5/12 °C 7/10 °C 6/11 °C 5/12 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
helder
do
bewolkt
vr
zonnig
za
regen
zo
zonnig
ma
zonnig
Berg 1004 m 10/21 °C 12/22 °C 13/21 °C 13/23 °C 10/18 °C 7/20 °C 9/24 °C
Dal 947 m 10/21 °C 12/22 °C 13/21 °C 13/23 °C 10/18 °C 7/20 °C 9/24 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
helder
do
zonnig
vr
helder
za
buien
zo
zonnig
ma
helder
Berg 52 m 13/22 °C 12/20 °C 10/19 °C 8/19 °C 9/14 °C 10/17 °C 10/18 °C
Dal 26 m 13/22 °C 12/20 °C 10/19 °C 8/19 °C 9/14 °C 10/17 °C 10/18 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
buien
do
bewolkt
vr
buien
za
buien
zo
bewolkt
ma
bewolkt
Berg 70 m 12/20 °C 13/18 °C 12/17 °C 11/17 °C 12/18 °C 13/18 °C 12/19 °C
Dal 15 m 12/20 °C 13/18 °C 12/17 °C 11/17 °C 12/18 °C 13/18 °C 12/19 °C

Weer in
skigebied
di
buien
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
bewolkt
za
zonnig
zo
zonnig
ma
bewolkt
Berg 606 m 10/21 °C 9/20 °C 12/21 °C 13/23 °C 9/16 °C 6/17 °C 10/23 °C
Dal 569 m 10/21 °C 9/20 °C 12/21 °C 13/23 °C 9/16 °C 6/17 °C 10/23 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
bewolkt
do
buien
vr
helder
za
buien
zo
zonnig
ma
helder
Berg 607 m 11/26 °C 9/24 °C 11/24 °C 11/26 °C 9/28 °C 6/21 °C 5/24 °C
Dal 512 m 12/26 °C 10/24 °C 12/24 °C 12/26 °C 10/28 °C 7/21 °C 6/24 °C

Weer in
skigebied
di
buien
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
buien
za
buien
zo
helder
ma
bewolkt
Berg 275 m 11/21 °C 10/18 °C 9/17 °C 10/15 °C 9/16 °C 9/17 °C 11/17 °C
Dal 200 m 11/21 °C 10/18 °C 9/17 °C 10/15 °C 9/16 °C 9/17 °C 11/17 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
helder
do
helder
vr
zonnig
za
buien
zo
helder
ma
zonnig
Berg 612 m 13/23 °C 13/23 °C 15/22 °C 15/27 °C 12/20 °C 8/20 °C 9/25 °C
Dal 554 m 13/24 °C 13/24 °C 15/23 °C 15/28 °C 12/21 °C 8/21 °C 9/26 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
bewolkt
do
helder
vr
helder
za
zonnig
zo
zonnig
ma
bewolkt
Berg 740 m 10/19 °C 10/20 °C 10/21 °C 13/24 °C 9/18 °C 6/20 °C 9/19 °C
Dal 655 m 11/19 °C 11/20 °C 11/21 °C 14/24 °C 10/18 °C 7/20 °C 10/19 °C

Weer in
skigebied
di
buien
wo
zonnig
do
bewolkt
vr
helder
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
Berg 840 m 16/27 °C 12/26 °C 12/26 °C 13/27 °C 14/31 °C 9/23 °C 7/23 °C
Dal 750 m 16/27 °C 12/26 °C 12/26 °C 13/27 °C 14/31 °C 9/23 °C 7/23 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
bewolkt
do
helder
vr
helder
za
zonnig
zo
zonnig
ma
bewolkt
Berg 600 m 10/21 °C 11/22 °C 10/23 °C 13/26 °C 9/19 °C 6/21 °C 8/21 °C
Dal 535 m 10/22 °C 11/23 °C 10/24 °C 13/27 °C 9/20 °C 6/22 °C 8/22 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
helder
do
zonnig
vr
zonnig
za
buien
zo
helder
ma
helder
Berg 537 m 13/23 °C 11/24 °C 13/22 °C 13/26 °C 12/23 °C 8/19 °C 8/23 °C
Dal 447 m 13/24 °C 11/25 °C 13/23 °C 13/27 °C 12/24 °C 8/20 °C 8/24 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
helder
do
zonnig
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
zonnig
Berg 580 m 15/24 °C 15/28 °C 16/24 °C 19/27 °C 16/25 °C 12/23 °C 11/27 °C
Dal 510 m 16/24 °C 16/28 °C 17/24 °C 20/27 °C 17/25 °C 13/23 °C 12/27 °C

Weer in
skigebied
di
bewolkt
wo
buien
do
zonnig
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
zonnig
Berg 1245 m 9/20 °C 11/22 °C 10/23 °C 12/26 °C 11/22 °C 10/24 °C 13/26 °C
Dal 1135 m 9/20 °C 11/22 °C 10/23 °C 12/26 °C 11/22 °C 10/24 °C 13/26 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
helder
do
buien
vr
helder
za
regen
zo
helder
ma
helder
Berg 420 m 14/23 °C 12/23 °C 12/23 °C 14/23 °C 11/24 °C 11/17 °C 9/21 °C
Dal 285 m 15/24 °C 13/24 °C 13/24 °C 15/24 °C 12/25 °C 12/18 °C 10/22 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
helder
do
zonnig
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
zonnig
Berg 885 m 11/21 °C 12/21 °C 12/23 °C 14/27 °C 13/20 °C 11/25 °C 13/25 °C
Dal 800 m 11/22 °C 12/22 °C 12/24 °C 14/28 °C 13/21 °C 11/26 °C 13/26 °C

Weer in
skigebied
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
helder
Berg 626 m 11/21 °C 11/22 °C 11/21 °C 14/24 °C 10/18 °C 8/18 °C 10/23 °C
Dal 535 m 11/22 °C 11/23 °C 11/22 °C 14/25 °C 10/19 °C 8/19 °C 10/24 °C

Weer in
skigebied
di
bewolkt
wo
buien
do
zonnig
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
zonnig
Berg 1145 m 9/20 °C 11/22 °C 10/23 °C 12/26 °C 11/22 °C 10/24 °C 13/26 °C
Dal 1060 m 9/20 °C 11/22 °C 10/23 °C 12/26 °C 11/22 °C 10/24 °C 13/26 °C

Weer in
skigebied
di
buien
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
bewolkt
za
zonnig
zo
zonnig
ma
bewolkt
Berg 415 m 12/20 °C 11/20 °C 12/21 °C 15/22 °C 10/19 °C 7/22 °C 11/24 °C
Dal 370 m 12/20 °C 11/20 °C 12/21 °C 15/22 °C 10/19 °C 7/22 °C 11/24 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
helder
do
zonnig
vr
zonnig
za
bewolkt
zo
zonnig
ma
zonnig
Berg 489 m 14/26 °C 15/25 °C 17/25 °C 17/29 °C 16/26 °C 9/23 °C 9/27 °C
Dal 438 m 15/26 °C 16/25 °C 18/25 °C 18/29 °C 17/26 °C 10/23 °C 10/27 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
helder
do
helder
vr
helder
za
regen
zo
bewolkt
ma
helder
Berg 332 m 16/22 °C 14/24 °C 14/23 °C 15/25 °C 13/20 °C 11/19 °C 10/22 °C
Dal 300 m 16/22 °C 14/24 °C 14/23 °C 15/25 °C 13/20 °C 11/19 °C 10/22 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
helder
do
helder
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
zonnig
Berg 713 m 11/22 °C 12/22 °C 13/22 °C 13/25 °C 11/18 °C 8/21 °C 9/24 °C
Dal 618 m 12/23 °C 13/23 °C 14/23 °C 14/26 °C 12/19 °C 9/22 °C 10/25 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
helder
do
bewolkt
vr
zonnig
za
regen
zo
zonnig
ma
zonnig
Berg 675 m 11/23 °C 13/24 °C 14/23 °C 14/25 °C 11/20 °C 8/22 °C 10/26 °C
Dal 590 m 12/24 °C 14/25 °C 15/24 °C 15/26 °C 12/21 °C 9/23 °C 11/27 °C

Weer in
skigebied
di
bewolkt
wo
buien
do
zonnig
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
zonnig
Berg 1190 m 10/20 °C 12/21 °C 11/23 °C 12/27 °C 11/20 °C 9/24 °C 14/27 °C
Dal 1110 m 10/21 °C 12/22 °C 11/24 °C 12/28 °C 11/21 °C 9/25 °C 14/28 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
bewolkt
do
buien
vr
helder
za
buien
zo
zonnig
ma
helder
Berg 755 m 11/25 °C 9/23 °C 11/23 °C 11/25 °C 9/27 °C 6/20 °C 5/23 °C
Dal 580 m 12/26 °C 10/24 °C 12/24 °C 12/26 °C 10/28 °C 7/21 °C 6/24 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
onweer
do
zonnig
vr
zonnig
za
onweer
zo
zonnig
ma
zonnig
Berg 1330 m 8/17 °C 10/18 °C 9/19 °C 11/20 °C 10/21 °C 9/19 °C 11/20 °C
Dal 1212 m 8/19 °C 10/21 °C 9/22 °C 11/25 °C 10/21 °C 9/23 °C 12/25 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
helder
do
bewolkt
vr
helder
za
helder
zo
zonnig
ma
helder
Berg 563 m 13/24 °C 11/22 °C 12/23 °C 12/23 °C 8/28 °C 6/19 °C 6/20 °C
Dal 481 m 14/24 °C 12/22 °C 13/23 °C 13/23 °C 9/28 °C 7/19 °C 7/20 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
helder
do
buien
vr
helder
za
regen
zo
helder
ma
helder
Berg 330 m 15/23 °C 12/23 °C 13/24 °C 16/24 °C 11/23 °C 10/18 °C 9/21 °C
Dal 280 m 16/24 °C 13/24 °C 14/25 °C 17/25 °C 12/24 °C 11/19 °C 10/22 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
buien
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
buien
ma
bewolkt
Berg 81 m 14/21 °C 13/19 °C 14/19 °C 13/18 °C 13/15 °C 13/16 °C 12/17 °C
Dal 55 m 14/22 °C 13/20 °C 14/20 °C 13/19 °C 13/16 °C 13/17 °C 12/18 °C

Weer in
skigebied
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
buien
vr
bewolkt
za
buien
zo
zonnig
ma
buien
Berg 152 m 11/18 °C 8/17 °C 10/13 °C 8/10 °C 6/7 °C 2/10 °C 3/11 °C
Dal 77 m 11/19 °C 8/18 °C 10/14 °C 8/11 °C 6/8 °C 2/11 °C 3/12 °C

Weer in
skigebied
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
helder
vr
helder
za
buien
zo
zonnig
ma
helder
Berg 714 m 13/21 °C 12/23 °C 12/23 °C 14/27 °C 11/21 °C 8/22 °C 10/24 °C
Dal 638 m 13/21 °C 12/23 °C 12/23 °C 14/27 °C 11/21 °C 8/22 °C 10/24 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
helder
do
zonnig
vr
bewolkt
za
bewolkt
zo
buien
ma
buien
Berg 224 m 8/20 °C 10/19 °C 6/19 °C 5/16 °C 8/15 °C 7/16 °C 6/13 °C
Dal 137 m 8/21 °C 10/20 °C 6/20 °C 5/17 °C 8/16 °C 7/17 °C 6/14 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
bewolkt
do
buien
vr
helder
za
bewolkt
zo
bewolkt
ma
buien
Berg 490 m 6/13 °C 5/13 °C 7/9 °C 6/12 °C 4/9 °C 4/12 °C 3/7 °C
Dal 455 m 6/13 °C 5/13 °C 7/9 °C 6/12 °C 4/9 °C 4/12 °C 3/7 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
zonnig
do
helder
vr
bewolkt
za
buien
zo
zonnig
ma
regen
Berg 302 m 7/19 °C 6/19 °C 4/18 °C 4/17 °C 6/16 °C 4/19 °C 4/12 °C
Dal 204 m 8/20 °C 7/20 °C 5/19 °C 5/18 °C 7/17 °C 5/20 °C 5/13 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
zonnig
do
helder
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
bewolkt
Berg 610 m 13/22 °C 12/24 °C 13/22 °C 14/26 °C 11/19 °C 8/19 °C 8/23 °C
Dal 510 m 14/23 °C 13/25 °C 14/23 °C 15/27 °C 12/20 °C 9/20 °C 9/24 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
helder
do
zonnig
vr
zonnig
za
buien
zo
helder
ma
helder
Berg 689 m 12/22 °C 10/23 °C 12/21 °C 12/25 °C 11/22 °C 7/18 °C 7/22 °C
Dal 604 m 13/23 °C 11/24 °C 13/22 °C 13/26 °C 12/23 °C 8/19 °C 8/23 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
zonnig
do
zonnig
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
Berg 640 m 13/27 °C 13/28 °C 13/28 °C 14/31 °C 13/31 °C 11/26 °C 11/28 °C
Dal 535 m 14/27 °C 14/28 °C 14/28 °C 15/31 °C 14/31 °C 12/26 °C 12/28 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
helder
za
zonnig
zo
zonnig
ma
bewolkt
Berg 712 m 9/20 °C 9/20 °C 10/21 °C 12/23 °C 9/19 °C 6/20 °C 8/20 °C
Dal 642 m 10/20 °C 10/20 °C 11/21 °C 13/23 °C 10/19 °C 7/20 °C 9/20 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
bewolkt
do
helder
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
zonnig
Berg 660 m 10/20 °C 10/22 °C 10/22 °C 12/25 °C 9/19 °C 5/19 °C 8/23 °C
Dal 530 m 11/21 °C 11/23 °C 11/23 °C 13/26 °C 10/20 °C 6/20 °C 9/24 °C

Weer in
skigebied
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
helder
vr
helder
za
buien
zo
zonnig
ma
helder
Berg 740 m 11/19 °C 11/20 °C 11/20 °C 12/24 °C 8/19 °C 5/19 °C 10/22 °C
Dal 590 m 11/20 °C 11/21 °C 11/21 °C 12/25 °C 8/20 °C 5/20 °C 10/23 °C

Weer in
skigebied
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
helder
Berg 815 m 10/20 °C 10/21 °C 10/20 °C 13/23 °C 9/17 °C 7/17 °C 9/22 °C
Dal 679 m 11/21 °C 11/22 °C 11/21 °C 14/24 °C 10/18 °C 8/18 °C 10/23 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
helder
do
zonnig
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
bewolkt
Berg 65 m 12/24 °C 12/21 °C 10/20 °C 7/20 °C 10/15 °C 10/19 °C 9/17 °C
Dal 12 m 12/24 °C 12/21 °C 10/20 °C 7/20 °C 10/15 °C 10/19 °C 9/17 °C

Weer in
skigebied
di
bewolkt
wo
buien
do
zonnig
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
zonnig
Berg 1375 m 8/19 °C 10/21 °C 9/22 °C 11/25 °C 10/21 °C 9/23 °C 12/25 °C
Dal 1265 m 8/19 °C 10/21 °C 9/22 °C 11/25 °C 10/21 °C 9/23 °C 12/25 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
bewolkt
do
zonnig
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
helder
Berg 860 m 12/22 °C 12/21 °C 13/24 °C 14/26 °C 14/22 °C 11/22 °C 12/24 °C
Dal 803 m 12/22 °C 12/21 °C 13/24 °C 14/26 °C 14/22 °C 11/22 °C 12/24 °C

Weer in
skigebied
di
buien
wo
regen
do
buien
vr
buien
za
helder
zo
bewolkt
ma
zonnig
Berg 130 m 10/11 °C 8/9 °C 6/7 °C 4/5 °C 2/7 °C 3/6 °C 2/10 °C
Dal 5 m 10/12 °C 8/10 °C 6/8 °C 4/6 °C 2/8 °C 3/7 °C 2/11 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
bewolkt
do
buien
vr
helder
za
bewolkt
zo
bewolkt
ma
buien
Berg 507 m 6/13 °C 5/13 °C 7/9 °C 6/12 °C 4/9 °C 4/12 °C 3/7 °C
Dal 382 m 7/14 °C 6/14 °C 8/10 °C 7/13 °C 5/10 °C 5/13 °C 4/8 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
bewolkt
do
buien
vr
helder
za
buien
zo
zonnig
ma
helder
Berg 1050 m 9/22 °C 7/20 °C 9/20 °C 9/22 °C 7/24 °C 4/17 °C 3/20 °C
Dal 914 m 10/23 °C 8/21 °C 10/21 °C 10/23 °C 8/25 °C 5/18 °C 4/21 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
helder
do
bewolkt
vr
bewolkt
za
buien
zo
bewolkt
ma
helder
Berg 330 m 14/25 °C 11/25 °C 12/24 °C 14/25 °C 11/28 °C 10/18 °C 9/21 °C
Dal 260 m 15/26 °C 12/26 °C 13/25 °C 15/26 °C 12/29 °C 11/19 °C 10/22 °C

Weer in
skigebied
di
buien
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
bewolkt
za
zonnig
zo
zonnig
ma
bewolkt
Berg 705 m 12/19 °C 10/19 °C 11/20 °C 15/22 °C 9/15 °C 7/18 °C 12/22 °C
Dal 610 m 12/20 °C 10/20 °C 11/21 °C 15/23 °C 9/16 °C 7/19 °C 12/23 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
helder
do
bewolkt
vr
helder
za
helder
zo
zonnig
ma
helder
Berg 1052 m 10/20 °C 8/18 °C 9/19 °C 9/19 °C 5/24 °C 3/15 °C 3/16 °C
Dal 972 m 11/21 °C 9/19 °C 10/20 °C 10/20 °C 6/25 °C 4/16 °C 4/17 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
bewolkt
do
buien
vr
helder
za
buien
zo
zonnig
ma
helder
Berg 526 m 12/26 °C 10/24 °C 12/24 °C 12/26 °C 10/28 °C 7/21 °C 6/24 °C
Dal 428 m 12/27 °C 10/25 °C 12/25 °C 12/27 °C 10/29 °C 7/22 °C 6/25 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
bewolkt
do
zonnig
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
helder
Berg 770 m 13/22 °C 13/24 °C 14/25 °C 16/29 °C 14/22 °C 10/24 °C 13/26 °C
Dal 720 m 13/22 °C 13/24 °C 14/25 °C 16/29 °C 14/22 °C 10/24 °C 13/26 °C

Weer in
skigebied
di
bewolkt
wo
helder
do
zonnig
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
zonnig
Berg 810 m 12/21 °C 13/24 °C 13/23 °C 14/28 °C 13/21 °C 12/24 °C 16/28 °C
Dal 750 m 12/22 °C 13/25 °C 13/24 °C 14/29 °C 13/22 °C 12/25 °C 16/29 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
bewolkt
do
zonnig
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
bewolkt
Berg 1028 m 9/18 °C 10/20 °C 10/23 °C 12/26 °C 11/18 °C 6/22 °C 9/22 °C
Dal 938 m 9/18 °C 10/20 °C 10/23 °C 12/26 °C 11/18 °C 6/22 °C 9/22 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
helder
do
helder
vr
helder
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
Berg 485 m 16/28 °C 13/25 °C 16/25 °C 14/28 °C 12/30 °C 9/24 °C 8/22 °C
Dal 380 m 17/29 °C 14/26 °C 17/26 °C 15/29 °C 13/31 °C 10/25 °C 9/23 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
bewolkt
do
zonnig
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
helder
Berg 931 m 12/22 °C 12/21 °C 13/24 °C 14/26 °C 14/22 °C 11/22 °C 12/24 °C
Dal 857 m 12/23 °C 12/22 °C 13/25 °C 14/27 °C 14/23 °C 11/23 °C 12/25 °C

Weer in
skigebied
di
buien
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
bewolkt
za
bewolkt
zo
bewolkt
ma
helder
Berg 526 m 9/14 °C 8/12 °C 5/9 °C 3/8 °C 1/7 °C -1/7 °C 0/9 °C
Dal 435 m 9/15 °C 8/13 °C 5/10 °C 3/9 °C 1/8 °C -1/8 °C 0/10 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
bewolkt
do
buien
vr
helder
za
buien
zo
helder
ma
helder
Berg 780 m 10/21 °C 9/20 °C 10/20 °C 11/22 °C 9/22 °C 6/15 °C 5/21 °C
Dal 690 m 10/22 °C 9/21 °C 10/21 °C 11/23 °C 9/23 °C 6/16 °C 5/22 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
helder
do
bewolkt
vr
helder
za
helder
zo
zonnig
ma
helder
Berg 792 m 12/22 °C 10/20 °C 11/21 °C 11/21 °C 7/26 °C 5/17 °C 5/18 °C
Dal 642 m 13/23 °C 11/21 °C 12/22 °C 12/22 °C 8/27 °C 6/18 °C 6/19 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
bewolkt
do
zonnig
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
bewolkt
Berg 930 m 9/22 °C 9/25 °C 7/28 °C 10/31 °C 12/24 °C 5/25 °C 9/27 °C
Dal 855 m 9/22 °C 9/25 °C 7/28 °C 10/31 °C 12/24 °C 5/25 °C 9/27 °C

Weer in
skigebied
di
bewolkt
wo
helder
do
helder
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
bewolkt
Berg 465 m 12/20 °C 13/23 °C 13/21 °C 14/26 °C 12/19 °C 8/18 °C 9/22 °C
Dal 353 m 13/21 °C 14/24 °C 14/22 °C 15/27 °C 13/20 °C 9/19 °C 10/23 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
helder
do
zonnig
vr
bewolkt
za
bewolkt
zo
buien
ma
buien
Berg 367 m 8/20 °C 10/19 °C 6/19 °C 5/16 °C 8/15 °C 7/16 °C 6/13 °C
Dal 287 m 8/21 °C 10/20 °C 6/20 °C 5/17 °C 8/16 °C 7/17 °C 6/14 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
zonnig
do
zonnig
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
zonnig
Berg 916 m 11/26 °C 11/27 °C 12/28 °C 14/29 °C 14/29 °C 13/28 °C 14/29 °C
Dal 793 m 11/27 °C 11/28 °C 12/29 °C 14/30 °C 14/30 °C 13/29 °C 14/30 °C

Weer in
skigebied
di
bewolkt
wo
buien
do
bewolkt
vr
helder
za
bewolkt
zo
bewolkt
ma
bewolkt
Berg 271 m 10/15 °C 9/13 °C 6/9 °C 3/7 °C 1/6 °C -1/6 °C -1/8 °C
Dal 140 m 11/16 °C 10/14 °C 7/10 °C 4/8 °C 2/7 °C 0/7 °C 0/9 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
zonnig
do
helder
vr
zonnig
za
helder
zo
zonnig
ma
zonnig
Berg 956 m 11/21 °C 13/24 °C 13/22 °C 15/24 °C 13/21 °C 8/20 °C 8/23 °C
Dal 825 m 11/21 °C 13/24 °C 13/22 °C 15/24 °C 13/21 °C 8/20 °C 8/23 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
helder
do
helder
vr
helder
za
buien
zo
zonnig
ma
zonnig
Berg 775 m 9/21 °C 10/22 °C 11/21 °C 10/23 °C 8/19 °C 6/20 °C 10/23 °C
Dal 678 m 9/22 °C 10/23 °C 11/22 °C 10/24 °C 8/20 °C 6/21 °C 10/24 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
bewolkt
do
zonnig
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
helder
Berg 637 m 10/23 °C 10/22 °C 10/25 °C 13/29 °C 10/21 °C 7/24 °C 9/25 °C
Dal 525 m 11/23 °C 11/22 °C 11/25 °C 14/29 °C 11/21 °C 8/24 °C 10/25 °C

Weer in
skigebied
di
onweer
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
buien
za
regen
zo
helder
ma
helder
Berg 201 m 13/21 °C 13/19 °C 12/18 °C 12/18 °C 11/17 °C 9/16 °C 7/17 °C
Dal 170 m 13/22 °C 13/20 °C 12/19 °C 12/19 °C 11/18 °C 9/17 °C 7/18 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
helder
do
bewolkt
vr
helder
za
helder
zo
zonnig
ma
helder
Berg 455 m 14/25 °C 12/23 °C 13/24 °C 13/24 °C 9/29 °C 7/20 °C 7/21 °C
Dal 355 m 14/25 °C 12/23 °C 13/24 °C 13/24 °C 9/29 °C 7/20 °C 7/21 °C

Weer in
skigebied
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
helder
Berg 590 m 11/21 °C 11/22 °C 11/21 °C 14/24 °C 10/18 °C 8/18 °C 10/23 °C
Dal 550 m 11/22 °C 11/23 °C 11/22 °C 14/25 °C 10/19 °C 8/19 °C 10/24 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
helder
do
helder
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
zonnig
Berg 897 m 8/20 °C 9/21 °C 9/21 °C 10/24 °C 8/18 °C 4/19 °C 7/23 °C
Dal 804 m 9/20 °C 10/21 °C 10/21 °C 11/24 °C 9/18 °C 5/19 °C 8/23 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
bewolkt
do
buien
vr
helder
za
buien
zo
zonnig
ma
helder
Berg 808 m 10/24 °C 8/22 °C 10/22 °C 10/24 °C 8/26 °C 5/19 °C 4/22 °C
Dal 590 m 12/26 °C 10/24 °C 12/24 °C 12/26 °C 10/28 °C 7/21 °C 6/24 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
onweer
do
helder
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
zonnig
Berg 1250 m 8/18 °C 8/19 °C 10/19 °C 13/22 °C 8/21 °C 6/18 °C 7/21 °C
Dal 1170 m 8/19 °C 8/19 °C 10/19 °C 13/23 °C 8/21 °C 6/20 °C 7/21 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
bewolkt
do
zonnig
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
helder
Berg 1290 m 10/22 °C 12/21 °C 11/23 °C 12/26 °C 15/24 °C 11/25 °C 14/26 °C
Dal 1170 m 10/24 °C 12/23 °C 11/25 °C 12/28 °C 15/26 °C 11/27 °C 14/28 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
helder
do
zonnig
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
helder
Berg 1168 m 7/21 °C 7/22 °C 8/22 °C 10/26 °C 9/21 °C 7/25 °C 11/26 °C
Dal 1070 m 8/21 °C 8/22 °C 9/22 °C 11/26 °C 10/21 °C 8/25 °C 12/26 °C

Weer in
skigebied
di
buien
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
buien
za
buien
zo
helder
ma
bewolkt
Berg 250 m 11/21 °C 10/18 °C 9/17 °C 10/15 °C 9/16 °C 9/17 °C 11/17 °C
Dal 180 m 11/21 °C 10/18 °C 9/17 °C 10/15 °C 9/16 °C 9/17 °C 11/17 °C

Weer in
skigebied
di
buien
wo
zonnig
do
bewolkt
vr
zonnig
za
zonnig
zo
helder
ma
zonnig
Berg 780 m 14/27 °C 12/26 °C 12/27 °C 13/24 °C 12/29 °C 11/22 °C 7/23 °C
Dal 727 m 14/28 °C 12/27 °C 12/28 °C 13/25 °C 12/30 °C 11/23 °C 7/24 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
bewolkt
do
zonnig
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
zonnig
Berg 900 m 12/18 °C 12/22 °C 13/21 °C 15/26 °C 11/19 °C 10/22 °C 12/26 °C
Dal 845 m 13/19 °C 13/23 °C 14/22 °C 16/27 °C 12/20 °C 11/23 °C 13/27 °C

Weer in
skigebied
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
helder
vr
helder
za
buien
zo
zonnig
ma
helder
Berg 680 m 11/19 °C 11/20 °C 11/20 °C 12/24 °C 8/19 °C 5/19 °C 10/22 °C
Dal 540 m 12/20 °C 12/21 °C 12/21 °C 13/25 °C 9/20 °C 6/20 °C 11/23 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
helder
do
buien
vr
helder
za
regen
zo
helder
ma
helder
Berg 520 m 13/23 °C 11/23 °C 11/23 °C 13/23 °C 10/24 °C 10/17 °C 8/21 °C
Dal 452 m 14/23 °C 12/23 °C 12/23 °C 14/23 °C 11/24 °C 11/17 °C 9/21 °C

Weer in
skigebied
di
buien
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
bewolkt
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
Berg 540 m 13/21 °C 11/19 °C 12/20 °C 17/24 °C 10/18 °C 8/21 °C 11/24 °C
Dal 360 m 14/23 °C 12/21 °C 13/22 °C 18/26 °C 11/20 °C 9/23 °C 12/26 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
helder
do
buien
vr
zonnig
za
buien
zo
helder
ma
bewolkt
Berg 560 m 14/22 °C 13/23 °C 14/22 °C 14/25 °C 11/22 °C 9/17 °C 10/22 °C
Dal 420 m 15/23 °C 14/24 °C 15/23 °C 15/26 °C 12/23 °C 10/18 °C 11/23 °C

Weer in
skigebied
di
buien
wo
zonnig
do
bewolkt
vr
helder
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
Berg 976 m 15/26 °C 11/25 °C 11/25 °C 12/26 °C 13/30 °C 8/22 °C 6/22 °C
Dal 816 m 16/27 °C 12/26 °C 12/26 °C 13/27 °C 14/31 °C 9/23 °C 7/23 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
helder
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
bewolkt
Berg 520 m 10/22 °C 11/22 °C 11/24 °C 13/29 °C 11/21 °C 7/23 °C 10/22 °C
Dal 430 m 10/23 °C 11/23 °C 11/25 °C 13/30 °C 11/22 °C 7/24 °C 10/23 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
bewolkt
do
zonnig
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
Berg 1714 m 7/17 °C 9/17 °C 7/18 °C 10/21 °C 9/17 °C 8/20 °C 11/21 °C
Dal 1556 m 8/18 °C 10/18 °C 8/19 °C 11/22 °C 10/18 °C 9/21 °C 12/22 °C

Weer in
skigebied
di
buien
wo
zonnig
do
bewolkt
vr
helder
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
Berg 945 m 16/26 °C 12/25 °C 12/25 °C 13/26 °C 14/30 °C 9/22 °C 7/22 °C
Dal 865 m 16/27 °C 12/26 °C 12/26 °C 13/27 °C 14/31 °C 9/23 °C 7/23 °C

Weer in
skigebied
di
buien
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
bewolkt
za
zonnig
zo
zonnig
ma
bewolkt
Berg 740 m 12/19 °C 10/19 °C 11/20 °C 15/22 °C 9/15 °C 7/18 °C 12/22 °C
Dal 630 m 12/20 °C 10/20 °C 11/21 °C 15/23 °C 9/16 °C 7/19 °C 12/23 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
helder
do
buien
vr
zonnig
za
buien
zo
helder
ma
bewolkt
Berg 670 m 14/21 °C 13/22 °C 14/21 °C 14/24 °C 11/21 °C 9/16 °C 10/21 °C
Dal 600 m 14/22 °C 13/23 °C 14/22 °C 14/25 °C 11/22 °C 9/17 °C 10/22 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
helder
do
zonnig
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
zonnig
Berg 1289 m 9/20 °C 10/21 °C 8/21 °C 8/24 °C 11/17 °C 7/21 °C 10/25 °C
Dal 1222 m 10/20 °C 11/21 °C 9/21 °C 9/24 °C 12/17 °C 8/21 °C 11/25 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
helder
do
helder
vr
helder
za
buien
zo
zonnig
ma
zonnig
Berg 578 m 10/23 °C 11/24 °C 12/23 °C 11/25 °C 9/21 °C 7/22 °C 8/25 °C
Dal 486 m 11/24 °C 12/25 °C 13/24 °C 13/28 °C 11/22 °C 7/22 °C 8/25 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
zonnig
do
zonnig
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
Berg 1105 m 14/23 °C 16/24 °C 14/25 °C 13/28 °C 15/27 °C 12/23 °C 11/24 °C
Dal 1050 m 14/23 °C 16/24 °C 14/25 °C 13/28 °C 15/27 °C 12/23 °C 11/24 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
onweer
do
zonnig
vr
zonnig
za
helder
zo
helder
ma
zonnig
Berg 680 m 13/22 °C 14/23 °C 12/26 °C 13/27 °C 14/28 °C 13/24 °C 12/27 °C
Dal 620 m 14/23 °C 15/24 °C 13/27 °C 14/28 °C 15/29 °C 14/25 °C 13/28 °C

Weer in
skigebied
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
zonnig
za
buien
zo
helder
ma
bewolkt
Berg 724 m 12/18 °C 11/20 °C 11/20 °C 13/24 °C 10/16 °C 8/17 °C 9/20 °C
Dal 610 m 12/18 °C 11/20 °C 11/20 °C 13/24 °C 10/16 °C 8/17 °C 9/20 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
bewolkt
do
zonnig
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
zonnig
Berg 1291 m 8/20 °C 10/21 °C 10/21 °C 12/24 °C 12/20 °C 9/22 °C 12/24 °C
Dal 1203 m 8/21 °C 10/22 °C 10/22 °C 12/25 °C 12/21 °C 9/23 °C 12/25 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
bewolkt
do
zonnig
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
zonnig
Berg 762 m 13/19 °C 13/23 °C 14/22 °C 16/27 °C 12/20 °C 11/23 °C 13/27 °C
Dal 642 m 14/21 °C 14/25 °C 15/24 °C 17/29 °C 13/22 °C 12/25 °C 14/29 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
bewolkt
do
buien
vr
helder
za
buien
zo
zonnig
ma
helder
Berg 850 m 10/24 °C 8/22 °C 10/22 °C 10/24 °C 8/26 °C 5/19 °C 4/22 °C
Dal 770 m 11/25 °C 9/23 °C 11/23 °C 11/25 °C 9/27 °C 6/20 °C 5/23 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
helder
do
bewolkt
vr
helder
za
buien
zo
helder
ma
helder
Berg 648 m 14/25 °C 10/24 °C 11/23 °C 11/24 °C 8/28 °C 7/18 °C 6/22 °C
Dal 458 m 15/26 °C 11/25 °C 12/24 °C 12/25 °C 9/29 °C 8/19 °C 7/23 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
bewolkt
do
helder
vr
zonnig
za
regen
zo
zonnig
ma
zonnig
Berg 632 m 13/22 °C 13/23 °C 13/23 °C 16/26 °C 13/18 °C 11/21 °C 10/25 °C
Dal 544 m 13/23 °C 13/24 °C 13/24 °C 16/27 °C 13/19 °C 11/22 °C 10/26 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
buien
do
buien
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
zonnig
Berg 910 m 11/23 °C 11/25 °C 11/24 °C 15/27 °C 12/23 °C 11/24 °C 12/28 °C
Dal 788 m 11/24 °C 11/26 °C 11/25 °C 15/28 °C 12/24 °C 11/25 °C 12/29 °C

Weer in
skigebied
di
onweer
wo
zonnig
do
zonnig
vr
buien
za
helder
zo
buien
ma
bewolkt
Berg 140 m 12/22 °C 12/22 °C 11/23 °C 13/20 °C 13/20 °C 9/18 °C 8/18 °C
Dal 100 m 12/22 °C 12/22 °C 11/23 °C 13/20 °C 13/20 °C 9/18 °C 8/18 °C

Weer in
skigebied
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
helder
vr
helder
za
buien
zo
zonnig
ma
helder
Berg 638 m 11/20 °C 11/21 °C 11/21 °C 12/25 °C 8/20 °C 5/20 °C 10/23 °C
Dal 585 m 11/20 °C 11/21 °C 11/21 °C 12/25 °C 8/20 °C 5/20 °C 10/23 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
helder
do
helder
vr
buien
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
Berg 530 m 10/21 °C 10/20 °C 11/20 °C 15/23 °C 8/18 °C 8/22 °C 12/24 °C
Dal 465 m 10/21 °C 10/20 °C 11/20 °C 15/23 °C 8/18 °C 8/22 °C 12/24 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
helder
do
bewolkt
vr
bewolkt
za
buien
zo
bewolkt
ma
helder
Berg 615 m 13/23 °C 10/23 °C 11/22 °C 13/23 °C 10/26 °C 9/16 °C 8/19 °C
Dal 530 m 13/24 °C 10/24 °C 11/23 °C 13/24 °C 10/27 °C 9/17 °C 8/20 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
zonnig
do
buien
vr
bewolkt
za
buien
zo
helder
ma
bewolkt
Berg 278 m 8/20 °C 10/20 °C 6/14 °C 6/14 °C 8/11 °C 6/14 °C 5/15 °C
Dal 211 m 8/20 °C 10/20 °C 6/14 °C 6/14 °C 8/11 °C 6/14 °C 5/15 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
bewolkt
do
zonnig
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
Berg 970 m 10/19 °C 10/21 °C 11/22 °C 13/25 °C 12/19 °C 8/21 °C 11/23 °C
Dal 900 m 10/20 °C 10/22 °C 11/23 °C 13/26 °C 12/20 °C 8/22 °C 11/24 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
bewolkt
do
helder
vr
helder
za
zonnig
zo
zonnig
ma
bewolkt
Berg 445 m 13/23 °C 13/22 °C 12/24 °C 15/27 °C 11/21 °C 9/23 °C 10/22 °C
Dal 340 m 13/24 °C 13/23 °C 12/25 °C 15/28 °C 11/22 °C 9/24 °C 10/23 °C

Weer in
skigebied
di
bewolkt
wo
buien
do
zonnig
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
zonnig
Berg 1395 m 11/19 °C 11/21 °C 11/25 °C 12/27 °C 13/22 °C 11/26 °C 13/28 °C
Dal 1227 m 12/20 °C 12/22 °C 12/26 °C 13/28 °C 14/23 °C 12/27 °C 14/29 °C

Weer in
skigebied
di
buien
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
bewolkt
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
Berg 605 m 10/20 °C 10/20 °C 12/20 °C 13/22 °C 9/18 °C 7/19 °C 10/22 °C
Dal 527 m 10/20 °C 10/20 °C 12/20 °C 13/22 °C 9/18 °C 7/19 °C 10/22 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
bewolkt
do
zonnig
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
zonnig
Berg 1585 m 7/19 °C 9/20 °C 9/22 °C 10/25 °C 9/18 °C 8/23 °C 11/26 °C
Dal 1395 m 8/21 °C 10/22 °C 10/24 °C 11/27 °C 10/20 °C 9/25 °C 12/28 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
helder
do
helder
vr
helder
za
buien
zo
zonnig
ma
zonnig
Berg 897 m 8/21 °C 9/22 °C 10/21 °C 9/23 °C 7/19 °C 5/20 °C 9/23 °C
Dal 843 m 8/21 °C 9/22 °C 10/21 °C 9/23 °C 7/19 °C 5/20 °C 9/23 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
bewolkt
do
zonnig
vr
zonnig
za
helder
zo
zonnig
ma
bewolkt
Berg 797 m 10/22 °C 12/23 °C 12/24 °C 14/28 °C 12/22 °C 9/24 °C 14/26 °C
Dal 767 m 10/22 °C 12/23 °C 12/24 °C 14/28 °C 12/22 °C 9/24 °C 14/26 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
helder
do
helder
vr
zonnig
za
regen
zo
zonnig
ma
zonnig
Berg 593 m 11/22 °C 11/25 °C 12/24 °C 14/26 °C 11/19 °C 8/19 °C 8/25 °C
Dal 522 m 11/23 °C 11/26 °C 12/25 °C 14/27 °C 11/20 °C 8/20 °C 8/26 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
bewolkt
do
zonnig
vr
zonnig
za
helder
zo
zonnig
ma
helder
Berg 896 m 12/20 °C 12/21 °C 11/23 °C 14/28 °C 13/21 °C 7/22 °C 11/24 °C
Dal 862 m 12/20 °C 12/21 °C 11/23 °C 14/28 °C 13/21 °C 7/22 °C 11/24 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
helder
do
helder
vr
zonnig
za
buien
zo
helder
ma
helder
Berg 528 m 13/24 °C 11/23 °C 12/23 °C 12/24 °C 10/23 °C 7/19 °C 8/23 °C
Dal 420 m 14/24 °C 12/25 °C 13/23 °C 13/26 °C 11/23 °C 8/20 °C 8/23 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
bewolkt
do
zonnig
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
zonnig
Berg 1030 m 10/21 °C 12/22 °C 11/23 °C 13/27 °C 12/20 °C 11/24 °C 14/27 °C
Dal 905 m 11/22 °C 13/23 °C 12/24 °C 14/28 °C 13/21 °C 12/25 °C 15/28 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
helder
do
buien
vr
zonnig
za
buien
zo
helder
ma
bewolkt
Berg 778 m 13/20 °C 12/21 °C 13/20 °C 13/23 °C 10/20 °C 8/15 °C 9/20 °C
Dal 703 m 13/21 °C 12/22 °C 13/21 °C 13/24 °C 10/21 °C 8/16 °C 9/21 °C

Weer in
skigebied
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
helder
Berg 760 m 10/20 °C 10/21 °C 10/20 °C 13/23 °C 9/17 °C 7/17 °C 9/22 °C
Dal 660 m 11/21 °C 11/22 °C 11/21 °C 14/24 °C 10/18 °C 8/18 °C 10/23 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
bewolkt
do
zonnig
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
helder
Berg 920 m 10/21 °C 10/23 °C 11/23 °C 12/25 °C 12/21 °C 8/21 °C 10/25 °C
Dal 870 m 11/22 °C 11/24 °C 12/24 °C 13/26 °C 13/22 °C 9/22 °C 11/26 °C

Weer in
skigebied
di
bewolkt
wo
helder
do
buien
vr
zonnig
za
regen
zo
zonnig
ma
bewolkt
Berg 582 m 11/22 °C 11/25 °C 13/23 °C 12/27 °C 9/20 °C 6/20 °C 8/24 °C
Dal 497 m 12/23 °C 12/26 °C 14/24 °C 13/28 °C 10/21 °C 7/21 °C 9/25 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
bewolkt
do
helder
vr
regen
za
helder
zo
helder
ma
bewolkt
Berg 116 m 11/21 °C 13/21 °C 16/24 °C 12/20 °C 9/21 °C 10/23 °C 15/24 °C
Dal 75 m 11/21 °C 13/21 °C 16/24 °C 12/20 °C 9/21 °C 10/23 °C 15/24 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
buien
do
buien
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
zonnig
Berg 633 m 11/24 °C 13/26 °C 12/25 °C 16/29 °C 12/23 °C 10/26 °C 12/31 °C
Dal 528 m 12/25 °C 14/27 °C 13/26 °C 17/30 °C 13/24 °C 11/27 °C 13/32 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
buien
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
buien
ma
bewolkt
Berg 312 m 11/19 °C 10/17 °C 11/17 °C 10/16 °C 10/13 °C 10/14 °C 9/15 °C
Dal 241 m 12/19 °C 11/17 °C 12/17 °C 11/16 °C 11/13 °C 11/14 °C 10/15 °C

Weer in
skigebied
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
helder
Berg 640 m 11/21 °C 11/22 °C 11/21 °C 14/24 °C 10/18 °C 8/18 °C 10/23 °C
Dal 558 m 11/22 °C 11/23 °C 11/22 °C 14/25 °C 10/19 °C 8/19 °C 10/24 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
helder
do
helder
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
zonnig
Berg 580 m 12/23 °C 13/23 °C 14/23 °C 14/26 °C 12/19 °C 9/22 °C 10/25 °C
Dal 527 m 12/24 °C 13/24 °C 14/24 °C 14/27 °C 12/20 °C 9/23 °C 10/26 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
bewolkt
do
zonnig
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
zonnig
Berg 640 m 10/23 °C 12/24 °C 11/26 °C 10/29 °C 11/22 °C 5/23 °C 8/26 °C
Dal 570 m 11/23 °C 13/24 °C 12/26 °C 11/29 °C 12/22 °C 6/23 °C 9/26 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
helder
do
zonnig
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
helder
Berg 1643 m 7/21 °C 10/20 °C 9/22 °C 12/26 °C 11/20 °C 11/25 °C 13/23 °C
Dal 1578 m 7/22 °C 10/21 °C 9/23 °C 12/27 °C 11/21 °C 11/26 °C 13/24 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
helder
do
zonnig
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
bewolkt
Berg 855 m 12/22 °C 11/23 °C 13/24 °C 15/28 °C 14/23 °C 10/24 °C 13/27 °C
Dal 781 m 12/22 °C 11/23 °C 13/24 °C 15/28 °C 14/23 °C 10/24 °C 13/27 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
bewolkt
do
zonnig
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
zonnig
Berg 1007 m 10/20 °C 10/22 °C 10/21 °C 11/23 °C 12/21 °C 8/22 °C 12/25 °C
Dal 970 m 10/21 °C 10/23 °C 10/22 °C 11/24 °C 12/22 °C 8/23 °C 12/26 °C

Weer in
skigebied
di
helder
wo
zonnig
do
bewolkt
vr
zonnig
za
zonnig
zo
helder
ma
zonnig
Berg 375 m 14/31 °C 14/29 °C 14/27 °C 11/28 °C 14/33 °C 12/24 °C 7/22 °C
Dal 99 m 16/33 °C 16/31 °C 16/29 °C 13/30 °C 16/35 °C 14/26 °C 9/24 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
helder
do
zonnig
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
helder
Berg 1759 m 8/17 °C 10/17 °C 10/19 °C 14/23 °C 11/20 °C 12/21 °C 12/22 °C
Dal 1732 m 8/17 °C 10/17 °C 10/19 °C 14/23 °C 11/20 °C 12/21 °C 12/22 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
bewolkt
do
buien
vr
helder
za
buien
zo
helder
ma
helder
Berg 890 m 9/20 °C 8/19 °C 9/19 °C 10/21 °C 8/21 °C 5/14 °C 4/20 °C
Dal 839 m 10/20 °C 9/19 °C 10/19 °C 11/21 °C 9/21 °C 6/14 °C 5/20 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
bewolkt
do
zonnig
vr
zonnig
za
buien
zo
zonnig
ma
helder
Berg 1110 m 10/21 °C 11/22 °C 11/22 °C 13/26 °C 13/22 °C 11/25 °C 14/26 °C
Dal 1025 m 10/21 °C 11/22 °C 11/22 °C 13/26 °C 13/22 °C 11/25 °C 14/26 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
helder
do
buien
vr
helder
za
regen
zo
helder
ma
helder
Berg 869 m 13/20 °C 10/20 °C 11/21 °C 14/21 °C 9/20 °C 8/15 °C 7/18 °C
Dal 768 m 13/20 °C 10/20 °C 11/21 °C 14/21 °C 9/20 °C 8/15 °C 7/18 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
bewolkt
do
buien
vr
bewolkt
za
bewolkt
zo
regen
ma
buien
Berg 369 m 6/17 °C 9/18 °C 9/11 °C 9/11 °C 7/10 °C 7/10 °C 4/11 °C
Dal 249 m 7/18 °C 10/19 °C 10/12 °C 10/12 °C 8/11 °C 8/11 °C 5/12 °C

Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
buien
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
buien
ma
buien
Berg 303 m 5/20 °C 8/21 °C 7/12 °C 8/14 °C 6/11 °C 5/16 °C 3/14 °C
Dal 216 m 5/20 °C 8/21 °C 7/12 °C 8/14 °C 6/11 °C 5/16 °C 3/14 °C
2451-2650 van 3650 skigebieden